KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 01.05.2013
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 28.04.2013
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 14.04.2013, klo 19.17
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 5: Vaativa B - 40/40 TT
Luokka 6: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@poista.gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ kutsun numero
- Katso numero osoiteriviltä, esim. krj013.php -> Fiktio KRJ 013
Halutessasi osallistua kaikkiin samalla kokoonpanolla otsikoi: Fiktio KRJ 1181-1190
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
Seuraan on kuuluttava, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa!

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. weelow (VRL-00563) - Loefte VH05-051-3530
2. Sani (VRL-10954) - G.C. Romeo
3. weelow (VRL-00563) - Skjaerende VH04-051-8175
4. Tide (VRL-05877) - Belinda Brave VH13-017-0083
5. Natalia (VRL-05175) - Nokikolari
6. turjake (VRL-07415) - Tidaholms Bonbon
7. Emmu (VRL-08154) - Catacomb Runaway
8. turjake (VRL-07415) - Sweet Mayday
9. Milja (VRL-00692) - Dirty Moma
10. turjake (VRL-07415) - Fame's Happy Appy
11. lumiere (VRL-00764) - Bridlewood's Brianna VH13-017-0241
12. Snusmumriken (VRL-07224) - Anabeth B VH12-028-0167
13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mariini VH12-018-1391
14. Emmu (VRL-08154) - Daydream Droppie BL
15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuel VH12-018-1314
16. weelow (VRL-00563) - Rannveig VH05-051-3527
17. Snusmumriken (VRL-07224) - Sandor v. Schors
18. Sani (VRL-10954) - Majestic Wind
19. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Vauhtimimmi
20. lumiere (VRL-00764) - Schwarzkopft van de Blomdalen VH13-017-0224
21. Sani (VRL-10954) - Deana v. Dealw
22. Emmu (VRL-08154) - Hokus Himalaya BL
23. Snusmumriken (VRL-07224) - Jedida v. Roze
24. Darcia (VRL-02019) - Andrej VH11-080-0010
25. turjake (VRL-07415) - Nerian Lou Reed
26. Juli (VRL-07270) - Gwalch Logres
27. Emmu (VRL-08154) - SS Jaywalker
28. Darcia (VRL-02019) - Amaretto John VH11-037-0007
29. Darcia (VRL-02019) - Kinnskjóna frá Hrýhungúr VH11-030-0139
30. Frida (VRL-05826) - Varjomäen Mirella
31. Snusmumriken (VRL-07224) - Sipisen Kauno
32. weelow (VRL-00563) - Kvikk VH05-051-3858
33. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Liisi
34. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Eleonora
35. Darcia (VRL-02019) - Draugsa frá Koldmosen VH11-030-0050
36. lumiere (VRL-00764) - Conan O'Connor VH13-017-0272
37. Milja (VRL-00692) - Babysitter
38. Juli (VRL-07270) - Joyhofs Cneuen
39. Sani (VRL-10954) - Diamond Lady
40. lumiere (VRL-00764) - Mustalahden Virtuoosi VH13-017-0223

