KRJ-kouluratsastuskilpailut

kisapäivä04.05.2013
vip28.04.2013
järjestäjäKouluratsastajat (#44)
järjestyspaikkaKilpailukeskus Stewart (KILP5485)
vastuuhenkilöMilja (VRL-00692)
arvontatapalyhyt arvonta (arvontakone)
osallistumisrajoituksetjokaiseen luokkaan mahtuu 40 ratsukkoa
ratsastajalta neljä (4) ratsua per luokka
hevonen korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
hevonen vain kerran yhteen luokkaan
kilpailut ovat avoinna kaikille
Kutsu päivitetty viimeksi: 29.04.2013, klo 07.56
Luokka 1Helppo C 40/40 TT
Luokka 2Helppo B 40/40 TT
Luokka 3Helppo A 40/40 TT
Luokka 4Vaativa B 40/40 TT
Luokka 5Vaativa A 40/40 TT
Luokka 6Intermediate II 40/40 TT
Luokka 7Grand Prix 40/40 TT

Osallistuminen

sähköpostikkilpailut@poista.gmail.com
otsikkoStewart KRJ kutsun numero (katso numero osoiteriviltä, esim. krj013.php -> Stewart KRJ 013)
Halutessasi osallistua kaikkiin avoinna oleviin kilpailuihin samalla kokoonpanolla otsikoi: Stewart KRJ 018-027
osallistumismuoto Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000 (ei mitään tageja!)
huomioitavaaVRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen, lisäksi on kuuluttava seuraan, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Darcia (VRL-02019) - Andrej VH11-080-0010
2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuel VH12-018-1314
3. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vierre VH13-018-0461
4. Emmu (VRL-08154) - SS Jaywalker
5. Emmu (VRL-08154) - Hokus Himalaya BL
6. Darcia (VRL-02019) - Kinnskjóna frá Hrýhungúr VH11-030-0139
7. Snusmumriken (VRL-07224) - Peace Nickel
8. Päivie (VRL-05523) - Emmeliine B
9. Emmu (VRL-08154) - Daydream Droppie BL
10. Frida (VRL-05826) - Varjomäen Mirella
11. weelow (VRL-00563) - Clayworth's Epona
12. Emmu (VRL-08154) - Catacomb Runaway
13. Snusmumriken (VRL-07224) - Peace Sweetheart
14. Sani (VRL-10954) - G.C. Romeo
15. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Eleonora
16. Milja (VRL-00692) - Dirty Moma
17. Sani (VRL-10954) - Diamond Lady
18. weelow (VRL-00563) - Wamora Maisie
19. JP (VRL-01948) - Glowmoor Felicia
20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mariini VH12-018-1391
21. weelow (VRL-00563) - Bluebell Peaches
22. Milja (VRL-00692) - Babysitter
23. weelow (VRL-00563) - Wamora Moonshine
24. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Toivio VH13-018-0361
25. Snusmumriken (VRL-07224) - Peace Say-So
26. Päivie (VRL-05523) - Stjärnfall B
27. Pierre (VRL-10531) - Taavilan Rimallus
28. JP (VRL-01948) - A.D. August Rose
29. Snusmumriken (VRL-07224) - Peace Heartache
30. JP (VRL-01948) - Acantha's Miss Serena
31. Tide (VRL-05877) - Belinda Brave VH13-017-0083
32. Darcia (VRL-02019) - Amaretto John VH11-037-0007
33. Sani (VRL-10954) - Deana v. Dealw
34. Sani (VRL-10954) - Majestic Wind
35. JP (VRL-01948) - Wyat Rebella
36. Natalia (VRL-05175) - Nokikolari
37. Darcia (VRL-02019) - Draugsa frá Koldmosen VH11-030-0050

