KRJ-kouluratsastuskilpailut

kisapäivä08.01.2014
vip04.01.2014
järjestäjäKouluratsastajat (#44)
järjestyspaikkaKilpailukeskus Stewart (KILP5485)
vastuuhenkilöMilja (VRL-00692)
arvontatapalyhyt arvonta
osallistumisrajoituksetjokaiseen luokkaan mahtuu 30 ratsukkoa
ratsastajalta kolme (3) ratsua per luokka
hevonen korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
hevonen vain kerran yhteen luokkaan
kilpailut ovat avoinna kaikille
Kutsu päivitetty viimeksi: 30.12.2013, klo 19.49
Luokka 1Helppo C 30/30 TT
Luokka 2Helppo B 30/30 TT
Luokka 3Helppo A 30/30 TT
Luokka 4Vaativa B 30/30 TT
Luokka 5Vaativa A 30/30 TT

Osallistuminen

sähköpostikkilpailut@gmail.com
otsikkoStewart KRJ 151-160
osallistumismuoto Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000 (ei mitään tageja!)
huomioitavaaVRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. suba (VRL-12468) - Rudolph v. Moons VH13-017-0106
2. Onna (VRL-13331) - Fifth Chanterelle
3. Huttis (VRL-03370) - Carleen LAC VH11-017-0886
4. Mariella (VRL-02189) - Paeonia VH13-017-0046
5. yersinio (VRL-06303) - Roudan Gísla VH13-053-0144
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kepponen VH13-018-1337
7. Cannabia (VRL-00033) - Boomer v. Moons VH13-017-0702
8. Venttu (VRL-13322) - Ripples
9. Saila (VRL-05775) - Räven Mischa
10. Onna (VRL-13331) - Päivärinteen Hilda
11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mysteeri VH13-018-1140
12. Mariella (VRL-02189) - Päivärinteen Zara VH13-017-0012
13. Ricky (VRL-10328) - Kelvoton
14. suba (VRL-12468) - Traum
15. Ricky (VRL-10328) - Araclett v.d. Lawna
16. Lissu T. (VRL-12701) - Mandariinivaara VH13-018-1172
17. suba (VRL-12468) - Clausholms Wirrrn
18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Helinä VH13-018-0895
19. Huttis (VRL-03370) - Blackthorn's Wilona VH13-104-0018
20. Lamia (VRL-13332) - Kirjana VH13-018-1276
21. Cannabia (VRL-00033) - Olivia v. Moons VH12-017-0510
22. Cannabia (VRL-00033) - Marquis v. Moons VH12-017-0598
23. Huttis (VRL-03370) - Blake v. Moons VH12-017-0595
24. Onna (VRL-13331) - Andriú
25. Saila (VRL-05775) - Mehtälän Hilma
26. yersinio (VRL-06303) - Djiana v.d. Duren
27. Latu (VRL-01436) - Meáirleach
28. Ricky (VRL-10328) - Narrowing Love VH11-017-0365
29. Venttu (VRL-13322) - Doodle Toodle
30. Saila (VRL-05775) - Glowmoor Canasta

Luokka 2: Helppo B

1. suba (VRL-12468) - Poniniemen Charisma
2. Lissu T. (VRL-12701) - Viljaton VH13-018-1178
3. Cannabia (VRL-00033) - Marquis v. Moons VH12-017-0598
4. Saila (VRL-05775) - Räven Mischa
5. Huttis (VRL-03370) - Carleen LAC VH11-017-0886
6. Mariella (VRL-02189) - Päivärinteen Zara VH13-017-0012
7. Latu (VRL-01436) - Firelily
8. Venttu (VRL-13322) - Miss Manga
9. Venttu (VRL-13322) - AL-Hadiye Ox
10. Ricky (VRL-10328) - Viision Velviira
11. Venttu (VRL-13322) - Jestas KUIS
12. Latu (VRL-01436) - Meáirleach
13. Latu (VRL-01436) - Za Zu
14. Huttis (VRL-03370) - Cwm Iwan Llwyn VH13-022-0009
15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Somia VH13-018-0896
16. Ricky (VRL-10328) - Huvin Uskoton
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sydänkäpy VH13-018-1139
18. Saila (VRL-05775) - Glowmoor Canasta
19. Milja (VRL-00692) - Fiktion Urhokas VH13-018-0897
20. Lissu T. (VRL-12701) - Tiina-Elina
21. suba (VRL-12468) - Breandan Séaghdha VH13-046-0016
22. Ricky (VRL-10328) - Koivupihan Aikapoika
23. Huttis (VRL-03370) - Jahaan al Najya VH12-003-0733
24. Lissu T. (VRL-12701) - Mandariinivaara VH13-018-1172
25. Onna (VRL-13331) - Päivärinteen Hilda
26. Mariella (VRL-02189) - Paeonia VH13-017-0046
27. Onna (VRL-13331) - Fifth Chanterelle
28. suba (VRL-12468) - Clausholms Laccadiva
29. Saila (VRL-05775) - Mehtälän Hilma
30. Onna (VRL-13331) - Andriú

