KRJ-kouluratsastuskilpailut

kisapäivä03.01.2014
vip29.12.2013
järjestäjäKouluratsastajat (#44)
järjestyspaikkaKilpailukeskus Stewart (KILP5485)
vastuuhenkilöMilja (VRL-00692)
arvontatapalyhyt arvonta
osallistumisrajoituksetjokaiseen luokkaan mahtuu 30 ratsukkoa
ratsastajalta kolme (3) ratsua per luokka
hevonen korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
hevonen vain kerran yhteen luokkaan
kilpailut ovat avoinna kaikille
Kutsu päivitetty viimeksi: 27.12.2013, klo 17.59
Luokka 1Helppo C 30/30 TT
Luokka 2Helppo B 30/30 TT
Luokka 3Helppo A 30/30 TT
Luokka 4Vaativa B 30/30 TT
Luokka 5Vaativa A 30/30 TT

Osallistuminen

sähköpostikkilpailut@gmail.com
otsikkoStewart KRJ 141-150
osallistumismuoto Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000 (ei mitään tageja!)
huomioitavaaVRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. yushiko (VRL-05196) - Lumina VH12-018-0550
2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Helinä VH13-018-0895
3. yushiko (VRL-05196) - Riiviöiden Iltatähti VH13-018-1330
4. Nintsu (VRL-01851) - Zeph Fiona VH13-023-0151
5. Alyna R. (VRL-11780) - Lankee Loveen
6. villaSukka (VRL-11950) - Pantsari VH13-018-1296
7. Saila (VRL-05775) - Adelman Cecilia
8. Saila (VRL-05775) - Degradatie
9. Lamia (VRL-13332) - Kirjana VH13-018-1276
10. elen (VRL-01863) - Moana's Taryn
11. elen (VRL-01863) - Honey Sparrow AD
12. Mariella (VRL-02189) - Päivärinteen Zara VH13-017-0012
13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sydänkäpy VH13-018-1139
14. Saila (VRL-05775) - Glowmoor Canasta
15. elen (VRL-01863) - Bambie
16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mysteeri VH13-018-1140
17. Alyna R. (VRL-11780) - Unelmista Ikuisuuteen
18. yersinio (VRL-06303) - Roudan Gísla VH13-053-0144
19. villaSukka (VRL-11950) - HH's Tallaaja VH13-018-1327
20. Saila (VRL-05775) - Mehtälän Hilma
21. yersinio (VRL-06303) - Djiana v.d. Duren
22. Nintsu (VRL-01851) - Wonastow Saltney Meaghan VH13-022-0132
23. yushiko (VRL-05196) - Diega's Fidelma VH13-035-0148
24. Alyna R. (VRL-11780) - Vilori
25. Latu (VRL-01436) - Velhon Oppipoika NU
26. Mariella (VRL-02189) - Paeonia VH13-017-0046
27. Latu (VRL-01436) - Za Zu
28. merikissa (VRL-13337) - Inez Astrid
29. Latu (VRL-01436) - Meáirleach
30. yersinio (VRL-06303) - Duren Lawine VH11-040-0177

Luokka 2: Helppo B

1. Hirnaus (VRL-11675) - Aglaya
2. yersinio (VRL-06303) - Sytje v.d. Duren VH13-040-0337
3. yushiko (VRL-05196) - Riiviöiden Iltatähti VH13-018-1330
4. Lamia (VRL-13332) - Leijuvan Linnan Ritari VH13-018-1301
5. Hirnaus (VRL-11675) - Vladilena
6. yushiko (VRL-05196) - Lumina VH12-018-0550
7. Latu (VRL-01436) - Meáirleach
8. farga (VRL-09979) - Skyfallen Rocketeer
9. Latu (VRL-01436) - Za Zu
10. Alyna R. (VRL-11780) - Koston Tulimyrsky
11. Saila (VRL-05775) - Degradatie
12. yushiko (VRL-05196) - Diega's Fidelma VH13-035-0148
13. Lamia (VRL-13332) - Satulinnan Ninariina VH13-018-1351
14. Hirnaus (VRL-11675) - Domelle GEM
15. Saila (VRL-05775) - Glowmoor Canasta
16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Urhokas VH13-018-0897
17. Alyna R. (VRL-11780) - Aavan Ulpu
18. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Tähdenalku
19. farga (VRL-09979) - Claywares Canadianisation
20. Saila (VRL-05775) - Mehtälän Hilma
21. yersinio (VRL-06303) - Klarina v.d. Duren VH13-040-0338
22. merikissa (VRL-13337) - Inez Astrid
23. Alyna R. (VRL-11780) - Viehättävän Unikaste
24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hilppa
25. Lamia (VRL-13332) - Untuvikon Unohdettu VH13-018-1334
26. yersinio (VRL-06303) - Resen Ivaros VH11-053-0068
27. Milja (VRL-00692) - Fiktion Somia VH13-018-0896
28. Latu (VRL-01436) - Firelily
29. Laura R. (VRL-00169) - Huvin Tuike
30. Saila (VRL-05775) - Adelman Cecilia

