KRJ-kouluratsastuskilpailut

kisapäivä25.05.2013
vip19.05.2013
järjestäjäKouluratsastajat (#44)
järjestyspaikkaKilpailukeskus Stewart (KILP5485)
vastuuhenkilöMilja (VRL-00692)
arvontatapalyhyt arvonta (arvontakone)
osallistumisrajoituksetjokaiseen luokkaan mahtuu 30 valjakkoa
ohjastajalta kolme (3) hevosta per luokka
hevonen korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
hevonen vain kerran yhteen luokkaan
kilpailut ovat avoinna kaikille
Kutsu päivitetty viimeksi: 16.05.2013, klo 19.11
Luokka 1Noviisi yhdistetty yksiköille 30/30 TT
Luokka 2Vaativa yhdistetty yksiköille 30/30 TT
Luokka 3Vaikea yhdistetty yksiköille 30/30 TT

Osallistuminen

sähköpostikkilpailut@poista.gmail.com
otsikkoStewart VVJ kutsun numero (katso numero osoiteriviltä, esim. vvj013.php -> Stewart VVJ 013)
Halutessasi osallistua kaikkiin avoinna oleviin kilpailuihin samalla kokoonpanolla otsikoi: Stewart VVJ 029-038
osallistumismuoto Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 (ei mitään tageja!)
huomioitavaaVRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen, lisäksi on kuuluttava seuraan, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Latu (VRL-01436) - Ryzij Strast
2. suba (VRL-12468) - Selma S.H. Pearlie VH13-017-0129
3. rebely (VRL-09009) - Myrmeli VH13-018-0347
4. taffel (VRL-08761) - Zeregast Reiz
5. jensi. (VRL-11758) - Aurora of Dainty
6. rebely (VRL-09009) - Scarlet REB
7. Natalia (VRL-05175) - Want It Really
8. Latu (VRL-01436) - Matryoshka
9. Latu (VRL-01436) - Breandan Féthnaid
10. jensi. (VRL-11758) - Royse of Dainty
11. rebely (VRL-09009) - Cythemeron
12. Snusmumriken (VRL-07224) - Soulstalker VH11-017-0737
13. yersinio (VRL-06303) - Oistjaar v.d. Duren VH13-040-0300
14. Milja (VRL-00692) - AH Villitys
15. taffel (VRL-08761) - Dragon v. Dorpz
16. Kairan (VRL-00278) - Falinen Rosalina VH13-057-0011
17. Mariella (VRL-02189) - Diega's Casper VH12-028-0130
18. yersinio (VRL-06303) - Duren Obeline VH07-040-0105
19. Milja (VRL-00692) - Lakean Taika
20. Kairan (VRL-00278) - Clockmaker Nyewyn
21. Kairan (VRL-00278) - Grønnås Arne
22. Milja (VRL-00692) - AH Hippunen
23. jensi. (VRL-11758) - Golda of Dainty
24. Miia (VRL-10864) - Fraochán VEC
25. taffel (VRL-08761) - Gamblin' Crystal
26. Natalia (VRL-05175) - Solina
27. Miia (VRL-10864) - Koston Vintiö VH11-018-1665
28. Miia (VRL-10864) - Brio Stolen Earth VH12-092-0014
29. Snusmumriken (VRL-07224) - Charley v. Moons VH12-017-0607
30. yersinio (VRL-06303) - Duren Dvora VH12-040-0074

Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. taffel (VRL-08761) - Deadline Circus
2. Laura R. (VRL-00169) - Viision Friia
3. Laura R. (VRL-00169) - Aveelia
4. Natalia (VRL-05175) - Dahlselby Milø
5. Natalia (VRL-05175) - Etupelko
6. Mariella (VRL-02189) - Vidar LAC VH12-053-0111
7. Miia (VRL-10864) - Diega's Tyko VH13-028-0088
8. yersinio (VRL-06303) - Dur Afweer VH04-040-1089
9. yersinio (VRL-06303) - Tjaard VH13-040-0277
10. Milja (VRL-00692) - Revontuli
11. Natalia (VRL-05175) - Terrwyn VEC
12. jensi. (VRL-11758) - Liam B
13. Latu (VRL-01436) - Emily Yozora
14. Latu (VRL-01436) - WND Fideline
15. Latu (VRL-01436) - Breandan Bradaigh
16. Dani (VRL-03561) - Lai'e Caledvwich Drych
17. Mariella (VRL-02189) - Ellie's Percival VH11-017-0743
18. Dani (VRL-03561) - Pencalow Nia Nerys
19. jensi. (VRL-11758) - Corwynt Llinell
20. Laura R. (VRL-00169) - Fiktion Sointu
21. rebely (VRL-09009) - Huvin Sarah VH12-017-0534
22. rebely (VRL-09009) - Forgiven Forgotter NU VH12-017-0789
23. Miia (VRL-10864) - Rveniye VH12-039-0050
24. rebely (VRL-09009) - Helmen Myrskyherra VH06-018-9598
25. jensi. (VRL-11758) - Ariett B VH12-028-0165
26. Milja (VRL-00692) - Sikuriina
27. yersinio (VRL-06303) - Wullet VH12-040-0114
28. Dani (VRL-03561) - Riiviöiden Pisko
29. Miia (VRL-10864) - Fiktion Volteri VH11-018-1477
30. Milja (VRL-00692) - Apilarinteen Kerttu

Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Rellu VH11-018-0594
2. yersinio (VRL-06303) - Duren Caspara VH06-040-9247
3. jensi. (VRL-11758) - Szupernóva
4. jensi. (VRL-11758) - Thjis van Nifterik
5. rebely (VRL-09009) - Quotidian Oscillate VH13-024-0063
6. Milja (VRL-00692) - Vonka
7. taffel (VRL-08761) - Gossamer Ivy
8. Milja (VRL-00692) - Viretta
9. rebely (VRL-09009) - Xanthine VH13-046-0078
10. Tuire N. (VRL-00345) - Snowface Nathan VH12-046-0144
11. jensi. (VRL-11758) - Szépség
12. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre
13. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Queenie VH13-046-0009
14. Ada (VRL-03880) - Eldreth Reagan VH11-071-0026
15. Natalia (VRL-05175) - Lakean Humus
16. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Harlekin VH11-017-0568
17. Latu (VRL-01436) - Reusachtige Z4
18. Cannabia (VRL-00033) - Moon Aamutuima VH13-018-0566
19. rebely (VRL-09009) - Eleanor REB VH13-085-0016
20. Meeri N. (VRL-02160) - Queen B Dei VH13-017-0332
21. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Keeleigh VH12-046-0146
22. Milja (VRL-00692) - Iitan Askur
23. taffel (VRL-08761) - Gossamer Liam
24. yersinio (VRL-06303) - Jasper Ye VH11-040-0006
25. Latu (VRL-01436) - Ánrothán VEC
26. Mariella (VRL-02189) - Levanya v.d. Duren VH12-040-0049
27. Juli (VRL-07270) - Sirun Salakavala VH11-018-0960
28. yersinio (VRL-06303) - Duren Cailan VH11-040-0126
29. Natalia (VRL-05175) - Lakean Pikku Pelimanni
30. Juli (VRL-07270) - Gwhanu v.d. Cymorth