Luokka 2: Helppo B

1. Tide (VRL-05877) - Fredrika VH11-017-0048
2. Laura R. (VRL-00169) - Mörkövaaran Sinella
3. Soneü (VRL-09386) - Sir Damsel F
4. Frida (VRL-05826) - Varjomäen Mirella
5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Husaari VH12-018-1315
6. Laura R. (VRL-00169) - Viision Friia
7. Natalia (VRL-05175) - Farzeen Shama
8. minttu (VRL-10261) - Nerian Casablanca
9. turjake (VRL-07415) - Adelheid von Mühle
10. Soneü (VRL-09386) - Abrakadabra
11. JP (VRL-01948) - A.D. August Rose
12. Emmu (VRL-08154) - Hokus Himalaya BL
13. minttu (VRL-10261) - Cryff Catch Me
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ruutrik VH12-018-1337
15. minttu (VRL-10261) - Damn Gravity HILL!
16. turjake (VRL-07415) - Pencalow Castamir
17. Emmu (VRL-08154) - Catacomb Runaway
18. Emmu (VRL-08154) - Daydream Droppie BL
19. Snusmumriken (VRL-07224) - Peace Say-So
20. Emmu (VRL-08154) - SS Jaywalker
21. Haw. (VRL-01671) - Mörkövaaran Lumitähti
22. Soneü (VRL-09386) - Seneca RGL
23. Darcia (VRL-02019) - Akytmak VEC VH12-001-0840
24. Snusmumriken (VRL-07224) - Peace Sweetheart
25. Tide (VRL-05877) - Rex Imperator VH13-062-0015
26. Kolibri (VRL-12569) - Light as a Feather ox VH13-003-0001
27. Haw. (VRL-01671) - Mustasydän
28. Natalia (VRL-05175) - Want It Really
29. turjake (VRL-07415) - Sie Die v. Dalton
30. turjake (VRL-07415) - Zebastian Mor
31. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Lumo
32. Snusmumriken (VRL-07224) - Peace Heartache
33. minttu (VRL-10261) - Hypnotico 2782
34. Tide (VRL-05877) - A.D. Little Baron VH06-035-8818
35. Snusmumriken (VRL-07224) - Peace Nickel
36. Tide (VRL-05877) - A.D. Eileen VH06-099-6070
37. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Viikari
38. Milja (VRL-00692) - Aavan Vilho VH12-018-1316
39. Milja (VRL-00692) - Joulutähti
40. Haw. (VRL-01671) - Kajon Illusinaatio

Luokka 3: Helppo A

1. Natalia (VRL-05175) - Dahlselby Milø
2. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Latoviini
3. indy (VRL-06701) - Finn van Athel VH13-029-0061
4. Frida (VRL-05826) - Aquata
5. Tide (VRL-05877) - Lifetime VH12-024-0021
6. Laura R. (VRL-00169) - Mörkövaaran Sinella
7. minttu (VRL-10261) - Damn Gravity HILL!
8. Milja (VRL-00692) - Aavan Helmeri
9. Tide (VRL-05877) - Erikuva VH11-018-0664
10. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Hurmahenki
11. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Lumo
12. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Tähtikultti
13. Laura R. (VRL-00169) - Viision Friia
14. indy (VRL-06071) - Sweetys Pomegranate VH13-029-0053
15. minttu (VRL-10261) - Nerian Casablanca
16. Haw. (VRL-01671) - Mörkövaaran Lumitähti
17. Natalia (VRL-05175) - Pain Has No Name xx
18. Tide (VRL-05877) - Rajattoman Lasinsiru
19. Milja (VRL-00692) - Aidan Mayah VH12-035-0241
20. Haw. (VRL-01671) - Mustasydän
21. Darcia (VRL-02019) - Akytmak VEC VH12-001-0840
22. Haw. (VRL-01671) - Milkan Moderni
23. minttu (VRL-10261) - Hypnotico 2782
24. Natalia (VRL-05175) - Merry of Angmar xx
25. Frida (VRL-05826) - Sofianna v. Harley
26. Frida (VRL-05826) - Väinölän Limering
27. Natalia (VRL-05175) - Montoya
28. Milja (VRL-00692) - Haperon Satuprinsessa
29. Haw. (VRL-01671) - Kajon Illusinaatio
30. indy (VRL-06701) - Tidaholms Bienlavie
31. turjake (VRL-07415) - Hitfire van Vauper
32. minttu (VRL-10261) - Cryff Catch Me
33. indy (VRL-06701) - Sweetys Blind Melon VH13-029-0052
34. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Viikari
35. Soneü (VRL-09386) - Abrakadabra
36. Tide (VRL-05877) - Kiralina VH12-057-0006
37. turjake (VRL-07415) - Yorkshire Trussardi
38. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Laviini
39. turjake (VRL-07415) - Haute Dame du Moulin
40. turjake (VRL-07415) - Eton Roswell

