KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 09.01.2014
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 02.01.2014
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 27.12.2013, klo 18.46
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 1461-1470
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. elen (VRL-01863) - Moana's Taryn
2. yersinio (VRL-06303) - Roudan Gísla VH13-053-0144
3. Huttis (VRL-03370) - Jahaan al Najya VH12-003-0733
4. suba (VRL-12468) - Rudolph v. Moons VH13-017-0106
5. yushiko (VRL-05196) - Fiosrach Caspian VH13-035-0190
6. yushiko (VRL-05196) - Diega's Fidelma VH13-035-0148
7. Saila (VRL-05775) - Mehtälän Hilma
8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Helinä VH13-018-0895
9. Cannabia (VRL-00033) - Olivia v. Moons VH12-017-0510
10. Saila (VRL-05775) - Glowmoor Canasta
11. gatinha (VRL-13023) - Thursday
12. Ricky (VRL-10328) - Narrowing Love VH11-017-0365
13. elen (VRL-01863) - Firthbridge Amory
14. Lissu T. (VRL-12701) - Mandariinivaara VH13-018-1172
15. suba (VRL-12468) - Breandan Séaghdha VH13-046-0016
16. Ariela (VRL-10604) - Holmesheart
17. Huttis (VRL-03370) - Blake v. Moons VH12-017-0595
18. elen (VRL-01863) - Bambie
19. Ricky (VRL-10328) - Kelvoton
20. yushiko (VRL-05196) - Lumina VH12-018-0550
21. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kepponen VH13-018-1337
22. yersinio (VRL-06303) - Djiana v.d. Duren
23. yushiko (VRL-05196) - Riiviöiden Iltatähti VH13-018-1330
24. Cannabia (VRL-00033) - Marquis v. Moons VH12-017-0598
25. Cannabia (VRL-00033) - Llygedyn Adameg VH13-026-0192
26. Huttis (VRL-03370) - Charlene LAC VH13-046-0081
27. Miia Maria (VRL-10382) - Nightlily MO VH13-017-0674
28. Huttis (VRL-03370) - Blackthorn's Wilona VH13-104-0018
29. yersinio (VRL-06303) - Duren Lawine VH11-040-0177
30. Saila (VRL-05775) - Degradatie
31. suba (VRL-12468) - Breandan Edric VH13-046-0017
32. Ricky (VRL-10328) - Chant Fay
33. suba (VRL-12468) - GL Cinderella VH13-017-0107
34. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtisade VH13-018-1338
35. Ricky (VRL-10328) - Araclett v.d. Lawna
36. Lamia (VRL-13332) - Kirjana VH13-018-1276
37. Saila (VRL-05775) - Adelman Cecilia
38. Cannabia (VRL-00033) - Boomer v. Moons VH13-017-0702
39. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mysteeri VH13-018-1140
40. yersinio (VRL-06303) - Duren Onika VH07-040-0319

