KRJ-kouluratsastuskilpailut

kisapäivä26.09.2014
vip25.09.2014
järjestäjäKouluratsastajat (#44)
järjestyspaikkaKilpailukeskus Stewart (KILP5485)
vastuuhenkilöMilja (VRL-00692)
arvontatapalyhyt arvonta
osallistumisrajoituksetjokaiseen luokkaan mahtuu 60 ratsukkoa
ratsastajalta kolme (3) ratsua per luokka
hevonen korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
hevonen vain kerran yhteen luokkaan
kilpailut ovat avoinna kaikille
Kutsu päivitetty viimeksi: 26.09.2014, klo 07.40
Luokka 1Helppo C 49/60 TT
Luokka 2Helppo B 60/60 TT
Luokka 3Helppo A 60/60 TT
Luokka 4Vaativa B 58/60 TT
Luokka 5Vaativa A 35/60 TT
Luokka 6Prix St. Georges 19/60 TT
Luokka 7Intermediate I 29/60 TT
Luokka 8Intermediate II 33/60 TT
Luokka 9Grand Prix 40/60 TT

Osallistuminen

sähköpostikkilpailut@gmail.com
otsikkoStewart KRJ 231-240
osallistumismuoto Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000 (ei mitään tageja!)
huomioitavaaVRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Cee (VRL-01288) - Nazra ox VH14-003-0343
2. Dani (VRL-03561) - Pencalow Daron
3. Christa (VRL-11299) - Ilo-Vauhti
4. Christa (VRL-11299) - Neiti Aika
5. Cee (VRL-01288) - Alegre's Alysia VH14-003-0006
6. *lumienkuli* (VRL-03491) - Turmaliini 'DW VH14-133-0030
7. Crystal (VRL-00628) - Mea Culpa Dei VH14-017-0551
8. rebely (VRL-09009) - Rhown Elwyn VH14-024-0056
9. Miltsu (VRL-05564) - Emanuel Yozora
10. minttu (VRL-10261) - Gwalch Euphoria VH14-024-0094
11. rebely (VRL-09009) - Riiviöiden Harliina VH14-018-0369
12. Milja (VRL-00692) - Iki-Halla VH13-018-1313
13. Milja H. (VRL-10674) - Miss Sunshine
14. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Phineas VH14-017-0430
15. Miia Maria (VRL-10382) - Elm Posh Trash VH14-017-0514
16. noah (VRL-00224) - BF Mil Primax VH14-026-0094
17. Crystal (VRL-00628) - Calypso Dei VH14-017-0264
18. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Jonathan VH14-017-0403
19. noah (VRL-00224) - Taidon Feel Alive VH14-026-0093
20. Milja (VRL-00692) - Hookin Ninni VH14-018-0882
21. Crystal (VRL-00628) - Neilikka VH14-017-0096
22. Wolf (VRL-06256) - Ichabod Ion VH12-004-0010
23. Milja (VRL-00692) - Fridan Maitokahvi VH14-018-1207
24. Minni (VRL-10337) - Bergsøegård's Aeron
25. Wolf (VRL-06256) - Remedia Ion VH12-004-0008
26. Wolf (VRL-06256) - Schaken v.d. Sigma
27. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Aprilli
28. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Joakim VH14-028-0277
29. Latu (VRL-01436) - Herring Halas Jan
30. Cee (VRL-01288) - Redhead Dec VH11-029-0074
31. Miia Maria (VRL-10382) - Don't Tell My Husband VH14-017-0498
32. Ronya (VRL-06725) - Owald Jackpot
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Aias Theodore VH03-099-5904
34. Emmu (VRL-08154) - Code Black
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Earleen v. Moons VH14-017-0520
36. Miltsu (VRL-05564) - Sunday Outlaw VH11-006-0203
37. minttu (VRL-10261) - Gwalch Legolas VH14-024-0093
38. Minni (VRL-10337) - Wyatt Casper Ghost
39. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Wenella
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Old Auntie Inc VH14-104-0024
41. noah (VRL-00224) - Blackwoods Nyellë VH14-023-0174
42. Dani (VRL-03561) - Anfarwol Regent
43. Latu (VRL-01436) - Ryövärin Herttuatar
44. minttu (VRL-10261) - Exotica HILL!
45. Dani (VRL-03561) - Criallt Brisen Ffion
46. Miltsu (VRL-05564) - Carousel Rewa VH11-046-0089
47. Milja H. (VRL-10674) - Pheros
48. Christa (VRL-11299) - Männikön Andre
49. Ronya (VRL-06725) - Una Valencia

