Loitsulähde Empty Sky Show I

Tämä kutsu on osa Show Bundlea: osallistut samalla kaikkiin kilpailuihin (1, 2 & 3), eikä yhteen kutsuun voi osallistua erikseen. Osallistuminen tapahtuu tähän kutsuun.

Kilpailupäivä:23.10.2016Osallistumisrajoitukset
Viimeinen ilmoittautumispäivä:22.10.2016 klo 18.00Tietoa luokista
Vastuuhenkilö:Milja, virtuaali@lasileija.netPalkintona turkoosit (#4) ruusukkeet
 
Osallistuminen kutsun alaosaan
viimeiseen osallistumispäivään
mennessä seuraavassa muodossa:
Luokka
Ohjastaja - Ponin virallinen nimi (SPC-tunnus)
Osallistumisessa tulee käyttää
väliviivaa, ei ajatusviivaa!
SPC-tunnus on pakollinen.
 
Luokat:1. Open Class, Driving - 40/40oreille/ruunille
2. Open Class, Driving - 40/40tammoille
3. Open Class, In-Hand - 40/40oreille/ruunille
4. Open Class, In-Hand - 40/40tammoille

Loppukehä

Leandra - Sirena Dei (SPC-MR2-319) Show Supreme Champion
sandi - Aelwen Camri (SPC-MR1-159) Show Reserve Champion
Leandra - Neon Tiger Dei (SPC-SR2-309)
Swildie - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)


Osallistujat ja tulokset

1. Open Class, Driving, oreille/ruunille
Swildie - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
Ally - Wendydd Meirion (SPC-SR1-232)
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
Swildie - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
Leandra - Mercutio v.d. Gateway (SPC-SR2-295)
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
sandi - Anfarwol Hapus Lwcus (SPC-SR1-156)
Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
Leandra - Bragi (SPC-SR2-287)

sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
Leandra - Dapplegrim Dei (SPC-SR2-542)
Swildie - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
Leandra - Targaryen Dei (SPC-SR2-289)
Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
elen - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
sandi - Quellë's Elenya Colindo (SPC-SR1-235)
Ally - Amlawdd Ab Owen (SPC-SR1-729)
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
sandi - Anfarwol Hud Nerthol (SPC-SR1-154)
Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
Swildie - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)

2. Open Class, Driving, tammoille
sandi - Aelwen Camri (SPC-MR1-159)
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
Leandra - Sibella Dei (SPC-MR2-543)
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
Ally - Myrtle Maid (SPC-MR1-335)
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
Swildie - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
Ally - Stanburg Hill Magpie (SPC-MR2-714)
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
felissa - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
Swildie - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)

Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
Leandra - Everlark Dei (SPC-MR2-299)
Ally - Tywysoges Euraidd (SPC-MR1-33)
Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
Leandra - Willemine v.d. Zanneshof (SPC-MR2-298)
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
Leandra - Peppermint Pop Dei (SPC-MR2-297)
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
Swildie - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
Ally - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
Swildie - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
sandi - Anfarwol Enaid Pur (SPC-MR1-531)
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
sandi - Anfarwol Claear Nos (SPC-MR1-164)

3. Open Class, In-Hand, oreille/ruunille
Leandra - Neon Tiger Dei (SPC-SR2-309)
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
Leandra - Idya Ignus (SPC-SR2-310)
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
Swildie - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
Ally - KW Prince Louis (SPC-SR2-276)
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
Swildie - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
Leandra - Ladrón Dei (SPC-SR2-314)
Ally - Sirencester Gold Fever (SPC-SR1-11)
Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
sandi - Honeyvalley's Hunting (SPC-SR1-238)
Swildie - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)

Ally - Llygedyn Adarog (SPC-SR1-113)
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
Ally - Brigynbryn Penwaig Slim (SPC-SR2-717)
sandi - Sunflower's Millennium Magic (SPC-SR1-363)
Swildie - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
Kida - Tar-Anárion (SPC-SR2-733)
coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
Nerita - Neon Gang Arr (SPC-SR3-1100)
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
Kida - KW Maxen (SPC-SR2-481)
sandi - T.P. Thunder (SPC-SR1-218)
Nerita - Apache's Snow Ranger (SPC-SR3-1092)
Nerita - Blackjack Arr (SPC-SR3-1099)
Nerita - Criminal Au Lait (SPC-SR3-1093)
Leandra - Granada Real Dei (SPC-SR2-303)
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
sandi - Anfarwol Hud Paladr (SPC-SR1-253)

