KRJ-kouluratsastuskilpailut

kisapäivä02.01.2014
vip29.12.2013
järjestäjäKouluratsastajat (#44)
järjestyspaikkaKilpailukeskus Stewart (KILP5485)
vastuuhenkilöMilja (VRL-00692)
arvontatapalyhyt arvonta
osallistumisrajoituksetjokaiseen luokkaan mahtuu 30 ratsukkoa
ratsastajalta kolme (3) ratsua per luokka
hevonen korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
hevonen vain kerran yhteen luokkaan
kilpailut ovat avoinna kaikille
Kutsu päivitetty viimeksi: 27.12.2013, klo 17.59
Luokka 1Helppo C 30/30 TT
Luokka 2Helppo B 30/30 TT
Luokka 3Helppo A 30/30 TT
Luokka 4Vaativa B 30/30 TT
Luokka 5Vaativa A 30/30 TT

Osallistuminen

sähköpostikkilpailut@gmail.com
otsikkoStewart KRJ 141-150
osallistumismuoto Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000 (ei mitään tageja!)
huomioitavaaVRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Latu (VRL-01436) - Za Zu
2. Saila (VRL-05775) - Adelman Cecilia
3. yersinio (VRL-06303) - Djiana v.d. Duren
4. yushiko (VRL-05196) - Diega's Fidelma VH13-035-0148
5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mysteeri VH13-018-1140
6. yersinio (VRL-06303) - Duren Lawine VH11-040-0177
7. Saila (VRL-05775) - Mehtälän Hilma
8. Alyna R. (VRL-11780) - Lankee Loveen
9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sydänkäpy VH13-018-1139
10. merikissa (VRL-13337) - Inez Astrid
11. elen (VRL-01863) - Bambie
12. yersinio (VRL-06303) - Roudan Gísla VH13-053-0144
13. Alyna R. (VRL-11780) - Vilori
14. Lamia (VRL-13332) - Kirjana VH13-018-1276
15. Saila (VRL-05775) - Glowmoor Canasta
16. elen (VRL-01863) - Moana's Taryn
17. Latu (VRL-01436) - Meáirleach
18. Nintsu (VRL-01851) - Wonastow Saltney Meaghan VH13-022-0132
19. Mariella (VRL-02189) - Paeonia VH13-017-0046
20. yushiko (VRL-05196) - Riiviöiden Iltatähti VH13-018-1330
21. villaSukka (VRL-11950) - Pantsari VH13-018-1296
22. Milja (VRL-00692) - Fiktion Helinä VH13-018-0895
23. Mariella (VRL-02189) - Päivärinteen Zara VH13-017-0012
24. Latu (VRL-01436) - Velhon Oppipoika NU
25. villaSukka (VRL-11950) - HH's Tallaaja VH13-018-1327
26. elen (VRL-01863) - Honey Sparrow AD
27. Alyna R. (VRL-11780) - Unelmista Ikuisuuteen
28. Nintsu (VRL-01851) - Zeph Fiona VH13-023-0151
29. yushiko (VRL-05196) - Lumina VH12-018-0550
30. Saila (VRL-05775) - Degradatie

Luokka 2: Helppo B

1. farga (VRL-09979) - Skyfallen Rocketeer
2. Lamia (VRL-13332) - Leijuvan Linnan Ritari VH13-018-1301
3. Hirnaus (VRL-11675) - Domelle GEM
4. Hirnaus (VRL-11675) - Aglaya
5. Lamia (VRL-13332) - Untuvikon Unohdettu VH13-018-1334
6. yushiko (VRL-05196) - Riiviöiden Iltatähti VH13-018-1330
7. Lamia (VRL-13332) - Satulinnan Ninariina VH13-018-1351
8. Saila (VRL-05775) - Adelman Cecilia
9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Somia VH13-018-0896
10. Hirnaus (VRL-11675) - Vladilena
11. Saila (VRL-05775) - Degradatie
12. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Tähdenalku
13. Saila (VRL-05775) - Mehtälän Hilma
14. Saila (VRL-05775) - Glowmoor Canasta
15. yushiko (VRL-05196) - Diega's Fidelma VH13-035-0148
16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Urhokas VH13-018-0897
17. farga (VRL-09979) - Claywares Canadianisation
18. merikissa (VRL-13337) - Inez Astrid
19. yersinio (VRL-06303) - Sytje v.d. Duren VH13-040-0337
20. Latu (VRL-01436) - Za Zu
21. yushiko (VRL-05196) - Lumina VH12-018-0550
22. yersinio (VRL-06303) - Klarina v.d. Duren VH13-040-0338
23. yersinio (VRL-06303) - Resen Ivaros VH11-053-0068
24. Latu (VRL-01436) - Firelily
25. Latu (VRL-01436) - Meáirleach
26. Alyna R. (VRL-11780) - Koston Tulimyrsky
27. Alyna R. (VRL-11780) - Viehättävän Unikaste
28. Laura R. (VRL-00169) - Huvin Tuike
29. Alyna R. (VRL-11780) - Aavan Ulpu
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hilppa