Luokka 2: Helppo B

1. taffel (VRL-08761) - Riihikorven Katnissa VH14-018-1527
2. Miia Maria (VRL-10382) - Don't Tell My Husband VH14-017-0498
3. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Siiderisissi
4. Crystal (VRL-00628) - Päivärinteen Miro VH13-017-0642
5. Milja (VRL-00692) - Asteroidi VH14-018-0710
6. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ulrika
7. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Tulisielu VH14-018-1521
8. Miia Maria (VRL-10382) - Elm Posh Trash VH14-017-0514
9. taffel (VRL-08761) - Riiviöiden Ranttalityttö VH14-018-1516
10. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Wenella
11. Cee (VRL-01288) - Nazra ox VH14-003-0343
12. Milja H. (VRL-10674) - Nemesis Rhea
13. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Aprilli
14. Anniina N. (VRL-09182) - Ramliina VH14-018-1371
15. Dani (VRL-03561) - Ymyrraeth Arallair
16. Inna (VRL-05322) - Savimaan Sara VH12-018-1346
17. Wolf (VRL-06256) - Hearkje fan Lycan
18. Cee (VRL-01288) - Alegre's Alysia VH14-003-0006
19. Kida (VRL-08368) - Filomena Cliff
20. Dani (VRL-03561) - Calbhach VH14-025-0059
21. minttu (VRL-10261) - Exotica HILL!
22. rebely (VRL-09009) - Vaapukan Eeron VH14-017-0082
23. Tuulia T. (VRL-00084) - CRS Scarlet Brigadier
24. Milja H. (VRL-10674) - Jeanne Rix
25. Latu (VRL-01436) - Galaxia IV
26. Meeri N. (VRL-02160) - Toy's Vappen VH14-028-0150
27. Milja (VRL-00692) - Sumuseinän Viherhaltija VH14-018-1359
28. Inna (VRL-05322) - Alegren Tavallinen VH14-018-0853
29. Ronya (VRL-06725) - Fifth Blanka
30. Ronya (VRL-06725) - Dainty Tutti Frutti
31. *lumienkuli* (VRL-03491) - Turmaliini 'DW VH14-133-0030
32. Ronya (VRL-06725) - Hannah van de Istria
33. Milja (VRL-00692) - Iki-Elene VH13-018-1425
34. rebely (VRL-09009) - Mae Miller VH14-027-0029
35. Inna (VRL-05322) - A.I. Aikajana VH14-018-1196
36. Milja H. (VRL-10674) - Begot
37. Wolf (VRL-06256) - Schaken v.d. Sigma
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Julma-Jussi TK VH14-018-0391
39. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Elsi
40. taffel (VRL-08761) - Glowmoor Quitita VH14-017-0557
41. Latu (VRL-01436) - Ryövärin Herttuatar
42. Christa (VRL-11299) - Rellestäjä VH14-018-1470
43. *lumienkuli* (VRL-03491) - Hamlinn Dawn VH14-024-0174
44. minttu (VRL-10261) - Gwalch Legolas VH14-024-0093
45. rebely (VRL-09009) - Sointuvan Elias VH13-017-0407
46. Wolf (VRL-06256) - Fiktion Tuisku VH13-018-0783
47. Crystal (VRL-00628) - Carmién's Minette VH00-017-3192
48. Miltsu (VRL-05564) - Algernon KH VH12-017-0704
49. Christa (VRL-11299) - Aadaluna VH14-018-1471
50. Emmu (VRL-08154) - Code Black
51. *lumienkuli* (VRL-03491) - Anfarwol Enaid Pur VH14-025-0047
52. Christa (VRL-11299) - Rahvaan Rakastettava VH14-018-1474
53. Latu (VRL-01436) - Herring Halas Jan
54. Cee (VRL-01288) - Redhead Dec VH11-029-0074
55. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Kaarne VH14-018-0310
56. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Tiny VH06-017-1149
57. Dani (VRL-03561) - Cariad Amerodres Dawn
58. Crystal (VRL-00628) - Koistilan Viimos VH14-018-0134
59. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Leopold VH14-017-0213
60. minttu (VRL-10261) - Gwalch Euphoria VH14-024-0094

