Loitsulähde High Flying Bird Show

Kilpailupäivä:23.10.2016Osallistumisrajoitukset
Viimeinen ilmoittautumispäivä:22.10.2016Tietoa luokista
Vastuuhenkilö:Milja, virtuaali@lasileija.netPalkintona keltaiset (#2) ruusukkeet
 
Osallistuminen kutsun alaosaan
viimeiseen osallistumispäivään
mennessä seuraavassa muodossa:
Luokka
Ohjastaja - Ponin virallinen nimi (SPC-tunnus)
Osallistumisessa tulee käyttää
väliviivaa, ei ajatusviivaa!
SPC-tunnus on pakollinen.
 
Luokat:Kokoryhmä 1
1. Driving Class - 34/40oreille/ruunille
2. Driving Class - 33/40tammoille
3. In-Hand Class - 32/40oreille/ruunille
4. In-Hand Class - 37/40tammoille
Kokoryhmä 2
5. Driving Class - 37/40oreille/ruunille
6. Driving Class - 38/40tammoille
7. In-Hand Class - 40/40oreille/ruunille
8. In-Hand Class - 39/40tammoille

Loppukehä

Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925) Show Supreme Champion
Ally - Myrtle Maid (SPC-MR1-335) Show Reserve Champion
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
Jannica - KW Codeberry (SPC-MR2-318)
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)


Osallistujat ja tulokset

1. Driving Class, oreille/ruunille, kokoryhmä 1
Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
sandi - Anfarwol Hapus Lwcus (SPC-SR1-156)
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
sandi - Rhisiart Vienna (SPC-SR1-535)
Pierre - Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
sandi - Anfarwol Hud Nerthol (SPC-SR1-154)
Pierre - Deryn Du (SPC-SR1-152)
Swildie - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
Swildie - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
Swildie - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
Ally - Fearthainn of Swildie (SPC-SR1-112)
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
Ally - Amlawdd Ab Owen (SPC-SR1-729)
Jannica - Lil Lines (SPC-SR1-233)
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
Katy - Idris (SPC-SR1-519)

Jannica - Hopearinteen Pilgrim (SPC-SR1-239)
coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
Jannica - Lovely Rollo (SPC-SR1-236)
Jannica - A.D. Rob-Roy (SPC-SR1-126)
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
Ally - Warwick White Winslow (SPC-SR1-381)
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
Swildie - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
Ally - Wendydd Meirion (SPC-SR1-232)
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)

2. Driving Class, tammoille, kokoryhmä 1
Ally - Myrtle Maid (SPC-MR1-335)
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
Ally - Lovedale's Dominica (SPC-MR1-709)
Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
sandi - Aelwen Camri (SPC-MR1-159)
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
Jannica - A.D. Honey Hammering (SPC-MR1-244)
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
Jannica - Summerstorm's Stella (SPC-MR1-1039)
Swildie - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
Swildie - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
sandi - Anfarwol Enaid Pur (SPC-MR1-531)
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
Pierre - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
elen - Memory (SPC-MR1-806)

Ally - Torchwood Tally Ho (SPC-MR1-484)
sandi - Anfarwol Claear Nos (SPC-MR1-164)
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
Swildie - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
Swildie - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
Pierre - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
Ally - Tywysoges Euraidd (SPC-MR1-33)
elen - Argoinette (SPC-MR1-575)

3. In-Hand Class, oreille/ruunille, kokoryhmä 1
coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
Ally - Sirencester Gold Fever (SPC-SR1-11)
Pierre - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
elen - Calvert Rory (SPC-SR1-248)
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)
Jannica - Pencalow Rhydderch (SPC-SR1-216)
sandi - Sunflower's Millennium Magic (SPC-SR1-363)
Jannica - Gancanagh (SPC-SR1-210)
elen - Frostbay Flashy (SPC-SR1-432)
Jannica - Asyn Arwr (SPC-SR1-249)
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
Swildie - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
Ally - Llygedyn Adarog (SPC-SR1-113)
Ally - Llanwenog Morthwyl (SPC-SR1-254)
sandi - Anfarwol Hud Paladr (SPC-SR1-253)

elen - Emrys vd. Eindhoeve (SPC-SR1-53)
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
Swildie - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
Ally - Criallt Llwyrddyddwg (SPC-SR1-720)
sandi - T.P. Thunder (SPC-SR1-218)
Vivian - Golau'r Haul Merlyn (SPC-SR1-941)
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
Swildie - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
sandi - Honeyvalley's Hunting (SPC-SR1-238)
elen - Du Charlatan (SPC-SR1-114)
Swildie - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)

