KRJ-kouluratsastuskilpailut

kisapäivä12.05.2013
vip08.05.2013
järjestäjäKouluratsastajat (#44)
järjestyspaikkaKilpailukeskus Stewart (KILP5485)
vastuuhenkilöMilja (VRL-00692)
arvontatapalyhyt arvonta (arvontakone)
osallistumisrajoituksetjokaiseen luokkaan mahtuu 60 ratsukkoa
ratsastajalta kuusi (6) ratsua per luokka
hevonen korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
hevonen vain kerran yhteen luokkaan
kilpailut ovat avoinna kaikille
Kutsu päivitetty viimeksi: 15.04.2013, klo 07.59
Luokka 1Helppo A 60/60 TT
Luokka 2Vaativa B 60/60 TT
Luokka 3Intermediate II 60/60 TT
Luokka 4Grand Prix 60/60 TT

Osallistuminen

sähköpostikkilpailut@poista.gmail.com
otsikkoStewart KRJ kutsun numero (katso numero osoiteriviltä, esim. krj013.php -> Stewart KRJ 013)
Halutessasi osallistua kaikkiin avoinna oleviin kilpailuihin samalla kokoonpanolla otsikoi: Stewart KRJ 028-030
osallistumismuoto Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000 (ei mitään tageja!)
huomioitavaaVRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen, lisäksi on kuuluttava seuraan, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa

Tulokset

Luokka 1: Helppo A

1. Natalia (VRL-05175) - Merry of Angmar xx
2. lumiere (VRL-00764) - Sinirastas VH13-018-0378
3. lumiere (VRL-00764) - Hiippari VH13-018-0436
4. lumiere (VRL-00764) - Tuttisoturi VH13-018-0382
5. Päivie (VRL-05523) - Zaracha Luxus
6. Päivie (VRL-05523) - Rebel Wims
7. Frida (VRL-05826) - Aquata
8. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Tähtikultti
9. Soneü (VRL-09386) - Sir Damsel F
10. minttu (VRL-10261) - Nerian Casablanca
11. Riella (VRL-01744) - Everway's Montana VH11-029-0052
12. turjake (VRL-07415) - Yorkshire Trussardi
13. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Latoviini VH12-018-0259
14. Milja (VRL-00692) - Aidan Mayah VH12-035-0241
15. Riella (VRL-01744) - Poniniemen Emerens VH12-023-0067
16. Riella (VRL-01744) - Fame's Annabel VH12-027-0092
17. Juli (VRL-07270) - Lakean Lomen
18. turjake (VRL-07415) - Riot Honeytime
19. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Hurmahenki
20. Juli (VRL-07270) - Rajattoman Joutilas
21. lumiere (VRL-00764) - Pakkas-Ukko VH13-018-0386
22. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Laviini
23. Juli (VRL-07270) - Harharetken Unisirppi
24. Natalia (VRL-05175) - Dahlselby Milø
25. turjake (VRL-07415) - Hitfire van Vauper
26. Riella (VRL-01744) - Nerian Monsoon
27. indy (VRL-06701) - Tidaholms Bienlavie
28. Soneü (VRL-09386) - Seneca RGL
29. Pierre (VRL-10531) - Kelmikäs VH13-018-0462
30. Natalia (VRL-05175) - Pain Has No Name xx
31. Juli (VRL-07270) - Koston Tähtikuvio
32. Soneü (VRL-09386) - Abrakadabra
33. indy (VRL-06701) - Sweetys Blind Melon VH13-029-0052
34. Ciccca (VRL-12210) - Winston`s Zephyr
35. indy (VRL-06071) - Sweetys Pomegranate VH13-029-0053
36. minttu (VRL-10261) - Damn Gravity HILL!
37. lumiere (VRL-00764) - Kuurankukka VH13-018-0380
38. minttu (VRL-10261) - Cryff Catch Me
39. minttu (VRL-10261) - Hypnotico 2782
40. indy (VRL-06701) - Porcelain LeMarx
41. indy (VRL-06701) - Finn van Athel VH13-029-0061
42. Juli (VRL-07270) - Sarkasmi KAT
43. minttu (VRL-10261) - Valerie SLC
44. turjake (VRL-07415) - Haute Dame du Moulin
45. Frida (VRL-05826) - Väinölän Limering
46. minttu (VRL-10261) - Iarian Milano
47. lumiere (VRL-00764) - Lemmenleikki VH13-018-0124
48. turjake (VRL-07415) - Eton Roswell
49. Juli (VRL-07270) - Metsäkartanon Taifuuni
50. Natalia (VRL-05175) - Montoya
51. Riella (VRL-01744) - Hurmuri VH11-018-0389
52. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Kares
53. Frida (VRL-05826) - Sofianna v. Harley
54. Snusmumriken (VRL-07224) - Soulstalker VH11-017-0737
55. Milja (VRL-00692) - Haperon Satuprinsessa
56. Riella (VRL-01744) - Haavelaakson Tuutori VH11-018-1501
57. Päivie (VRL-05523) - Hook Castia
58. turjake (VRL-07415) - Väinölän Eros
59. Milja (VRL-00692) - Aavan Helmeri
60. Natalia (VRL-05175) - Goosefield Geena