Luokka 3: Helppo A

1. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Tulisielu VH14-018-1521
2. Miltsu (VRL-05564) - Zoltar VH13-001-0142
3. Crystal (VRL-00628) - Aavan Hissu VH14-018-0696
4. *lumienkuli* (VRL-03491) - Anfarwol Enaid Pur VH14-025-0047
5. Miltsu (VRL-05564) - Child of Destiny VH14-040-0078
6. Christa (VRL-11299) - M.M. Miljoona
7. Milja H. (VRL-10674) - Elämännälän Hurja
8. Miltsu (VRL-05564) - Pablo K VH12-093-0028
9. Wolf (VRL-06256) - Fiktion Tuisku VH13-018-0783
10. Latu (VRL-01436) - CRH Agafon
11. minttu (VRL-10261) - Never Ending War
12. Tuulia T. (VRL-00084) - ILO Katrilli VH14-018-0242
13. Emmu (VRL-08154) - Jefton's Daniel
14. Anniina N. (VRL-09182) - Kadotettu Vienna VH14-018-1457
15. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Tuuria VH14-018-1487
16. Milja H. (VRL-10674) - Chewcase
17. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Juissi
18. Oona (VRL-11983) - Rivisotilas
19. yaren (VRL-04468) - Fiktion Aavikka VH14-018-1511
20. Ronya (VRL-06725) - Lowlands Tout de Suite
21. tvisha (VRL-01671) - Ulpusenni VH14-018-1318
22. *lumienkuli* (VRL-03491) - Hamlinn Dawn VH14-024-0174
23. Wolf (VRL-06256) - Hearkje fan Lycan
24. Cee (VRL-01288) - Shaking Bad x VH14-034-0060
25. Inna (VRL-05322) - Legolas v. Ahlstedt VH14-053-0146
26. Emmu (VRL-08154) - Summerbridge Kathleen
27. Latu (VRL-01436) - Ele Almak VEC
28. rebely (VRL-09009) - Jefton's Essie VH14-027-0026
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Heinämäen Tarinoitsija VH14-018-0241
30. Cee (VRL-01288) - Azadeh al Najya VH14-003-0407
31. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Vilijonkka VH14-018-0744
32. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Hiippa
33. yaren (VRL-04468) - Mikälie Kesäheila VH14-018-1337
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhoscfflach Cerych VH14-025-0049
35. Latu (VRL-01436) - Galaxia IV
36. Inna (VRL-05322) - Black Elisabeth VH14-029-0249
37. Kida (VRL-08368) - Filomena Cliff
38. Christa (VRL-11299) - Fiktion Peetu VH14-018-1480
39. Oona (VRL-11983) - Mhoncaí I Mo Chroí
40. rebely (VRL-09009) - Hasselbys Liana VH14-025-0022
41. Christa (VRL-11299) - Aarian Ankerias VH14-018-1478
42. Emmu (VRL-08154) - Fear Kelvin LAC VH12-027-0113
43. Inna (VRL-05322) - A.I. Äärirajalla VH14-018-1197
44. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Valto VH14-018-1508
45. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Kanerva VH14-018-1135
46. *lumienkuli* (VRL-03491) - Painswick Prydwen VH14-022-0101
47. Ronya (VRL-06725) - Dainty Tutti Frutti
48. Wolf (VRL-06256) - Djurre Ye VH11-040-0007
49. rebely (VRL-09009) - Björktrast Inc VH13-028-0105
50. Milja H. (VRL-10674) - Rontti
51. Dani (VRL-03561) - Cariad Amerodres Dawn
52. yaren (VRL-04468) - Moon Kaino-Aino VH12-018-0443
53. minttu (VRL-10261) - Painswick Penwyn VH14-022-0038
54. Cee (VRL-01288) - Kärmeniemen Valedro VH14-018-0774
55. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Lakusti VH14-018-1317
56. Dani (VRL-03561) - Calbhach VH14-025-0059
57. Ronya (VRL-06725) - Breezy Supercilious
58. minttu (VRL-10261) - Hillamäen Roadside Hawk
59. tvisha (VRL-01671) - Ventoksen Lena VH14-018-1455
60. Dani (VRL-03561) - Ymyrraeth Arallair

