KRJ-kouluratsastuskilpailut

kisapäivä04.10.2014
vip25.09.2014
järjestäjäKouluratsastajat (#44)
järjestyspaikkaKilpailukeskus Stewart (KILP5485)
vastuuhenkilöMilja (VRL-00692)
arvontatapalyhyt arvonta
osallistumisrajoituksetjokaiseen luokkaan mahtuu 60 ratsukkoa
ratsastajalta kolme (3) ratsua per luokka
hevonen korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
hevonen vain kerran yhteen luokkaan
kilpailut ovat avoinna kaikille
Kutsu päivitetty viimeksi: 26.09.2014, klo 07.40
Luokka 1Helppo C 49/60 TT
Luokka 2Helppo B 60/60 TT
Luokka 3Helppo A 60/60 TT
Luokka 4Vaativa B 58/60 TT
Luokka 5Vaativa A 35/60 TT
Luokka 6Prix St. Georges 19/60 TT
Luokka 7Intermediate I 29/60 TT
Luokka 8Intermediate II 33/60 TT
Luokka 9Grand Prix 40/60 TT

Osallistuminen

sähköpostikkilpailut@gmail.com
otsikkoStewart KRJ 231-240
osallistumismuoto Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000 (ei mitään tageja!)
huomioitavaaVRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. *lumienkuli* (VRL-03491) - Turmaliini 'DW VH14-133-0030
2. Ronya (VRL-06725) - Owald Jackpot
3. Milja H. (VRL-10674) - Miss Sunshine
4. rebely (VRL-09009) - Rhown Elwyn VH14-024-0056
5. minttu (VRL-10261) - Exotica HILL!
6. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Phineas VH14-017-0430
7. minttu (VRL-10261) - Gwalch Euphoria VH14-024-0094
8. minttu (VRL-10261) - Gwalch Legolas VH14-024-0093
9. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Joakim VH14-028-0277
10. Miltsu (VRL-05564) - Carousel Rewa VH11-046-0089
11. Dani (VRL-03561) - Pencalow Daron
12. Crystal (VRL-00628) - Neilikka VH14-017-0096
13. noah (VRL-00224) - Taidon Feel Alive VH14-026-0093
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Old Auntie Inc VH14-104-0024
15. Milja H. (VRL-10674) - Pheros
16. Cee (VRL-01288) - Redhead Dec VH11-029-0074
17. Ronya (VRL-06725) - Una Valencia
18. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Wenella
19. Milja (VRL-00692) - Fridan Maitokahvi VH14-018-1207
20. Latu (VRL-01436) - Herring Halas Jan
21. Crystal (VRL-00628) - Mea Culpa Dei VH14-017-0551
22. rebely (VRL-09009) - Riiviöiden Harliina VH14-018-0369
23. Minni (VRL-10337) - Wyatt Casper Ghost
24. Wolf (VRL-06256) - Ichabod Ion VH12-004-0010
25. Latu (VRL-01436) - Ryövärin Herttuatar
26. Miia Maria (VRL-10382) - Elm Posh Trash VH14-017-0514
27. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Jonathan VH14-017-0403
28. noah (VRL-00224) - BF Mil Primax VH14-026-0094
29. Christa (VRL-11299) - Neiti Aika
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Aias Theodore VH03-099-5904
31. Miltsu (VRL-05564) - Sunday Outlaw VH11-006-0203
32. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Aprilli
33. Wolf (VRL-06256) - Schaken v.d. Sigma
34. Cee (VRL-01288) - Alegre's Alysia VH14-003-0006
35. Crystal (VRL-00628) - Calypso Dei VH14-017-0264
36. Miltsu (VRL-05564) - Emanuel Yozora
37. Christa (VRL-11299) - Männikön Andre
38. Milja (VRL-00692) - Hookin Ninni VH14-018-0882
39. Wolf (VRL-06256) - Remedia Ion VH12-004-0008
40. Minni (VRL-10337) - Bergsøegård's Aeron
41. Milja (VRL-00692) - Iki-Halla VH13-018-1313
42. Dani (VRL-03561) - Anfarwol Regent
43. Tuulia T. (VRL-00084) - Earleen v. Moons VH14-017-0520
44. Miia Maria (VRL-10382) - Don't Tell My Husband VH14-017-0498
45. Emmu (VRL-08154) - Code Black
46. Dani (VRL-03561) - Criallt Brisen Ffion
47. noah (VRL-00224) - Blackwoods Nyellë VH14-023-0174
48. Cee (VRL-01288) - Nazra ox VH14-003-0343
49. Christa (VRL-11299) - Ilo-Vauhti

