KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 06.01.2014
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 02.01.2014
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 27.12.2013, klo 18.46
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 1461-1470
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. suba (VRL-12468) - GL Cinderella VH13-017-0107
2. Lamia (VRL-13332) - Kirjana VH13-018-1276
3. suba (VRL-12468) - Breandan Edric VH13-046-0017
4. gatinha (VRL-13023) - Thursday
5. Miia Maria (VRL-10382) - Nightlily MO VH13-017-0674
6. Huttis (VRL-03370) - Blackthorn's Wilona VH13-104-0018
7. Huttis (VRL-03370) - Jahaan al Najya VH12-003-0733
8. yersinio (VRL-06303) - Duren Lawine VH11-040-0177
9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mysteeri VH13-018-1140
10. Ariela (VRL-10604) - Holmesheart
11. Cannabia (VRL-00033) - Olivia v. Moons VH12-017-0510
12. yushiko (VRL-05196) - Riiviöiden Iltatähti VH13-018-1330
13. Cannabia (VRL-00033) - Boomer v. Moons VH13-017-0702
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtisade VH13-018-1338
15. suba (VRL-12468) - Breandan Séaghdha VH13-046-0016
16. yushiko (VRL-05196) - Lumina VH12-018-0550
17. Ricky (VRL-10328) - Araclett v.d. Lawna
18. Saila (VRL-05775) - Glowmoor Canasta
19. yushiko (VRL-05196) - Fiosrach Caspian VH13-035-0190
20. Ricky (VRL-10328) - Kelvoton
21. Lissu T. (VRL-12701) - Mandariinivaara VH13-018-1172
22. Milja (VRL-00692) - Fiktion Helinä VH13-018-0895
23. yersinio (VRL-06303) - Roudan Gísla VH13-053-0144
24. Huttis (VRL-03370) - Charlene LAC VH13-046-0081
25. yushiko (VRL-05196) - Diega's Fidelma VH13-035-0148
26. elen (VRL-01863) - Bambie
27. suba (VRL-12468) - Rudolph v. Moons VH13-017-0106
28. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kepponen VH13-018-1337
29. yersinio (VRL-06303) - Duren Onika VH07-040-0319
30. Saila (VRL-05775) - Degradatie
31. Ricky (VRL-10328) - Chant Fay
32. Cannabia (VRL-00033) - Marquis v. Moons VH12-017-0598
33. Saila (VRL-05775) - Mehtälän Hilma
34. Cannabia (VRL-00033) - Llygedyn Adameg VH13-026-0192
35. Huttis (VRL-03370) - Blake v. Moons VH12-017-0595
36. Saila (VRL-05775) - Adelman Cecilia
37. elen (VRL-01863) - Moana's Taryn
38. yersinio (VRL-06303) - Djiana v.d. Duren
39. elen (VRL-01863) - Firthbridge Amory
40. Ricky (VRL-10328) - Narrowing Love VH11-017-0365