Luokka 4: Vaativa B

1. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Aliina VH14-018-1532
2. minttu (VRL-10261) - Fashion Statement HILL!
3. minttu (VRL-10261) - Sugartrick Circus
4. noah (VRL-00224) - Blackwoods Rienzi VH14-023-0172
5. Oona (VRL-11983) - Mhoncaí I Mo Chroí
6. Milja (VRL-00692) - Koon Hernerokka VH02-018-3610
7. Miltsu (VRL-05564) - Abigail Kalászról VH12-056-0064
8. *lumienkuli* (VRL-03491) - Oldsfell's Pacifica VH14-029-0293
9. Milja H. (VRL-10674) - Sockerpotens
10. Cee (VRL-01288) - Kärmeniemen Valedro VH14-018-0774
11. Milja H. (VRL-10674) - Midnight Cookie
12. Sani (VRL-10954) - Malibu Paddnessa
13. Dani (VRL-03561) - Pencalow Daron
14. tvisha (VRL-01671) - Riihi-Leija VH14-018-1454
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Hämypuron Urho VH14-018-0256
16. Kida (VRL-08368) - Sinister Cliff
17. rebely (VRL-09009) - Fiktion Teikari VH14-018-0537
18. noah (VRL-00224) - Blackwoods Cotton King VH14-023-0179
19. Inna (VRL-05322) - A.I. Salainen Varjopeli VH14-018-0652
20. rebely (VRL-09009) - Velhon Valttero VH13-018-0188
21. tvisha (VRL-01671) - Parodian Sulosointu VH14-018-1314
22. rebely (VRL-09009) - Viehättävän Tiuku VH13-018-0532
23. Anniina N. (VRL-09182) - Kadotettu Vienna VH14-018-1457
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Kopsan Mikä Boogie VH14-018-0255
25. Miltsu (VRL-05564) - Kultamiehen Walma VH11-018-0089
26. Minni (VRL-10337) - Arabesque
27. Wolf (VRL-06256) - Djurre Ye VH11-040-0007
28. Dani (VRL-03561) - Anfarwol Regent
29. Christa (VRL-11299) - Avaran Ikiliikkuja
30. Milja (VRL-00692) - Lemminkäinen VH14-018-0315
31. noah (VRL-00224) - Blackwoods Erelas VH14-023-0117
32. Ronya (VRL-06725) - Breezy Supercilious
33. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Lumona VH14-018-1509
34. Cee (VRL-01288) - Shaking Bad x VH14-034-0060
35. Wolf (VRL-06256) - Kaycee fan Lycan VH14-040-0032
36. Oona (VRL-11983) - Rivisotilas
37. Milja H. (VRL-10674) - Summernight
38. *lumienkuli* (VRL-03491) - Dewin Cathreena Dawn VH14-026-0117
39. tvisha (VRL-01671) - Helmililja VH14-018-1375
40. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Tuuria VH14-018-1487
41. Inna (VRL-05322) - Metsäkartanon Krumelur VH14-018-0488
42. *lumienkuli* (VRL-03491) - Shaofan PM VH14-029-0295
43. Cee (VRL-01288) - Azadeh al Najya VH14-003-0407
44. Dani (VRL-03561) - Criallt Brisen Ffion
45. Inna (VRL-05322) - A.I. Pikkuhuijari VH14-018-0194
46. Sani (VRL-10954) - Zhemchuzhnitsy
47. Kida (VRL-08368) - Mikado Cliff VH14-011-0462
48. minttu (VRL-10261) - Hillamäen Sugarcoat It!
49. Miltsu (VRL-05564) - Døbt Mandkjønn VH11-053-0007
50. Wolf (VRL-06256) - Moerdijk Ceresca VH14-040-0030
51. Tuulia T. (VRL-00084) - Saraliina U VH06-018-5443
52. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Pärsky VH14-018-1507
53. Ronya (VRL-06725) - Lowlands Tout de Suite
54. Christa (VRL-11299) - Koston Pakkomielle VH14-018-1481
55. Christa (VRL-11299) - Aarnetti
56. Sani (VRL-10954) - Helmin Hurmuri
57. Latu (VRL-01436) - Cálida PRO
58. Kida (VRL-08368) - Rowena Cliff

