KRJ-kouluratsastuskilpailut

kisapäivä26.12.2013
vip19.12.2013
järjestäjäKouluratsastajat (#44)
järjestyspaikkaKilpailukeskus Stewart (KILP5485)
vastuuhenkilöMilja (VRL-00692)
arvontatapalyhyt arvonta (arvontakone)
osallistumisrajoituksetjokaiseen luokkaan mahtuu 30 ratsukkoa
ratsastajalta kolme (3) ratsua per luokka
hevonen korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
hevonen vain kerran yhteen luokkaan
kilpailut ovat avoinna kaikille
Kutsu päivitetty viimeksi: 20.12.2013, klo 19.11
Luokka 1Helppo C 30/30 TT
Luokka 2Helppo B 30/30 TT
Luokka 3Helppo A 30/30 TT
Luokka 4Vaativa B 30/30 TT
Luokka 5Vaativa A 26/30 TT

Osallistuminen

sähköpostikkilpailut@gmail.com
otsikkoStewart KRJ 131-140
osallistumismuoto Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000 (ei mitään tageja!)
huomioitavaaVRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Ricky (VRL-10328) - Narrowing Love VH11-017-0365
2. Saila (VRL-05775) - Degradatie
3. Nintsu (VRL-01851) - Eglwysilan
4. Nintsu (VRL-01851) - Hyer Uchdryd Maisie
5. misery. (VRL-01080) - Last Drop Falls
6. Susanna (VRL-03881) - Warwickles Lionbrave
7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sydänkäpy VH13-018-1139
8. misery. (VRL-01080) - Miseria v. Moons
9. suba (VRL-12468) - Rudolph v. Moons VH13-017-0106
10. Emilie (VRL-09880) - Montagne de Royal VH13-104-0014
11. Saila (VRL-05775) - Mehtälän Hilma
12. Milja (VRL-00692) - Fiktion Urhokas VH13-018-0897
13. Nanna L. (VRL-00777) - Fiktion Ruska VH13-018-1287
14. dumi (VRL-00218) - Moulin Lily Lou
15. juco (VRL-10957) - Mirella REC
16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Helinä VH13-018-0895
17. dumi (VRL-00218) - Fifth Bobo Bear
18. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Hipsu VH13-018-1259
19. Ricky (VRL-10328) - Araclett v.d. Lawna
20. suba (VRL-12468) - Breandan Séaghdha VH13-046-0016
21. Miltsu (VRL-05564) - Emanuel Yozora
22. misery. (VRL-01080) - Dazhbog v. Moons
23. Nintsu (VRL-01851) - Glan-y-don Amber Bryncroes
24. Nanna L. (VRL-00777) - Päivärinteen Niilo VH13-017-0518
25. suba (VRL-12468) - Breandan Edric VH13-046-0017
26. Lamia (VRL-13332) - Kirjana VH13-018-1276
27. Miltsu (VRL-05564) - Orendy VH12-024-0187
28. Saila (VRL-05775) - Glowmoor Canasta
29. Miltsu (VRL-05564) - Carousel Rewa VH11-046-0089
30. Ricky (VRL-10328) - Kelvoton

Luokka 2: Helppo B

1. Nanna L. (VRL-00777) - Päivärinteen Niilo VH13-017-0518
2. Eeva T. (VRL-00410) - Nyyti Nyytiäinen VH12-018-0133
3. Lamia (VRL-13332) - Leijuvan Linnan Ritari VH13-018-1301
4. Nanna L. (VRL-00777) - Fiktion Ruska VH13-018-1287
5. Nintsu (VRL-01851) - Hyer Uchdryd Maisie
6. Emilie (VRL-09880) - Wind's Rebel VH11-104-0009
7. dumi (VRL-00218) - Carridans Gooey
8. suba (VRL-12468) - GL Cinderella VH13-017-0107
9. dumi (VRL-00218) - Fifth Imp
10. Milja (VRL-00692) - Fiktion Urhokas VH13-018-0897
11. suba (VRL-12468) - Dahlgårds Evighet VH13-028-0032
12. Milja (VRL-00692) - Fiktion Somia VH13-018-0896
13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hilppa
14. Eeva T. (VRL-00410) - Hunajapyrstö VH12-018-0134
15. suba (VRL-12468) - Poniniemen Charisma
16. juco (VRL-10957) - Min Rhonda
17. dumi (VRL-00218) - Blockwood
18. Lamia (VRL-13332) - Untuvikon Unohdettu VH13-018-1334
19. Ricky (VRL-10328) - Huvin Uskoton
20. Ricky (VRL-10328) - Viision Velviira
21. Ricky (VRL-10328) - Koivupihan Aikapoika
22. Eeva T. (VRL-00410) - Remelli VH13-018-0890
23. Saila (VRL-05775) - Degradatie
24. Emilie (VRL-09880) - Cormeille Barkentin VH13-104-0029
25. juco (VRL-10957) - Priya Rohana VH13-050-0023
26. Saila (VRL-05775) - Mehtälän Hilma
27. juco (VRL-10957) - Mirella REC
28. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Hipsu VH13-018-1259
29. Emilie (VRL-09880) - Montagne de Royal VH13-104-0014
30. Saila (VRL-05775) - Glowmoor Canasta

