NJ 04.09.2016

Näyttelypäivä:04.09.2016Näyttelyt ovat avoinna kaikille!
Viimeinen ilmoittautumispäivä:28.08.2016Luokkiin mahtuu kaksitoista (12) osallistujaa.
Järjestyspaikka:LoitsulähdeOmistaja saa tuoda yhden (1) hevosen yhteen luokkaan.
Vastuuhenkilö & tuomari:Kati (VRL-00102)Hevonen saa osallistua vain yhteen (1) luokkaan.
 
Osallistuminen vastuuhenkilön
sähköpostiin otsikolla NJ ponit
Luokka
Omistaja (VRL-00000) ‐ <a href="http://">Hevonen</a> VH00-000-0000
Omistajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen.
 
Luokat:1. Ponit12/12
2. Ponit12/12
3. Ponit12/12
4. Ponit12/12
5. Ponit12/12

Tulokset

BIS1 Roanoake Topsy Turvy VH15-029-0667
BIS2 Caradwg Eryr Aur VH12-026-0098
BIS3 Knockturn Atlas VH16-029-0138
BIS4 Nuki Nuki VH15-017-0380
BIS5 Blackwoods Dravin
irtoSERT
Ladrón Dei VH16-017-0370
Griffith LAC VH16-035-0037
Sirena Dei VH16-017-0369
Mulberry Re Play VH16-029-0161
Davonna NY
Mererid Aderyn VH16-026-0036
Nymph v.d. Stoutenburg
Rumour's Janny VH14-028-0143
Mangon Icy Pacific VH15-017-0454
Rea Rosette B VH05-028-2190
Karus Bazinga VH14-028-0403
Beamhound Nero VH13-029-0338
Dahlgårds Tindra VH14-028-0263
Mair Eboni VH14-026-0072
Meriel Siwan VH13-026-0015
Luokka 1
1. Milja (VRL-00692) - Caradwg Eryr Aur VH12-026-0098 irtoSERT
2. Leandra (VRL-01057) ‐ Ladrón Dei VH16-017-0370 irtoSERT
3. Nerita (VRL-12557) ‐ Griffith LAC VH16-035-0037 irtoSERT
4. Nora (VRL-02066) ‐ Glenllach Mountain Mist VH14-035-0221 sertin arvoinen (ei tarv)
5. yersinio (VRL-06303) - Caparice LAC VH13-026-0183 sertin arvoinen (ei tarv)
6. Melina (VRL-11408) - Karus Bazinga VH14-028-0403 sertin arvoinen
7. indy (VRL-06701) - L'esprit De L'escalier VH14-029-0455 sertin arvoinen (ei tarv)
8. Rue (VRL-02824) - Beamhound Nero VH13-029-0338 sertin arvoinen
9. Frida (VRL-05826) - Fame's Emmet
10. Uppe (VRL-11253) - Basic Boom
11. Ireth (VRL-03777) - Berryhill Coconut VH15-035-0163
12. Elli L. (VRL-14207) - Derian Tantor VH16-061-0017
Luokka 2
1. Rue (VRL-02824) - Knockturn Atlas VH16-029-0138 irtoSERT
2. Leandra (VRL-01057) ‐ Sirena Dei VH16-017-0369 irtoSERT
3. indy (VRL-06701) - Mulberry Re Play VH16-029-0161 irtoSERT
4. Sallis (VRL-00807) - Dahlgårds Tindra VH14-028-0263 sertin arvoinen
5. Milja (VRL-00692) - Mair Eboni VH14-026-0072 sertin arvoinen
6. Frida (VRL-05826) - Fanfar Shuffle sertin arvoinen
7. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Alderfly sertin arvoinen