Luokka 2: Vaativa B

1. Frida (VRL-05826) - Väinölän Sonya
2. Soneü (VRL-09386) - Maryce Liud
3. lumiere (VRL-00764) - Tuttisoturi VH13-018-0382
4. Milja (VRL-00692) - Aavan Reemus
5. indy (VRL-06701) - Finn van Athel VH13-029-0061
6. indy (VRL-06071) - Sweetys Pomegranate VH13-029-0053
7. Ciccca (VRL-12210) - Hovin Nalle-Puh
8. turjake (VRL-07415) - Illusie van de Wyonn
9. Snusmumriken (VRL-07224) - Rajattoman Sissijätkä VH13-018-0117
10. Milja (VRL-00692) - Petoska AK
11. Ciccca (VRL-12210) - Arvolaakson Tessiina
12. Riella (VRL-01744) - Breezy Primus
13. Riella (VRL-01744) - Aretha Cody
14. Frida (VRL-05826) - Amorosa van de Geer
15. lumiere (VRL-00764) - Kuurankukka VH13-018-0380
16. Riella (VRL-01744) - Ferdie v. Harley
17. Juli (VRL-07270) - Västerbyn Murtuli
18. lumiere (VRL-00764) - Sinirastas VH13-018-0378
19. turjake (VRL-07415) - Väinölän Latína
20. Frida (VRL-05826) - As You Were
21. Päivie (VRL-05523) - Cornelia of Djinn
22. turjake (VRL-07415) - Lumiére van Couq
23. Riella (VRL-01744) - Poniniemen Deanette
24. turjake (VRL-07415) - Tidaholms Gucci
25. Frida (VRL-05826) - Doom Remrock
26. Kolibri (VRL-12569) - Thaqib ox VH13-003-0004
27. Juli (VRL-07270) - Pommaripoika HUI
28. lumiere (VRL-00764) - Hiippari VH13-018-0436
29. turjake (VRL-07415) - Yorkshire Trussardi
30. Päivie (VRL-05523) - Maytime Riot
31. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Kofeiinipärinä
32. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Roopertti
33. indy (VRL-06701) - Porcelain LeMarx
34. Riella (VRL-01744) - Celene v. Harley
35. Ciccca (VRL-12210) - Mienan Rafaello VH12-018-1328
36. Soneü (VRL-09386) - Brunbakkes Dagmar VH12-010-0093
37. indy (VRL-06701) - Sweetys Blind Melon VH13-029-0052
38. Milja (VRL-00692) - Mörkövaaran Veikko
39. turjake (VRL-07415) - Roibrant Geri
40. Juli (VRL-07270) - Kaarnan Sirinä
41. Juli (VRL-07270) - Mörkövaaran Remupekka
42. minttu (VRL-10261) - Painswick African Escape
43. Soneü (VRL-09386) - Lucian Rewa
44. Snusmumriken (VRL-07224) - Milkan Ellu
45. Soneü (VRL-09386) - Snabel Aren
46. Juli (VRL-07270) - Vaapukan Loru
47. Frida (VRL-05826) - Fame's Emmet
48. lumiere (VRL-00764) - Pakkas-Ukko VH13-018-0386
49. Riella (VRL-01744) - Aretha Epona VH13-035-0054
50. minttu (VRL-10261) - Fame's Skyfall
51. Soneü (VRL-09386) - Savana RGL
52. Kolibri (VRL-12569) - Daliyah ox VH13-003-0007
53. Milja (VRL-00692) - Koistilan Pietu
54. Soneü (VRL-09386) - Perlemor VH12-010-0094
55. Natalia (VRL-05175) - Goosefield Geena
56. indy (VRL-06701) - Tidaholms Bienlavie
57. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Herkules
58. Milja (VRL-00692) - Aavan Lapinnoita
59. lumiere (VRL-00764) - Lemmenleikki VH13-018-0124
60. Kolibri (VRL-12569) - Sarmadee Talawat VH13-003-0133

