KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 16.04.2013
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 13.04.2013
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 03.04.2013, klo 20.54
Luokka 1: Helppo C - 30/30 TT
Luokka 2: Helppo C - 30/30 TT
Luokka 3: Helppo C - 30/30 TT
Luokka 4: Helppo B - 30/30 TT
Luokka 5: Helppo B - 30/30 TT
Luokka 6: Helppo B - 30/30 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan kolmekymmentä (30) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda kolme (3) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@poista.gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ kutsun numero
- Katso numero osoiteriviltä, esim. krj013.php -> Fiktio KRJ 013
Halutessasi osallistua kaikkiin samalla kokoonpanolla otsikoi: Fiktio KRJ 1131-1140
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
Seuraan on kuuluttava, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa!

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. weelow (VRL-00563) - Bluebell Peaches
2. Sorel (VRL-00884) - Rhown Trefor VH12-026-0135
3. Mari H (VRL-05704) - Päivärinteen Wille VH11-017-0625
4. yersinio (VRL-06303) - Ynskje VH11-040-0033
5. Mari H (VRL-05704) - Amiston v. Jäpä VH06-017-5356
6. Oona (VRL-11983) - Sabina B
7. weelow (VRL-00563) - Clayworth's Epona
8. Sorel (VRL-00884) - Cymrod Burly Debbie VH12-026-0141
9. yersinio (VRL-06303) - Dur Ver VH04-040-0966
10. JP (VRL-01948) - Glowmoor Felicia
11. Roo (VRL-12617) - Huvin Hailey
12. Sorel (VRL-00884) - Cymrod Naughty Nate VH12-026-0264
13. Takku (VRL-02782) - Karmanda 2782
14. JP (VRL-01948) - Wyat Rebella
15. apiljavanilja (VRL-02083) - Moons Rowena
16. Takku (VRL-02782) - Meddwl Darllenydd 2782
17. apiljavanilja (VRL-02083) - Smurffen Milo CC
18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuel VH12-018-1314
19. Milja (VRL-00692) - Aavan Vilho VH12-018-1316
20. weelow (VRL-00563) - Wamora Moonshine
21. apiljavanilja (VRL-02083) - Betsie Rolls CC
22. Roo (VRL-12617) - Rienada v. Drymf
23. Takku (VRL-02782) - Solaug S.H. Praunjet
24. Roo (VRL-12617) - Glowmoor Hercules
25. Mari H (VRL-05704) - Rogue Jay VH06-017-5522
26. yersinio (VRL-06303) - Avaera v.d. Duren VH12-040-0065
27. Oona (VRL-11983) - Karkurannan Senja
28. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ruutrik VH12-018-1337
29. JP (VRL-01948) - Castwood's Misty May
30. Oona (VRL-11983) - Karkurannan Simbah

Luokka 2: Helppo C

1. Oona (VRL-11983) - Karkurannan Simbah
2. Sorel (VRL-00884) - Gwenyth Niamh VH12-026-0138
3. weelow (VRL-00563) - Wamora Maisie
4. Roo (VRL-12617) - Chameleon Sultan VH13-017-0104
5. Takku (VRL-02782) - Sharon S.H. Padriga
6. Milja (VRL-00692) - Aavan Vilho VH12-018-1316
7. weelow (VRL-00563) - Lunar Annice
8. yersinio (VRL-06303) - Avaera v.d. Duren VH12-040-0065
9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ruutrik VH12-018-1337
10. Mari H (VRL-05704) - Siste Advarsel VH11-051-0040
11. JP (VRL-01948) - Glowmoor Felicia
12. JP (VRL-01948) - Wyat Rebella
13. apiljavanilja (VRL-02083) - Moons Rowena
14. yersinio (VRL-06303) - Dur Ver VH04-040-0966
15. Roo (VRL-12617) - Peace r. Beauty VH13-017-0105
16. Mari H (VRL-05704) - Arienna VH11-017-0340
17. Oona (VRL-11983) - Sabina B
18. Roo (VRL-12617) - Saffron v. Moons VH13-017-0064
19. Oona (VRL-11983) - Karkurannan Senja
20. JP (VRL-01948) - Castwood's Misty May
21. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuel VH12-018-1314
22. Takku (VRL-02782) - Jazzin' All Night LAC
23. apiljavanilja (VRL-02083) - Betsie Rolls CC
24. Takku (VRL-02782) - Gliarny's Flicka VH11-026-0067
25. weelow (VRL-00563) - Betsy Mae
26. Sorel (VRL-00884) - Gwilym Madoc VH12-026-0134
27. apiljavanilja (VRL-02083) - Smurffen Milo CC
28. Riitsu (VRL-10749) - Piritta
29. yersinio (VRL-06303) - Ynskje VH11-040-0033
30. Sorel (VRL-00884) - Rhown Trefor VH12-026-0135