Luokka 3: Helppo A

1. Diamonte (VRL-05186) - Serpico AIR VH13-011-0390
2. Milja (VRL-00692) - Suprant Miau
3. farga (VRL-09979) - Rise Against HATE
4. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Tähdenalku
5. yersinio (VRL-06303) - Tjaare v.d. Duren VH13-040-0342
6. Saila (VRL-05775) - Wily Berlian
7. yushiko (VRL-05196) - Rhediad Morthwyl
8. gatinha (VRL-13023) - Ataque de Gueixa VH13-029-0419
9. Hirnaus (VRL-11675) - Broewent
10. farga (VRL-09979) - Merlin LAC
11. yushiko (VRL-05196) - Holmesin Mielistelijä
12. Saila (VRL-05775) - Horatio v. Hardell
13. yushiko (VRL-05196) - Kärsivä Viestimies
14. Saila (VRL-05775) - Raatteen Zombie
15. Milja (VRL-00692) - Aavan Surma
16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Heveli
17. Latu (VRL-01436) - Ideg Sorag VEC
18. Latu (VRL-01436) - Firelily
19. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Havu
20. Alyna R. (VRL-11780) - Rohkelikon Viima
21. Lamia (VRL-13332) - Moon Ikaros VH13-018-1398
22. yersinio (VRL-06303) - Soriana Pic VH11-033-0019
23. Alyna R. (VRL-11780) - Hiprakan Hippiina
24. Alyna R. (VRL-11780) - Viehättävän Miranda
25. yersinio (VRL-06303) - Pilgrim's Winalon VH11-033-0022
26. Hirnaus (VRL-11675) - WPE Aradale
27. Latu (VRL-01436) - Ahlak
28. Hirnaus (VRL-11675) - Lune de Miel Fildar
29. Laura R. (VRL-00169) - Huvin Tuike
30. Lamia (VRL-13332) - Koston Routavaara VH12-018-0949

Luokka 4: Vaativa B

1. farga (VRL-09979) - Rhapsidion Christer
2. Latu (VRL-01436) - Ahlak
3. merikissa (VRL-13337) - Miikkuel
4. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Havu
5. Milja (VRL-00692) - Aerieel
6. Alyna R. (VRL-11780) - Kruunupihan Asser
7. Hirnaus (VRL-11675) - Whitelock Whistle Beat
8. Lamia (VRL-13332) - Kwaherin Latilaa VH13-018-1251
9. yersinio (VRL-06303) - Duren Aarren VH11-040-0148
10. yushiko (VRL-05196) - Kelokorven Netta VH13-018-1329
11. ella (VRL-05915) - Fame's Fairfax
12. Alyna R. (VRL-11780) - Moon Kuiskutusta
13. Alaera A. (VRL-13283) - Viehättävän Ilomieli VH13-018-1390
14. yushiko (VRL-05196) - Moonbeam Java Joe VH13-029-0355
15. Diamonte (VRL-05186) - Serpico AIR VH13-011-0390
16. Hirnaus (VRL-11675) - Red Kiss VH13-033-0036
17. ella (VRL-05915) - Mäkisuon Kiara
18. Hirnaus (VRL-11675) - Caberghto
19. Milja (VRL-00692) - Suprant Miau
20. Milja (VRL-00692) - Bellwyvern
21. Lamia (VRL-13332) - Huvimaija
22. Alyna R. (VRL-11780) - Sirkkeen Knuut
23. ella (VRL-05915) - Fame's Chatterbox
24. Latu (VRL-01436) - Ideg Sorag VEC
25. Alaera A. (VRL-13283) - Riihikorven Teremias VH13-018-1412
26. Lamia (VRL-13332) - Shamaanimorsian VH13-018-1332
27. yushiko (VRL-05196) - Holmesin Vilma
28. merikissa (VRL-13337) - Mutkutti
29. yersinio (VRL-06303) - Cadillac v.d. Duren VH12-040-0066
30. yersinio (VRL-06303) - Olivier v.d. Duren VH13-040-0361

Luokka 5: Vaativa A

1. Alyna R. (VRL-11780) - Helmipuron Malla
2. yersinio (VRL-06303) - Rianne v.d. Duren VH13-040-0247
3. Milja (VRL-00692) - Suprant La Psy
4. villaSukka (VRL-11950) - Ponipalleron Pikku-Lissu
5. Venttu (VRL-13322) - GL Rodney
6. Milja (VRL-00692) - Suprant Xiró
7. Nintsu (VRL-01851) - Waldorf Chelsea
8. Nintsu (VRL-01851) - Kings Big Shoot
9. yersinio (VRL-06303) - Miejlus v.d. Duren VH12-040-0096
10. Alyna R. (VRL-11780) - Huvin Frosteri
11. Sen (VRL-08368) - Tahitian Apple
12. Elina (VRL-12644) - Star lardeo VH13-011-0322
13. yushiko (VRL-05196) - Kajon Pandemia VH13-018-1253
14. Venttu (VRL-13322) - Dazling Spirit
15. Alyna R. (VRL-11780) - Koivumäen Kareliina
16. yushiko (VRL-05196) - Puritania Presley VH13-031-0062
17. Sen (VRL-08368) - Meringue GER
18. merikissa (VRL-13337) - Miikkuel
19. Hirnaus (VRL-11675) - Voyager
20. merikissa (VRL-13337) - Mutkutti
21. Nintsu (VRL-01851) - Oh! Darling DON
22. Alaera A. (VRL-13283) - Suprant Zazz VH13-031-0610
23. Venttu (VRL-13322) - Promising Light
24. Hirnaus (VRL-11675) - Dakota Airline
25. yersinio (VRL-06303) - Drarothskelelde v.d. Duren VH12-040-0098
26. Sen (VRL-08368) - Galápagos
27. Cannabia (VRL-00033) - Moon Lupaus VH13-018-0305
28. villaSukka (VRL-11950) - Burn Out VH13-013-0095
29. Hirnaus (VRL-11675) - WPE Lady Grand
30. villaSukka (VRL-11950) - Impreza VH13-013-0092