KRJ-kouluratsastuskilpailut

kisapäivä11.05.2013
vip08.05.2013
järjestäjäKouluratsastajat (#44)
järjestyspaikkaKilpailukeskus Stewart (KILP5485)
vastuuhenkilöMilja (VRL-00692)
arvontatapalyhyt arvonta (arvontakone)
osallistumisrajoituksetjokaiseen luokkaan mahtuu 60 ratsukkoa
ratsastajalta kuusi (6) ratsua per luokka
hevonen korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
hevonen vain kerran yhteen luokkaan
kilpailut ovat avoinna kaikille
Kutsu päivitetty viimeksi: 15.04.2013, klo 07.59
Luokka 1Helppo A 60/60 TT
Luokka 2Vaativa B 60/60 TT
Luokka 3Intermediate II 60/60 TT
Luokka 4Grand Prix 60/60 TT

Osallistuminen

sähköpostikkilpailut@poista.gmail.com
otsikkoStewart KRJ kutsun numero (katso numero osoiteriviltä, esim. krj013.php -> Stewart KRJ 013)
Halutessasi osallistua kaikkiin avoinna oleviin kilpailuihin samalla kokoonpanolla otsikoi: Stewart KRJ 028-030
osallistumismuoto Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000 (ei mitään tageja!)
huomioitavaaVRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen, lisäksi on kuuluttava seuraan, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa

Tulokset

Luokka 1: Helppo A

1. indy (VRL-06071) - Sweetys Pomegranate VH13-029-0053
2. lumiere (VRL-00764) - Kuurankukka VH13-018-0380
3. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Hurmahenki
4. turjake (VRL-07415) - Eton Roswell
5. Natalia (VRL-05175) - Goosefield Geena
6. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Kares
7. Juli (VRL-07270) - Sarkasmi KAT
8. Soneü (VRL-09386) - Seneca RGL
9. Juli (VRL-07270) - Metsäkartanon Taifuuni
10. Riella (VRL-01744) - Poniniemen Emerens VH12-023-0067
11. Soneü (VRL-09386) - Sir Damsel F
12. Frida (VRL-05826) - Aquata
13. Snusmumriken (VRL-07224) - Soulstalker VH11-017-0737
14. lumiere (VRL-00764) - Sinirastas VH13-018-0378
15. lumiere (VRL-00764) - Pakkas-Ukko VH13-018-0386
16. indy (VRL-06701) - Finn van Athel VH13-029-0061
17. Milja (VRL-00692) - Haperon Satuprinsessa
18. turjake (VRL-07415) - Yorkshire Trussardi
19. Natalia (VRL-05175) - Merry of Angmar xx
20. Riella (VRL-01744) - Everway's Montana VH11-029-0052
21. Päivie (VRL-05523) - Rebel Wims
22. Päivie (VRL-05523) - Hook Castia
23. turjake (VRL-07415) - Riot Honeytime
24. indy (VRL-06701) - Sweetys Blind Melon VH13-029-0052
25. indy (VRL-06701) - Tidaholms Bienlavie
26. minttu (VRL-10261) - Iarian Milano
27. Juli (VRL-07270) - Lakean Lomen
28. Riella (VRL-01744) - Nerian Monsoon
29. Frida (VRL-05826) - Väinölän Limering
30. Ciccca (VRL-12210) - Winston`s Zephyr
31. lumiere (VRL-00764) - Lemmenleikki VH13-018-0124
32. Milja (VRL-00692) - Aidan Mayah VH12-035-0241
33. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Laviini
34. minttu (VRL-10261) - Nerian Casablanca
35. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Latoviini VH12-018-0259
36. lumiere (VRL-00764) - Tuttisoturi VH13-018-0382
37. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Tähtikultti
38. Natalia (VRL-05175) - Pain Has No Name xx
39. Pierre (VRL-10531) - Kelmikäs VH13-018-0462
40. minttu (VRL-10261) - Hypnotico 2782
41. Natalia (VRL-05175) - Montoya
42. Riella (VRL-01744) - Hurmuri VH11-018-0389
43. Riella (VRL-01744) - Haavelaakson Tuutori VH11-018-1501
44. minttu (VRL-10261) - Valerie SLC
45. Juli (VRL-07270) - Rajattoman Joutilas
46. turjake (VRL-07415) - Haute Dame du Moulin
47. lumiere (VRL-00764) - Hiippari VH13-018-0436
48. Soneü (VRL-09386) - Abrakadabra
49. indy (VRL-06701) - Porcelain LeMarx
50. minttu (VRL-10261) - Damn Gravity HILL!
51. minttu (VRL-10261) - Cryff Catch Me
52. Frida (VRL-05826) - Sofianna v. Harley
53. Päivie (VRL-05523) - Zaracha Luxus
54. Juli (VRL-07270) - Koston Tähtikuvio
55. Riella (VRL-01744) - Fame's Annabel VH12-027-0092
56. turjake (VRL-07415) - Hitfire van Vauper
57. Milja (VRL-00692) - Aavan Helmeri
58. turjake (VRL-07415) - Väinölän Eros
59. Natalia (VRL-05175) - Dahlselby Milø
60. Juli (VRL-07270) - Harharetken Unisirppi