Luokka 2: Helppo B

1. Emmu (VRL-08154) - Code Black
2. minttu (VRL-10261) - Exotica HILL!
3. Miia Maria (VRL-10382) - Don't Tell My Husband VH14-017-0498
4. Latu (VRL-01436) - Galaxia IV
5. Milja H. (VRL-10674) - Nemesis Rhea
6. rebely (VRL-09009) - Vaapukan Eeron VH14-017-0082
7. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ulrika
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Kaarne VH14-018-0310
9. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Elsi
10. rebely (VRL-09009) - Mae Miller VH14-027-0029
11. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Tulisielu VH14-018-1521
12. Crystal (VRL-00628) - Carmién's Minette VH00-017-3192
13. Milja (VRL-00692) - Sumuseinän Viherhaltija VH14-018-1359
14. *lumienkuli* (VRL-03491) - Hamlinn Dawn VH14-024-0174
15. *lumienkuli* (VRL-03491) - Anfarwol Enaid Pur VH14-025-0047
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Julma-Jussi TK VH14-018-0391
17. Wolf (VRL-06256) - Hearkje fan Lycan
18. Milja H. (VRL-10674) - Jeanne Rix
19. taffel (VRL-08761) - Glowmoor Quitita VH14-017-0557
20. Kida (VRL-08368) - Filomena Cliff
21. Meeri N. (VRL-02160) - Toy's Vappen VH14-028-0150
22. Inna (VRL-05322) - Alegren Tavallinen VH14-018-0853
23. Dani (VRL-03561) - Cariad Amerodres Dawn
24. Milja (VRL-00692) - Asteroidi VH14-018-0710
25. Latu (VRL-01436) - Herring Halas Jan
26. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Siiderisissi
27. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Aprilli
28. Ronya (VRL-06725) - Fifth Blanka
29. Anniina N. (VRL-09182) - Ramliina VH14-018-1371
30. Milja H. (VRL-10674) - Begot
31. Miia Maria (VRL-10382) - Elm Posh Trash VH14-017-0514
32. taffel (VRL-08761) - Riiviöiden Ranttalityttö VH14-018-1516
33. Latu (VRL-01436) - Ryövärin Herttuatar
34. rebely (VRL-09009) - Sointuvan Elias VH13-017-0407
35. Christa (VRL-11299) - Rahvaan Rakastettava VH14-018-1474
36. Milja (VRL-00692) - Iki-Elene VH13-018-1425
37. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Wenella
38. Crystal (VRL-00628) - Koistilan Viimos VH14-018-0134
39. Tuulia T. (VRL-00084) - CRS Scarlet Brigadier
40. Inna (VRL-05322) - A.I. Aikajana VH14-018-1196
41. minttu (VRL-10261) - Gwalch Legolas VH14-024-0093
42. Inna (VRL-05322) - Savimaan Sara VH12-018-1346
43. Cee (VRL-01288) - Redhead Dec VH11-029-0074
44. Dani (VRL-03561) - Ymyrraeth Arallair
45. Wolf (VRL-06256) - Fiktion Tuisku VH13-018-0783
46. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Leopold VH14-017-0213
47. minttu (VRL-10261) - Gwalch Euphoria VH14-024-0094
48. Wolf (VRL-06256) - Schaken v.d. Sigma
49. *lumienkuli* (VRL-03491) - Turmaliini 'DW VH14-133-0030
50. Cee (VRL-01288) - Nazra ox VH14-003-0343
51. Ronya (VRL-06725) - Hannah van de Istria
52. Christa (VRL-11299) - Aadaluna VH14-018-1471
53. Crystal (VRL-00628) - Päivärinteen Miro VH13-017-0642
54. taffel (VRL-08761) - Riihikorven Katnissa VH14-018-1527
55. Miltsu (VRL-05564) - Algernon KH VH12-017-0704
56. Christa (VRL-11299) - Rellestäjä VH14-018-1470
57. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Tiny VH06-017-1149
58. Ronya (VRL-06725) - Dainty Tutti Frutti
59. Dani (VRL-03561) - Calbhach VH14-025-0059
60. Cee (VRL-01288) - Alegre's Alysia VH14-003-0006