Luokka 5: Vaativa A

1. Miltsu (VRL-05564) - Mörkövaaran Kataja VH11-018-1046
2. Wolf (VRL-06256) - Dienke van Holmes
3. minttu (VRL-10261) - Echidna al Qismat ox
4. Wolf (VRL-06256) - Dukker van Holmes
5. Cee (VRL-01288) - Wotan Raw VH12-011-0154
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Tenholan Turhapuro VH14-018-0254
7. Christa (VRL-11299) - Soinion Stelle
8. Nalee (VRL-10484) - Malibu Pompilius
9. Inna (VRL-05322) - A.I. Pikkulelusoppa VH14-018-0486
10. Kida (VRL-08368) - Rowena Cliff
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ennustaja VH14-018-0573
12. Milja (VRL-00692) - Lemminkäinen VH14-018-0315
13. Milja (VRL-00692) - Koon Hernerokka VH02-018-3610
14. minttu (VRL-10261) - RWR Ghaith Phán ox
15. Sani (VRL-10954) - Vampir Akrobatik
16. Inna (VRL-05322) - Adventurous J.G VH14-202-0006
17. Milja H. (VRL-10674) - Anakin Moon
18. Inna (VRL-05322) - K.B. Sanavalmis VH14-018-0568
19. Christa (VRL-11299) - Tupamäen Oskar
20. Kida (VRL-08368) - Sinister Cliff
21. Cee (VRL-01288) - Krokodil Gena VH13-039-0001
22. Wolf (VRL-06256) - Kaycee fan Lycan VH14-040-0032
23. Kida (VRL-08368) - Mikado Cliff VH14-011-0462
24. Cee (VRL-01288) - Amaya II VH12-011-0155
25. Sani (VRL-10954) - Abele Sta Diamente
26. Nalee (VRL-10484) - Mandragora
27. Milja H. (VRL-10674) - Haltian Lilian
28. Miltsu (VRL-05564) - Draughtful Silmar VH11-121-0019
29. Miltsu (VRL-05564) - Electricia Rewa VH11-218-0018
30. Nalee (VRL-10484) - VEL Calificada
31. Christa (VRL-11299) - Aarian Adonis
32. Sani (VRL-10954) - Abd al Alim ox VH14-003-0351
33. rebely (VRL-09009) - Koston Unenlahja VH13-018-1051
34. minttu (VRL-10261) - Dyslexia Rowland ox
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Adoro's Jackpot VH14-031-0679

