KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 14.01.2014
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 05.01.2014
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 05.01.2014, klo 14.36
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 1481-1490
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Miia Maria (VRL-10382) - Nightlily MO VH13-017-0674
2. suba (VRL-12468) - Breandan Edric VH13-046-0017
3. Ipsu (VRL-07145) - Blackburns Red Baron
4. Heimo (VRL-03270) - Eklunds Kalina
5. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Marianne
6. gatinha (VRL-13023) - Thursday
7. Ipsu (VRL-07145) - Edlien Ninya
8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtisade VH13-018-1338
9. Veera (VRL-10444) - Hestia
10. dumi (VRL-00218) - Moulin Lily Lou
11. Melle (VRL-13179) - Tabithalia
12. yersinio (VRL-06303) - Djiana v.d. Duren
13. Melle (VRL-13179) - Bittersweet
14. Melle (VRL-13179) - Omar v. Moons
15. suba (VRL-12468) - GL Cinderella VH13-017-0107
16. dumi (VRL-00218) - Fifth Imp
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kepponen VH13-018-1337
18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mysteeri VH13-018-1140
19. suba (VRL-12468) - Rudolph v. Moons VH13-017-0106
20. yersinio (VRL-06303) - Discreet v.d. Duren
21. Lamia (VRL-13332) - Kirjana VH13-018-1276
22. Ipsu (VRL-07145) - Marydenes Emmie
23. Melle (VRL-13179) - Dismay K
24. Kiiu (VRL-12217) - Avery's Murmur
25. Milja (VRL-00692) - Fiktion Helinä VH13-018-0895
26. Veera (VRL-10444) - Queen Of The Night
27. Juli (VRL-07270) - Koston Pihlaja
28. yersinio (VRL-06303) - Duren Lawine VH11-040-0177
29. Juli (VRL-07270) - Koston Kauneuspilkku VH13-018-0782
30. Cannabia (VRL-00033) - Boomer v. Moons VH13-017-0702
31. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Joutava VH13-018-1236
32. Cannabia (VRL-00033) - Marquis v. Moons VH12-017-0598
33. yersinio (VRL-06303) - Roudan Gísla VH13-053-0144
34. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Tessa
35. Cannabia (VRL-00033) - Olivia v. Moons VH12-017-0510
36. Kiiu (VRL-12217) - Becka
37. suba (VRL-12468) - Breandan Séaghdha VH13-046-0016
38. Veera (VRL-10444) - Juanita
39. Veera (VRL-10444) - Chabella
40. Cannabia (VRL-00033) - Llygedyn Adameg VH13-026-0192

Luokka 2: Helppo B

1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sydänkäpy VH13-018-1139
2. Lamia (VRL-13332) - Leijuvan Linnan Ritari VH13-018-1301
3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hilppa
4. dumi (VRL-00218) - Carridans Gooey
5. yersinio (VRL-06303) - Calcifer v.d. Duren VH13-040-0327
6. Veera (VRL-10444) - Diente dé Leon
7. Dani (VRL-03561) - Avalon Blues
8. suba (VRL-12468) - Dahlgårds Evighet VH13-028-0032
9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Urhokas VH13-018-0897
10. Ipsu (VRL-07145) - Blackburns Red Baron
11. suba (VRL-12468) - Campbell SNR
12. Veera (VRL-10444) - Stepped 'n' Jazzing
13. dumi (VRL-00218) - Fifth Bobo Bear
14. dumi (VRL-00218) - Blockwood
15. suba (VRL-12468) - Poniniemen Charisma
16. Dani (VRL-03561) - Eirias Penfraith Dawn
17. Cannabia (VRL-00033) - Olivia v. Moons VH12-017-0510
18. Cannabia (VRL-00033) - Boomer v. Moons VH13-017-0702
19. Akita VRL-13314 - Kanootin Fubba
20. Dani (VRL-03561) - Cabal Dawn
21. yersinio (VRL-06303) - Cicele v.d. Duren
22. yersinio (VRL-06303) - Lucio Donato VH11-033-0018
23. Cannabia (VRL-00033) - Llygedyn Adameg VH13-026-0192
24. Miia Maria (VRL-10382) - Nightlily MO VH13-017-0674
25. Lamia (VRL-13332) - Rosin Karma-Ria VH13-018-1254
26. suba (VRL-12468) - Idunn Siv VH13-053-0080
27. Milja (VRL-00692) - Fiktion Somia VH13-018-0896
28. yersinio (VRL-06303) - Armando Pic VH11-033-0017
29. Chibson (VRL-03456) - Banana Di Amore
30. mori-mori (VRL-11325) - Ambition After All VH13-029-0417
31. Lamia (VRL-13332) - Untuvikon Unohdettu VH13-018-1334
32. mori-mori (VRL-11325) - Rotten Skeletor VH13-029-0414
33. Lamia (VRL-13332) - Mäkisuon Helinä VH13-018-1302
34. Chibson (VRL-03456) - Volition Power VH04-024-9410
35. mori-mori (VRL-11325) - Taj Mizsanthrope VH13-029-0231
36. Dani (VRL-03561) - Seiren Caniadaeth Dawn
37. mori-mori (VRL-11325) - Isdera Imperator
38. Veera (VRL-10444) - Ferdika
39. Veera (VRL-10444) - Woodpecker Feig
40. Cannabia (VRL-00033) - Marquis v. Moons VH12-017-0598