Luokka 3: Helppo C

1. Takku (VRL-02782) - E During Drafly VH11-026-0066
2. Mette (VRL-05058) - Wyonn Delano VH13-024-0039
3. Sanchez (VRL-10533) - Alda Fiasco MET
4. Sorel (VRL-00884) - Cymrod Burly Debbie VH12-026-0141
5. Sanchez (VRL-10533) - Mysticious MET
6. Riitsu (VRL-10749) - Piritta
7. Roo (VRL-12617) - Mehtän Nappo
8. Sorel (VRL-00884) - Dryas Delight VH12-024-0070
9. weelow (VRL-00563) - Candlelight
10. yersinio (VRL-06303) - Fidelity VH11-040-0021
11. Takku (VRL-02782) - Jeremiah 2782
12. Sorel (VRL-00884) - Llygedyn Adarog VH12-026-0140
13. Mari H (VRL-05704) - Bonhild DHF VH12-061-0016
14. weelow (VRL-00563) - Tuokion Taika
15. weelow (VRL-00563) - Raggedy Rhia
16. Takku (VRL-02782) - Kuninglik 2782
17. Roo (VRL-12617) - Welle Yozora
18. yersinio (VRL-06303) - Duren Faustin VH11-040-0135
19. Roo (VRL-12617) - Chameleon Sultan VH13-017-0104
20. Latu (VRL-01436) - Ruolammen Haikea
21. Milja (VRL-00692) - Babysitter
22. Milja (VRL-00692) - Dirty Moma
23. Mette (VRL-05058) - Charlie RIE VH12-022-0070
24. yersinio (VRL-06303) - Laguna v.d. Duren
25. Milja (VRL-00692) - Mutilation
26. Mette (VRL-05058) - La Mia Perla VH12-024-0226
27. Mari H (VRL-05704) - Bendie v. Synvilla VH12-017-0601
28. apiljavanilja (VRL-02083) - Trafod Awist Dawn
29. Mari H (VRL-05704) - Airell of Swildie VH12-071-0021
30. Latu (VRL-01436) - Breandan Féthnaid

Luokka 4: Helppo B

1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Husaari VH12-018-1315
2. Hanne (VRL-03518) - Fringilla VH11-017-0195
3. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Reniro
4. Oona (VRL-11983) - Karkurannan Shuriken
5. Oona (VRL-11983) - Rumour's Ingela
6. yersinio (VRL-06303) - Dur Durven VH04-040-0903
7. minttu (VRL-10261) - Nerian Bubble
8. weelow (VRL-00563) - Kukkakeppikaunotar
9. apiljavanilja (VRL-02083) - Balanda Ring
10. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Roi
11. yersinio (VRL-06303) - Dur Dubbel VH04-040-0899
12. weelow (VRL-00563) - Hyväntahtoinen Hiukopala
13. Takku (VRL-02782) - Meddwl Darllenydd 2782
14. JP (VRL-01948) - A.D. August Rose
15. apiljavanilja (VRL-02083) - Tiilikan Peeveli
16. Emmu (VRL-08154) - Wadewish BL
17. Latu (VRL-01436) - Breandan Féthnaid
18. Darcia (VRL-02019) - Akytmak VEC VH12-001-0840
19. Emmu (VRL-08154) - Hokus Himalaya BL
20. Latu (VRL-01436) - Ruolammen Haikea
21. Milja (VRL-00692) - Joulutähti
22. Takku (VRL-02782) - Solaug S.H. Praunjet
23. minttu (VRL-10261) - Algernon KH VH12-017-0704
24. weelow (VRL-00563) - Violan Wanda VH06-027-7062
25. Oona (VRL-11983) - Ruuti-Neiti
26. Takku (VRL-02782) - Karmanda 2782
27. Emmu (VRL-08154) - Very First 17th
28. yersinio (VRL-06303) - Wanta v.d. Duren
29. apiljavanilja (VRL-02083) - Lumivuon Jenya
30. minttu (VRL-10261) - Fame's Vanilla Twilight