Luokka 6: Prix St. Georges

1. Kida (VRL-08368) - Scaon Augustus
2. Wolf (VRL-06256) - Waldfric v.d. Duren VH14-040-0019
3. Miltsu (VRL-05564) - So Apalled Rewa VH12-013-0074
4. Kida (VRL-08368) - Scaon Richard
5. Wolf (VRL-06256) - Onweer VH14-040-0021
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Dark Saga SIN VH05-044-4800
7. Christa (VRL-11299) - Celestyn
8. Miltsu (VRL-05564) - Malkaboa
9. Nalee (VRL-10484) - Elocuente
10. Tuulia T. (VRL-00084) - E'Calisto VH03-033-5935
11. Nalee (VRL-10484) - Asombroso
12. Miltsu (VRL-05564) - Time to Dance Rewa VH11-012-0122
13. Christa (VRL-11299) - Suprant Heartless VH13-021-0311
14. Christa (VRL-11299) - Trze Tuliszkówa
15. Kida (VRL-08368) - Scaon Insurgent
16. Wolf (VRL-06256) - Bukefalos v.d. Duren VH12-040-0033
17. Nalee (VRL-10484) - Bendición
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Driscoll of Romulus VH02-031-9134
19. Latu (VRL-01436) - Fuerte PRO

Luokka 7: Intermediate I

1. Christa (VRL-11299) - Celestyn
2. Nalee (VRL-10484) - Asombroso
3. Christa (VRL-11299) - Suprant Heartless VH13-021-0311
4. Miltsu (VRL-05564) - Midnight Time Travel VH11-013-0077
5. Sachiyo (VRL-11290) - Love Me Tender VH14-031-0445
6. Kida (VRL-08368) - Scaon Richard
7. Sani (VRL-10954) - Melitta VH14-141-0011
8. Latu (VRL-01436) - Fuerte PRO
9. minttu (VRL-10261) - Citizen Fang NON VH14-021-0216
10. minttu (VRL-10261) - Daydreamland
11. Meeri N. (VRL-02160) - Hook Shogun VH14-031-0477
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Jelena VH05-015-5085
13. Sachiyo (VRL-11290) - Volmar v.d. Bellgrove
14. Meeri N. (VRL-02160) - Terence Snilli VH14-031-0529
15. Wolf (VRL-06256) - Dukker van Holmes
16. Nalee (VRL-10484) - Frivolidad HFA
17. Kida (VRL-08368) - Scaon Augustus
18. Miltsu (VRL-05564) - So Apalled Rewa VH12-013-0074
19. Nalee (VRL-10484) - Sangria HFA
20. Kida (VRL-08368) - Scaon Insurgent
21. Meeri N. (VRL-02160) - Gelsey Snilli VH14-031-0786
22. minttu (VRL-10261) - Malleus Maleficarum F VH14-021-0217
23. Miltsu (VRL-05564) - Kizi VH11-087-0001
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Nogah of Romulus VH02-044-9087
25. Wolf (VRL-06256) - Bukefalos v.d. Duren VH12-040-0033
26. Christa (VRL-11299) - Trze Tuliszkówa
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Havana Affair SIN VH02-031-9158
28. Sachiyo (VRL-11290) - Sietsje v.d. Duren
29. Wolf (VRL-06256) - Dienke van Holmes

Luokka 8: Intermediate II

1. Miltsu (VRL-05564) - Midnight Time Travel VH11-013-0077
2. Meeri N. (VRL-02160) - Gelsey Snilli VH14-031-0786
3. Sani (VRL-10954) - Belamie
4. Cee (VRL-01288) - Mermaid Tattoo Inc VH14-031-0566
5. minttu (VRL-10261) - Daydreamland
6. Christa (VRL-11299) - Klees Grace VH13-021-0043
7. Meeri N. (VRL-02160) - Terence Snilli VH14-031-0529
8. Kida (VRL-08368) - Stardust PB
9. Miltsu (VRL-05564) - So Apalled Rewa VH12-013-0074
10. Christa (VRL-11299) - Seraphina 'If VH12-021-0460
11. Wolf (VRL-06256) - Kreitsberg Wianka VH14-040-0035
12. Cee (VRL-01288) - Ce's Furrinalia VH14-011-0427
13. Milja H. (VRL-10674) - Scharf
14. Christa (VRL-11299) - Cirion Arandor VH12-021-0453
15. Cee (VRL-01288) - Shtraf Artjom VH14-039-0003
16. Kida (VRL-08368) - Parvati CBR
17. Sachiyo (VRL-11290) - Malibu Albanus VH14-033-0062
18. Pulmu N. (VRL-00102) - Anika VH14-021-0442
19. Pulmu N. (VRL-00102) - Kassandra VH14-021-0444
20. Pulmu N. (VRL-00102) - Elke VH14-021-0443
21. minttu (VRL-10261) - Citizen Fang NON VH14-021-0216
22. Kida (VRL-08368) - Shadowplay PB
23. Wolf (VRL-06256) - Usquert Palmira VH14-040-0034
24. minttu (VRL-10261) - Malleus Maleficarum F VH14-021-0217
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Golden Globe of Romulus VH02-031-9157
26. Sachiyo (VRL-11290) - Epheia RAD VH14-031-0464
27. Crystal (VRL-00628) - Caribbean Chaos O' Polo VH14-044-0354
28. Sani (VRL-10954) - Oldsfell's Satchel
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Jazz 54 VH02-021-9090
30. Miltsu (VRL-05564) - Kizi VH11-087-0001
31. Meeri N. (VRL-02160) - Hook Shogun VH14-031-0477
32. Crystal (VRL-00628) - Eithnea O' Polo VH14-044-0353
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Whiskey 54 VH02-021-9082