Luokka 3: Intermediate II

1. Natalia (VRL-05175) - Flurz Bloom
2. turjake (VRL-07415) - Provhet van Athel
3. Eeva T. (VRL-00410) - Blame It On KK VH05-031-9284
4. Eeva T. (VRL-00410) - Melancholia VH12-021-0394
5. Latu (VRL-01436) - Departed Bride Lumos
6. Soneü (VRL-09386) - Trivial Desire BER VH13-021-0045
7. Pierre (VRL-10531) - Berkeley VH13-153-0003
8. weelow (VRL-00563) - Arctic Monkey x
9. Päivie (VRL-05523) - Twilia Roth
10. Frida (VRL-05826) - Manchester United
11. Frida (VRL-05826) - Iréne
12. turjake (VRL-07415) - Capodecina
13. Eeva T. (VRL-00410) - Carabela NON VH13-021-0218
14. Sen (VRL-08368) - Nazgûl Flow
15. Soneü (VRL-09386) - Flamingo BER VH12-021-0389
16. Frida (VRL-05826) - Chanel Z
17. Päivie (VRL-05523) - Madhouse Roth
18. Frida (VRL-05826) - Cadence NON
19. Latu (VRL-01436) - Elliot Leya
20. Frida (VRL-05826) - Scarlett F
21. Natalia (VRL-05175) - Mephistophala
22. Joe (VRL-02528) - Suprant Sarada VH12-031-0202
23. Eeva T. (VRL-00410) - Aicon Hexen VH13-021-0124
24. Mila (VRL-11936) - Kaylee's Vivianne VH12-021-0387
25. weelow (VRL-00563) - Spiteful Parasite x
26. Joe (VRL-02528) - Prayas Caput! VH12-044-0150
27. lumiere (VRL-00764) - Roi de la Route VH13-021-0216
28. Sen (VRL-08368) - Iced Caramel Flow
29. Eeva T. (VRL-00410) - Red State VH13-021-0006
30. Sen (VRL-08368) - Kaa Flow
31. turjake (VRL-07415) - Donnerhall
32. Natalia (VRL-05175) - Månsken 'If
33. Joe (VRL-02528) - Phemie Hexen VH12-021-0419
34. Päivie (VRL-05523) - Miss Trivium
35. Joe (VRL-02528) - Suprant Caipirão VH12-031-0201
36. Eeva T. (VRL-00410) - Chalyén VH02-021-7889
37. indy (VRL-06701) - Armand von Silbereiche
38. Pierre (VRL-10531) - Berenike VH13-013-0032
39. indy (VRL-06701) - Apello VH13-011-0147
40. Päivie (VRL-05523) - Atlas Roth
41. weelow (VRL-00563) - Klavdija
42. Joe (VRL-02528) - Chastity of Jadessa VH12-044-0149
43. weelow (VRL-00563) - Nemesio
44. Sen (VRL-08368) - Rachcliff Carrick
45. Natalia (VRL-05175) - Myth Dreka
46. Soneü (VRL-09386) - Initial Knight
47. weelow (VRL-00563) - Humberto
48. Riella (VRL-01744) - Wendy Harley
49. Soneü (VRL-09386) - Darcy v.d. Duren
50. weelow (VRL-00563) - Sweet Nothing x
51. Riella (VRL-01744) - White Mabel
52. Natalia (VRL-05175) - Rublin Maréa
53. Päivie (VRL-05523) - Lost In Tokyo DD
54. Natalia (VRL-05175) - Meflercy
55. Päivie (VRL-05523) - Doomed Night
56. turjake (VRL-07415) - Scaon da Vinci
57. turjake (VRL-07415) - Suprant Sisley RA
58. Soneü (VRL-09386) - Lavianne F VH12-021-0390
59. turjake (VRL-07415) - Wiinscare's Baloo
60. indy (VRL-06701) - Raspberry Rose VH13-011-0148