8. Elli L. (VRL-14207) - Shania B VH16-028-0091
9. Ireth (VRL-03777) - Sulonevan Epic VH04-024-8709
10. Nora (VRL-02066) ‐ Brentwell Regent VH14-035-0292
11. alex. (VRL-00136) ‐ It's Alright arc9 VH14-029-0235
12. Melina (VRL-11408) - Wyat Pink Lil Bridesmaid VH16-017-0383
Luokka 3
1. indy (VRL-06701) - Nuki Nuki VH15-017-0380 irtoSERT
2. Frida (VRL-05826) - Davonna NY irtoSERT
3. Milja (VRL-00692) - Mererid Aderyn VH16-026-0036 irtoSERT
4. Ireth (VRL-03777) - Hwczlight VH15-024-0198 sertin arvoinen
5. Sallis (VRL-00807) - Dahlgårds Macchia VH14-028-0264 sertin arvoinen
7. Leandra (VRL-01057) ‐ Willemine v.d. Zanneshof sertin arvoinen
8. Rue (VRL-02824) - Roanoake Farrow VH16-027-0 sertin arvoinen
9. Melina (VRL-11408) - Mr. Picabo VH15-027-0243 sertin arvoinen
10. Elli L. (VRL-14207) - Elboron Dawn VH15-022-0048
11. Liia (VRL-11284) - Bay Leaf Toffee VH16-017-0138
11. Nora (VRL-02066) ‐ Hildens Lacour VH14-035-0243
12. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Bruno
Luokka 4
1. Rue (VRL-02824) - Roanoake Topsy Turvy VH15-029-0667 irtoSERT
2. Leandra (VRL-01057) ‐ Nymph v.d. Stoutenburg irtoSERT
3. Sallis (VRL-00807) - Rumour's Janny VH14-028-0143 irtoSERT
4. indy (VRL-06701) - Cecam Baileys VH12-017-0199 sertin arvoinen (ei tarv)
5. Nora (VRL-02066) ‐ Cashbain Damon VH14-035-0291 sertin arvoinen
6. Melina (VRL-11408) - Me Samwise VH15-027-0001 sertin arvoinen
7. Frida (VRL-05826) - Fame's Melissa sertin arvoinen
8. Uppe (VRL-11253) - Jubileum sertin arvoinen
9. Ireth (VRL-03777) - Truen ABG VH15-023-0061
10. alex. (VRL-00136) ‐ Wide Bhartiya VH15-029-0647
11. Milja (VRL-00692) - Afal Cerys VH12-026-0186
12. Elli L. (VRL-14207) - Tuiskulan Mairwen VH15-022-0087
Luokka 5
1. Ronya (VRL-06725) ‐ Blackwoods Dravin irtoSERT
2. indy (VRL-06701) - Mangon Icy Pacific VH15-017-0454 irtoSERT
3. Sallis (VRL-00807) - Rea Rosette B VH05-028-2190 irtoSERT
4. Milja (VRL-00692) - Meriel Siwan VH13-026-0015 sertin arvoinen
5. Frida (VRL-05826) - Fame's Pixie Dust sertin arvoinen
6. Nora (VRL-02066) ‐ Poniniemen Swanshine VH15-027-0360 sertin arvoinen
7. Leandra (VRL-01057) ‐ Peppermint Pop Dei sertin arvoinen
8. Elli L. (VRL-14207) - Danau Hywel VH16-024-0066
9. Rue (VRL-02824) - Roanoake Isolde VH16-027-0094
10. Liia (VRL-11284) - Wyat Coco Pommel VH16-017-0264
11. Ireth (VRL-03777) - Chaux dy Noir VH16-029-0188
HYL
Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Arthur (osoite vie eri hevosen sivuille)