Luokka 2: Vaativa B

1. Frida (VRL-05826) - Doom Remrock
2. turjake (VRL-07415) - Yorkshire Trussardi
3. Juli (VRL-07270) - Pommaripoika HUI
4. Soneü (VRL-09386) - Savana RGL
5. turjake (VRL-07415) - Lumiére van Couq
6. Kolibri (VRL-12569) - Daliyah ox VH13-003-0007
7. Milja (VRL-00692) - Aavan Lapinnoita
8. Riella (VRL-01744) - Ferdie v. Harley
9. Ciccca (VRL-12210) - Hovin Nalle-Puh
10. Juli (VRL-07270) - Västerbyn Murtuli
11. turjake (VRL-07415) - Roibrant Geri
12. Juli (VRL-07270) - Vaapukan Loru
13. turjake (VRL-07415) - Tidaholms Gucci
14. Päivie (VRL-05523) - Maytime Riot
15. lumiere (VRL-00764) - Lemmenleikki VH13-018-0124
16. Soneü (VRL-09386) - Perlemor VH12-010-0094
17. lumiere (VRL-00764) - Hiippari VH13-018-0436
18. Snusmumriken (VRL-07224) - Milkan Ellu
19. Milja (VRL-00692) - Petoska AK
20. indy (VRL-06701) - Tidaholms Bienlavie
21. Milja (VRL-00692) - Mörkövaaran Veikko
22. Soneü (VRL-09386) - Maryce Liud
23. Milja (VRL-00692) - Aavan Reemus
24. indy (VRL-06701) - Sweetys Blind Melon VH13-029-0052
25. lumiere (VRL-00764) - Sinirastas VH13-018-0378
26. indy (VRL-06701) - Finn van Athel VH13-029-0061
27. turjake (VRL-07415) - Illusie van de Wyonn
28. Frida (VRL-05826) - Väinölän Sonya
29. Frida (VRL-05826) - As You Were
30. minttu (VRL-10261) - Fame's Skyfall
31. Riella (VRL-01744) - Poniniemen Deanette
32. Riella (VRL-01744) - Breezy Primus
33. Päivie (VRL-05523) - Cornelia of Djinn
34. lumiere (VRL-00764) - Pakkas-Ukko VH13-018-0386
35. Soneü (VRL-09386) - Brunbakkes Dagmar VH12-010-0093
36. Kolibri (VRL-12569) - Thaqib ox VH13-003-0004
37. lumiere (VRL-00764) - Kuurankukka VH13-018-0380
38. minttu (VRL-10261) - Painswick African Escape
39. Frida (VRL-05826) - Amorosa van de Geer
40. Kolibri (VRL-12569) - Sarmadee Talawat VH13-003-0133
41. Milja (VRL-00692) - Koistilan Pietu
42. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Herkules
43. Snusmumriken (VRL-07224) - Rajattoman Sissijätkä VH13-018-0117
44. turjake (VRL-07415) - Väinölän Latína
45. Riella (VRL-01744) - Aretha Epona VH13-035-0054
46. Riella (VRL-01744) - Aretha Cody
47. indy (VRL-06701) - Porcelain LeMarx
48. Riella (VRL-01744) - Celene v. Harley
49. Soneü (VRL-09386) - Snabel Aren
50. Ciccca (VRL-12210) - Arvolaakson Tessiina
51. Juli (VRL-07270) - Kaarnan Sirinä
52. Natalia (VRL-05175) - Goosefield Geena
53. Juli (VRL-07270) - Mörkövaaran Remupekka
54. indy (VRL-06071) - Sweetys Pomegranate VH13-029-0053
55. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Roopertti
56. lumiere (VRL-00764) - Tuttisoturi VH13-018-0382
57. Frida (VRL-05826) - Fame's Emmet
58. Soneü (VRL-09386) - Lucian Rewa
59. Ciccca (VRL-12210) - Mienan Rafaello VH12-018-1328
60. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Kofeiinipärinä