Luokka 3: Helppo A

1. Oona (VRL-11983) - Mhoncaí I Mo Chroí
2. minttu (VRL-10261) - Never Ending War
3. rebely (VRL-09009) - Jefton's Essie VH14-027-0026
4. tvisha (VRL-01671) - Ulpusenni VH14-018-1318
5. Emmu (VRL-08154) - Jefton's Daniel
6. Cee (VRL-01288) - Shaking Bad x VH14-034-0060
7. Wolf (VRL-06256) - Djurre Ye VH11-040-0007
8. minttu (VRL-10261) - Painswick Penwyn VH14-022-0038
9. Christa (VRL-11299) - M.M. Miljoona
10. Tuulia T. (VRL-00084) - ILO Katrilli VH14-018-0242
11. Inna (VRL-05322) - Black Elisabeth VH14-029-0249
12. Anniina N. (VRL-09182) - Kadotettu Vienna VH14-018-1457
13. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Tuuria VH14-018-1487
14. Dani (VRL-03561) - Cariad Amerodres Dawn
15. *lumienkuli* (VRL-03491) - Hamlinn Dawn VH14-024-0174
16. Wolf (VRL-06256) - Hearkje fan Lycan
17. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Lakusti VH14-018-1317
18. Inna (VRL-05322) - A.I. Äärirajalla VH14-018-1197
19. *lumienkuli* (VRL-03491) - Anfarwol Enaid Pur VH14-025-0047
20. Ronya (VRL-06725) - Breezy Supercilious
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhoscfflach Cerych VH14-025-0049
22. Miltsu (VRL-05564) - Pablo K VH12-093-0028
23. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Tulisielu VH14-018-1521
24. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Vilijonkka VH14-018-0744
25. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Hiippa
26. Christa (VRL-11299) - Fiktion Peetu VH14-018-1480
27. Oona (VRL-11983) - Rivisotilas
28. Wolf (VRL-06256) - Fiktion Tuisku VH13-018-0783
29. Crystal (VRL-00628) - Aavan Hissu VH14-018-0696
30. *lumienkuli* (VRL-03491) - Painswick Prydwen VH14-022-0101
31. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Kanerva VH14-018-1135
32. Inna (VRL-05322) - Legolas v. Ahlstedt VH14-053-0146
33. Dani (VRL-03561) - Calbhach VH14-025-0059
34. Latu (VRL-01436) - Galaxia IV
35. yaren (VRL-04468) - Fiktion Aavikka VH14-018-1511
36. minttu (VRL-10261) - Hillamäen Roadside Hawk
37. Miltsu (VRL-05564) - Child of Destiny VH14-040-0078
38. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Juissi
39. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Valto VH14-018-1508
40. Christa (VRL-11299) - Aarian Ankerias VH14-018-1478
41. Kida (VRL-08368) - Filomena Cliff
42. Dani (VRL-03561) - Ymyrraeth Arallair
43. rebely (VRL-09009) - Hasselbys Liana VH14-025-0022
44. rebely (VRL-09009) - Björktrast Inc VH13-028-0105
45. Ronya (VRL-06725) - Lowlands Tout de Suite
46. Emmu (VRL-08154) - Summerbridge Kathleen
47. Cee (VRL-01288) - Azadeh al Najya VH14-003-0407
48. Latu (VRL-01436) - CRH Agafon
49. Milja H. (VRL-10674) - Rontti
50. Latu (VRL-01436) - Ele Almak VEC
51. tvisha (VRL-01671) - Ventoksen Lena VH14-018-1455
52. Miltsu (VRL-05564) - Zoltar VH13-001-0142
53. Ronya (VRL-06725) - Dainty Tutti Frutti
54. Milja H. (VRL-10674) - Chewcase
55. yaren (VRL-04468) - Mikälie Kesäheila VH14-018-1337
56. yaren (VRL-04468) - Moon Kaino-Aino VH12-018-0443
57. Cee (VRL-01288) - Kärmeniemen Valedro VH14-018-0774
58. Milja H. (VRL-10674) - Elämännälän Hurja
59. Tuulia T. (VRL-00084) - Heinämäen Tarinoitsija VH14-018-0241
60. Emmu (VRL-08154) - Fear Kelvin LAC VH12-027-0113