Luokka 3: Helppo A

1. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Iltatähti VH13-018-1326
2. Cannabia (VRL-00033) - Kevätrinteen Komia VH13-018-1062
3. Ricky (VRL-10328) - Viision Velviira
4. Lissu T. (VRL-12701) - Niamh Isibéal
5. Diamonte (VRL-05186) - Serpico AIR VH13-011-0390
6. Latu (VRL-01436) - Firelily
7. Milja (VRL-00692) - Aavan Surma
8. Venttu (VRL-13322) - Don't Panic
9. Lissu T. (VRL-12701) - Down 'thar be Sharks
10. Onna (VRL-13331) - Rosmariini
11. Lissu T. (VRL-12701) - Riiviöiden Kuippana VH13-018-0814
12. Ricky (VRL-10328) - Huvin Uskoton
13. Latu (VRL-01436) - Za Zu
14. Onna (VRL-13331) - Hemmo-Poika
15. Saila (VRL-05775) - Horatio v. Hardell
16. suba (VRL-12468) - Callan DHF VH13-061-0075
17. Huttis (VRL-03370) - Drømmeverden LAC VH13-053-0041
18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Heveli
19. Mariella (VRL-02189) - Nerian Blackbird VH12-027-0350
20. suba (VRL-12468) - Zerstörung
21. Latu (VRL-01436) - Ahlak
22. Saila (VRL-05775) - Wily Berlian
23. Ricky (VRL-10328) - Koivupihan Aikapoika
24. Saila (VRL-05775) - Raatteen Zombie
25. Venttu (VRL-13322) - Mistyn Tulitaistelija
26. Mariella (VRL-02189) - Elena VH13-029-0046
27. Huttis (VRL-03370) - Crëydd Aerau Dawn VH13-025-0004
28. suba (VRL-12468) - Morgen v.d. Trondheim VH13-053-0037
29. Mariella (VRL-02189) - Aelwen Edoras VH12-022-0071
30. Huttis (VRL-03370) - Cwm Iwan Llwyn VH13-022-0009

Luokka 4: Vaativa B

1. Mariella (VRL-02189) - Sennin Juliaana VH12-018-1365
2. Milja (VRL-00692) - Aerieel
3. Venttu (VRL-13322) - Little Shakira
4. Onna (VRL-13331) - Brassclaw WK
5. Sonja (VRL-11911) - Eyries ox VH12-003-0582
6. Jasmin (VRL-12914) - Moon Pirella
7. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Jellona VH13-018-0255
8. Huttis (VRL-03370) - Kings Zalzibar VH12-003-0732
9. Sonja (VRL-11911) - Quidam de Revel VH12-012-0182
10. Lissu T. (VRL-12701) - Chichi Chimenea VH13-006-0203
11. suba (VRL-12468) - GL Nasmat VH13-003-0060
12. suba (VRL-12468) - Nuuttipukki ILO VH13-018-0208
13. Venttu (VRL-13322) - Ocean Meadow
14. Milja (VRL-00692) - Suprant Miau
15. Ricky (VRL-10328) - Huurrekyynel
16. Latu (VRL-01436) - Ahlak
17. Sonja (VRL-11911) - Little Amor VH12-012-0076
18. Diamonte (VRL-05186) - Serpico AIR VH13-011-0390
19. Ricky (VRL-10328) - Viehättävän Misteli
20. Onna (VRL-13331) - Hillamäen Icarus
21. Jasmin (VRL-12914) - Niemen Gisella
22. Huttis (VRL-03370) - Helmen Karma VH13-018-0646
23. Latu (VRL-01436) - Ideg-Sorag VEC
24. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Suonsilmä VH13-018-0474
25. Mariella (VRL-02189) - Sirkkeen Viljami VH12-018-1307
26. Huttis (VRL-03370) - Darogan LAC VH13-026-0191
27. Cannabia (VRL-00033) - Kevätrinteen Komia VH13-018-1062
28. Ricky (VRL-10328) - Rakastettu Jiko
29. suba (VRL-12468) - ES Dilemmachine ox VH13-003-0059
30. Onna (VRL-13331) - Hannibal Circus

Luokka 5: Vaativa A

1. Nenna (VRL-02377) - Arvolaakson Ristituli VH13-018-0129
2. yersinio (VRL-06303) - Rianne v.d. Duren VH13-040-0247
3. wishmaster (VRL-02889) - Chocoholic VH13-044-0257
4. Taru (VRL-01980) - TuuHa's Highlight VH11-011-0243
5. wishmaster (VRL-02889) - Panic Switch VH13-044-0262
6. Taru (VRL-01980) - T.H. Makin It Easy VH13-031-0175
7. Onna (VRL-13331) - Camblewheel MET
8. Venttu (VRL-13322) - GL Rodney
9. Sonja (VRL-11911) - DD's Royal Haunted VH13-011-0233
10. Milja (VRL-00692) - Suprant Xiró
11. Lissu T. (VRL-12701) - Brahe
12. Jonna (VRL-00350) - Adanné Miss Monster VH13-031-0648
13. Nenna (VRL-02377) - Arvolaakson Joiku VH13-018-0080
14. Onna (VRL-13331) - Wellington
15. Milja (VRL-00692) - Suprant La Psy
16. wishmaster (VRL-02889) - Scaon Color Me Red VH13-044-0258
17. suba (VRL-12468) - Nuuttipukki ILO VH13-018-0208
18. yersinio (VRL-06303) - Drarothskelelde v.d. Duren VH12-040-0098
19. Lissu T. (VRL-12701) - Stanton Blue D'or VH13-021-0131
20. Venttu (VRL-13322) - Promising Light
21. Cannabia (VRL-00033) - Moon Lupaus VH13-018-0305
22. Venttu (VRL-13322) - Dazling Spirit
23. Sonja (VRL-11911) - DD's Flashback VH13-012-0100
24. Jonna (VRL-00350) - Telynores Dago VH13-031-0339
25. Sonja (VRL-11911) - DD's Magnifico ox VH13-003-0130
26. Jonna (VRL-00350) - Shellbina's Vanyel VH13-031-0369
27. Huttis (VRL-03370) - Kareltje v.d. Duren VH13-040-0341
28. yersinio (VRL-06303) - Miejlus v.d. Duren VH12-040-0096
29. Lissu T. (VRL-12701) - Gunilla
30. Nenna (VRL-02377) - Arvolaakson Brianna VH13-018-0468