Osallistujat

Luokka 1
Milja (VRL-00692) - Caradwg Eryr Aur VH12-026-0098
Uppe (VRL-11253) - Basic Boom 
Rue (VRL-02824) - Beamhound Nero VH13-029-0338
Ireth (VRL-03777) - Berryhill Coconut VH15-035-0163
Leandra (VRL-01057) ‐ Ladrón Dei VH16-017-0370
Nora (VRL-02066) ‐ Glenllach Mountain Mist VH14-035-0221
yersinio (VRL-06303) - Caparice LAC VH13-026-0183
Melina (VRL-11408) - Karus Bazinga VH14-028-0403
indy (VRL-06701) - L'esprit De L'escalier VH14-029-0455
Nerita (VRL-12557) ‐ Griffith LAC VH16-035-0037
Frida (VRL-05826) - Fame's Emmet
Elli L. (VRL-14207) - Derian Tantor VH16-061-0017
Luokka 2
Milja (VRL-00692) - Mair Eboni VH14-026-0072
Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Alderfly 
Rue (VRL-02824) - Knockturn Atlas VH16-029-0138
Ireth (VRL-03777) - Sulonevan Epic VH04-024-8709
Leandra (VRL-01057) ‐ Sirena Dei VH16-017-0369
Nora (VRL-02066) ‐ Brentwell Regent VH14-035-0292
alex. (VRL-00136) ‐ It's Alright arc9 VH14-029-0235
Melina (VRL-11408) - Wyat Pink Lil Bridesmaid VH16-017-0383
indy (VRL-06701) - Mulberry Re Play VH16-029-0161
Frida (VRL-05826) - Fanfar Shuffle
Elli L. (VRL-14207) - Shania B VH16-028-0091
Sallis (VRL-00807) - Dahlgårds Tindra VH14-028-0263
Luokka 3
Milja (VRL-00692) - Mererid Aderyn VH16-026-0036
Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Bruno 
Rue (VRL-02824) - Roanoake Farrow VH16-027-0
Ireth (VRL-03777) - Hwczlight VH15-024-0198
Leandra (VRL-01057) ‐ Willemine v.d. Zanneshof 
Nora (VRL-02066) ‐ Hildens Lacour VH14-035-0243
Melina (VRL-11408) - Mr. Picabo VH15-027-0243
indy (VRL-06701) - Nuki Nuki VH15-017-0380
Frida (VRL-05826) - Davonna NY
Elli L. (VRL-14207) - Elboron Dawn VH15-022-0048
Sallis (VRL-00807) - Dahlgårds Macchia VH14-028-0264
Liia (VRL-11284) - Bay Leaf Toffee VH16-017-0138
Luokka 4
Milja (VRL-00692) - Afal Cerys VH12-026-0186
Uppe (VRL-11253) - Jubileum 
Rue (VRL-02824) - Roanoake Topsy Turvy VH15-029-0667
Ireth (VRL-03777) - Truen ABG VH15-023-0061
Leandra (VRL-01057) ‐ Nymph v.d. Stoutenburg
Nora (VRL-02066) ‐ Cashbain Damon VH14-035-0291
alex. (VRL-00136) ‐ Wide Bhartiya VH15-029-0647
Melina (VRL-11408) - Me Samwise VH15-027-0001
indy (VRL-06701) - Cecam Baileys VH12-017-0199
Frida (VRL-05826) - Fame's Melissa
Elli L. (VRL-14207) - Tuiskulan Mairwen VH15-022-0087
Sallis (VRL-00807) - Rumour's Janny VH14-028-0143
Luokka 5
Milja (VRL-00692) - Meriel Siwan VH13-026-0015
Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Arthur
Rue (VRL-02824) - Roanoake Isolde VH16-027-0094
Ronya (VRL-06725) ‐ Blackwoods Dravin
Ireth (VRL-03777) - Chaux dy Noir VH16-029-0188
Leandra (VRL-01057) ‐ Peppermint Pop Dei
Nora (VRL-02066) ‐ Poniniemen Swanshine VH15-027-0360
indy (VRL-06701) - Mangon Icy Pacific VH15-017-0454
Frida (VRL-05826) - Fame's Pixie Dust
Elli L. (VRL-14207) - Danau Hywel VH16-024-0066
Sallis (VRL-00807) - Rea Rosette B VH05-028-2190
Liia (VRL-11284) - Wyat Coco Pommel VH16-017-0264