Luokka 4: Vaativa B

1. Anniina N. (VRL-09182) - Kadotettu Vienna VH14-018-1457
2. minttu (VRL-10261) - Fashion Statement HILL!
3. Milja H. (VRL-10674) - Midnight Cookie
4. Wolf (VRL-06256) - Moerdijk Ceresca VH14-040-0030
5. Oona (VRL-11983) - Rivisotilas
6. minttu (VRL-10261) - Sugartrick Circus
7. noah (VRL-00224) - Blackwoods Rienzi VH14-023-0172
8. Sani (VRL-10954) - Zhemchuzhnitsy
9. *lumienkuli* (VRL-03491) - Dewin Cathreena Dawn VH14-026-0117
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Saraliina U VH06-018-5443
11. Oona (VRL-11983) - Mhoncaí I Mo Chroí
12. Christa (VRL-11299) - Avaran Ikiliikkuja
13. Kida (VRL-08368) - Mikado Cliff VH14-011-0462
14. tvisha (VRL-01671) - Parodian Sulosointu VH14-018-1314
15. Dani (VRL-03561) - Criallt Brisen Ffion
16. Latu (VRL-01436) - Cálida PRO
17. minttu (VRL-10261) - Hillamäen Sugarcoat It!
18. Christa (VRL-11299) - Aarnetti
19. Miltsu (VRL-05564) - Kultamiehen Walma VH11-018-0089
20. *lumienkuli* (VRL-03491) - Oldsfell's Pacifica VH14-029-0293
21. Milja (VRL-00692) - Lemminkäinen VH14-018-0315
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Hämypuron Urho VH14-018-0256
23. noah (VRL-00224) - Blackwoods Cotton King VH14-023-0179
24. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Pärsky VH14-018-1507
25. Ronya (VRL-06725) - Lowlands Tout de Suite
26. Inna (VRL-05322) - A.I. Pikkuhuijari VH14-018-0194
27. Milja (VRL-00692) - Koon Hernerokka VH02-018-3610
28. Minni (VRL-10337) - Arabesque
29. Dani (VRL-03561) - Anfarwol Regent
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Kopsan Mikä Boogie VH14-018-0255
31. Wolf (VRL-06256) - Djurre Ye VH11-040-0007
32. *lumienkuli* (VRL-03491) - Shaofan PM VH14-029-0295
33. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Aliina VH14-018-1532
34. tvisha (VRL-01671) - Riihi-Leija VH14-018-1454
35. rebely (VRL-09009) - Viehättävän Tiuku VH13-018-0532
36. Milja H. (VRL-10674) - Sockerpotens
37. Miltsu (VRL-05564) - Døbt Mandkjønn VH11-053-0007
38. Sani (VRL-10954) - Malibu Paddnessa
39. Dani (VRL-03561) - Pencalow Daron
40. Inna (VRL-05322) - Metsäkartanon Krumelur VH14-018-0488
41. Wolf (VRL-06256) - Kaycee fan Lycan VH14-040-0032
42. rebely (VRL-09009) - Velhon Valttero VH13-018-0188
43. Cee (VRL-01288) - Azadeh al Najya VH14-003-0407
44. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Tuuria VH14-018-1487
45. Miltsu (VRL-05564) - Abigail Kalászról VH12-056-0064
46. Ronya (VRL-06725) - Breezy Supercilious
47. Inna (VRL-05322) - A.I. Salainen Varjopeli VH14-018-0652
48. tvisha (VRL-01671) - Helmililja VH14-018-1375
49. Sani (VRL-10954) - Helmin Hurmuri
50. Cee (VRL-01288) - Kärmeniemen Valedro VH14-018-0774
51. Kida (VRL-08368) - Rowena Cliff
52. Cee (VRL-01288) - Shaking Bad x VH14-034-0060
53. Kida (VRL-08368) - Sinister Cliff
54. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Lumona VH14-018-1509
55. noah (VRL-00224) - Blackwoods Erelas VH14-023-0117
56. rebely (VRL-09009) - Fiktion Teikari VH14-018-0537
57. Milja H. (VRL-10674) - Summernight
58. Christa (VRL-11299) - Koston Pakkomielle VH14-018-1481