4. In-Hand Class, tammoille, kokoryhmä 1
Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925)
sandi - Rhian Eirian (SPC-MR1-266)
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
Swildie - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
sandi - Effie v. Pijnboompit (SPC-MR1-241)
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
Swildie - Patch the Law (SPC-MR1-227)
Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
Ally - Dunscoil Vanille (SPC-MR1-1023)
Swildie - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
Ally - Healfbury Hazel (SPC-MR1-177)

Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
Vivian - Rhydderch Gwenfrewi (SPC-MR1-417)
Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
sandi - Llygedyn Rhamant (SPC-MR1-69)
sandi - My Ghost LAC (SPC-MR1-67)
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
Ally - Meredid SBS (SPC-MR1-370)
elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
Swildie - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
Ally - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)

5. Driving Class, oreille/ruunille, kokoryhmä 2
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
Jannica - A.D. Sugar Delux (SPC-SR2-199)
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
sandi - Chester Dim (SPC-SR2-202)
Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
Leandra - Bragi (SPC-SR2-287)
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
Jannica - A.D. First Fiasco (SPC-SR2-90)
sandi - Fun One CHA (SPC-SR2-212)
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
Ally - Ardglass Myth (SPC-SR2-193)
felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
Leandra - Mercutio v.d. Gateway (SPC-SR2-295)
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
sandi - Anffin Cordax (SPC-SR2-88)
Leandra - Dapplegrim Dei (SPC-SR2-542)

sandi - Hiewatha Zorro (SPC-SR2-91)
Jannica - A.D. Magic Dream (SPC-SR2-98)
Ally - Kermitchil Harailt (SPC-SR2-711)
Ally - Ciatlllait Baothghalach (SPC-SR2-557)
Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
Ally - Peter Ponypan (SPC-SR2-1031)
Leandra - Targaryen Dei (SPC-SR2-289)
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
Jannica - A.D. Dimonan Diminuendo (SPC-SR2-128)
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
elen - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)

6. Driving Class, tammoille, kokoryhmä 2
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
Leandra - Everlark Dei (SPC-MR2-299)
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
sandi - Drop Riem (SPC-MR2-131)
Ally - Meible Aghana (SPC-MR2-1034)
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
felissa - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
Ally - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
Jannica - Eglwysilan (SPC-MR2-296)
elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)

Jannica - A.D. Angelique (SPC-MR2-158)
sandi - Amarn Ruim (SPC-MR2-360)
Leandra - Peppermint Pop Dei (SPC-MR2-297)
Ally - Bevisblaine Bonnie (SPC-MR2-1029)
Leandra - Willemine v.d. Zanneshof (SPC-MR2-298)
sandi - CCF Vianna (SPC-MR2-357)
Leandra - Sibella Dei (SPC-MR2-543)
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
Ally - Daydream (SPC-MR2-387)
Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)

7. In-Hand Class, oreille/ruunille, kokoryhmä 2
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
sandi - Anfarwol Pennaeth (SPC-SR2-302)
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
Jannica - A.D. Red Shadow (SPC-SR2-307)
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
sandi - Anfarwol Cadmon (SPC-SR2-275)
Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)
Vivian - Ivor SBS (SPC-SR2-949)
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
Leandra - Ladrón Dei (SPC-SR2-314)
Vivian - Blodyngors Poplys (SPC-SR2-948)
elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
Ally - Anfarwol Brydar (SPC-SR2-507)
Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
Ally - Anfarwol Ochr Llachar (SPC-SR2-721)

