KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 13.01.2014
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 04.01.2014
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 29.12.2013, klo 18.31
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 1471-1480
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Venttu (VRL-13322) - Doodle Toodle
2. Jonna (VRL-00350) - Kunz Gabriela SVA VH13-017-0713
3. Huttis (VRL-03370) - Blackthorn's Wilona VH13-104-0018
4. Ricky (VRL-10328) - Narrowing Love VH11-017-0365
5. Latu (VRL-01436) - Meáirleach
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mysteeri VH13-018-1140
7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtisade VH13-018-1338
8. yersinio (VRL-06303) - Duren Lawine VH11-040-0177
9. Jonna (VRL-00350) - Sointuvan Vanessa VH13-017-0714
10. Cannabia (VRL-00033) - Marquis v. Moons VH12-017-0598
11. Saila (VRL-05775) - Glowmoor Canasta
12. Cannabia (VRL-00033) - Llygedyn Adameg VH13-026-0192
13. yersinio (VRL-06303) - Roudan Gísla VH13-053-0144
14. narri (VRL-06046) - Mandariinivaara VH13-018-1172
15. Ricky (VRL-10328) - Kelvoton
16. Saila (VRL-05775) - Adelman Cecilia
17. Cannabia (VRL-00033) - Boomer v. Moons VH13-017-0702
18. suba (VRL-12468) - Breandan Edric VH13-046-0017
19. Milja (VRL-00692) - Fiktion Helinä VH13-018-0895
20. Jonna (VRL-00350) - Linda SVA VH11-017-0099
21. Saila (VRL-05775) - Mehtälän Hilma
22. yersinio (VRL-06303) - Discreet v.d. Duren
23. Mariella (VRL-02189) - Paeonia VH13-017-0046
24. Miia Maria (VRL-10382) - Nightlily MO VH13-017-0674
25. Lamia (VRL-13332) - Kirjana VH13-018-1276
26. suba (VRL-12468) - Breandan Séaghdha VH13-046-0016
27. Huttis (VRL-03370) - Charlene LAC VH13-046-0081
28. suba (VRL-12468) - GL Cinderella VH13-017-0107
29. Mariella (VRL-02189) - Päivärinteen Zara VH13-017-0012
30. Venttu (VRL-13322) - Ripples
31. Huttis (VRL-03370) - Blake v. Moons VH12-017-0595
32. suba (VRL-12468) - Rudolph v. Moons VH13-017-0106
33. Jonna (VRL-00350) - Kunz Joel SVA VH11-017-0680
34. Ricky (VRL-10328) - Chant Fay
35. Huttis (VRL-03370) - Carleen LAC VH11-017-0886
36. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kepponen VH13-018-1337
37. Cannabia (VRL-00033) - Olivia v. Moons VH12-017-0510
38. Ricky (VRL-10328) - Araclett v.d. Lawna
39. yersinio (VRL-06303) - Djiana v.d. Duren
40. Saila (VRL-05775) - Räven Mischa

Luokka 2: Helppo B

1. Mariella (VRL-02189) - Päivärinteen Zara VH13-017-0012
2. Cannabia (VRL-00033) - Llygedyn Adameg VH13-026-0192
3. Huttis (VRL-03370) - Drømmeverden LAC VH13-053-0041
4. Saila (VRL-05775) - Räven Mischa
5. suba (VRL-12468) - Campbell SNR
6. Lamia (VRL-13332) - Leijuvan Linnan Ritari VH13-018-1301
7. narri (VRL-06046) - Mandariinivaara VH13-018-1172
8. Freetu (VRL-01534) - Parodian Höveli
9. Cannabia (VRL-00033) - Marquis v. Moons VH12-017-0598
10. Huttis (VRL-03370) - Crëydd Aerau Dawn VH13-025-0004
11. Lamia (VRL-13332) - Mäkisuon Helinä VH13-018-1302
12. Mariella (VRL-02189) - Paeonia VH13-017-0046
13. Ricky (VRL-10328) - Riiviöiden Tyrni
14. Ricky (VRL-10328) - Huvin Uskoton
15. Latu (VRL-01436) - Meáirleach
16. Freetu (VRL-01534) - Myrskyluodon Maija
17. Ricky (VRL-10328) - Koivupihan Aikapoika
18. suba (VRL-12468) - Dahlgårds Evighet VH13-028-0032
19. Saila (VRL-05775) - Glowmoor Canasta
20. Venttu (VRL-13322) - Jestas KUIS
21. Huttis (VRL-03370) - Cwm Iwan Llwyn VH13-022-0009
22. Saila (VRL-05775) - Adelman Cecilia
23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Urhokas VH13-018-0897
24. Latu (VRL-01436) - Firelily
25. Cannabia (VRL-00033) - Boomer v. Moons VH13-017-0702
26. Venttu (VRL-13322) - AL-Hadiye Ox
27. Cannabia (VRL-00033) - Olivia v. Moons VH12-017-0510
28. Venttu (VRL-13322) - Miss Manga
29. suba (VRL-12468) - Poniniemen Charisma
30. Lamia (VRL-13332) - Rosin Karma-Ria VH13-018-1254
31. Lamia (VRL-13332) - Untuvikon Unohdettu VH13-018-1334
32. Milja (VRL-00692) - Fiktion Somia VH13-018-0896
33. suba (VRL-12468) - Idunn Siv VH13-053-0080
34. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hilppa
35. Huttis (VRL-03370) - Dunbrody PM VH13-046-0012
36. Saila (VRL-05775) - Mehtälän Hilma
37. Latu (VRL-01436) - Za Zu
38. Latu (VRL-01436) - Velhon Oppipoika NU
39. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sydänkäpy VH13-018-1139
40. Ricky (VRL-10328) - Viision Velviira