Luokka 3: Intermediate II

1. turjake (VRL-07415) - Suprant Sisley RA
2. weelow (VRL-00563) - Spiteful Parasite x
3. Natalia (VRL-05175) - Månsken 'If
4. Sen (VRL-08368) - Iced Caramel Flow
5. Mila (VRL-11936) - Kaylee's Vivianne VH12-021-0387
6. Natalia (VRL-05175) - Flurz Bloom
7. lumiere (VRL-00764) - Roi de la Route VH13-021-0216
8. turjake (VRL-07415) - Capodecina
9. Pierre (VRL-10531) - Berenike VH13-013-0032
10. Päivie (VRL-05523) - Miss Trivium
11. Frida (VRL-05826) - Scarlett F
12. Riella (VRL-01744) - White Mabel
13. Joe (VRL-02528) - Prayas Caput! VH12-044-0150
14. Soneü (VRL-09386) - Darcy v.d. Duren
15. Sen (VRL-08368) - Rachcliff Carrick
16. Päivie (VRL-05523) - Twilia Roth
17. Eeva T. (VRL-00410) - Carabela NON VH13-021-0218
18. weelow (VRL-00563) - Humberto
19. weelow (VRL-00563) - Nemesio
20. Frida (VRL-05826) - Manchester United
21. Päivie (VRL-05523) - Lost In Tokyo DD
22. indy (VRL-06701) - Raspberry Rose VH13-011-0148
23. Pierre (VRL-10531) - Berkeley VH13-153-0003
24. Soneü (VRL-09386) - Trivial Desire BER VH13-021-0045
25. Frida (VRL-05826) - Iréne
26. Riella (VRL-01744) - Wendy Harley
27. weelow (VRL-00563) - Klavdija
28. Joe (VRL-02528) - Chastity of Jadessa VH12-044-0149
29. Soneü (VRL-09386) - Flamingo BER VH12-021-0389
30. Sen (VRL-08368) - Kaa Flow
31. turjake (VRL-07415) - Donnerhall
32. Joe (VRL-02528) - Suprant Caipirão VH12-031-0201
33. Eeva T. (VRL-00410) - Blame It On KK VH05-031-9284
34. Sen (VRL-08368) - Nazgûl Flow
35. Latu (VRL-01436) - Departed Bride Lumos
36. Natalia (VRL-05175) - Rublin Maréa
37. Frida (VRL-05826) - Chanel Z
38. Päivie (VRL-05523) - Atlas Roth
39. Natalia (VRL-05175) - Meflercy
40. Eeva T. (VRL-00410) - Red State VH13-021-0006
41. Joe (VRL-02528) - Phemie Hexen VH12-021-0419
42. Eeva T. (VRL-00410) - Chalyén VH02-021-7889
43. weelow (VRL-00563) - Sweet Nothing x
44. turjake (VRL-07415) - Scaon da Vinci
45. indy (VRL-06701) - Armand von Silbereiche
46. weelow (VRL-00563) - Arctic Monkey x
47. Natalia (VRL-05175) - Mephistophala
48. Natalia (VRL-05175) - Myth Dreka
49. Soneü (VRL-09386) - Lavianne F VH12-021-0390
50. indy (VRL-06701) - Apello VH13-011-0147
51. Eeva T. (VRL-00410) - Melancholia VH12-021-0394
52. Päivie (VRL-05523) - Doomed Night
53. Joe (VRL-02528) - Suprant Sarada VH12-031-0202
54. turjake (VRL-07415) - Provhet van Athel
55. Soneü (VRL-09386) - Initial Knight
56. turjake (VRL-07415) - Wiinscare's Baloo
57. Päivie (VRL-05523) - Madhouse Roth
58. Eeva T. (VRL-00410) - Aicon Hexen VH13-021-0124
59. Latu (VRL-01436) - Elliot Leya
60. Frida (VRL-05826) - Cadence NON

