KRJ-kouluratsastuskilpailut

kisapäivä06.05.2013
vip28.04.2013
järjestäjäKouluratsastajat (#44)
järjestyspaikkaKilpailukeskus Stewart (KILP5485)
vastuuhenkilöMilja (VRL-00692)
arvontatapalyhyt arvonta (arvontakone)
osallistumisrajoituksetjokaiseen luokkaan mahtuu 40 ratsukkoa
ratsastajalta neljä (4) ratsua per luokka
hevonen korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
hevonen vain kerran yhteen luokkaan
kilpailut ovat avoinna kaikille
Kutsu päivitetty viimeksi: 29.04.2013, klo 07.56
Luokka 1Helppo C 40/40 TT
Luokka 2Helppo B 40/40 TT
Luokka 3Helppo A 40/40 TT
Luokka 4Vaativa B 40/40 TT
Luokka 5Vaativa A 40/40 TT
Luokka 6Intermediate II 40/40 TT
Luokka 7Grand Prix 40/40 TT

Osallistuminen

sähköpostikkilpailut@poista.gmail.com
otsikkoStewart KRJ kutsun numero (katso numero osoiteriviltä, esim. krj013.php -> Stewart KRJ 013)
Halutessasi osallistua kaikkiin avoinna oleviin kilpailuihin samalla kokoonpanolla otsikoi: Stewart KRJ 018-027
osallistumismuoto Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000 (ei mitään tageja!)
huomioitavaaVRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen, lisäksi on kuuluttava seuraan, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Tide (VRL-05877) - Belinda Brave VH13-017-0083
2. JP (VRL-01948) - Acantha's Miss Serena
3. JP (VRL-01948) - Wyat Rebella
4. Milja (VRL-00692) - Dirty Moma
5. Snusmumriken (VRL-07224) - Peace Heartache
6. Emmu (VRL-08154) - Catacomb Runaway
7. Päivie (VRL-05523) - Emmeliine B
8. JP (VRL-01948) - A.D. August Rose
9. Sani (VRL-10954) - Deana v. Dealw
10. Darcia (VRL-02019) - Andrej VH11-080-0010
11. Emmu (VRL-08154) - Hokus Himalaya BL
12. weelow (VRL-00563) - Bluebell Peaches
13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuel VH12-018-1314
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mariini VH12-018-1391
15. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Eleonora
16. Sani (VRL-10954) - Majestic Wind
17. JP (VRL-01948) - Glowmoor Felicia
18. Pierre (VRL-10531) - Taavilan Rimallus
19. Milja (VRL-00692) - Babysitter
20. Emmu (VRL-08154) - SS Jaywalker
21. Frida (VRL-05826) - Varjomäen Mirella
22. Sani (VRL-10954) - G.C. Romeo
23. Darcia (VRL-02019) - Amaretto John VH11-037-0007
24. Snusmumriken (VRL-07224) - Peace Say-So
25. weelow (VRL-00563) - Wamora Maisie
26. weelow (VRL-00563) - Wamora Moonshine
27. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Toivio VH13-018-0361
28. Emmu (VRL-08154) - Daydream Droppie BL
29. Snusmumriken (VRL-07224) - Peace Sweetheart
30. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vierre VH13-018-0461
31. Sani (VRL-10954) - Diamond Lady
32. Päivie (VRL-05523) - Stjärnfall B
33. weelow (VRL-00563) - Clayworth's Epona
34. Darcia (VRL-02019) - Kinnskjóna frá Hrýhungúr VH11-030-0139
35. Natalia (VRL-05175) - Nokikolari
36. Snusmumriken (VRL-07224) - Peace Nickel
37. Darcia (VRL-02019) - Draugsa frá Koldmosen VH11-030-0050