Luokka 3: Helppo A

1. Ricky (VRL-10328) - Riiviöiden Tyrni
2. suba (VRL-12468) - GL Midnight Madness VH13-027-0061
3. Milja (VRL-00692) - Aavan Surma
4. suba (VRL-12468) - GL Katla VH13-053-0018
5. Huttis (VRL-03370) - Cwm Iwan Llwyn VH13-022-0009
6. turjake (VRL-07415) - Cawodydd Ffraid
7. Latu (VRL-01436) - Za Zu
8. Freetu (VRL-01534) - Sennin Justus
9. Ricky (VRL-10328) - Koivupihan Aikapoika
10. Latu (VRL-01436) - Firelily
11. Freetu (VRL-01534) - Parodian Julius
12. Saila (VRL-05775) - Wily Berlian
13. Ricky (VRL-10328) - Huvin Uskoton
14. Mariella (VRL-02189) - Elena VH13-029-0046
15. Huttis (VRL-03370) - Cedion Hafaidd VH13-022-0008
16. Cannabia (VRL-00033) - Moon Hyytävä VH13-018-1271
17. Saila (VRL-05775) - Raatteen Zombie
18. Cannabia (VRL-00033) - Moon Janella VH13-018-1274
19. Lamia (VRL-13332) - Moon Ikaros VH13-018-1398
20. Ricky (VRL-10328) - Viision Velviira
21. Diamonte (VRL-05186) - Serpico AIR VH13-011-0390
22. Freetu (VRL-01534) - Parodian Höveli
23. turjake (VRL-07415) - Vanderveers Papaya
24. Freetu (VRL-01534) - Myrskyluodon Maija
25. Milja (VRL-00692) - Fiktion Heveli
26. Saila (VRL-05775) - Horatio v. Hardell
27. Latu (VRL-01436) - Ahlak
28. Cannabia (VRL-00033) - Kevätrinteen Komia VH13-018-1062
29. Lamia (VRL-13332) - Koston Routavaara VH12-018-0949
30. suba (VRL-12468) - Kultaisen Liigan Valtteri VH13-018-0207
31. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Iltatähti VH13-018-1326
32. Mariella (VRL-02189) - Aelwen Edoras VH12-022-0071
33. Huttis (VRL-03370) - Drømmeverden LAC VH13-053-0041
34. turjake (VRL-07415) - Schicklgruber Havaijoy
35. turjake (VRL-07415) - Delyth Cof Glynn
36. Huttis (VRL-03370) - Morwenna LAC VH13-026-0200
37. Mariella (VRL-02189) - Nerian Blackbird VH12-027-0350
38. suba (VRL-12468) - Roudan Sander VH13-053-0035
39. Venttu (VRL-13322) - Don't Panic
40. Venttu (VRL-13322) - Mistyn Tulitaistelija

Luokka 4: Vaativa B

1. Huttis (VRL-03370) - Moon Nuppunen VH13-018-0282
2. Mariella (VRL-02189) - Sennin Juliaana VH12-018-1365
3. turjake (VRL-07415) - Broadchurch Skippy
4. turjake (VRL-07415) - Springland Boneypop
5. Huttis (VRL-03370) - Aidan Sevenna VH13-035-0008
6. Cannabia (VRL-00033) - Moon Hyytävä VH13-018-1271
7. Huttis (VRL-03370) - Sir Callahan LAC VH12-027-0217
8. Huttis (VRL-03370) - Väinölän Lucas VH13-029-0086
9. Sonja (VRL-11911) - Eyries ox VH12-003-0582
10. turjake (VRL-07415) - Istria Ricarda
11. Mariella (VRL-02189) - Sirkkeen Viljami VH12-018-1307
12. Jasmin (VRL-12914) - Moon Pirella
13. Milja (VRL-00692) - Aerieel
14. Sonja (VRL-11911) - Quidam de Revel VH12-012-0182
15. Sonja (VRL-11911) - Dorina ox VH12-003-0701
16. Lamia (VRL-13332) - Monsteri-Morrison VH13-018-1333
17. Cannabia (VRL-00033) - Moon Janella VH13-018-1274
18. Lamia (VRL-13332) - Shamaanimorsian VH13-018-1332
19. Diamonte (VRL-05186) - Serpico AIR VH13-011-0390
20. suba (VRL-12468) - GL Nasmat VH13-003-0060
21. Ricky (VRL-10328) - Viehättävän Misteli
22. suba (VRL-12468) - Nuuttipukki ILO VH13-018-0208
23. Milja (VRL-00692) - Suprant La Psy
24. Venttu (VRL-13322) - Little Shakira
25. Latu (VRL-01436) - Ideg-Sorag VEC
26. Venttu (VRL-13322) - Ocean Meadow
27. Ricky (VRL-10328) - Huurrekyynel
28. Ricky (VRL-10328) - Fiktion Jehna
29. Cannabia (VRL-00033) - Kevätrinteen Komia VH13-018-1062
30. Jasmin (VRL-12914) - Niemen Gisella
31. Milja (VRL-00692) - Bellwyvern
32. Sonja (VRL-11911) - Little Amor VH12-012-0076
33. Ricky (VRL-10328) - Rakastettu Jiko
34. Lamia (VRL-13332) - Kwaherin Latilaa VH13-018-1251
35. Milja (VRL-00692) - Suprant Miau
36. turjake (VRL-07415) - Mockingbird
37. Latu (VRL-01436) - Ahlak
38. Lamia (VRL-13332) - Huvimaija
39. suba (VRL-12468) - ES Dilemmachine ox VH13-003-0059
40. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Iltatähti VH13-018-1326