Luokka 4: Vaativa B

1. Darcia (VRL-02019) - Erictini VH11-077-0005
2. Haw. (VRL-01671) - Mörkövaaran Huvinarri
3. indy (VRL-06071) - Sweetys Pomegranate VH13-029-0053
4. Kolibri (VRL-12569) - Sarmadee Talawat VH13-003-0133
5. Snusmumriken (VRL-07224) - Rajattoman Sissijätkä VH13-018-0117
6. minttu (VRL-10261) - Fame's Skyfall
7. Tide (VRL-05877) - Rajattoman Tuutikki
8. Kolibri (VRL-12569) - Thaqib ox VH13-003-0004
9. turjake (VRL-07415) - Tidaholms Gucci
10. turjake (VRL-07415) - Illusie van de Wyonn
11. turjake (VRL-07415) - Väinölän Latína
12. Kolibri (VRL-12569) - Daliyah ox VH13-003-0007
13. Milja (VRL-00692) - Petoska AK
14. Soneü (VRL-09386) - Lucian Rewa
15. Soneü (VRL-09386) - Savana RGL
16. Milja (VRL-00692) - Aavan Reemus
17. indy (VRL-06701) - Finn van Athel VH13-029-0061
18. indy (VRL-06701) - Tidaholms Bienlavie
19. indy (VRL-06701) - Sweetys Blind Melon VH13-029-0052
20. turjake (VRL-07415) - Lumiére van Couq
21. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Herkules
22. Milja (VRL-00692) - Mörkövaaran Veikko
23. Frida (VRL-05826) - Väinölän Sonya
24. Darcia (VRL-02019) - Schüssen 666 VH03-011-9915
25. Haw. (VRL-01671) - Milkan Moderni
26. Soneü (VRL-09386) - Maryce Liud
27. Sani (VRL-10954) - Steekin Naomiina
28. Sani (VRL-10954) - Kersti
29. Tide (VRL-05877) - Varamarilla VH13-018-0405
30. Tide (VRL-05877) - Aamor VH04-093-8840
31. Milja (VRL-00692) - Aavan Lapinnoita
32. Natalia (VRL-05175) - Goosefield Geena
33. Darcia (VRL-02019) - 357 Magnum VH11-076-0031
34. Frida (VRL-05826) - Fame's Emmet
35. Snusmumriken (VRL-07224) - Milkan Ellu
36. minttu (VRL-10261) - Painswick African Escape
37. Sani (VRL-10954) - Milkan Leija VH13-018-0123
38. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Kofeiinipärinä
39. Laura R. (VRL-00169) - Tangerin Ring
40. Darcia (VRL-02019) - Bourbonella VH11-077-0004

Luokka 5: Vaativa A

1. Frida (VRL-05826) - Amorosa van de Geer
2. Frida (VRL-05826) - As You Were
3. Sani (VRL-10954) - Koivupihan Rääpäle VH13-018-0227
4. Päivie (VRL-05523) - Doomed Night
5. Soneü (VRL-09386) - Drom Agneta VH12-010-0095
6. Milja (VRL-00692) - Aavan Oikutar
7. Milja (VRL-00692) - Suprant Lanai VH13-031-0050
8. Pierre (VRL-10531) - Westruby VH13-207-0001
9. Darcia (VRL-02019) - Erictini VH11-077-0005
10. Sani (VRL-10954) - Podrijetlo Eksplozije VH12-040-0051
11. Milja (VRL-00692) - Koston Reetu
12. Pierre (VRL-10531) - Rajattoman Topias VH13-018-0173
13. Päivie (VRL-05523) - Lost In Tokyo DD
14. turjake (VRL-07415) - Forella
15. weelow (VRL-00563) - Evgeni
16. Kolibri (VRL-12569) - CZ Izaz Asayl VH13-003-0129
17. turjake (VRL-07415) - Diamante Grande
18. Darcia (VRL-02019) - Schüssen 666 VH03-011-9915
19. Sen (VRL-08368) - Rachcliff Victor
20. Darcia (VRL-02019) - 357 Magnum VH11-076-0031
21. turjake (VRL-07415) - Capodecina
22. weelow (VRL-00563) - Ogrufina
23. Darcia (VRL-02019) - Bourbonella VH11-077-0004
24. Laura R. (VRL-00169) - Tangerin Ring
25. Kolibri (VRL-12569) - Nigrum Ebony VH13-003-0009
26. Päivie (VRL-05523) - Twilia Roth
27. Pierre (VRL-10531) - Eastmaniac VH13-139-0001
28. Milja (VRL-00692) - Aavan Miko
29. weelow (VRL-00563) - Serafima
30. Soneü (VRL-09386) - Brunbakkes Dagmar VH12-010-0093
31. weelow (VRL-00563) - Anatoliy
32. Pierre (VRL-10531) - Remrock VH05-066-5148
33. Sen (VRL-08368) - Rachcliff Lando
34. Soneü (VRL-09386) - Perlemor VH12-010-0094
35. Frida (VRL-05826) - Doom Remrock
36. Päivie (VRL-05523) - Miss Trivium
37. Sani (VRL-10954) - Bay Breeze Flow VH12-031-0323
38. Sani (VRL-10954) - Clockwork Appie
39. turjake (VRL-07415) - Berto Ameera
40. Soneü (VRL-09386) - Snabel Aren