Luokka 9: Grand Prix

1. Wolf (VRL-06256) - DOF Aaie
2. minttu (VRL-10261) - Virus PB VH13-044-0211
3. Wolf (VRL-06256) - Nicolet Ion VH14-040-0020
4. Miltsu (VRL-05564) - L'instinct De Mort PB VH11-021-0428
5. Christa (VRL-11299) - Vermilion VH12-021-0458
6. minttu (VRL-10261) - Cold Bloodlust Coast
7. Crystal (VRL-00628) - Caribbean Chaos O' Polo VH14-044-0354
8. Kida (VRL-08368) - Parvati CBR
9. Pulmu N. (VRL-00102) - Anika VH14-021-0442
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Barbados ZH VH14-031-0680
11. Miltsu (VRL-05564) - Dracovinia PB VH11-021-0429
12. Cee (VRL-01288) - Mermaid Tattoo Inc VH14-031-0566
13. Pulmu N. (VRL-00102) - Kassandra VH14-021-0444
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Ave Ceasar VH03-021-5830
15. Pulmu N. (VRL-00102) - Elke VH14-021-0443
16. Milja H. (VRL-10674) - Scharf
17. taffel (VRL-08761) - White Tsikatilo VH12-031-0595
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Amarn Calivera VH05-044-4738
19. Inna (VRL-05322) - Free Noisy-Boy IWB VH14-031-0690
20. taffel (VRL-08761) - Hasselbys Lucinda VH14-043-0120
21. Sachiyo (VRL-11290) - Norwood Hexen VH14-031-0532
22. Cee (VRL-01288) - Shtraf Artjom VH14-039-0003
23. Kida (VRL-08368) - Stardust PB
24. Crystal (VRL-00628) - Eithnea O' Polo VH14-044-0353
25. Christa (VRL-11299) - Noetian NON VH13-021-0136
26. Sani (VRL-10954) - Mist Vorhang VH14-141-0008
27. Sachiyo (VRL-11290) - Incitatus Nuu-Nuu VH00-031-3103
28. Sani (VRL-10954) - Marcellus
29. Sachiyo (VRL-11290) - Malibu Claudia VH14-033-0063
30. Christa (VRL-11299) - Wayfarer Hexen VH12-021-0462
31. minttu (VRL-10261) - Beta Canes Venatici Coast
32. taffel (VRL-08761) - Vikern VH14-267-0001
33. Inna (VRL-05322) - Gaff Channing Halden VH14-043-0029
34. Miltsu (VRL-05564) - Inocencio VH11-033-0008
35. Inna (VRL-05322) - Tiki Voodoo Vegas VH14-031-0691
36. Kida (VRL-08368) - Shadowplay PB
37. Sani (VRL-10954) - Lichtliebhaber
38. Wolf (VRL-06256) - Lucia Del
39. Cee (VRL-01288) - Ce's Furrinalia VH14-011-0427
40. rebely (VRL-09009) - Eros of Afrodite VH13-044-0238