Luokka 2: Helppo B

1. suba (VRL-12468) - Poniniemen Charisma
2. Lissu T. (VRL-12701) - Viljaton VH13-018-1178
3. Ricky (VRL-10328) - Huvin Uskoton
4. mori-mori (VRL-11325) - Taj Mizsanthrope VH13-029-0231
5. yersinio (VRL-06303) - Klarina v.d. Duren VH13-040-0338
6. yersinio (VRL-06303) - Resen Ivaros VH11-053-0068
7. Ariela (VRL-10604) - Susikallion Suukkosuu
8. suba (VRL-12468) - Campbell SNR
9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Somia VH13-018-0896
10. suba (VRL-12468) - Idunn Siv VH13-053-0080
11. Saila (VRL-05775) - Degradatie
12. Cannabia (VRL-00033) - Marquis v. Moons VH12-017-0598
13. Ricky (VRL-10328) - Viision Velviira
14. mori-mori (VRL-11325) - Rotten Skeletor VH13-029-0414
15. Cannabia (VRL-00033) - Llygedyn Adameg VH13-026-0192
16. Saila (VRL-05775) - Glowmoor Canasta
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hilppa
18. Ariela (VRL-10604) - Felicia v. Moons
19. Cannabia (VRL-00033) - Olivia v. Moons VH12-017-0510
20. Saila (VRL-05775) - Mehtälän Hilma
21. Ricky (VRL-10328) - Koivupihan Aikapoika
22. Lamia (VRL-13332) - Rosin Karma-Ria VH13-018-1254
23. Cannabia (VRL-00033) - Boomer v. Moons VH13-017-0702
24. yersinio (VRL-06303) - Lucio Donato VH11-033-0018
25. Saila (VRL-05775) - Adelman Cecilia
26. Lissu T. (VRL-12701) - Riiviöiden Kuippana VH13-018-0814
27. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sydänkäpy VH13-018-1139
28. mori-mori (VRL-11325) - Ambition After All VH13-029-0417
29. Lissu T. (VRL-12701) - Mandariinivaara VH13-018-1172
30. Huttis (VRL-03370) - Ivanhoe REC VH13-028-0009
31. Milja (VRL-00692) - Fiktion Urhokas VH13-018-0897
32. Ricky (VRL-10328) - Riiviöiden Tyrni
33. yersinio (VRL-06303) - Sytje v.d. Duren VH13-040-0337
34. Lamia (VRL-13332) - Leijuvan Linnan Ritari VH13-018-1301
35. Lamia (VRL-13332) - Untuvikon Unohdettu VH13-018-1334
36. suba (VRL-12468) - Dahlgårds Evighet VH13-028-0032
37. Ariela (VRL-10604) - Wyat Caetlin
38. Ariela (VRL-10604) - Vinstrup Rina
39. Miia Maria (VRL-10382) - Nightlily MO VH13-017-0674
40. Lamia (VRL-13332) - Mäkisuon Helinä VH13-018-1302

Luokka 3: Helppo A

1. yersinio (VRL-06303) - Tjaare v.d. Duren VH13-040-0342
2. Ariela (VRL-10604) - Aavetanssi
3. Saila (VRL-05775) - Rhea FK
4. gatinha (VRL-13023) - Ataque de Gueixa VH13-029-0419
5. Saila (VRL-05775) - Raatteen Zombie
6. Ricky (VRL-10328) - Koivupihan Aikapoika
7. Lamia (VRL-13332) - Satulinnan Ninariina VH13-018-1351
8. suba (VRL-12468) - Roudan Sander VH13-053-0035
9. Ariela (VRL-10604) - Inky Pinky
10. mori-mori (VRL-11325) - Rotten Skeletor VH13-029-0414
11. Alaera A. (VRL-13283) - Jalomieli TK VH13-018-1382
12. Saila (VRL-05775) - Horatio v. Hardell
13. Cannabia (VRL-00033) - Moon Hyytävä VH13-018-1271
14. Alaera A. (VRL-13283) - Fiktion Tuomi VH13-018-1258
15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Heveli
16. mori-mori (VRL-11325) - Götterdämmerung VH13-029-0416
17. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Iltatähti VH13-018-1326
18. KurasaOsore (VRL-11602) - Vinhan-Veikko VH13-018-1383
19. suba (VRL-12468) - GL Katla VH13-053-0018
20. yersinio (VRL-06303) - Soriana Pic VH11-033-0019
21. Saila (VRL-05775) - Wily Berlian
22. Ricky (VRL-10328) - Huvin Uskoton
23. yersinio (VRL-06303) - Pilgrim's Winalon VH11-033-0022
24. Ariela (VRL-10604) - Merike HVL
25. Ricky (VRL-10328) - Viision Velviira
26. Lamia (VRL-13332) - Moon Ikaros VH13-018-1398
27. Lissu T. (VRL-12701) - Viljaton VH13-018-1178
28. yersinio (VRL-06303) - Caparice LAC VH13-026-0183
29. Miia Maria (VRL-10382) - Moon Kauhukuva VH13-018-1364
30. Ariela (VRL-10604) - Alegren Nukkumatti
31. Milja (VRL-00692) - Aavan Surma
32. mori-mori (VRL-11325) - Skeletons in the Closet VH13-006-0213
33. Cannabia (VRL-00033) - Moon Janella VH13-018-1274
34. Lamia (VRL-13332) - Koston Routavaara VH12-018-0949
35. Lissu T. (VRL-12701) - Taikakuun Mitra VH13-018-1073
36. suba (VRL-12468) - Kultaisen Liigan Valtteri VH13-018-0207
37. suba (VRL-12468) - GL Midnight Madness VH13-027-0061
38. Cannabia (VRL-00033) - Koivumäen Selja VH13-018-1369
39. mori-mori (VRL-11325) - Marriage to Die For VH13-006-0233
40. Ricky (VRL-10328) - Riiviöiden Tyrni