Luokka 5: Helppo B

1. Emmu (VRL-08154) - Hokus Himalaya BL
2. Takku (VRL-02782) - Sharon S.H. Padriga
3. apiljavanilja (VRL-02083) - Tiilikan Peeveli
4. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Reniro
5. minttu (VRL-10261) - Nerian Bubble
6. yersinio (VRL-06303) - Dur Dubbel VH04-040-0899
7. minttu (VRL-10261) - Fame's Vanilla Twilight
8. Emmu (VRL-08154) - Wadewish BL
9. yersinio (VRL-06303) - Wanta v.d. Duren
10. Roo (VRL-12617) - Vien Dementor
11. Takku (VRL-02782) - Gliarny's Flicka VH11-026-0067
12. Takku (VRL-02782) - Jazzin' All Night LAC
13. apiljavanilja (VRL-02083) - Lumivuon Jenya
14. Emmu (VRL-08154) - Very First 17th
15. Oona (VRL-11983) - Ruuti-Neiti
16. Jannica (VRL-04799) - RSB Volcano
17. Oona (VRL-11983) - Rumour's Ingela
18. Oona (VRL-11983) - Karkurannan Shuriken
19. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Toivio VH13-018-0361
20. Roo (VRL-12617) - Rumour's Faith
21. yersinio (VRL-06303) - Dur Durven VH04-040-0903
22. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Roi
23. JP (VRL-01948) - A.D. August Rose
24. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vierre
25. minttu (VRL-10261) - Algernon KH VH12-017-0704
26. apiljavanilja (VRL-02083) - Balanda Ring
27. Hanne (VRL-03518) - Fringilla VH11-017-0195
28. Roo (VRL-12617) - Raidy of Mystic
29. Pierre (VRL-10531) - Kelmikäs
30. Darcia (VRL-02019) - Akytmak VEC VH12-001-0840

Luokka 6: Helppo B

1. apiljavanilja (VRL-02083) - Rød Dronning LAC
2. Jannica (VRL-04799) - RSB Volcano
3. Roo (VRL-12617) - Gold of Milano MET
4. Pierre (VRL-10531) - Kelmikäs
5. yersinio (VRL-06303) - Laguna v.d. Duren
6. apiljavanilja (VRL-02083) - Trafod Awist Dawn
7. Roo (VRL-12617) - Hiprakan Miikkael VH13-018-0310
8. Mette (VRL-05058) - Wyonn Viona VH13-024-0040
9. Mette (VRL-05058) - June Dawn VH13-022-0038
10. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Toivio VH13-018-0361
11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Husaari VH12-018-1315
12. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Vierre
13. weelow (VRL-00563) - Osiris
14. Milja (VRL-00692) - Joulutähti
15. Mari H (VRL-05704) - Blue Cabool VH12-017-0602
16. Sorel (VRL-00884) - Aidan La Emelia VH12-035-0070
17. Sorel (VRL-00884) - Jefton's Chloé VH12-035-0077
18. Mari H (VRL-05704) - Request Hexen VH12-061-0017
19. yersinio (VRL-06303) - Duren Cailan VH11-040-0126
20. Takku (VRL-02782) - Kuninglik 2782
21. Takku (VRL-02782) - Jeremiah 2782
22. weelow (VRL-00563) - Boulboul
23. Riitsu (VRL-10749) - Järvien Lesä
24. Mari H (VRL-05704) - Kena Gabriel VH12-060-0036
25. Sorel (VRL-00884) - Diega's Giana VH12-035-0111
26. Takku (VRL-02782) - E During Drafly VH11-026-0066
27. Roo (VRL-12617) - Chewie v. Sevrus
28. weelow (VRL-00563) - Volturi
29. yersinio (VRL-06303) - Dur Spuwen VH04-040-0963
30. apiljavanilja (VRL-02083) - Indira