Luokka 2: Helppo B

1. Huttis (VRL-03370) - Ivanhoe REC VH13-028-0009
2. Ricky (VRL-10328) - Riiviöiden Tyrni
3. yersinio (VRL-06303) - Resen Ivaros VH11-053-0068
4. Lissu T. (VRL-12701) - Viljaton VH13-018-1178
5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Urhokas VH13-018-0897
6. Lamia (VRL-13332) - Leijuvan Linnan Ritari VH13-018-1301
7. Cannabia (VRL-00033) - Olivia v. Moons VH12-017-0510
8. Lamia (VRL-13332) - Untuvikon Unohdettu VH13-018-1334
9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Somia VH13-018-0896
10. Saila (VRL-05775) - Adelman Cecilia
11. Cannabia (VRL-00033) - Marquis v. Moons VH12-017-0598
12. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hilppa
13. Saila (VRL-05775) - Degradatie
14. Ariela (VRL-10604) - Felicia v. Moons
15. Lissu T. (VRL-12701) - Riiviöiden Kuippana VH13-018-0814
16. yersinio (VRL-06303) - Klarina v.d. Duren VH13-040-0338
17. Cannabia (VRL-00033) - Llygedyn Adameg VH13-026-0192
18. Miia Maria (VRL-10382) - Nightlily MO VH13-017-0674
19. Lissu T. (VRL-12701) - Mandariinivaara VH13-018-1172
20. Cannabia (VRL-00033) - Boomer v. Moons VH13-017-0702
21. Saila (VRL-05775) - Mehtälän Hilma
22. Saila (VRL-05775) - Glowmoor Canasta
23. Ricky (VRL-10328) - Viision Velviira
24. yersinio (VRL-06303) - Lucio Donato VH11-033-0018
25. Ariela (VRL-10604) - Wyat Caetlin
26. Ariela (VRL-10604) - Vinstrup Rina
27. suba (VRL-12468) - Idunn Siv VH13-053-0080
28. mori-mori (VRL-11325) - Taj Mizsanthrope VH13-029-0231
29. Ariela (VRL-10604) - Susikallion Suukkosuu
30. Lamia (VRL-13332) - Mäkisuon Helinä VH13-018-1302
31. yersinio (VRL-06303) - Sytje v.d. Duren VH13-040-0337
32. mori-mori (VRL-11325) - Ambition After All VH13-029-0417
33. Ricky (VRL-10328) - Huvin Uskoton
34. Lamia (VRL-13332) - Rosin Karma-Ria VH13-018-1254
35. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sydänkäpy VH13-018-1139
36. suba (VRL-12468) - Campbell SNR
37. suba (VRL-12468) - Dahlgårds Evighet VH13-028-0032
38. mori-mori (VRL-11325) - Rotten Skeletor VH13-029-0414
39. Ricky (VRL-10328) - Koivupihan Aikapoika
40. suba (VRL-12468) - Poniniemen Charisma

Luokka 3: Helppo A

1. suba (VRL-12468) - Kultaisen Liigan Valtteri VH13-018-0207
2. yersinio (VRL-06303) - Pilgrim's Winalon VH11-033-0022
3. suba (VRL-12468) - GL Katla VH13-053-0018
4. Saila (VRL-05775) - Wily Berlian
5. Lamia (VRL-13332) - Moon Ikaros VH13-018-1398
6. mori-mori (VRL-11325) - Rotten Skeletor VH13-029-0414
7. mori-mori (VRL-11325) - Marriage to Die For VH13-006-0233
8. Ricky (VRL-10328) - Viision Velviira
9. Ricky (VRL-10328) - Koivupihan Aikapoika
10. Milja (VRL-00692) - Aavan Surma
11. Lamia (VRL-13332) - Satulinnan Ninariina VH13-018-1351
12. Alaera A. (VRL-13283) - Fiktion Tuomi VH13-018-1258
13. Ricky (VRL-10328) - Huvin Uskoton
14. Ariela (VRL-10604) - Alegren Nukkumatti
15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Heveli
16. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Iltatähti VH13-018-1326
17. Ariela (VRL-10604) - Merike HVL
18. Lissu T. (VRL-12701) - Taikakuun Mitra VH13-018-1073
19. Cannabia (VRL-00033) - Moon Hyytävä VH13-018-1271
20. Saila (VRL-05775) - Raatteen Zombie
21. KurasaOsore (VRL-11602) - Vinhan-Veikko VH13-018-1383
22. Lamia (VRL-13332) - Koston Routavaara VH12-018-0949
23. yersinio (VRL-06303) - Caparice LAC VH13-026-0183
24. mori-mori (VRL-11325) - Götterdämmerung VH13-029-0416
25. Ariela (VRL-10604) - Aavetanssi
26. Ariela (VRL-10604) - Inky Pinky
27. Cannabia (VRL-00033) - Koivumäen Selja VH13-018-1369
28. Saila (VRL-05775) - Horatio v. Hardell
29. suba (VRL-12468) - GL Midnight Madness VH13-027-0061
30. Ricky (VRL-10328) - Riiviöiden Tyrni
31. mori-mori (VRL-11325) - Skeletons in the Closet VH13-006-0213
32. Cannabia (VRL-00033) - Moon Janella VH13-018-1274
33. yersinio (VRL-06303) - Tjaare v.d. Duren VH13-040-0342
34. yersinio (VRL-06303) - Soriana Pic VH11-033-0019
35. Lissu T. (VRL-12701) - Viljaton VH13-018-1178
36. Alaera A. (VRL-13283) - Jalomieli TK VH13-018-1382
37. gatinha (VRL-13023) - Ataque de Gueixa VH13-029-0419
38. Saila (VRL-05775) - Rhea FK
39. Miia Maria (VRL-10382) - Moon Kauhukuva VH13-018-1364
40. suba (VRL-12468) - Roudan Sander VH13-053-0035