Luokka 5: Vaativa A

1. Cee (VRL-01288) - Wotan Raw VH12-011-0154
2. Kida (VRL-08368) - Mikado Cliff VH14-011-0462
3. Milja H. (VRL-10674) - Anakin Moon
4. Inna (VRL-05322) - Adventurous J.G VH14-202-0006
5. Miltsu (VRL-05564) - Mörkövaaran Kataja VH11-018-1046
6. minttu (VRL-10261) - Echidna al Qismat ox
7. rebely (VRL-09009) - Koston Unenlahja VH13-018-1051
8. Sani (VRL-10954) - Vampir Akrobatik
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Adoro's Jackpot VH14-031-0679
10. Christa (VRL-11299) - Aarian Adonis
11. Nalee (VRL-10484) - Malibu Pompilius
12. Wolf (VRL-06256) - Kaycee fan Lycan VH14-040-0032
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Tenholan Turhapuro VH14-018-0254
14. minttu (VRL-10261) - Dyslexia Rowland ox
15. Sani (VRL-10954) - Abd al Alim ox VH14-003-0351
16. Inna (VRL-05322) - A.I. Pikkulelusoppa VH14-018-0486
17. Kida (VRL-08368) - Rowena Cliff
18. Nalee (VRL-10484) - Mandragora
19. Milja (VRL-00692) - Lemminkäinen VH14-018-0315
20. minttu (VRL-10261) - RWR Ghaith Phán ox
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ennustaja VH14-018-0573
22. Milja H. (VRL-10674) - Haltian Lilian
23. Christa (VRL-11299) - Soinion Stelle
24. Milja (VRL-00692) - Koon Hernerokka VH02-018-3610
25. Inna (VRL-05322) - K.B. Sanavalmis VH14-018-0568
26. Sani (VRL-10954) - Abele Sta Diamente
27. Wolf (VRL-06256) - Dukker van Holmes
28. Cee (VRL-01288) - Amaya II VH12-011-0155
29. Miltsu (VRL-05564) - Draughtful Silmar VH11-121-0019
30. Christa (VRL-11299) - Tupamäen Oskar
31. Wolf (VRL-06256) - Dienke van Holmes
32. Cee (VRL-01288) - Krokodil Gena VH13-039-0001
33. Miltsu (VRL-05564) - Electricia Rewa VH11-218-0018
34. Nalee (VRL-10484) - VEL Calificada
35. Kida (VRL-08368) - Sinister Cliff