Jannica - Mountain Isac MG (SPC-SR2-312)
Ally - Moonbeam's Falkner (SPC-SR2-80)
Kida - KW Maxen (SPC-SR2-481)
Vivian - Pencalow Boysenberry (SPC-SR2-947)
Kida - Tar-Anárion (SPC-SR2-733)
Leandra - Idya Ignus (SPC-SR2-310)
Jannica - Mewian Denley (SPC-SR2-306)
sandi - Anfarwol Môr-leidr (SPC-SR2-304)
Jayde Wuopio - Teithi Eryi (SPC-SR2-84)
Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
Ally - KW Vaughn (SPC-SR2-479)
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
sandi - Anfarwol Rhudd Ddraig (SPC-SR2-308)
Leandra - Neon Tiger Dei (SPC-SR2-309)
Leandra - Granada Real Dei (SPC-SR2-303)
Jannica - A.D. Huckleberry (SPC-SR2-301)
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)

8. In-Hand Class, tammoille, kokoryhmä 2
Jannica - KW Codeberry (SPC-MR2-318)
elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
elen - Cedion Silver Fern (SPC-MR2-322)
Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
Jannica - Sweet Serenity AD (SPC-MR2-323)
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
Ally - Vehkakorven Cheesecake (SPC-MR2-361)
sandi - Terhakan Doris (SPC-MR2-110)
sandi - Tiddycott Fur Elise (SPC-MR2-517)
Ally - Vehkakorven Carwenna (SPC-MR2-64)
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
Leandra - Xia Dei (SPC-MR2-320)
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
Vivian - Vinhan Celia (SPC-MR2-951)
sandi - Magico Almendra (SPC-MR2-325)
Leandra - Thebes Dei (SPC-MR2-327)
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)

sandi - NHM Black Rose (SPC-MR2-106)
Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
elen - Unnecessary (SPC-MR2-807)
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
Leandra - Sirena Dei (SPC-MR2-319)
Pierre - Blodwen LAC (SPC-MR2-324)
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
Pierre - Himpulan Sädekehä (SPC-MR2-444)
Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
Leandra - Pirouette Dei (SPC-MR2-321)
Ally - Hortense (SPC-MR2-537)
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
Kida - Pencalow Raspberry (SPC-MR2-1106)
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
Jannica - Mewian Ffanci (SPC-MR2-149)
Kida - Pencalow Cactus (SPC-MR2-1105)
Ally - Creiddylad SBS (SPC-MR2-1035)
Jannica - Moana's May Queen (SPC-MR2-317)


17 thoughts on “Loitsulähde High Flying Bird Show

  1. elen

    2.
    elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
    elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
    elen - Memory (SPC-MR1-806)
    elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)

    3.
    elen - Frostbay Flashy (SPC-SR1-432)
    elen - Calvert Rory (SPC-SR1-248)
    elen - Emrys vd. Eindhoeve (SPC-SR1-53)
    elen - Du Charlatan (SPC-SR1-114)

    4.
    elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
    elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
    elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
    elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)

    5.
    elen - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
    elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
    elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
    elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)

    6.
    elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
    elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
    elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
    elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)

    7.
    elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
    elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
    elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
    elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)

    8.
    elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
    elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
    elen - Cedion Silver Fern (SPC-MR2-322)
    elen - Unnecessary (SPC-MR2-807)

  2. Katy

    1. Driving Class - 0/40 oreille/ruunille
    Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
    Katy - Idris (SPC-SR1-519)
    Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
    Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)

    2. Driving Class - 0/40 tammoille
    Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
    Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
    Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
    Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)

    3. In-Hand Class - 0/40 oreille/ruunille
    Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
    Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)

    4. In-Hand Class - 0/40 tammoille
    Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
    Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
    Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
    Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)

    5. Driving Class - 0/40 oreille/ruunille
    Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
    Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)

    6. Driving Class - 0/40 tammoille
    Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
    Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
    Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
    Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)

    7. In-Hand Class - 0/40 oreille/ruunille
    Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
    Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
    Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
    Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)

    8. In-Hand Class - 0/40 tammoille
    Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
    Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
    Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
    Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)

  3. coupie

    Luokka 1
    coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)

    Luokka 3
    coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)

  4. Pierre

    Luokka 1
    Pierre - Deryn Du (SPC-SR1-152)
    Pierre - Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)

    Luokka 2
    Pierre - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
    Pierre - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)