Luokka 2: Helppo B

1. Emmu (VRL-08154) - SS Jaywalker
2. Laura R. (VRL-00169) - Viision Friia
3. Milja (VRL-00692) - Joulutähti
4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ruutrik VH12-018-1337
5. Frida (VRL-05826) - Varjomäen Mirella
6. Emmu (VRL-08154) - Catacomb Runaway
7. Emmu (VRL-08154) - Daydream Droppie BL
8. JP (VRL-01948) - A.D. August Rose
9. Haw. (VRL-01671) - Kajon Illusinaatio
10. Kolibri (VRL-12569) - Light as a Feather ox VH13-003-0001
11. Darcia (VRL-02019) - Akytmak VEC VH12-001-0840
12. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Lumo
13. Tide (VRL-05877) - Rex Imperator VH13-062-0015
14. minttu (VRL-10261) - Nerian Casablanca
15. Laura R. (VRL-00169) - Mörkövaaran Sinella
16. Tide (VRL-05877) - A.D. Eileen VH06-099-6070
17. Emmu (VRL-08154) - Hokus Himalaya BL
18. turjake (VRL-07415) - Pencalow Castamir
19. Soneü (VRL-09386) - Sir Damsel F
20. Milja (VRL-00692) - Aavan Vilho VH12-018-1316
21. Snusmumriken (VRL-07224) - Peace Say-So
22. Snusmumriken (VRL-07224) - Peace Nickel
23. Snusmumriken (VRL-07224) - Peace Heartache
24. Soneü (VRL-09386) - Abrakadabra
25. minttu (VRL-10261) - Cryff Catch Me
26. turjake (VRL-07415) - Sie Die v. Dalton
27. Tide (VRL-05877) - A.D. Little Baron VH06-035-8818
28. minttu (VRL-10261) - Hypnotico 2782
29. Natalia (VRL-05175) - Want It Really
30. turjake (VRL-07415) - Adelheid von Mühle
31. Snusmumriken (VRL-07224) - Peace Sweetheart
32. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Viikari
33. Natalia (VRL-05175) - Farzeen Shama
34. Milja (VRL-00692) - Fiktion Husaari VH12-018-1315
35. Soneü (VRL-09386) - Seneca RGL
36. Haw. (VRL-01671) - Mörkövaaran Lumitähti
37. minttu (VRL-10261) - Damn Gravity HILL!
38. Tide (VRL-05877) - Fredrika VH11-017-0048
39. Haw. (VRL-01671) - Mustasydän
40. turjake (VRL-07415) - Zebastian Mor

Luokka 3: Helppo A

1. Milja (VRL-00692) - Haperon Satuprinsessa
2. turjake (VRL-07415) - Haute Dame du Moulin
3. minttu (VRL-10261) - Nerian Casablanca
4. Natalia (VRL-05175) - Merry of Angmar xx
5. Tide (VRL-05877) - Rajattoman Lasinsiru
6. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Hurmahenki
7. Haw. (VRL-01671) - Mustasydän
8. Haw. (VRL-01671) - Mörkövaaran Lumitähti
9. Milja (VRL-00692) - Aidan Mayah VH12-035-0241
10. Frida (VRL-05826) - Sofianna v. Harley
11. Haw. (VRL-01671) - Kajon Illusinaatio
12. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Laviini
13. minttu (VRL-10261) - Cryff Catch Me
14. turjake (VRL-07415) - Yorkshire Trussardi
15. Laura R. (VRL-00169) - Mörkövaaran Sinella
16. Laura R. (VRL-00169) - Viision Friia
17. turjake (VRL-07415) - Eton Roswell
18. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Latoviini
19. Darcia (VRL-02019) - Akytmak VEC VH12-001-0840
20. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Viikari
21. Natalia (VRL-05175) - Pain Has No Name xx
22. Natalia (VRL-05175) - Dahlselby Milø
23. indy (VRL-06701) - Finn van Athel VH13-029-0061
24. minttu (VRL-10261) - Hypnotico 2782
25. Frida (VRL-05826) - Väinölän Limering
26. Tide (VRL-05877) - Lifetime VH12-024-0021
27. Natalia (VRL-05175) - Montoya
28. turjake (VRL-07415) - Hitfire van Vauper
29. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Lumo
30. Milja (VRL-00692) - Aavan Helmeri
31. Frida (VRL-05826) - Aquata
32. Tide (VRL-05877) - Kiralina VH12-057-0006
33. indy (VRL-06071) - Sweetys Pomegranate VH13-029-0053
34. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Tähtikultti
35. Tide (VRL-05877) - Erikuva VH11-018-0664
36. indy (VRL-06701) - Tidaholms Bienlavie
37. Soneü (VRL-09386) - Abrakadabra
38. indy (VRL-06701) - Sweetys Blind Melon VH13-029-0052
39. minttu (VRL-10261) - Damn Gravity HILL!
40. Haw. (VRL-01671) - Milkan Moderni