Luokka 6: Prix St. Georges

1. Christa (VRL-11299) - Suprant Heartless VH13-021-0311
2. Latu (VRL-01436) - Fuerte PRO
3. Tuulia T. (VRL-00084) - E'Calisto VH03-033-5935
4. Kida (VRL-08368) - Scaon Richard
5. Christa (VRL-11299) - Celestyn
6. Miltsu (VRL-05564) - Malkaboa
7. Miltsu (VRL-05564) - Time to Dance Rewa VH11-012-0122
8. Nalee (VRL-10484) - Bendición
9. Nalee (VRL-10484) - Asombroso
10. Wolf (VRL-06256) - Bukefalos v.d. Duren VH12-040-0033
11. Wolf (VRL-06256) - Waldfric v.d. Duren VH14-040-0019
12. Miltsu (VRL-05564) - So Apalled Rewa VH12-013-0074
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Driscoll of Romulus VH02-031-9134
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Dark Saga SIN VH05-044-4800
15. Nalee (VRL-10484) - Elocuente
16. Christa (VRL-11299) - Trze Tuliszkówa
17. Kida (VRL-08368) - Scaon Insurgent
18. Wolf (VRL-06256) - Onweer VH14-040-0021
19. Kida (VRL-08368) - Scaon Augustus

Luokka 7: Intermediate I

1. Meeri N. (VRL-02160) - Gelsey Snilli VH14-031-0786
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Havana Affair SIN VH02-031-9158
3. Nalee (VRL-10484) - Frivolidad HFA
4. Miltsu (VRL-05564) - Kizi VH11-087-0001
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Jelena VH05-015-5085
6. Wolf (VRL-06256) - Bukefalos v.d. Duren VH12-040-0033
7. Meeri N. (VRL-02160) - Terence Snilli VH14-031-0529
8. Sachiyo (VRL-11290) - Volmar v.d. Bellgrove
9. minttu (VRL-10261) - Daydreamland
10. Nalee (VRL-10484) - Asombroso
11. minttu (VRL-10261) - Citizen Fang NON VH14-021-0216
12. Christa (VRL-11299) - Celestyn
13. Christa (VRL-11299) - Trze Tuliszkówa
14. Latu (VRL-01436) - Fuerte PRO
15. Sachiyo (VRL-11290) - Love Me Tender VH14-031-0445
16. Nalee (VRL-10484) - Sangria HFA
17. Miltsu (VRL-05564) - Midnight Time Travel VH11-013-0077
18. minttu (VRL-10261) - Malleus Maleficarum F VH14-021-0217
19. Kida (VRL-08368) - Scaon Richard
20. Miltsu (VRL-05564) - So Apalled Rewa VH12-013-0074
21. Christa (VRL-11299) - Suprant Heartless VH13-021-0311
22. Wolf (VRL-06256) - Dukker van Holmes
23. Wolf (VRL-06256) - Dienke van Holmes
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Nogah of Romulus VH02-044-9087
25. Meeri N. (VRL-02160) - Hook Shogun VH14-031-0477
26. Sani (VRL-10954) - Melitta VH14-141-0011
27. Kida (VRL-08368) - Scaon Insurgent
28. Kida (VRL-08368) - Scaon Augustus
29. Sachiyo (VRL-11290) - Sietsje v.d. Duren

Luokka 8: Intermediate II

1. Meeri N. (VRL-02160) - Hook Shogun VH14-031-0477
2. Miltsu (VRL-05564) - Midnight Time Travel VH11-013-0077
3. Sani (VRL-10954) - Oldsfell's Satchel
4. Sachiyo (VRL-11290) - Malibu Albanus VH14-033-0062
5. Meeri N. (VRL-02160) - Terence Snilli VH14-031-0529
6. Meeri N. (VRL-02160) - Gelsey Snilli VH14-031-0786
7. Miltsu (VRL-05564) - So Apalled Rewa VH12-013-0074
8. Sani (VRL-10954) - Belamie
9. Miltsu (VRL-05564) - Kizi VH11-087-0001
10. Cee (VRL-01288) - Ce's Furrinalia VH14-011-0427
11. Wolf (VRL-06256) - Kreitsberg Wianka VH14-040-0035
12. Wolf (VRL-06256) - Usquert Palmira VH14-040-0034
13. Sachiyo (VRL-11290) - Epheia RAD VH14-031-0464
14. Christa (VRL-11299) - Klees Grace VH13-021-0043
15. Cee (VRL-01288) - Shtraf Artjom VH14-039-0003
16. minttu (VRL-10261) - Daydreamland
17. Kida (VRL-08368) - Shadowplay PB
18. Pulmu N. (VRL-00102) - Kassandra VH14-021-0444
19. Pulmu N. (VRL-00102) - Anika VH14-021-0442
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Whiskey 54 VH02-021-9082
21. Kida (VRL-08368) - Stardust PB
22. Christa (VRL-11299) - Seraphina 'If VH12-021-0460
23. Crystal (VRL-00628) - Eithnea O' Polo VH14-044-0353
24. Pulmu N. (VRL-00102) - Elke VH14-021-0443
25. Crystal (VRL-00628) - Caribbean Chaos O' Polo VH14-044-0354
26. Christa (VRL-11299) - Cirion Arandor VH12-021-0453
27. Milja H. (VRL-10674) - Scharf
28. Cee (VRL-01288) - Mermaid Tattoo Inc VH14-031-0566
29. Kida (VRL-08368) - Parvati CBR
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Jazz 54 VH02-021-9090
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Golden Globe of Romulus VH02-031-9157
32. minttu (VRL-10261) - Malleus Maleficarum F VH14-021-0217
33. minttu (VRL-10261) - Citizen Fang NON VH14-021-0216

