KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 24.12.2013
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 19.12.2013
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 18.12.2013, klo 19.04
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 1441-1450
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. juco (VRL-10957) - Mirella REC
2. Nintsu (VRL-01851) - Glan-y-don Amber Bryncroes
3. suba (VRL-12468) - Breandan Edric VH13-046-0017
4. misery. (VRL-01080) - Miseria v. Moons
5. Ricky (VRL-10328) - Chant Fay
6. Miltsu (VRL-05564) - Krasivyj Cvetok VH12-001-0094
7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Helinä VH13-018-0895
8. Saila (VRL-05775) - Degradatie
9. Saila (VRL-05775) - Mehtälän Hilma
10. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Pajulintu VH13-018-1320
11. suba (VRL-12468) - GL Cinderella VH13-017-0107
12. Nintsu (VRL-01851) - Bethesda Wilde Ollie
13. Ricky (VRL-10328) - Kelvoton
14. Susanna (VRL-03881) - Warwickles Lionbrave
15. Miltsu (VRL-05564) - Puh Huijaa! VH12-017-0707
16. suba (VRL-12468) - Breandan Séaghdha VH13-046-0016
17. misery. (VRL-01080) - Noviisin Ruuvari
18. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Leonard VH13-018-1322
19. Meeri N. (VRL-02160) - V.H. Audun
20. Nintsu (VRL-01851) - Eglwysilan
21. Ram. (VRL-02286) - Fiktion Unelma VH13-018-1324
22. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hilppa
23. Ricky (VRL-10328) - Araclett v.d. Lawna
24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Somia VH13-018-0896
25. Meeri N. (VRL-02160) - M.L. Leiskaus VH13-018-1138
26. Lamia (VRL-13332) - Kirjana VH13-018-1276
27. misery. (VRL-01080) - Last Drop Falls
28. Saila (VRL-05775) - Glowmoor Canasta
29. Saila (VRL-05775) - Adelman Cecilia
30. Ricky (VRL-10328) - Narrowing Love VH11-017-0365
31. Nintsu (VRL-01851) - Hyer Uchdryd Maisie
32. misery. (VRL-01080) - Dazhbog v. Moons
33. Emilie (VRL-09880) - Montagne de Royal VH13-104-0014
34. Miltsu (VRL-05564) - Amelia Tov VH12-046-0118
35. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Wiima VH13-018-1321
36. Meeri N. (VRL-02160) - Gravity of Life VH13-038-0067
37. Miltsu (VRL-05564) - Mangon What's Habent VH12-053-0159
38. Milja (VRL-00692) - Fiktion Urhokas VH13-018-0897
39. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Harlekin VH11-017-0568
40. suba (VRL-12468) - Rudolph v. Moons VH13-017-0106

Luokka 2: Helppo B

1. Eeva T. (VRL-00410) - Remelli VH13-018-0890
2. Eeva T. (VRL-00410) - Nyyti Nyytiäinen VH12-018-0133
3. Emilie (VRL-09880) - Cormeille Barkentin VH13-104-0029
4. Ricky (VRL-10328) - Viision Velviira
5. Emilie (VRL-09880) - Wind's Rebel VH11-104-0009
6. dumi (VRL-00218) - Fifth Imp
7. juco (VRL-10957) - Priya Rohana VH13-050-0023
8. Lamia (VRL-13332) - Untuvikon Unohdettu VH13-018-1334
9. suba (VRL-12468) - Idunn Siv VH13-053-0080
10. Ram. (VRL-02286) - Koston Tinka VH12-018-0903
11. Eeva T. (VRL-00410) - Moon Salamatar VH13-018-0892
12. Miltsu (VRL-05564) - Snilli Onu VH12-060-0030
13. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Roosa VH13-018-1197
14. juco (VRL-10957) - Mirella REC
15. suba (VRL-12468) - Poniniemen Charisma
16. Saila (VRL-05775) - Degradatie
17. Eeva T. (VRL-00410) - Hunajapyrstö VH12-018-0134
18. Miltsu (VRL-05564) - Zhestokiy Um VH12-001-0846
19. Saila (VRL-05775) - Mehtälän Hilma
20. Ricky (VRL-10328) - Riiviöiden Tyrni
21. dumi (VRL-00218) - Carridans Gooey
22. dumi (VRL-00218) - Fifth Bobo Bear
23. juco (VRL-10957) - Min Rhonda
24. Miltsu (VRL-05564) - Cecam Daiquiri VH12-017-0341
25. suba (VRL-12468) - Dahlgårds Evighet VH13-028-0032
26. Milja (VRL-00692) - Fiktion Somia VH13-018-0896
27. Saila (VRL-05775) - Glowmoor Canasta
28. dumi (VRL-00218) - Blockwood
29. Ram. (VRL-02286) - Koistilan Sirius VH13-018-1193
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sydänkäpy VH13-018-1139
31. Lamia (VRL-13332) - Leijuvan Linnan Ritari VH13-018-1301
32. Emilie (VRL-09880) - Montagne de Royal VH13-104-0014
33. suba (VRL-12468) - Roudan Sander VH13-053-0035
34. Milja (VRL-00692) - Fiktion Urhokas VH13-018-0897
35. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Vanilja VH13-018-1200
36. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hilppa
37. Ricky (VRL-10328) - Koivupihan Aikapoika
38. Saila (VRL-05775) - Adelman Cecilia
39. Miltsu (VRL-05564) - Sweet Melody C VH12-035-0269
40. Ricky (VRL-10328) - Huvin Uskoton