4. Open Class, In-Hand, tammoille
Leandra - Sirena Dei (SPC-MR2-319)
Ally - Vehkakorven Carwenna (SPC-MR2-64)
sandi - Wynn Maelona (SPC-MR1-401)
Swildie - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
Nerita - Twinkle Tiara Arr (SPC-MR3-1101)
Leandra - Thebes Dei (SPC-MR2-327)
Kida - Pencalow Raspberry (SPC-MR2-1106)
Leandra - Xia Dei (SPC-MR2-320)
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
Kida - Pencalow Cactus (SPC-MR2-1105)
elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
Swildie - Patch the Law (SPC-MR1-227)
Nerita - Jack&Sally Arr (SPC-MR3-1102)
Swildie - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
Nerita - Tempest Fantasia (SPC-MR3-1091)
Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
Ally - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)

Ally - Wyat Bedtime Flirt (SPC-MR2-1032)
Leandra - Pirouette Dei (SPC-MR2-321)
elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
sandi - Llygedyn Rhamant (SPC-MR1-69)
sandi - My Ghost LAC (SPC-MR1-67)
Ally - Meredid SBS (SPC-MR1-370)
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
sandi - Hwyaid Bluen Bach (SPC-MR1-421)
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
Swildie - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
Nerita - Mulder's Sundance (SPC-MR3-1090)
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)


13 thoughts on “Loitsulähde Empty Sky Show I

  1. Pingback: Loitsulähde Empty Sky Show III | Loitsulähde

  2. Leandra

    Luokka 1
    Leandra - Bragi (SPC-SR2-287)
    Leandra - Dapplegrim Dei (SPC-SR2-542)
    Leandra - Mercutio v.d. Gateway (SPC-SR2-295)
    Leandra - Targaryen Dei (SPC-SR2-289)

    Luokka 2
    Leandra - Peppermint Pop Dei (SPC-MR2-297)
    Leandra - Willemine v.d. Zanneshof (SPC-MR2-298)
    Leandra - Everlark Dei (SPC-MR2-299)
    Leandra - Sibella Dei (SPC-MR2-543)

    Luokka 3
    Leandra - Granada Real Dei (SPC-SR2-303)
    Leandra - Neon Tiger Dei (SPC-SR2-309)
    Leandra - Ladrón Dei (SPC-SR2-314)
    Leandra - Idya Ignus (SPC-SR2-310)

    Luokka 4
    Leandra - Thebes Dei (SPC-MR2-327)
    Leandra - Xia Dei (SPC-MR2-320)
    Leandra - Sirena Dei (SPC-MR2-319)
    Leandra - Pirouette Dei (SPC-MR2-321)

  3. coupie

    Luokka 1
    coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)

    Luokka 3
    coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)

  4. elen

    1.
    elen - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
    elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
    elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
    elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)

    2.
    elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
    elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
    elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
    elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)

    3.
    elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
    elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
    elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
    elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)

    4.
    elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
    elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
    elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
    elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)

  5. sandi

    1. Open Class, Driving, oreille/ruunille
    sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
    sandi - Quellë's Elenya Colindo (SPC-SR1-235)
    sandi - Anfarwol Hud Nerthol (SPC-SR1-154)
    sandi - Anfarwol Hapus Lwcus (SPC-SR1-156)

    2. Open Class, Driving, tammoille
    sandi - Aelwen Camri (SPC-MR1-159)
    sandi - Anfarwol Claear Nos (SPC-MR1-164)
    sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
    sandi - Anfarwol Enaid Pur (SPC-MR1-531)

    3. Open Class, In-Hand, oreille/ruunille
    sandi - T.P. Thunder (SPC-SR1-218)
    sandi - Honeyvalley's Hunting (SPC-SR1-238)
    sandi - Anfarwol Hud Paladr (SPC-SR1-253)
    sandi - Sunflower's Millennium Magic (SPC-SR1-363)