Luokka 4: Grand Prix

1. Soneü (VRL-09386) - Trivial Desire BER VH13-021-0045
2. Sani (VRL-10954) - Manhream Jevs
3. Frida (VRL-05826) - Manchester United
4. Pierre (VRL-10531) - C'est Commage VH11-021-0240
5. Päivie (VRL-05523) - G.G. Phoenicia
6. Pierre (VRL-10531) - Northnova VH13-203-0001
7. Maru (VRL-04410) - Hestia Hexen
8. indy (VRL-06701) - Raspberry Rose VH13-011-0148
9. weelow (VRL-00563) - Donato
10. Sani (VRL-10954) - Symphonical Lumos
11. Natalia (VRL-05175) - Myth Dreka
12. Eeva T. (VRL-00410) - Red State VH13-021-0006
13. Pierre (VRL-10531) - Brighgaze VH13-044-0082
14. Päivie (VRL-05523) - Ballant Thorne
15. Päivie (VRL-05523) - Lambada Jra
16. Päivie (VRL-05523) - Ilysia Roth
17. indy (VRL-06701) - Armand von Silbereiche
18. Natalia (VRL-05175) - Rublin Maréa
19. Pierre (VRL-10531) - Ashblace VH13-013-0022
20. Päivie (VRL-05523) - Venomia PB
21. Maru (VRL-04410) - Bailey Krypton
22. Riella (VRL-01744) - Wendy Harley
23. turjake (VRL-07415) - Scaon da Vinci
24. turjake (VRL-07415) - Provhet van Athel
25. Pierre (VRL-10531) - Southchief VH13-011-0130
26. weelow (VRL-00563) - Pascoal
27. Maru (VRL-04410) - Lorenzo RHS
28. weelow (VRL-00563) - Alejandrina
29. Soneü (VRL-09386) - Lavianne F VH12-021-0390
30. Päivie (VRL-05523) - Malachite PB
31. turjake (VRL-07415) - Donnerhall
32. Maru (VRL-04410) - Rafael RHS
33. Sani (VRL-10954) - Sonja Agapito VH13-033-0028
34. Eeva T. (VRL-00410) - Aicon Hexen VH13-021-0124
35. turjake (VRL-07415) - Capodecina
36. Frida (VRL-05826) - Scarlett F
37. Natalia (VRL-05175) - Flurz Bloom
38. lumiere (VRL-00764) - Roi de la Route VH13-021-0216
39. weelow (VRL-00563) - Florentina
40. Sani (VRL-10954) - Gs Sir Labamba
41. weelow (VRL-00563) - Plumona
42. Soneü (VRL-09386) - Initial Knight
43. Riella (VRL-01744) - White Mabel
44. Eeva T. (VRL-00410) - Carabela NON VH13-021-0218
45. Frida (VRL-05826) - Cadence NON
46. Natalia (VRL-05175) - Mephistophala
47. Maru (VRL-04410) - Harmony RHS
48. Soneü (VRL-09386) - Flamingo BER VH12-021-0389
49. weelow (VRL-00563) - Repelsteeltje
50. turjake (VRL-07415) - Suprant Sisley RA
51. Natalia (VRL-05175) - Månsken 'If
52. Sani (VRL-10954) - Humbau's Verzauberung
53. Natalia (VRL-05175) - Meflercy
54. Frida (VRL-05826) - Iréne
55. Eeva T. (VRL-00410) - Melancholia VH12-021-0394
56. Frida (VRL-05826) - Chanel Z
57. Sani (VRL-10954) - Dark Rashad REC
58. turjake (VRL-07415) - Wiinscare's Baloo
59. Mila (VRL-11936) - Kaylee's Mandy VH12-044-0182
60. indy (VRL-06701) - Apello VH13-011-0147