    Luokka 3
    Pierre - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
    Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)

    Luokka 4
    Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
    Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)

    Luokka 7
    Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)

    Luokka 8
    Pierre - Blodwen LAC (SPC-MR2-324)
    Pierre - Himpulan Sädekehä (SPC-MR2-444)
    Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)

  5. Leandra

    Luokka 5
    Leandra - Bragi (SPC-SR2-287)
    Leandra - Dapplegrim Dei (SPC-SR2-542)
    Leandra - Mercutio v.d. Gateway (SPC-SR2-295)
    Leandra - Targaryen Dei (SPC-SR2-289)

    Luokka 6
    Leandra - Peppermint Pop Dei (SPC-MR2-297)
    Leandra - Willemine v.d. Zanneshof (SPC-MR2-298)
    Leandra - Everlark Dei (SPC-MR2-299)
    Leandra - Sibella Dei (SPC-MR2-543)

    Luokka 7
    Leandra - Granada Real Dei (SPC-SR2-303)
    Leandra - Neon Tiger Dei (SPC-SR2-309)
    Leandra - Ladrón Dei (SPC-SR2-314)
    Leandra - Idya Ignus (SPC-SR2-310)

    Luokka 8
    Leandra - Thebes Dei (SPC-MR2-327)
    Leandra - Xia Dei (SPC-MR2-320)
    Leandra - Sirena Dei (SPC-MR2-319)
    Leandra - Pirouette Dei (SPC-MR2-321)

  6. Cannabia

    1. Driving Class, oreille/ruunille, kokoryhmä 1
    Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
    Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)

    2. Driving Class, tammoille, kokoryhmä 1
    Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)

    7. In-Hand Class, oreille/ruunille, kokoryhmä 2
    Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
    Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)

  7. Kida

    1. Driving Class, oreille/ruunille, kokoryhmä 1
    Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
    Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
    Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
    Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)

    2. Driving Class, tammoille, kokoryhmä 1
    Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
    Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
    Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
    Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)

    3. In-Hand Class, oreille/ruunille, kokoryhmä 1
    Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)

    4. In-Hand Class, tammoille, kokoryhmä 1
    Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)

    7. In-Hand Class, oreille/ruunille, kokoryhmä 2
    Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)
    Kida - Tar-Anárion (SPC-SR2-733)
    Kida - KW Maxen (SPC-SR2-481)
    Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)

    8. In-Hand Class, tammoille, kokoryhmä 2
    Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
    Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
    Kida - Pencalow Cactus (SPC-MR2-1105)
    Kida - Pencalow Raspberry (SPC-MR2-1106)

  8. sandi

    1. Driving Class, oreille/ruunille, kokoryhmä 1
    sandi - Anfarwol Hud Nerthol (SPC-SR1-154)
    sandi - Anfarwol Hapus Lwcus (SPC-SR1-156)
    sandi - Rhisiart Vienna (SPC-SR1-535)
    sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)

    2. Driving Class, tammoille, kokoryhmä 1
    sandi - Aelwen Camri (SPC-MR1-159)
    sandi - Anfarwol Claear Nos (SPC-MR1-164)
    sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
    sandi - Anfarwol Enaid Pur (SPC-MR1-531)

    3. In-Hand Class, oreille/ruunille, kokoryhmä 1
    sandi - T.P. Thunder (SPC-SR1-218)
    sandi - Honeyvalley's Hunting (SPC-SR1-238)
    sandi - Anfarwol Hud Paladr (SPC-SR1-253)
    sandi - Sunflower's Millennium Magic (SPC-SR1-363)

    4. In-Hand Class, tammoille, kokoryhmä 1
    sandi - My Ghost LAC (SPC-MR1-67)
    sandi - Llygedyn Rhamant (SPC-MR1-69)
    sandi - Effie v. Pijnboompit (SPC-MR1-241)
    sandi - Rhian Eirian (SPC-MR1-266)

    5. Driving Class, oreille/ruunille, kokoryhmä 2
    sandi - Anffin Cordax (SPC-SR2-88)
    sandi - Hiewatha Zorro (SPC-SR2-91)
    sandi - Chester Dim (SPC-SR2-202)
    sandi - Fun One CHA (SPC-SR2-212)

