KRJ-kouluratsastuskilpailut

kisapäivä03.07.2013
vip22.06.2013
järjestäjäKouluratsastajat (#44)
järjestyspaikkaKilpailukeskus Stewart (KILP5485)
vastuuhenkilöMilja (VRL-00692)
arvontatapalyhyt arvonta (arvontakone)
osallistumisrajoituksetjokaiseen luokkaan mahtuu 30 valjakkoa
ohjastajalta kolme (3) hevosta per luokka
hevonen korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
hevonen vain kerran yhteen luokkaan
kilpailut ovat avoinna kaikille
Kutsu päivitetty viimeksi: 23.06.2013, klo 19.28
Luokka 1Noviisi yhdistetty yksiköille 30/30 TT
Luokka 2Vaativa yhdistetty yksiköille 30/30 TT
Luokka 3Vaikea yhdistetty yksiköille 23/30 TT

Osallistuminen

sähköpostikkilpailut@poista.gmail.com
otsikkoStewart VVJ kutsun numero (katso numero osoiteriviltä, esim. vvj013.php -> Stewart VVJ 013)
Halutessasi osallistua kaikkiin avoinna oleviin kilpailuihin samalla kokoonpanolla otsikoi: Stewart VVJ 039-048
osallistumismuoto Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 (ei mitään tageja!)
huomioitavaaVRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen, lisäksi on kuuluttava seuraan, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa

Tulokset

Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksiköille

1. Miltsu (VRL-05564) - Lynwood Shanelle VH12-017-0711
2. Jonna (VRL-00350) - Sointuvan Elias
3. narri (VRL-06046) - Hallanvaara VH13-018-0641
4. suba (VRL-12468) - Selma S.H. Pearlie VH13-017-0129
5. Susanna (VRL-03881) - Suvililja
6. Susanna (VRL-03881) - Unisielu
7. Milja (VRL-00692) - Lakean Taika
8. Pierre (VRL-10531) - Rammstein VH13-104-0012
9. narri (VRL-06046) - Harhakuvitelma VH13-018-0273
10. Susanna (VRL-03881) - Glowmoor Manique
11. Chiara (VRL-01123) - Music's Difyr VH12-022-0084
12. Jonna (VRL-00350) - Cinnamon SVA VH11-017-0682
13. Miltsu (VRL-05564) - Supernatural Evolution VH12-017-0277
14. yersinio (VRL-06303) - Oistjaar v.d. Duren VH13-040-0300
15. yersinio (VRL-06303) - Ava VH11-040-0023
16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kunilla VH12-018-1313
17. Jonna (VRL-00350) - Sointuvan Ina VH11-017-0084
18. Miia Maria (VRL-10382) - Huvin Eulalia VH13-017-0075
19. brainchild (VRL-08682) - Rägbys Vociferous
20. Madelyn (VRL-01052) - Fiktion Pirella VH11-018-1502
21. narri (VRL-06046) - Yötuulen Suonsilmä VH13-018-0474
22. Dani (VRL-03561) - Tywysoges Bonnibel Dawn
23. Miltsu (VRL-05564) - Mälby Sir Piccolo VH13-017-0163
24. Madelyn (VRL-01052) - Hiprakan Osmo VH13-018-0643
25. Pierre (VRL-10531) - Vesiperän Joanna VH12-018-0763
26. yersinio (VRL-06303) - Duren Thomas VH11-040-0153
27. Chiara (VRL-01123) - Wiikunan Suklaarae VH13-024-0024
28. Pierre (VRL-10531) - Kelmikäs VH13-018-0462
29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Priima VH13-018-0322
30. Chiara (VRL-01123) - AF Benjamin VH13-046-0049

Luokka 2: Vaativa yhdistetty yksiköille

1. Dani (VRL-03561) - Riiviöiden Pisko
2. Milja (VRL-00692) - Sirkkeen Vili
3. Jonna (VRL-00350) - Kunz Kiara SVA VH11-017-0681
4. Laura R. (VRL-00169) - Viision Friia
5. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Iltasoihtu VH11-018-1603
6. yersinio (VRL-06303) - Dur Spuwen VH04-040-0963
7. Susi (VRL-00465) - Hämypuron Veikari VH03-018-9169
8. yersinio (VRL-06303) - Tjaard VH13-040-0277
9. Jonna (VRL-00350) - Kunz Joel SVA VH11-017-0680
10. Pierre (VRL-10531) - Rimerilla SOI VH12-018-0501
11. Dani (VRL-03561) - Pencalow Nia Nerys
12. Jonna (VRL-00350) - Kindle SVA VH11-017-0061
13. Milja (VRL-00692) - Meriel Siwan VH13-026-0015
14. narri (VRL-06046) - Säkkijärvi VH13-018-0400
15. Laura R. (VRL-00169) - Aveelia
16. Dani (VRL-03561) - Lai'e Caledvwich Drych
17. Miia Maria (VRL-10382) - Jaspar FK VH13-017-0042
18. Miltsu (VRL-05564) - Rock Rock 'Til U Drop VH12-017-0709
19. Miltsu (VRL-05564) - Astronoom VH12-093-0036
20. Chiara (VRL-01123) - Ferdinand de Joya VH06-057-7573
21. yersinio (VRL-06303) - Duren Donnar VH11-040-0143
22. Pierre (VRL-10531) - Sirkkeen Kihistin VH13-018-0056
23. Miia Maria (VRL-10382) - Huvin Lou Lilou VH13-017-0047
24. Chiara (VRL-01123) - WF Carola VH00-053-4911
25. Milja (VRL-00692) - Revontuli
26. Laura R. (VRL-00169) - Fiktion Sointu
27. Miltsu (VRL-05564) - Brio Butterscotch VH12-017-0791
28. narri (VRL-06046) - Säkkikuvitelma VH13-018-0553
29. Susi (VRL-00465) - Steekin Neelia
30. Chiara (VRL-01123) - Tosca v.d. Duren

Luokka 3: Vaikea yhdistetty yksiköille

1. Pierre (VRL-10531) - Moon Iltarusko
2. mystic (VRL-11734) - Fake Thunder Step VH12-046-0098
3. yersinio (VRL-06303) - Duren Cailan VH11-040-0126
4. Pierre (VRL-10531) - Southchief VH13-011-0130
5. narri (VRL-06046) - Kieveli
6. Susi (VRL-00465) - Perjantain Laululintu VH03-018-9167
7. yersinio (VRL-06303) - Ynskje VH11-040-0033
8. yersinio (VRL-06303) - Kitana VH11-040-0138
9. Milja (VRL-00692) - Brera
10. Susi (VRL-00465) - Ristin Almiina VH04-018-0523
11. Jonna (VRL-00350) - Kindle SVA VH11-017-0061
12. Milja (VRL-00692) - Gallardo
13. Milja (VRL-00692) - Miura
14. mystic (VRL-11734) - Calf's Blackbird VH12-177-0043
15. Jonna (VRL-00350) - Kunz Joel SVA VH11-017-0680
16. rebely (VRL-09009) - Xanthine VH13-046-0078
17. rebely (VRL-09009) - Quotidian Oscillate VH13-024-0063
18. Cannabia (VRL-00033) - Moon Aamutuima VH13-018-0566
19. Jonna (VRL-00350) - Kunz Kiara SVA VH11-017-0681
20. Pierre (VRL-10531) - Northnova VH13-203-0001
21. mystic (VRL-11734) - Dúr Excitsiente VH12-046-0103
22. narri (VRL-06046) - Kehveli
23. rebely (VRL-09009) - Eleanor REB VH13-085-0016