Luokka 2: Helppo B

1. Laura R. (VRL-00169) - Viision Friia
2. Natalia (VRL-05175) - Want It Really
3. Darcia (VRL-02019) - Amaretto John VH11-037-0007
4. turjake (VRL-07415) - Adelheid von Mühle
5. Darcia (VRL-02019) - Andrej VH11-080-0010
6. Emmu (VRL-08154) - SS Jaywalker
7. Frida (VRL-05826) - Varjomäen Mirella
8. Darcia (VRL-02019) - Kinnskjóna frá Hrýhungúr VH11-030-0139
9. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Viikari
10. Juli (VRL-07270) - Fiktion Välkki
11. Snusmumriken (VRL-07224) - Anabeth B VH12-028-0167
12. lumiere (VRL-00764) - Garnat Maxim
13. Emmu (VRL-08154) - Daydream Droppie BL
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Husaari VH12-018-1315
15. turjake (VRL-07415) - Mubachchi
16. Natalia (VRL-05175) - Farzeen Shama
17. weelow (VRL-00563) - Sjongloer VH05-051-7129
18. Laura R. (VRL-00169) - Mörkövaaran Sinella
19. weelow (VRL-00563) - Oddvar VH05-051-3528
20. Tide (VRL-05877) - Fredrika VH11-017-0048
21. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Lumo
22. Milja (VRL-00692) - Aavan Vilho VH12-018-1316
23. turjake (VRL-07415) - Sie Die v. Dalton
24. turjake (VRL-07415) - Rowena HE
25. Tide (VRL-05877) - A.D. Eileen VH06-099-6070
26. Juli (VRL-07270) - Pormestari
27. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ruutrik VH12-018-1337
28. weelow (VRL-00563) - Gjenferd VH04-051-8176
29. Snusmumriken (VRL-07224) - Sandor v. Schors
30. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Rellu
31. weelow (VRL-00563) - Torbjoern VH05-051-3529
32. Milja (VRL-00692) - Joulutähti
33. Snusmumriken (VRL-07224) - Sipisen Kauno
34. Emmu (VRL-08154) - Catacomb Runaway
35. Darcia (VRL-02019) - Draugsa frá Koldmosen VH11-030-0050
36. Snusmumriken (VRL-07224) - Jedida v. Roze
37. Tide (VRL-05877) - A.D. Little Baron VH06-035-8818
38. Emmu (VRL-08154) - Hokus Himalaya BL
39. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Eemil
40. Tide (VRL-05877) - Rex Imperator VH13-062-0015

Luokka 3: Helppo A

1. minttu (VRL-10261) - Damn Gravity HILL!
2. Milja (VRL-00692) - Haperon Satuprinsessa
3. Natalia (VRL-05175) - Merry of Angmar xx
4. Natalia (VRL-05175) - Pain Has No Name xx
5. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Laviini
6. minttu (VRL-10261) - Cryff Catch Me
7. weelow (VRL-00563) - Perry Park Pistachia
8. minttu (VRL-10261) - Hypnotico 2782
9. Natalia (VRL-05175) - Montoya
10. lumiere (VRL-00764) - Sulosointu VH13-018-0388
11. Natalia (VRL-05175) - Dahlselby Milø
12. Frida (VRL-05826) - Sofianna v. Harley
13. weelow (VRL-00563) - Wickerfield's Ripley
14. lumiere (VRL-00764) - Vastaisku VH13-018-0103
15. Milja (VRL-00692) - Petoska AK
16. lumiere (VRL-00764) - Gorgonzola VH13-003-0131
17. turjake (VRL-07415) - Riot Honeytime
18. turjake (VRL-07415) - London Rea von Rudhof
19. Tide (VRL-05877) - Erikuva VH11-018-0664
20. Juli (VRL-07270) - Fiktion Hilma
21. lumiere (VRL-00764) - Valemorsian VH13-018-0383
22. Juli (VRL-07270) - Koston Elovena
23. Darcia (VRL-02019) - Akytmak VEC VH12-001-0840
24. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Latoviini VH12-018-0259
25. turjake (VRL-07415) - Väinölän Eros
26. Milja (VRL-00692) - Aidan Mayah VH12-035-0241
27. Juli (VRL-07270) - Koston Mörkö
28. minttu (VRL-10261) - Nerian Casablanca
29. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Hurmahenki
30. Milja (VRL-00692) - Aavan Helmeri
31. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Tähtikultti
32. Tide (VRL-05877) - Kiralina VH12-057-0006
33. Juli (VRL-07270) - Lakean Lomen
34. Frida (VRL-05826) - Väinölän Limering
35. Frida (VRL-05826) - Aquata
36. turjake (VRL-07415) - Don Rückkeh
37. Tide (VRL-05877) - Rajattoman Lasinsiru
38. Tide (VRL-05877) - Lifetime VH12-024-0021
39. weelow (VRL-00563) - Nikodim
40. weelow (VRL-00563) - Tackerhill Troubletone

