KRJ-kouluratsastuskilpailut

kisapäivä23.12.2013
vip19.12.2013
järjestäjäKouluratsastajat (#44)
järjestyspaikkaKilpailukeskus Stewart (KILP5485)
vastuuhenkilöMilja (VRL-00692)
arvontatapalyhyt arvonta (arvontakone)
osallistumisrajoituksetjokaiseen luokkaan mahtuu 30 ratsukkoa
ratsastajalta kolme (3) ratsua per luokka
hevonen korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
hevonen vain kerran yhteen luokkaan
kilpailut ovat avoinna kaikille
Kutsu päivitetty viimeksi: 20.12.2013, klo 19.11
Luokka 1Helppo C 30/30 TT
Luokka 2Helppo B 30/30 TT
Luokka 3Helppo A 30/30 TT
Luokka 4Vaativa B 30/30 TT
Luokka 5Vaativa A 26/30 TT

Osallistuminen

sähköpostikkilpailut@gmail.com
otsikkoStewart KRJ 131-140
osallistumismuoto Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000 (ei mitään tageja!)
huomioitavaaVRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. suba (VRL-12468) - Breandan Séaghdha VH13-046-0016
2. misery. (VRL-01080) - Dazhbog v. Moons
3. Emilie (VRL-09880) - Montagne de Royal VH13-104-0014
4. Nanna L. (VRL-00777) - Päivärinteen Niilo VH13-017-0518
5. suba (VRL-12468) - Breandan Edric VH13-046-0017
6. misery. (VRL-01080) - Miseria v. Moons
7. misery. (VRL-01080) - Last Drop Falls
8. suba (VRL-12468) - Rudolph v. Moons VH13-017-0106
9. juco (VRL-10957) - Mirella REC
10. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Hipsu VH13-018-1259
11. Lamia (VRL-13332) - Kirjana VH13-018-1276
12. Saila (VRL-05775) - Mehtälän Hilma
13. Nanna L. (VRL-00777) - Fiktion Ruska VH13-018-1287
14. Nintsu (VRL-01851) - Eglwysilan
15. dumi (VRL-00218) - Fifth Bobo Bear
16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Helinä VH13-018-0895
17. Ricky (VRL-10328) - Narrowing Love VH11-017-0365
18. Saila (VRL-05775) - Degradatie
19. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sydänkäpy VH13-018-1139
20. Miltsu (VRL-05564) - Orendy VH12-024-0187
21. Milja (VRL-00692) - Fiktion Urhokas VH13-018-0897
22. Nintsu (VRL-01851) - Hyer Uchdryd Maisie
23. Ricky (VRL-10328) - Kelvoton
24. Miltsu (VRL-05564) - Emanuel Yozora
25. Nintsu (VRL-01851) - Glan-y-don Amber Bryncroes
26. Susanna (VRL-03881) - Warwickles Lionbrave
27. Miltsu (VRL-05564) - Carousel Rewa VH11-046-0089
28. Ricky (VRL-10328) - Araclett v.d. Lawna
29. dumi (VRL-00218) - Moulin Lily Lou
30. Saila (VRL-05775) - Glowmoor Canasta

Luokka 2: Helppo B

1. Ricky (VRL-10328) - Koivupihan Aikapoika
2. Lamia (VRL-13332) - Untuvikon Unohdettu VH13-018-1334
3. Lamia (VRL-13332) - Leijuvan Linnan Ritari VH13-018-1301
4. Ricky (VRL-10328) - Huvin Uskoton
5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Somia VH13-018-0896
6. suba (VRL-12468) - Dahlgårds Evighet VH13-028-0032
7. dumi (VRL-00218) - Carridans Gooey
8. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Hipsu VH13-018-1259
9. Emilie (VRL-09880) - Montagne de Royal VH13-104-0014
10. Nintsu (VRL-01851) - Hyer Uchdryd Maisie
11. Ricky (VRL-10328) - Viision Velviira
12. Eeva T. (VRL-00410) - Remelli VH13-018-0890
13. juco (VRL-10957) - Priya Rohana VH13-050-0023
14. Saila (VRL-05775) - Mehtälän Hilma
15. Nanna L. (VRL-00777) - Fiktion Ruska VH13-018-1287
16. suba (VRL-12468) - GL Cinderella VH13-017-0107
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Urhokas VH13-018-0897
18. suba (VRL-12468) - Poniniemen Charisma
19. juco (VRL-10957) - Mirella REC
20. Emilie (VRL-09880) - Cormeille Barkentin VH13-104-0029
21. Eeva T. (VRL-00410) - Nyyti Nyytiäinen VH12-018-0133
22. Saila (VRL-05775) - Glowmoor Canasta
23. Eeva T. (VRL-00410) - Hunajapyrstö VH12-018-0134
24. Saila (VRL-05775) - Degradatie
25. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hilppa
26. juco (VRL-10957) - Min Rhonda
27. dumi (VRL-00218) - Fifth Imp
28. dumi (VRL-00218) - Blockwood
29. Emilie (VRL-09880) - Wind's Rebel VH11-104-0009
30. Nanna L. (VRL-00777) - Päivärinteen Niilo VH13-017-0518