Luokka 3: Helppo A

1. Eeva T. (VRL-00410) - Hunajapyrstö VH12-018-0134
2. indy (VRL-06701) - Mulberry Honeycrush VH13-029-0358
3. Ricky (VRL-10328) - Huvin Uskoton
4. Alaera A. (VRL-13283) - Fiktion Tuomi VH13-018-1258
5. Milja (VRL-00692) - Suprant Miau
6. Eeva T. (VRL-00410) - Remelli VH13-018-0890
7. Eeva T. (VRL-00410) - Nyyti Nyytiäinen VH12-018-0133
8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Heveli
9. NM. (VRL-00452) - Sävelsalon Eemil VH13-029-0272
10. dumi (VRL-00218) - Fifth Imp
11. dumi (VRL-00218) - Blockwood
12. juco (VRL-10957) - Bedragare
13. Milja (VRL-00692) - Aavan Surma
14. Ricky (VRL-10328) - Koivupihan Aikapoika
15. suba (VRL-12468) - Kultaisen Liigan Valtteri VH13-018-0207
16. Ricky (VRL-10328) - Viision Velviira
17. suba (VRL-12468) - GL Midnight Madness VH13-027-0061
18. Saila (VRL-05775) - Horatio v. Hardell
19. indy (VRL-06701) - Evinrude Lilly VH13-029-0187
20. juco (VRL-10957) - Achuta Raziq VH12-050-0002
21. suba (VRL-12468) - Roudan Sander VH13-053-0035
22. Emilie (VRL-09880) - Cormeille Barkentin VH13-104-0029
23. Emilie (VRL-09880) - Wind's Rebel VH11-104-0009
24. NM. (VRL-00452) - Sävelsalon Elias VH13-035-0136
25. gatinha (VRL-13023) - Ataque de Gueixa VH13-029-0419
26. Alaera A. (VRL-13283) - Jalomieli TK VH13-018-1382
27. Lamia (VRL-13332) - Koston Routavaara VH12-018-0949
28. indy (VRL-06701) - Ruskamäen Númiriell VH13-029-0383
29. Saila (VRL-05775) - Wily Berlian
30. juco (VRL-10957) - Argono CENS VH13-050-0022

Luokka 4: Vaativa B

1. Nanna L. (VRL-00777) - Haavelaakson Taavetti VH13-018-1386
2. Soneü (VRL-09386) - Connanrad
3. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Valor
4. Ricky (VRL-10328) - Viehättävän Misteli
5. suba (VRL-12468) - Nuuttipukki ILO VH13-018-0208
6. NM. (VRL-00452) - Sävelsalon Eemil VH13-029-0272
7. Lamia (VRL-13332) - Huvimaija
8. Nanna L. (VRL-00777) - Nietoksen Nuppu VH13-018-1291
9. Lamia (VRL-13332) - Kwaherin Latilaa VH13-018-1251
10. Milja (VRL-00692) - Bellwyvern
11. juco (VRL-10957) - Zeta Sagittarii CIR
12. Alaera A. (VRL-13283) - Viehättävän Ilomieli VH13-018-1390
13. Lamia (VRL-13332) - Shamaanimorsian VH13-018-1332
14. indy (VRL-06701) - Saltcoats Purple Vein VH13-029-0410
15. indy (VRL-06701) - Hillamäen Sour Watermelon VH13-029-0378
16. Ricky (VRL-10328) - Huurrekyynel
17. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Magic Nute
18. suba (VRL-12468) - ES Dilemmachine ox VH13-003-0059
19. Ricky (VRL-10328) - Rakastettu Jiko
20. Jannica (VRL-04799) - Dinlation
21. juco (VRL-10957) - Znekalaj Yemn VH12-120-0037
22. Eeva T. (VRL-00410) - Moon Hurmos VH13-018-0891
23. Milja (VRL-00692) - Aerieel
24. Eeva T. (VRL-00410) - Moon Minimimmi VH13-018-1085
25. indy (VRL-06701) - Alphons Nero VH13-029-0408
26. suba (VRL-12468) - GL Nasmat VH13-003-0060
27. Eeva T. (VRL-00410) - Hunninko VH12-018-0596
28. Milja (VRL-00692) - Suprant Miau
29. Nanna L. (VRL-00777) - Wiherkankaan Seljami VH13-018-1289
30. NM. (VRL-00452) - Sävelsalon Elias VH13-035-0136

Luokka 5: Vaativa A

1. Miltsu (VRL-05564) - Elizabetta van Oroharld VH11-040-0244
2. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Aurora
3. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Cora
4. Alaera A. (VRL-13283) - Suprant Zazz VH13-031-0610
5. Soneü (VRL-09386) - Nom Valeri
6. suba (VRL-12468) - Nuuttipukki ILO VH13-018-0208
7. Milja (VRL-00692) - Suprant La Psy
8. misery. (VRL-01080) - Moon Jesper
9. Nintsu (VRL-01851) - Waldorff Chelsea
10. Milja (VRL-00692) - Suprant Xiró
11. Miltsu (VRL-05564) - Benefull Magick VH04-054-8891
12. Nintsu (VRL-01851) - Kings Big Shoot
13. wishmaster (VRL-02889) - Scaon Color Me Red VH13-044-0258
14. misery. (VRL-01080) - Moon Hurmuri
15. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Byron
16. Soneü (VRL-09386) - Al'Anastasia
17. wishmaster (VRL-02889) - Panic Switch VH13-044-0262
18. Nanna L. (VRL-00777) - Nietoksen Nuppu VH13-018-1291
19. Jannica (VRL-04799) - De Coon
20. wishmaster (VRL-02889) - She's Madonna VH13-044-0259
21. Miltsu (VRL-05564) - Aftershock Rewa VH12-031-0481
22. Nintsu (VRL-01851) - Kings RED-Exclamationpoint
23. Nanna L. (VRL-00777) - Haavelaakson Taavetti VH13-018-1386
24. Soneü (VRL-09386) - Miya's Natalia
25. misery. (VRL-01080) - Moon Alvar
26. Nanna L. (VRL-00777) - Wiherkankaan Seljami VH13-018-1289