Luokka 3: Helppo A

1. Lamia (VRL-13332) - Koston Routavaara VH12-018-0949
2. yersinio (VRL-06303) - Pilgrim's Winalon VH11-033-0022
3. Saila (VRL-05775) - Raatteen Zombie
4. Hirnaus (VRL-11675) - Broewent
5. Hirnaus (VRL-11675) - WPE Aradale
6. yushiko (VRL-05196) - Rhediad Morthwyl
7. Milja (VRL-00692) - Aavan Surma
8. yushiko (VRL-05196) - Kärsivä Viestimies
9. yersinio (VRL-06303) - Tjaare v.d. Duren VH13-040-0342
10. gatinha (VRL-13023) - Ataque de Gueixa VH13-029-0419
11. Latu (VRL-01436) - Firelily
12. Milja (VRL-00692) - Suprant Miau
13. yersinio (VRL-06303) - Soriana Pic VH11-033-0019
14. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Tähdenalku
15. Hirnaus (VRL-11675) - Lune de Miel Fildar
16. Alyna R. (VRL-11780) - Rohkelikon Viima
17. Saila (VRL-05775) - Horatio v. Hardell
18. farga (VRL-09979) - Merlin LAC
19. Alyna R. (VRL-11780) - Viehättävän Miranda
20. yushiko (VRL-05196) - Holmesin Mielistelijä
21. Saila (VRL-05775) - Wily Berlian
22. farga (VRL-09979) - Rise Against HATE
23. Laura R. (VRL-00169) - Huvin Tuike
24. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Havu
25. Alyna R. (VRL-11780) - Hiprakan Hippiina
26. Lamia (VRL-13332) - Moon Ikaros VH13-018-1398
27. Latu (VRL-01436) - Ahlak
28. Latu (VRL-01436) - Ideg Sorag VEC
29. Diamonte (VRL-05186) - Serpico AIR VH13-011-0390
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Heveli

Luokka 4: Vaativa B

1. Alyna R. (VRL-11780) - Moon Kuiskutusta
2. yersinio (VRL-06303) - Duren Aarren VH11-040-0148
3. Alaera A. (VRL-13283) - Riihikorven Teremias VH13-018-1412
4. Milja (VRL-00692) - Suprant Miau
5. Latu (VRL-01436) - Ideg Sorag VEC
6. Hirnaus (VRL-11675) - Whitelock Whistle Beat
7. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Havu
8. Lamia (VRL-13332) - Huvimaija
9. ella (VRL-05915) - Mäkisuon Kiara
10. farga (VRL-09979) - Rhapsidion Christer
11. merikissa (VRL-13337) - Miikkuel
12. yushiko (VRL-05196) - Kelokorven Netta VH13-018-1329
13. Lamia (VRL-13332) - Shamaanimorsian VH13-018-1332
14. ella (VRL-05915) - Fame's Fairfax
15. yushiko (VRL-05196) - Moonbeam Java Joe VH13-029-0355
16. Lamia (VRL-13332) - Kwaherin Latilaa VH13-018-1251
17. Milja (VRL-00692) - Bellwyvern
18. Alaera A. (VRL-13283) - Viehättävän Ilomieli VH13-018-1390
19. Alyna R. (VRL-11780) - Kruunupihan Asser
20. merikissa (VRL-13337) - Mutkutti
21. Latu (VRL-01436) - Ahlak
22. Milja (VRL-00692) - Aerieel
23. yersinio (VRL-06303) - Olivier v.d. Duren VH13-040-0361
24. yushiko (VRL-05196) - Holmesin Vilma
25. Diamonte (VRL-05186) - Serpico AIR VH13-011-0390
26. yersinio (VRL-06303) - Cadillac v.d. Duren VH12-040-0066
27. ella (VRL-05915) - Fame's Chatterbox
28. Hirnaus (VRL-11675) - Red Kiss VH13-033-0036
29. Hirnaus (VRL-11675) - Caberghto
30. Alyna R. (VRL-11780) - Sirkkeen Knuut

Luokka 5: Vaativa A

1. Venttu (VRL-13322) - Dazling Spirit
2. yushiko (VRL-05196) - Kajon Pandemia VH13-018-1253
3. Hirnaus (VRL-11675) - Dakota Airline
4. Hirnaus (VRL-11675) - Voyager
5. Milja (VRL-00692) - Suprant Xiró
6. Alaera A. (VRL-13283) - Suprant Zazz VH13-031-0610
7. Venttu (VRL-13322) - GL Rodney
8. yersinio (VRL-06303) - Miejlus v.d. Duren VH12-040-0096
9. Elina (VRL-12644) - Star lardeo VH13-011-0322
10. yushiko (VRL-05196) - Puritania Presley VH13-031-0062
11. Nintsu (VRL-01851) - Waldorf Chelsea
12. Alyna R. (VRL-11780) - Helmipuron Malla
13. Nintsu (VRL-01851) - Kings Big Shoot
14. Cannabia (VRL-00033) - Moon Lupaus VH13-018-0305
15. Sen (VRL-08368) - Tahitian Apple
16. yersinio (VRL-06303) - Rianne v.d. Duren VH13-040-0247
17. Milja (VRL-00692) - Suprant La Psy
18. merikissa (VRL-13337) - Mutkutti
19. Nintsu (VRL-01851) - Oh! Darling DON
20. Alyna R. (VRL-11780) - Huvin Frosteri
21. Hirnaus (VRL-11675) - WPE Lady Grand
22. villaSukka (VRL-11950) - Ponipalleron Pikku-Lissu
23. Venttu (VRL-13322) - Promising Light
24. Sen (VRL-08368) - Meringue GER
25. Alyna R. (VRL-11780) - Koivumäen Kareliina
26. villaSukka (VRL-11950) - Impreza VH13-013-0092
27. Sen (VRL-08368) - Galápagos
28. yersinio (VRL-06303) - Drarothskelelde v.d. Duren VH12-040-0098
29. villaSukka (VRL-11950) - Burn Out VH13-013-0095
30. merikissa (VRL-13337) - Miikkuel