Luokka 3: Helppo A

1. Emilie (VRL-09880) - Wind's Rebel VH11-104-0009
2. suba (VRL-12468) - GL Midnight Madness VH13-027-0061
3. dumi (VRL-00218) - Fifth Bobo Bear
4. Ricky (VRL-10328) - Huvin Uskoton
5. Emilie (VRL-09880) - Cormeille Barkentin VH13-104-0029
6. Milja (VRL-00692) - Suprant Miau
7. Eeva T. (VRL-00410) - Nyyti Nyytiäinen VH12-018-0133
8. Ricky (VRL-10328) - Riiviöiden Tyrni
9. Eeva T. (VRL-00410) - Hunajapyrstö VH12-018-0134
10. Lamia (VRL-13332) - Koston Routavaara VH12-018-0949
11. Alaera A. (VRL-13283) - Jalomieli TK VH13-018-1382
12. Milja (VRL-00692) - Bellwyvern
13. Milja (VRL-00692) - Aavan Surma
14. dumi (VRL-00218) - Blockwood
15. Alaera A. (VRL-13283) - Fiktion Tuomi VH13-018-1258
16. indy (VRL-06701) - Hillamäen Sour Watermelon VH13-029-0378
17. dumi (VRL-00218) - Fifth Imp
18. indy (VRL-06701) - Ruskamäen Númiriell VH13-029-0383
19. Eeva T. (VRL-00410) - Remelli VH13-018-0890
20. NM. (VRL-00452) - Sävelsalon Elias VH13-035-0136
21. Milja (VRL-00692) - Fiktion Heveli
22. indy (VRL-06701) - Evinrude Lilly VH13-029-0187
23. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Heljä VH12-018-0985
24. Saila (VRL-05775) - Wily Berlian
25. juco (VRL-10957) - Argono CENS VH13-050-0022
26. Eeva T. (VRL-00410) - Moon Salamatar VH13-018-0892
27. suba (VRL-12468) - GL Katla VH13-053-0018
28. suba (VRL-12468) - Morgen v.d. Trondheim VH13-053-0037
29. Ram. (VRL-02286) - Helmen Jemina VH13-018-0562
30. juco (VRL-10957) - Achuta Raziq VH12-050-0002
31. dumi (VRL-00218) - Carridans Gooey
32. indy (VRL-06701) - Mulberry Honeycrush VH13-029-0358
33. Saila (VRL-05775) - Horatio v. Hardell
34. juco (VRL-10957) - Bedragare
35. Ricky (VRL-10328) - Koivupihan Aikapoika
36. NM. (VRL-00452) - Sävelsalon Eemil VH13-029-0272
37. suba (VRL-12468) - Kultaisen Liigan Valtteri VH13-018-0207
38. Ricky (VRL-10328) - Viision Velviira
39. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Muru VH13-018-1199
40. gatinha (VRL-13023) - Ataque de Gueixa VH13-029-0419

Luokka 4: Vaativa B

1. indy (VRL-06701) - Kinross Muchi VH13-029-0411
2. Milja (VRL-00692) - Bellwyvern
3. Miltsu (VRL-05564) - Breezy Olivera VH11-035-0146
4. Lamia (VRL-13332) - Shamaanimorsian VH13-018-1332
5. NM. (VRL-00452) - Sävelsalon Eemil VH13-029-0272
6. Eeva T. (VRL-00410) - Hunninko VH12-018-0596
7. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Huijari VH13-018-1194
8. suba (VRL-12468) - GL Nasmat VH13-003-0060
9. suba (VRL-12468) - ES Dilemmachine ox VH13-003-0059
10. juco (VRL-10957) - Zeta Sagittarii CIR
11. Ram. (VRL-02286) - Hymypeli RHK VH13-018-1192
12. Alaera A. (VRL-13283) - Viehättävän Ilomieli VH13-018-1390
13. Lamia (VRL-13332) - Kwaherin Latilaa VH13-018-1251
14. NM. (VRL-00452) - Sävelsalon Elias VH13-035-0136
15. Ricky (VRL-10328) - Fiktion Jehna
16. Jannica (VRL-04799) - NM's Dominique
17. Ricky (VRL-10328) - Viehättävän Misteli
18. Milja (VRL-00692) - Suprant La Psy
19. Ram. (VRL-02286) - Talismaani VH13-018-0558
20. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Magic Nute
21. Lamia (VRL-13332) - Monsteri-Morrison VH13-018-1333
22. Milja (VRL-00692) - Aerieel
23. Ricky (VRL-10328) - Rakastettu Jiko
24. Milja (VRL-00692) - Suprant Miau
25. Miltsu (VRL-05564) - Mignon Rewa ox VH11-003-0638
26. Lamia (VRL-13332) - Huvimaija
27. Ram. (VRL-02286) - Tulisalama HUI VH13-018-1195
28. Miltsu (VRL-05564) - Abigail Kalászról VH12-056-0064
29. Ricky (VRL-10328) - Huurrekyynel
30. indy (VRL-06701) - Saltcoats Purple Vein VH13-029-0410
31. Jannica (VRL-04799) - Dinlation
32. Nintsu (VRL-01851) - Hijacker
33. suba (VRL-12468) - Nuuttipukki ILO VH13-018-0208
34. indy (VRL-06701) - Alphons Nero VH13-029-0408
35. indy (VRL-06701) - Aberlour Tidny VH13-029-0409
36. Miltsu (VRL-05564) - Paranoid Rewa VH12-218-0005
37. Eeva T. (VRL-00410) - Moon Hurmos VH13-018-0891
38. juco (VRL-10957) - Znekalaj Yemn VH12-120-0037
39. Jannica (VRL-04799) - Hopearinteen Valor
40. Eeva T. (VRL-00410) - Moon Minimimmi VH13-018-1085