    6. Driving Class, tammoille, kokoryhmä 2
    sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
    sandi - CCF Vianna (SPC-MR2-357)
    sandi - Amarn Ruim (SPC-MR2-360)
    sandi - Drop Riem (SPC-MR2-131)

    7. In-Hand Class, oreille/ruunille, kokoryhmä 2
    sandi - Anfarwol Cadmon (SPC-SR2-275)
    sandi - Anfarwol Pennaeth (SPC-SR2-302)
    sandi - Anfarwol Môr-leidr (SPC-SR2-304)
    sandi - Anfarwol Rhudd Ddraig (SPC-SR2-308)

    8. In-Hand Class, tammoille, kokoryhmä 2
    sandi - Tiddycott Fur Elise (SPC-MR2-517)
    sandi - NHM Black Rose (SPC-MR2-106)
    sandi - Terhakan Doris (SPC-MR2-110)
    sandi - Magico Almendra (SPC-MR2-325)

  9. Jayde

    7. In-Hand Class, oreille/ruunille, kokoryhmä 2
    Jayde Wuopio - Teithi Eryi (SPC-SR2-84)

  10. Ally

    Luokka 1
    Ally - Fearthainn of Swildie (SPC-SR1-112)
    Ally - Wendydd Meirion (SPC-SR1-232)
    Ally - Warwick White Winslow (SPC-SR1-381)
    Ally - Amlawdd Ab Owen (SPC-SR1-729)

    Luokka 2
    Ally - Tywysoges Euraidd (SPC-MR1-33)
    Ally - Myrtle Maid (SPC-MR1-335)
    Ally - Lovedale's Dominica (SPC-MR1-709)
    Ally - Torchwood Tally Ho (SPC-MR1-484)

    Luokka 3
    Ally - Sirencester Gold Fever (SPC-SR1-11)
    Ally - Llygedyn Adarog (SPC-SR1-113)
    Ally - Llanwenog Morthwyl (SPC-SR1-254)
    Ally - Criallt Llwyrddyddwg (SPC-SR1-720)

    Luokka 4
    Ally - Healfbury Hazel (SPC-MR1-177)
    Ally - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
    Ally - Meredid SBS (SPC-MR1-370)
    Ally - Dunscoil Vanille (SPC-MR1-1023)

    Luokka 5
    Ally - Ardglass Myth (SPC-SR2-193)
    Ally - Ciatlllait Baothghalach (SPC-SR2-557)
    Ally - Kermitchil Harailt (SPC-SR2-711)
    Ally - Peter Ponypan (SPC-SR2-1031)

    Luokka 6
    Ally - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
    Ally - Daydream (SPC-MR2-387)
    Ally - Bevisblaine Bonnie (SPC-MR2-1029)
    Ally - Meible Aghana (SPC-MR2-1034)

    Luokka 7
    Ally - Moonbeam's Falkner (SPC-SR2-80)
    Ally - Anfarwol Brydar (SPC-SR2-507)
    Ally - Anfarwol Ochr Llachar (SPC-SR2-721)
    Ally - KW Vaughn (SPC-SR2-479)

    Luokka 8
    Ally - Vehkakorven Carwenna (SPC-MR2-64)
    Ally - Vehkakorven Cheesecake (SPC-MR2-361)
    Ally - Hortense (SPC-MR2-537)
    Ally - Creiddylad SBS (SPC-MR2-1035)

  11. Nora

    3. In-Hand Class, oreille/ruunille, kokoryhmä 1
    Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
    Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
    Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
    Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)

    4. In-Hand Class, tammoille, kokoryhmä 1
    Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
    Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
    Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
    Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)

    5. Driving Class, oreille/ruunille, kokoryhmä 2
    Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
    Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
    Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
    Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)

    6. Driving Class, tammoille, kokoryhmä 2
    Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
    Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
    Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
    Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)

    7. In-Hand Class, oreille/ruunille, kokoryhmä 2
    Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)

    8. In-Hand Class, tammoille, kokoryhmä 2
    Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)

  12. Jannica

    1. Driving Class, oreille/ruunille, kokoryhmä 1
    Jannica - Lil Lines (SPC-SR1-233)
    Jannica - Lovely Rollo (SPC-SR1-236)
    Jannica - Hopearinteen Pilgrim (SPC-SR1-239)
    Jannica - A.D. Rob-Roy (SPC-SR1-126)