Luokka 4: Vaativa B

1. mori-mori (VRL-11325) - Irafinn
2. Lamia (VRL-13332) - Monsteri-Morrison VH13-018-1333
3. Milja (VRL-00692) - Bellwyvern
4. Miia Maria (VRL-10382) - Moon Kauhukuva VH13-018-1364
5. Lamia (VRL-13332) - Kwaherin Latilaa VH13-018-1251
6. Lissu T. (VRL-12701) - Chichi Chimenea VH13-006-0203
7. Ariela (VRL-10604) - Jameela Eleanor
8. Lissu T. (VRL-12701) - Moulin Rouge VH13-006-0191
9. Alaera A. (VRL-13283) - Riihikorven Teremias VH13-018-1412
10. Alaera A. (VRL-13283) - Viehättävän Ilomieli VH13-018-1390
11. Ricky (VRL-10328) - Fiktion Jehna
12. Milja (VRL-00692) - Aerieel
13. suba (VRL-12468) - Nuuttipukki ILO VH13-018-0208
14. yersinio (VRL-06303) - Duren Aarren VH11-040-0148
15. Huttis (VRL-03370) - Moon Nuppunen VH13-018-0282
16. Huttis (VRL-03370) - Sir Callahan LAC VH12-027-0217
17. suba (VRL-12468) - ES Dilemmachine ox VH13-003-0059
18. Ricky (VRL-10328) - Rakastettu Jiko
19. yersinio (VRL-06303) - Noir Caspar Duren VH13-040-0670
20. mori-mori (VRL-11325) - Suprant Purrrradium VH13-021-0153
21. Cannabia (VRL-00033) - Moon Janella VH13-018-1274
22. Ricky (VRL-10328) - Viehättävän Misteli
23. mori-mori (VRL-11325) - Skeletally Perfect VH13-006-0236
24. suba (VRL-12468) - GL Nasmat VH13-003-0060
25. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Jellona VH13-018-0255
26. Cannabia (VRL-00033) - Koivumäen Selja VH13-018-1369
27. Ariela (VRL-10604) - Ce's Rawenna
28. mori-mori (VRL-11325) - Dropdead Illusionist
29. Cannabia (VRL-00033) - Moon Hyytävä VH13-018-1271
30. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Suonsilmä VH13-018-0474
31. yersinio (VRL-06303) - Olivier v.d. Duren VH13-040-0361
32. Huttis (VRL-03370) - Aidan Sevenna VH13-035-0008
33. Lamia (VRL-13332) - Huvimaija
34. Ariela (VRL-10604) - Koivumäen Salarakas
35. Ariela (VRL-10604) - Lemondrop HILL!
36. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Iltatähti VH13-018-1326
37. Lamia (VRL-13332) - Shamaanimorsian VH13-018-1332
38. yersinio (VRL-06303) - Duren Nation
39. Milja (VRL-00692) - Suprant Miau
40. Ricky (VRL-10328) - Huurrekyynel