Luokka 6: Intermediate II

1. Natalia (VRL-05175) - Mephistophala
2. Sen (VRL-08368) - Rachcliff Olympino
3. Frida (VRL-05826) - Iréne
4. Soneü (VRL-09386) - Flamingo BER VH12-021-0389
5. feiarth (VRL-06389) - Orchis morio VH13-109-0002
6. Frida (VRL-05826) - Manchester United
7. Pierre (VRL-10531) - Northnova VH13-203-0001
8. Frida (VRL-05826) - Cadence NON
9. Päivie (VRL-05523) - Madhouse Roth
10. Frida (VRL-05826) - Scarlett F
11. Päivie (VRL-05523) - G.G. Phoenicia
12. Natalia (VRL-05175) - Euphrates YAM! VH13-021-0081
13. narri (VRL-06046) - Killjoy Killroy
14. Pierre (VRL-10531) - Berkeley VH13-153-0003
15. turjake (VRL-07415) - Provhet van Athel
16. weelow (VRL-00563) - Spiteful Parasite x
17. weelow (VRL-00563) - Nemesio
18. Päivie (VRL-05523) - Ilysia Roth
19. narri (VRL-06046) - 4th Dimension
20. Soneü (VRL-09386) - Trivial Desire BER VH13-021-0045
21. Soneü (VRL-09386) - Darcy v.d. Duren
22. indy (VRL-06701) - Armand von Silbereiche
23. Pierre (VRL-10531) - Berenike VH13-013-0032
24. narri (VRL-06046) - Bloody Big Head
25. feiarth (VRL-06389) - Hirundo rustica VH13-109-0005
26. indy (VRL-06701) - Raspberry Rose VH13-011-0148
27. Sen (VRL-08368) - Rachcliff Neptunus
28. feiarth (VRL-06389) - Mergus serrator VH13-109-0008
29. Laura R. (VRL-00169) - Fresno
30. Sen (VRL-08368) - Rachcliff Grey
31. turjake (VRL-07415) - Suprant Sisley RA
32. turjake (VRL-07415) - Wiinscare's Baloo
33. weelow (VRL-00563) - Sweet Nothing x
34. turjake (VRL-07415) - Donnerhall
35. Natalia (VRL-05175) - Myth Dreka
36. indy (VRL-06701) - Apello VH13-011-0147
37. weelow (VRL-00563) - Arctic Monkey x
38. Soneü (VRL-09386) - Lavianne F VH12-021-0390
39. Sen (VRL-08368) - Rachcliff Tommy
40. Päivie (VRL-05523) - Atlas Roth

Luokka 7: Grand Prix

1. Päivie (VRL-05523) - Lambada Jra
2. Soneü (VRL-09386) - Flamingo BER VH12-021-0389
3. Soneü (VRL-09386) - Lavianne F VH12-021-0390
4. indy (VRL-06701) - Apello VH13-011-0147
5. turjake (VRL-07415) - Wiinscare's Baloo
6. Maru (VRL-04410) - Hestia Hexen
7. weelow (VRL-00563) - Dominica IV VH05-031-6573
8. Pierre (VRL-10531) - C'est Commage VH11-021-0240
9. weelow (VRL-00563) - Rossdale VH13-031-0002
10. Sani (VRL-10954) - Dark Rashad REC
11. Frida (VRL-05826) - Iréne
12. Pierre (VRL-10531) - Brighgaze VH13-044-0082
13. weelow (VRL-00563) - Marcolio VH13-031-0001
14. Sani (VRL-10954) - Symphonical Lumos
15. Soneü (VRL-09386) - Initial Knight
16. Natalia (VRL-05175) - Flurz Bloom
17. Pierre (VRL-10531) - Ashblace VH13-013-0022
18. Laura R. (VRL-00169) - Fresno
19. Natalia (VRL-05175) - Meflercy
20. Maru (VRL-04410) - Rafael RHS
21. Päivie (VRL-05523) - Malachite PB
22. Päivie (VRL-05523) - Ballant Thorne
23. Natalia (VRL-05175) - Rublin Maréa
24. Maru (VRL-04410) - Lorenzo RHS
25. indy (VRL-06701) - Armand von Silbereiche
26. turjake (VRL-07415) - Suprant Sisley RA
27. Päivie (VRL-05523) - Venomia PB
28. Frida (VRL-05826) - Manchester United
29. Natalia (VRL-05175) - Månsken 'If
30. Pierre (VRL-10531) - Southchief VH13-011-0130
31. Soneü (VRL-09386) - Trivial Desire BER VH13-021-0045
32. Frida (VRL-05826) - Scarlett F
33. indy (VRL-06701) - Raspberry Rose VH13-011-0148
34. turjake (VRL-07415) - Donnerhall
35. Sani (VRL-10954) - Humbau's Verzauberung
36. weelow (VRL-00563) - Veronique VH13-031-0004
37. Maru (VRL-04410) - Harmony RHS
38. Sani (VRL-10954) - Gs Sir Labamba
39. turjake (VRL-07415) - Provhet van Athel
40. Frida (VRL-05826) - Cadence NON