Luokka 4: Helppo A

1. minttu (VRL-10261) - Damn Gravity HILL!
2. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Tähtikultti
3. weelow (VRL-00563) - Wassernixe
4. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Laviini
5. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Viikari
6. Tide (VRL-05877) - Erikuva VH11-018-0664
7. minttu (VRL-10261) - Cryff Catch Me
8. minttu (VRL-10261) - Nerian Casablanca
9. minttu (VRL-10261) - Hypnotico 2782
10. Tide (VRL-05877) - Lifetime VH12-024-0021
11. Tide (VRL-05877) - Rajattoman Lasinsiru
12. Frida (VRL-05826) - Sofianna v. Harley
13. turjake (VRL-07415) - Eton Roswell
14. Natalia (VRL-05175) - Pain Has No Name xx
15. Snusmumriken (VRL-07224) - Hahtoon Latoviini VH12-018-0259
16. Natalia (VRL-05175) - Montoya
17. weelow (VRL-00563) - Edita
18. Natalia (VRL-05175) - Dahlselby Milø
19. Frida (VRL-05826) - Väinölän Limering
20. Tide (VRL-05877) - Kiralina VH12-057-0006
21. Darcia (VRL-02019) - Akytmak VEC VH12-001-0840
22. turjake (VRL-07415) - Llil' Luluse DHF
23. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Roopertti
24. turjake (VRL-07415) - Hitfire van Vauper
25. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Hurmahenki
26. lumiere (VRL-00764) - Valemorsian VH13-018-0383
27. Frida (VRL-05826) - Aquata
28. Milja (VRL-00692) - Aavan Helmeri
29. weelow (VRL-00563) - Drahoslav
30. Laura R. (VRL-00169) - Viision Friia
31. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Lumo
32. Laura R. (VRL-00169) - Mörkövaaran Sinella
33. Natalia (VRL-05175) - Merry of Angmar xx
34. Juli (VRL-07270) - Sarkasmi KAT
35. turjake (VRL-07415) - Haute Dame du Moulin
36. Milja (VRL-00692) - Aidan Mayah VH12-035-0241
37. Milja (VRL-00692) - Haperon Satuprinsessa
38. weelow (VRL-00563) - Yernfall's Yamelia
39. Juli (VRL-07270) - Metsäkartanon Taifuuni
40. Juli (VRL-07270) - Rajattoman Joutilas