Luokka 3: Helppo A

1. Saila (VRL-05775) - Horatio v. Hardell
2. indy (VRL-06701) - Evinrude Lilly VH13-029-0187
3. Lamia (VRL-13332) - Koston Routavaara VH12-018-0949
4. indy (VRL-06701) - Mulberry Honeycrush VH13-029-0358
5. Ricky (VRL-10328) - Koivupihan Aikapoika
6. gatinha (VRL-13023) - Ataque de Gueixa VH13-029-0419
7. Eeva T. (VRL-00410) - Nyyti Nyytiäinen VH12-018-0133
8. suba (VRL-12468) - Kultaisen Liigan Valtteri VH13-018-0207
9. dumi (VRL-00218) - Fifth Imp
10. NM. (VRL-00452) - Sävelsalon Elias VH13-035-0136
11. Saila (VRL-05775) - Wily Berlian
12. juco (VRL-10957) - Argono CENS VH13-050-0022
13. suba (VRL-12468) - GL Midnight Madness VH13-027-0061
14. suba (VRL-12468) - Roudan Sander VH13-053-0035
15. Ricky (VRL-10328) - Viision Velviira
16. juco (VRL-10957) - Achuta Raziq VH12-050-0002
17. NM. (VRL-00452) - Sävelsalon Eemil VH13-029-0272
18. Alaera A. (VRL-13283) - Jalomieli TK VH13-018-1382
19. Alaera A. (VRL-13283) - Fiktion Tuomi VH13-018-1258
20. dumi (VRL-00218) - Blockwood
21. indy (VRL-06701) - Ruskamäen Númiriell VH13-029-0383
22. Eeva T. (VRL-00410) - Hunajapyrstö VH12-018-0134
23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Heveli
24. Eeva T. (VRL-00410) - Remelli VH13-018-0890
25. Emilie (VRL-09880) - Wind's Rebel VH11-104-0009
26. Emilie (VRL-09880) - Cormeille Barkentin VH13-104-0029
27. Ricky (VRL-10328) - Huvin Uskoton
28. Milja (VRL-00692) - Aavan Surma
29. juco (VRL-10957) - Bedragare
30. Milja (VRL-00692) - Suprant Miau

Luokka 4: Vaativa B

1. suba (VRL-12468) - GL Nasmat VH13-003-0060
2. juco (VRL-10957) - Zeta Sagittarii CIR
3. indy (VRL-06701) - Saltcoats Purple Vein VH13-029-0410
4. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Valor
5. suba (VRL-12468) - Nuuttipukki ILO VH13-018-0208
6. NM. (VRL-00452) - Sävelsalon Eemil VH13-029-0272
7. Lamia (VRL-13332) - Shamaanimorsian VH13-018-1332
8. Milja (VRL-00692) - Aerieel
9. Eeva T. (VRL-00410) - Moon Minimimmi VH13-018-1085
10. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Magic Nute
11. NM. (VRL-00452) - Sävelsalon Elias VH13-035-0136
12. Soneü (VRL-09386) - Connanrad
13. Lamia (VRL-13332) - Huvimaija
14. Lamia (VRL-13332) - Kwaherin Latilaa VH13-018-1251
15. Milja (VRL-00692) - Suprant Miau
16. Nanna L. (VRL-00777) - Nietoksen Nuppu VH13-018-1291
17. Ricky (VRL-10328) - Huurrekyynel
18. Alaera A. (VRL-13283) - Viehättävän Ilomieli VH13-018-1390
19. indy (VRL-06701) - Alphons Nero VH13-029-0408
20. indy (VRL-06701) - Hillamäen Sour Watermelon VH13-029-0378
21. Ricky (VRL-10328) - Rakastettu Jiko
22. Eeva T. (VRL-00410) - Moon Hurmos VH13-018-0891
23. Nanna L. (VRL-00777) - Haavelaakson Taavetti VH13-018-1386
24. Ricky (VRL-10328) - Viehättävän Misteli
25. Nanna L. (VRL-00777) - Wiherkankaan Seljami VH13-018-1289
26. Milja (VRL-00692) - Bellwyvern
27. Eeva T. (VRL-00410) - Hunninko VH12-018-0596
28. Jannica (VRL-04799) - Dinlation
29. juco (VRL-10957) - Znekalaj Yemn VH12-120-0037
30. suba (VRL-12468) - ES Dilemmachine ox VH13-003-0059

Luokka 5: Vaativa A

1. wishmaster (VRL-02889) - Scaon Color Me Red VH13-044-0258
2. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Cora
3. Nanna L. (VRL-00777) - Haavelaakson Taavetti VH13-018-1386
4. Nintsu (VRL-01851) - Waldorff Chelsea
5. Milja (VRL-00692) - Suprant La Psy
6. misery. (VRL-01080) - Moon Jesper
7. Miltsu (VRL-05564) - Aftershock Rewa VH12-031-0481
8. Miltsu (VRL-05564) - Benefull Magick VH04-054-8891
9. Nintsu (VRL-01851) - Kings RED-Exclamationpoint
10. Milja (VRL-00692) - Suprant Xiró
11. wishmaster (VRL-02889) - Panic Switch VH13-044-0262
12. suba (VRL-12468) - Nuuttipukki ILO VH13-018-0208
13. Nintsu (VRL-01851) - Kings Big Shoot
14. Soneü (VRL-09386) - Nom Valeri
15. Miltsu (VRL-05564) - Elizabetta van Oroharld VH11-040-0244
16. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Byron
17. misery. (VRL-01080) - Moon Alvar
18. Jannica (VRL-04799) - De Coon
19. Alaera A. (VRL-13283) - Suprant Zazz VH13-031-0610
20. wishmaster (VRL-02889) - She's Madonna VH13-044-0259
21. Nanna L. (VRL-00777) - Nietoksen Nuppu VH13-018-1291
22. Soneü (VRL-09386) - Al'Anastasia
23. Soneü (VRL-09386) - Miya's Natalia
24. misery. (VRL-01080) - Moon Hurmuri
25. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Aurora
26. Nanna L. (VRL-00777) - Wiherkankaan Seljami VH13-018-1289