    2. Driving Class, tammoille, kokoryhmä 1
    Jannica - A.D. Honey Hammering (SPC-MR1-244)
    Jannica - Summerstorm's Stella (SPC-MR1-1039)

    3. In-Hand Class, oreille/ruunille, kokoryhmä 1
    Jannica - Asyn Arwr (SPC-SR1-249)
    Jannica - Gancanagh (SPC-SR1-210)
    Jannica - Pencalow Rhydderch (SPC-SR1-216)
    Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)

    4. In-Hand Class, tammoille, kokoryhmä 1
    Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
    Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
    Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
    Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)

    5. Driving Class, oreille/ruunille, kokoryhmä 2
    Jannica - A.D. Magic Dream (SPC-SR2-98)
    Jannica - A.D. First Fiasco (SPC-SR2-90)
    Jannica - A.D. Dimonan Diminuendo (SPC-SR2-128)
    Jannica - A.D. Sugar Delux (SPC-SR2-199)

    6. Driving Class, tammoille, kokoryhmä 2
    Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
    Jannica - Eglwysilan (SPC-MR2-296)
    Jannica - A.D. Angelique (SPC-MR2-158)

    7. In-Hand Class, oreille/ruunille, kokoryhmä 2
    Jannica - A.D. Red Shadow (SPC-SR2-307)
    Jannica - Mountain Isac MG (SPC-SR2-312)
    Jannica - Mewian Denley (SPC-SR2-306)
    Jannica - A.D. Huckleberry (SPC-SR2-301)

    8. In-Hand Class, tammoille, kokoryhmä 2
    Jannica - Mewian Ffanci (SPC-MR2-149)
    Jannica - KW Codeberry (SPC-MR2-318)
    Jannica - Moana's May Queen (SPC-MR2-317)
    Jannica - Sweet Serenity AD (SPC-MR2-323)

  13. Vivian

    3. In-Hand Class, oreille/ruunille, kokoryhmä 1
    Vivian - Golau'r Haul Merlyn (SPC-SR1-941)

    4. In-Hand Class, tammoille, kokoryhmä 1
    Vivian - Rhydderch Gwenfrewi (SPC-MR1-417)
    Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925)

    5. Driving Class, oreille/ruunille, kokoryhmä 2
    Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)

    6. Driving Class, tammoille, kokoryhmä 2
    Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
    Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)

    7. In-Hand Class, oreille/ruunille, kokoryhmä 2
    Vivian - Pencalow Boysenberry (SPC-SR2-947)
    Vivian - Blodyngors Poplys (SPC-SR2-948)
    Vivian - Ivor SBS (SPC-SR2-949)
    Vivian - Glenwood Ensign (SPC-SR2-950)

    8. In-Hand Class, tammoille, kokoryhmä 2
    Vivian - Vinhan Celia (SPC-MR2-951)

  14. Iiris

    5.
    Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
    Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
    Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)

    6.
    Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
    Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)

  15. Emppu

    7.
    Emppu - Anfarwol Galon Gwydrog (SPC-SR2-901)
    Emppu - Comet Kemper (SPC-SR2-902)

  16. felissa VRL-04000

    1. Driving Class, oreille/ruunille, kokoryhmä 1
    felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)

    5. Driving Class, oreille/ruunille, kokoryhmä 2
    felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
    felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
    felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)

    6. Driving Class, tammoille, kokoryhmä 2
    felissa - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
    felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
    felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)

    8. In-Hand Class, tammoille, kokoryhmä 2
    felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
    felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)

  17. Sakkura

    1
    Swildie - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
    Swildie - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
    Swildie - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
    Swildie - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)

    2
    Swildie - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
    Swildie - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
    Swildie - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
    Swildie - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)

    3
    Swildie - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
    Swildie - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
    Swildie - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
    Swildie - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)

    4
    Swildie - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
    Swildie - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
    Swildie - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
    Swildie - Patch the Law (SPC-MR1-227)

Comments are closed.