Luokka 5: Vaativa B

1. Laura R. (VRL-00169) - Tangerin Ring
2. indy (VRL-06701) - Sweetys Blind Melon VH13-029-0052
3. indy (VRL-06701) - Finn van Athel VH13-029-0061
4. indy (VRL-06071) - Sweetys Pomegranate VH13-029-0053
5. Juli (VRL-07270) - Pommaripoika HUI
6. Frida (VRL-05826) - Fame's Emmet
7. Juli (VRL-07270) - Mörkövaaran Remupekka
8. Snusmumriken (VRL-07224) - Rajattoman Sissijätkä VH13-018-0117
9. Frida (VRL-05826) - As You Were
10. Snusmumriken (VRL-07224) - Milkan Ellu
11. lumiere (VRL-00764) - Pakkas-Ukko VH13-018-0386
12. Juli (VRL-07270) - Vaapukan Loru
13. Frida (VRL-05826) - Amorosa van de Geer
14. Milja (VRL-00692) - Aavan Reemus
15. weelow (VRL-00563) - Hanbury Happy Helga
16. turjake (VRL-07415) - Illusie van de Wyonn
17. weelow (VRL-00563) - Bedesrow Chatelle
18. turjake (VRL-07415) - Tidaholms Gucci
19. indy (VRL-06701) - Tidaholms Bienlavie
20. weelow (VRL-00563) - Polonija
21. Natalia (VRL-05175) - Goosefield Geena
22. Juli (VRL-07270) - Västerbyn Murtuli
23. Tide (VRL-05877) - Aamor VH04-093-8840
24. Tide (VRL-05877) - Rajattoman Tuutikki
25. turjake (VRL-07415) - Väinölän Latína
26. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Kofeiinipärinä
27. Tide (VRL-05877) - Varamarilla VH13-018-0405
28. Laura R. (VRL-00169) - Fresno
29. turjake (VRL-07415) - Lumiére van Couq
30. weelow (VRL-00563) - Bedesrow Paloma
31. lumiere (VRL-00764) - Lemmenleikki VH13-018-0124
32. minttu (VRL-10261) - Painswick African Escape
33. Milja (VRL-00692) - Koistilan Pietu
34. Frida (VRL-05826) - Väinölän Sonya
35. Milja (VRL-00692) - Fiktion Haliwa
36. minttu (VRL-10261) - Fame's Skyfall
37. lumiere (VRL-00764) - Hiippari VH13-018-0436
38. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lulu
39. lumiere (VRL-00764) - Tuttisoturi VH13-018-0382
40. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Herkules

Luokka 6: Vaativa B

1. Tide (VRL-05877) - Rajattoman Tuutikki
2. weelow (VRL-00563) - Oksana
3. Juli (VRL-07270) - Aavan Ernesti
4. lumiere (VRL-00764) - Lemmenleikki VH13-018-0124
5. indy (VRL-06071) - Sweetys Pomegranate VH13-029-0053
6. Snusmumriken (VRL-07224) - Milkan Ellu
7. turjake (VRL-07415) - Bibi'Fox Luxus
8. weelow (VRL-00563) - Zinoviya
9. Juli (VRL-07270) - Mörkövaaran Kaisla
10. minttu (VRL-10261) - Painswick African Escape
11. weelow (VRL-00563) - Sky Diamonds x
12. Laura R. (VRL-00169) - Tangerin Ring
13. lumiere (VRL-00764) - Pakkas-Ukko VH13-018-0386
14. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Herkules
15. minttu (VRL-10261) - Fame's Skyfall
16. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Kofeiinipärinä
17. turjake (VRL-07415) - Yorkshire Trussardi
18. Juli (VRL-07270) - Sirun Salakavala
19. Tide (VRL-05877) - Aamor VH04-093-8840
20. indy (VRL-06701) - Tidaholms Bienlavie
21. Milja (VRL-00692) - Aavan Lapinnoita
22. Frida (VRL-05826) - Väinölän Sonya
23. Tide (VRL-05877) - Varamarilla VH13-018-0405
24. Frida (VRL-05826) - Amorosa van de Geer
25. turjake (VRL-07415) - Roibrant Geri
26. Milja (VRL-00692) - Aavan Tuho
27. Laura R. (VRL-00169) - Fresno
28. Natalia (VRL-05175) - Goosefield Geena
29. turjake (VRL-07415) - Väinölän Guadalupe
30. weelow (VRL-00563) - Raindrops x
31. Juli (VRL-07270) - Mörkövaaran Muskotti
32. lumiere (VRL-00764) - Tuttisoturi VH13-018-0382
33. lumiere (VRL-00764) - Hiippari VH13-018-0436
34. Frida (VRL-05826) - As You Were
35. Milja (VRL-00692) - Petoska AK
36. indy (VRL-06701) - Finn van Athel VH13-029-0061
37. Frida (VRL-05826) - Fame's Emmet
38. Snusmumriken (VRL-07224) - Rajattoman Sissijätkä VH13-018-0117
39. Milja (VRL-00692) - Mörkövaaran Veikko
40. indy (VRL-06701) - Sweetys Blind Melon VH13-029-0052