    4. Open Class, In-Hand, tammoille
    sandi - My Ghost LAC (SPC-MR1-67)
    sandi - Llygedyn Rhamant (SPC-MR1-69)
    sandi - Wynn Maelona (SPC-MR1-401)
    sandi - Hwyaid Bluen Bach (SPC-MR1-421)

  6. felissa VRL-04000

    1. Open Class, Driving - 40/40 oreille/ruunille
    felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
    felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
    felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
    felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)

    2. Open Class, Driving - 40/40 tammoille
    felissa - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
    felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
    felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
    felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)

  7. Sakkura

    1
    Swildie - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
    Swildie - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
    Swildie - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
    Swildie - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)

    2
    Swildie - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
    Swildie - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
    Swildie - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
    Swildie - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)

    3
    Swildie - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
    Swildie - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
    Swildie - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
    Swildie - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)

    4
    Swildie - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
    Swildie - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
    Swildie - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
    Swildie - Patch the Law (SPC-MR1-227)

  8. Kida

    1. Open Class, Driving, oreille/ruunille
    Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
    Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
    Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
    Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)

    2. Open Class, Driving, tammoille
    Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
    Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
    Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
    Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)

    3. Open Class, In-Hand, oreille/ruunille
    Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)
    Kida - Tar-Anárion (SPC-SR2-733)
    Kida - KW Maxen (SPC-SR2-481)
    Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)

    4. Open Class, In-Hand, tammoille
    Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
    Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
    Kida - Pencalow Cactus (SPC-MR2-1105)
    Kida - Pencalow Raspberry (SPC-MR2-1106)

  9. Katy

    1. Open Class, Driving, oreille/ruunille
    Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
    Katy - Idris (SPC-SR1-519)
    Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
    Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)

    2. Open Class, Driving, tammoille
    Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
    Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
    Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
    Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)

    3. Open Class, In-Hand, oreille/ruunille
    Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
    Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
    Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
    Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)

    4. Open Class, In-Hand, tammoille
    Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
    Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
    Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
    Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)

  10. Nerita

    1. Open Class, Driving, oreille/ruunille
    Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
    Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)

    3. Open Class, In-Hand, oreille/ruunille
    Nerita - Apache's Snow Ranger (SPC-SR3-1092)
    Nerita - Criminal Au Lait (SPC-SR3-1093)
    Nerita - Blackjack Arr (SPC-SR3-1099)
    Nerita - Neon Gang Arr (SPC-SR3-1100)

    4. Open Class, In-Hand, tammoille
    Nerita - Mulder's Sundance (SPC-MR3-1090)
    Nerita - Tempest Fantasia (SPC-MR3-1091)
    Nerita - Twinkle Tiara Arr (SPC-MR3-1101)
    Nerita - Jack&Sally Arr (SPC-MR3-1102)

  11. Iiris

    1.
    Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
    Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
    Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)

    2.
    Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)

  12. Ally

    Luokka 1
    Ally - Wendydd Meirion (SPC-SR1-232)
    Ally - Amlawdd Ab Owen (SPC-SR1-729)
    Ally - Ardglass Myth (SPC-SR2-193)
    Ally - Ciatlllait Baothghalach (SPC-SR2-557)

    Luokka 2
    Ally - Tywysoges Euraidd (SPC-MR1-33)
    Ally - Myrtle Maid (SPC-MR1-335)
    Ally - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
    Ally - Stanburg Hill Magpie (SPC-MR2-714)

    Luokka 3
    Ally - Sirencester Gold Fever (SPC-SR1-11)
    Ally - Llygedyn Adarog (SPC-SR1-113)
    Ally - KW Prince Louis (SPC-SR2-276)
    Ally - Brigynbryn Penwaig Slim (SPC-SR2-717)

    Luokka 4
    Ally - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
    Ally - Meredid SBS (SPC-MR1-370)
    Ally - Vehkakorven Carwenna (SPC-MR2-64)
    Ally - Wyat Bedtime Flirt (SPC-MR2-1032)

  13. Nora

    2.
    Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
    Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
    Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)

    3.
    Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
    Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
    Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)

    4.
    Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
    Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
    Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
    Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)

Comments are closed.