Luokka 4: Vaativa B

1. Frida (VRL-05826) - Fame's Emmet
2. Tide (VRL-05877) - Rajattoman Tuutikki
3. Snusmumriken (VRL-07224) - Milkan Ellu
4. indy (VRL-06701) - Finn van Athel VH13-029-0061
5. turjake (VRL-07415) - Väinölän Latína
6. Tide (VRL-05877) - Varamarilla VH13-018-0405
7. Soneü (VRL-09386) - Lucian Rewa
8. minttu (VRL-10261) - Painswick African Escape
9. turjake (VRL-07415) - Tidaholms Gucci
10. minttu (VRL-10261) - Fame's Skyfall
11. Haw. (VRL-01671) - Milkan Moderni
12. indy (VRL-06071) - Sweetys Pomegranate VH13-029-0053
13. Sani (VRL-10954) - Steekin Naomiina
14. Darcia (VRL-02019) - 357 Magnum VH11-076-0031
15. indy (VRL-06701) - Sweetys Blind Melon VH13-029-0052
16. Darcia (VRL-02019) - Erictini VH11-077-0005
17. Laura R. (VRL-00169) - Tangerin Ring
18. Kolibri (VRL-12569) - Sarmadee Talawat VH13-003-0133
19. Snusmumriken (VRL-07224) - Rajattoman Sissijätkä VH13-018-0117
20. Milja (VRL-00692) - Mörkövaaran Veikko
21. Darcia (VRL-02019) - Bourbonella VH11-077-0004
22. Haw. (VRL-01671) - Mörkövaaran Huvinarri
23. Milja (VRL-00692) - Petoska AK
24. Sani (VRL-10954) - Milkan Leija VH13-018-0123
25. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Kofeiinipärinä
26. turjake (VRL-07415) - Lumiére van Couq
27. Kolibri (VRL-12569) - Thaqib ox VH13-003-0004
28. Kolibri (VRL-12569) - Daliyah ox VH13-003-0007
29. Sani (VRL-10954) - Kersti
30. Tide (VRL-05877) - Aamor VH04-093-8840
31. Soneü (VRL-09386) - Maryce Liud
32. Milja (VRL-00692) - Aavan Reemus
33. Milja (VRL-00692) - Aavan Lapinnoita
34. Natalia (VRL-05175) - Goosefield Geena
35. turjake (VRL-07415) - Illusie van de Wyonn
36. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Herkules
37. Frida (VRL-05826) - Väinölän Sonya
38. indy (VRL-06701) - Tidaholms Bienlavie
39. Soneü (VRL-09386) - Savana RGL
40. Darcia (VRL-02019) - Schüssen 666 VH03-011-9915

Luokka 5: Vaativa A

1. Milja (VRL-00692) - Suprant Lanai VH13-031-0050
2. Kolibri (VRL-12569) - CZ Izaz Asayl VH13-003-0129
3. weelow (VRL-00563) - Serafima
4. Sani (VRL-10954) - Koivupihan Rääpäle VH13-018-0227
5. Milja (VRL-00692) - Aavan Oikutar
6. Frida (VRL-05826) - Doom Remrock
7. Milja (VRL-00692) - Aavan Miko
8. Sen (VRL-08368) - Rachcliff Victor
9. Soneü (VRL-09386) - Brunbakkes Dagmar VH12-010-0093
10. Päivie (VRL-05523) - Miss Trivium
11. Darcia (VRL-02019) - Erictini VH11-077-0005
12. Laura R. (VRL-00169) - Tangerin Ring
13. Pierre (VRL-10531) - Rajattoman Topias VH13-018-0173
14. Frida (VRL-05826) - Amorosa van de Geer
15. Päivie (VRL-05523) - Lost In Tokyo DD
16. Darcia (VRL-02019) - 357 Magnum VH11-076-0031
17. turjake (VRL-07415) - Diamante Grande
18. Päivie (VRL-05523) - Doomed Night
19. Päivie (VRL-05523) - Twilia Roth
20. Sen (VRL-08368) - Rachcliff Lando
21. Kolibri (VRL-12569) - Nigrum Ebony VH13-003-0009
22. Pierre (VRL-10531) - Eastmaniac VH13-139-0001
23. Pierre (VRL-10531) - Remrock VH05-066-5148
24. Sani (VRL-10954) - Clockwork Appie
25. Darcia (VRL-02019) - Schüssen 666 VH03-011-9915
26. turjake (VRL-07415) - Forella
27. weelow (VRL-00563) - Ogrufina
28. Soneü (VRL-09386) - Perlemor VH12-010-0094
29. Sani (VRL-10954) - Bay Breeze Flow VH12-031-0323
30. weelow (VRL-00563) - Evgeni
31. Darcia (VRL-02019) - Bourbonella VH11-077-0004
32. Milja (VRL-00692) - Koston Reetu
33. Soneü (VRL-09386) - Snabel Aren
34. Sani (VRL-10954) - Podrijetlo Eksplozije VH12-040-0051
35. weelow (VRL-00563) - Anatoliy
36. Frida (VRL-05826) - As You Were
37. turjake (VRL-07415) - Capodecina
38. Soneü (VRL-09386) - Drom Agneta VH12-010-0095
39. Pierre (VRL-10531) - Westruby VH13-207-0001
40. turjake (VRL-07415) - Berto Ameera