Luokka 4: Vaativa B

1. Milja (VRL-00692) - Suprant Miau
2. Lamia (VRL-13332) - Kwaherin Latilaa VH13-018-1251
3. Cannabia (VRL-00033) - Koivumäen Selja VH13-018-1369
4. suba (VRL-12468) - Nuuttipukki ILO VH13-018-0208
5. Alaera A. (VRL-13283) - Riihikorven Teremias VH13-018-1412
6. Milja (VRL-00692) - Bellwyvern
7. Ariela (VRL-10604) - Jameela Eleanor
8. mori-mori (VRL-11325) - Suprant Purrrradium VH13-021-0153
9. yersinio (VRL-06303) - Noir Caspar Duren VH13-040-0670
10. yersinio (VRL-06303) - Duren Aarren VH11-040-0148
11. Alaera A. (VRL-13283) - Viehättävän Ilomieli VH13-018-1390
12. Cannabia (VRL-00033) - Moon Hyytävä VH13-018-1271
13. Huttis (VRL-03370) - Aidan Sevenna VH13-035-0008
14. Milja (VRL-00692) - Aerieel
15. Ricky (VRL-10328) - Rakastettu Jiko
16. Huttis (VRL-03370) - Sir Callahan LAC VH12-027-0217
17. Lamia (VRL-13332) - Monsteri-Morrison VH13-018-1333
18. Miia Maria (VRL-10382) - Moon Kauhukuva VH13-018-1364
19. mori-mori (VRL-11325) - Dropdead Illusionist
20. Lissu T. (VRL-12701) - Moulin Rouge VH13-006-0191
21. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Jellona VH13-018-0255
22. Lamia (VRL-13332) - Huvimaija
23. Lamia (VRL-13332) - Shamaanimorsian VH13-018-1332
24. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Iltatähti VH13-018-1326
25. Ricky (VRL-10328) - Fiktion Jehna
26. mori-mori (VRL-11325) - Irafinn
27. suba (VRL-12468) - ES Dilemmachine ox VH13-003-0059
28. Ariela (VRL-10604) - Ce's Rawenna
29. Ricky (VRL-10328) - Viehättävän Misteli
30. yersinio (VRL-06303) - Olivier v.d. Duren VH13-040-0361
31. suba (VRL-12468) - GL Nasmat VH13-003-0060
32. Cannabia (VRL-00033) - Moon Janella VH13-018-1274
33. Ricky (VRL-10328) - Huurrekyynel
34. Lissu T. (VRL-12701) - Chichi Chimenea VH13-006-0203
35. mori-mori (VRL-11325) - Skeletally Perfect VH13-006-0236
36. yersinio (VRL-06303) - Duren Nation
37. Ariela (VRL-10604) - Koivumäen Salarakas
38. Huttis (VRL-03370) - Moon Nuppunen VH13-018-0282
39. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Suonsilmä VH13-018-0474
40. Ariela (VRL-10604) - Lemondrop HILL!