Luokka 9: Grand Prix

1. Christa (VRL-11299) - Wayfarer Hexen VH12-021-0462
2. rebely (VRL-09009) - Eros of Afrodite VH13-044-0238
3. Cee (VRL-01288) - Shtraf Artjom VH14-039-0003
4. minttu (VRL-10261) - Cold Bloodlust Coast
5. Kida (VRL-08368) - Parvati CBR
6. taffel (VRL-08761) - Hasselbys Lucinda VH14-043-0120
7. Christa (VRL-11299) - Vermilion VH12-021-0458
8. Sani (VRL-10954) - Lichtliebhaber
9. taffel (VRL-08761) - White Tsikatilo VH12-031-0595
10. minttu (VRL-10261) - Virus PB VH13-044-0211
11. Kida (VRL-08368) - Shadowplay PB
12. Wolf (VRL-06256) - Nicolet Ion VH14-040-0020
13. Cee (VRL-01288) - Ce's Furrinalia VH14-011-0427
14. Christa (VRL-11299) - Noetian NON VH13-021-0136
15. Sani (VRL-10954) - Mist Vorhang VH14-141-0008
16. Crystal (VRL-00628) - Caribbean Chaos O' Polo VH14-044-0354
17. Inna (VRL-05322) - Tiki Voodoo Vegas VH14-031-0691
18. Sachiyo (VRL-11290) - Norwood Hexen VH14-031-0532
19. Inna (VRL-05322) - Free Noisy-Boy IWB VH14-031-0690
20. Cee (VRL-01288) - Mermaid Tattoo Inc VH14-031-0566
21. Wolf (VRL-06256) - DOF Aaie
22. Pulmu N. (VRL-00102) - Kassandra VH14-021-0444
23. Sani (VRL-10954) - Marcellus
24. Crystal (VRL-00628) - Eithnea O' Polo VH14-044-0353
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Barbados ZH VH14-031-0680
26. taffel (VRL-08761) - Vikern VH14-267-0001
27. Sachiyo (VRL-11290) - Incitatus Nuu-Nuu VH00-031-3103
28. Pulmu N. (VRL-00102) - Anika VH14-021-0442
29. Miltsu (VRL-05564) - L'instinct De Mort PB VH11-021-0428
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Amarn Calivera VH05-044-4738
31. Miltsu (VRL-05564) - Inocencio VH11-033-0008
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Ave Ceasar VH03-021-5830
33. Sachiyo (VRL-11290) - Malibu Claudia VH14-033-0063
34. Inna (VRL-05322) - Gaff Channing Halden VH14-043-0029
35. Pulmu N. (VRL-00102) - Elke VH14-021-0443
36. Kida (VRL-08368) - Stardust PB
37. Wolf (VRL-06256) - Lucia Del
38. minttu (VRL-10261) - Beta Canes Venatici Coast
39. Miltsu (VRL-05564) - Dracovinia PB VH11-021-0429
40. Milja H. (VRL-10674) - Scharf