Luokka 6: Intermediate II

1. weelow (VRL-00563) - Spiteful Parasite x
2. Natalia (VRL-05175) - Euphrates YAM! VH13-021-0081
3. turjake (VRL-07415) - Suprant Sisley RA
4. indy (VRL-06701) - Armand von Silbereiche
5. weelow (VRL-00563) - Nemesio
6. weelow (VRL-00563) - Sweet Nothing x
7. weelow (VRL-00563) - Arctic Monkey x
8. Päivie (VRL-05523) - G.G. Phoenicia
9. Sen (VRL-08368) - Rachcliff Tommy
10. Sen (VRL-08368) - Rachcliff Neptunus
11. turjake (VRL-07415) - Wiinscare's Baloo
12. feiarth (VRL-06389) - Hirundo rustica VH13-109-0005
13. Sen (VRL-08368) - Rachcliff Olympino
14. Laura R. (VRL-00169) - Fresno
15. indy (VRL-06701) - Apello VH13-011-0147
16. feiarth (VRL-06389) - Orchis morio VH13-109-0002
17. Soneü (VRL-09386) - Lavianne F VH12-021-0390
18. Pierre (VRL-10531) - Berenike VH13-013-0032
19. narri (VRL-06046) - Bloody Big Head
20. feiarth (VRL-06389) - Mergus serrator VH13-109-0008
21. Pierre (VRL-10531) - Northnova VH13-203-0001
22. Frida (VRL-05826) - Scarlett F
23. turjake (VRL-07415) - Provhet van Athel
24. Frida (VRL-05826) - Cadence NON
25. Pierre (VRL-10531) - Berkeley VH13-153-0003
26. Natalia (VRL-05175) - Mephistophala
27. turjake (VRL-07415) - Donnerhall
28. Soneü (VRL-09386) - Darcy v.d. Duren
29. Frida (VRL-05826) - Manchester United
30. narri (VRL-06046) - 4th Dimension
31. Natalia (VRL-05175) - Myth Dreka
32. indy (VRL-06701) - Raspberry Rose VH13-011-0148
33. Päivie (VRL-05523) - Ilysia Roth
34. Frida (VRL-05826) - Iréne
35. Päivie (VRL-05523) - Atlas Roth
36. narri (VRL-06046) - Killjoy Killroy
37. Soneü (VRL-09386) - Flamingo BER VH12-021-0389
38. Soneü (VRL-09386) - Trivial Desire BER VH13-021-0045
39. Sen (VRL-08368) - Rachcliff Grey
40. Päivie (VRL-05523) - Madhouse Roth

Luokka 7: Grand Prix

1. Soneü (VRL-09386) - Trivial Desire BER VH13-021-0045
2. Maru (VRL-04410) - Lorenzo RHS
3. turjake (VRL-07415) - Suprant Sisley RA
4. indy (VRL-06701) - Armand von Silbereiche
5. Laura R. (VRL-00169) - Fresno
6. Maru (VRL-04410) - Rafael RHS
7. Natalia (VRL-05175) - Rublin Maréa
8. Pierre (VRL-10531) - C'est Commage VH11-021-0240
9. Frida (VRL-05826) - Scarlett F
10. Sani (VRL-10954) - Symphonical Lumos
11. Päivie (VRL-05523) - Lambada Jra
12. Sani (VRL-10954) - Humbau's Verzauberung
13. Sani (VRL-10954) - Gs Sir Labamba
14. weelow (VRL-00563) - Marcolio VH13-031-0001
15. Soneü (VRL-09386) - Initial Knight
16. Frida (VRL-05826) - Iréne
17. Maru (VRL-04410) - Harmony RHS
18. turjake (VRL-07415) - Wiinscare's Baloo
19. Frida (VRL-05826) - Cadence NON
20. Sani (VRL-10954) - Dark Rashad REC
21. Päivie (VRL-05523) - Ballant Thorne
22. weelow (VRL-00563) - Dominica IV VH05-031-6573
23. weelow (VRL-00563) - Rossdale VH13-031-0002
24. turjake (VRL-07415) - Donnerhall
25. Pierre (VRL-10531) - Ashblace VH13-013-0022
26. Frida (VRL-05826) - Manchester United
27. indy (VRL-06701) - Raspberry Rose VH13-011-0148
28. Pierre (VRL-10531) - Brighgaze VH13-044-0082
29. Natalia (VRL-05175) - Meflercy
30. weelow (VRL-00563) - Veronique VH13-031-0004
31. Päivie (VRL-05523) - Malachite PB
32. turjake (VRL-07415) - Provhet van Athel
33. Soneü (VRL-09386) - Flamingo BER VH12-021-0389
34. Pierre (VRL-10531) - Southchief VH13-011-0130
35. Natalia (VRL-05175) - Flurz Bloom
36. Soneü (VRL-09386) - Lavianne F VH12-021-0390
37. Maru (VRL-04410) - Hestia Hexen
38. Päivie (VRL-05523) - Venomia PB
39. indy (VRL-06701) - Apello VH13-011-0147
40. Natalia (VRL-05175) - Månsken 'If