Luokka 4: Grand Prix

1. Eeva T. (VRL-00410) - Melancholia VH12-021-0394
2. Sani (VRL-10954) - Gs Sir Labamba
3. Frida (VRL-05826) - Iréne
4. Natalia (VRL-05175) - Flurz Bloom
5. Päivie (VRL-05523) - Lambada Jra
6. indy (VRL-06701) - Raspberry Rose VH13-011-0148
7. turjake (VRL-07415) - Provhet van Athel
8. Natalia (VRL-05175) - Rublin Maréa
9. Eeva T. (VRL-00410) - Carabela NON VH13-021-0218
10. turjake (VRL-07415) - Donnerhall
11. Eeva T. (VRL-00410) - Aicon Hexen VH13-021-0124
12. Maru (VRL-04410) - Rafael RHS
13. Soneü (VRL-09386) - Flamingo BER VH12-021-0389
14. Frida (VRL-05826) - Manchester United
15. Natalia (VRL-05175) - Mephistophala
16. Riella (VRL-01744) - Wendy Harley
17. weelow (VRL-00563) - Plumona
18. Maru (VRL-04410) - Hestia Hexen
19. Päivie (VRL-05523) - Venomia PB
20. Eeva T. (VRL-00410) - Red State VH13-021-0006
21. Pierre (VRL-10531) - Ashblace VH13-013-0022
22. turjake (VRL-07415) - Wiinscare's Baloo
23. Natalia (VRL-05175) - Meflercy
24. indy (VRL-06701) - Armand von Silbereiche
25. weelow (VRL-00563) - Pascoal
26. Pierre (VRL-10531) - Southchief VH13-011-0130
27. Päivie (VRL-05523) - Malachite PB
28. weelow (VRL-00563) - Repelsteeltje
29. Sani (VRL-10954) - Humbau's Verzauberung
30. Maru (VRL-04410) - Harmony RHS
31. Pierre (VRL-10531) - Brighgaze VH13-044-0082
32. Soneü (VRL-09386) - Trivial Desire BER VH13-021-0045
33. turjake (VRL-07415) - Scaon da Vinci
34. weelow (VRL-00563) - Alejandrina
35. Maru (VRL-04410) - Lorenzo RHS
36. Maru (VRL-04410) - Bailey Krypton
37. Päivie (VRL-05523) - Ballant Thorne
38. weelow (VRL-00563) - Donato
39. Päivie (VRL-05523) - Ilysia Roth
40. Soneü (VRL-09386) - Lavianne F VH12-021-0390
41. Soneü (VRL-09386) - Initial Knight
42. Pierre (VRL-10531) - Northnova VH13-203-0001
43. Sani (VRL-10954) - Symphonical Lumos
44. weelow (VRL-00563) - Florentina
45. Sani (VRL-10954) - Manhream Jevs
46. Päivie (VRL-05523) - G.G. Phoenicia
47. Pierre (VRL-10531) - C'est Commage VH11-021-0240
48. Frida (VRL-05826) - Chanel Z
49. Natalia (VRL-05175) - Myth Dreka
50. lumiere (VRL-00764) - Roi de la Route VH13-021-0216
51. indy (VRL-06701) - Apello VH13-011-0147
52. Sani (VRL-10954) - Dark Rashad REC
53. Natalia (VRL-05175) - Månsken 'If
54. Sani (VRL-10954) - Sonja Agapito VH13-033-0028
55. turjake (VRL-07415) - Suprant Sisley RA
56. Frida (VRL-05826) - Scarlett F
57. Riella (VRL-01744) - White Mabel
58. turjake (VRL-07415) - Capodecina
59. Frida (VRL-05826) - Cadence NON
60. Mila (VRL-11936) - Kaylee's Mandy VH12-044-0182