Luokka 3: Helppo A

1. Kiiu (VRL-12217) - Pirouette Circus
2. Veera (VRL-10444) - Pavlina Presta
3. mori-mori (VRL-11325) - Skeletally Perfect VH13-006-0236
4. mori-mori (VRL-11325) - Isdera Imperator
5. Lamia (VRL-13332) - Moon Ikaros VH13-018-1398
6. mori-mori (VRL-11325) - Skeletons in the Closet VH13-006-0213
7. Lamia (VRL-13332) - Satulinnan Ninariina VH13-018-1351
8. Lamia (VRL-13332) - Koston Routavaara VH12-018-0949
9. suba (VRL-12468) - Roudan Sander VH13-053-0035
10. yersinio (VRL-06303) - Caparice LAC VH13-026-0183
11. Kiiu (VRL-12217) - Zhanna Milaja
12. mori-mori (VRL-11325) - Götterdämmerung VH13-029-0416
13. Diamonte (VRL-05186) - Serpico AIR VH13-011-0390
14. Alaera A. (VRL-13283) - Fiktion Tuomi VH13-018-1258
15. yersinio (VRL-06303) - Pilgrim's Winalon VH11-033-0022
16. Veera (VRL-10444) - I Will So Do If ox
17. Dani (VRL-03561) - Eirias Penfraith Dawn
18. dumi (VRL-00218) - Carridans Gooey
19. KurasaOsore (VRL-11602) - Vinhan-Veikko VH13-018-1383
20. Chibson (VRL-03456) - Aapotti VH13-018-0827
21. suba (VRL-12468) - Kultaisen Liigan Valtteri VH13-018-0207
22. suba (VRL-12468) - GL Midnight Madness VH13-027-0061
23. dumi (VRL-00218) - Blockwood
24. Veera (VRL-10444) - Aura Sundara Raziq
25. Alaera A. (VRL-13283) - Jalomieli TK VH13-018-1382
26. Milja (VRL-00692) - Aavan Surma
27. Miia Maria (VRL-10382) - Moon Kauhukuva VH13-018-1364
28. suba (VRL-12468) - GL Katla VH13-053-0018
29. Kiiu (VRL-12217) - Lumen Winnie
30. yersinio (VRL-06303) - Astraia v.d. Duren VH13-040-0671
31. Kiiu (VRL-12217) - Lucky Goldilocks LM
32. Dani (VRL-03561) - Seiren Caniadaeth Dawn
33. Chibson (VRL-03456) - Riiviöiden Murhamysteeri
34. Dani (VRL-03561) - Cabal Dawn
35. yersinio (VRL-06303) - Soriana Pic VH11-033-0019
36. Veera (VRL-10444) - Dream of the Love
37. Milja (VRL-00692) - Fiktion Heveli
38. Dani (VRL-03561) - Avalon Blues
39. gatinha (VRL-13023) - Ataque de Gueixa VH13-029-0419
40. dumi (VRL-00218) - Fifth Bobo Bear

Luokka 4: Vaativa B

1. Milja (VRL-00692) - Suprant Xiró
2. Milja (VRL-00692) - Suprant Miau
3. Cannabia (VRL-00033) - Moon Janella VH13-018-1274
4. Kiiu (VRL-12217) - Lumen London
5. Melle (VRL-13179) - Alderneldon
6. yersinio (VRL-06303) - Duren Aarren VH11-040-0148
7. Diamonte (VRL-05186) - Serpico AIR VH13-011-0390
8. Veera (VRL-10444) - Bonito Caballo
9. Dani (VRL-03561) - Sin VH13-023-0097
10. Dani (VRL-03561) - Calembel
11. yersinio (VRL-06303) - Noir Caspar Duren VH13-040-0670
12. Lamia (VRL-13332) - Shamaanimorsian VH13-018-1332
13. Veera (VRL-10444) - Balerna Glut
14. mori-mori (VRL-11325) - Suprant Purrrradium VH13-021-0153
15. Veera (VRL-10444) - Fairy Gueen ox
16. suba (VRL-12468) - GL Nasmat VH13-003-0060
17. Alaera A. (VRL-13283) - Riihikorven Teremias VH13-018-1412
18. mori-mori (VRL-11325) - Dropdead Illusionist
19. mori-mori (VRL-11325) - Irafinn
20. Kiiu (VRL-12217) - Glaudja Mor
21. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Iltatähti VH13-018-1326
22. Dani (VRL-03561) - Calandria Venice VH13-023-0048
23. Lamia (VRL-13332) - Monsteri-Morrison VH13-018-1333
24. Alaera A. (VRL-13283) - Viehättävän Ilomieli VH13-018-1390
25. Miia Maria (VRL-10382) - Moon Kauhukuva VH13-018-1364
26. Lamia (VRL-13332) - Kwaherin Latilaa VH13-018-1251
27. mori-mori (VRL-11325) - Götterdämmerung VH13-029-0416
28. Kiiu (VRL-12217) - Slečna Zem
29. Milja (VRL-00692) - Aerieel
30. suba (VRL-12468) - Nuuttipukki ILO VH13-018-0208
31. Veera (VRL-10444) - Ilerlemek VEC
32. yersinio (VRL-06303) - Olivier v.d. Duren VH13-040-0361
33. Cannabia (VRL-00033) - Koivumäen Selja VH13-018-1369
34. Kiiu (VRL-12217) - Zharox Chari al Sharifa
35. yersinio (VRL-06303) - Duren Nation
36. Cannabia (VRL-00033) - Moon Hyytävä VH13-018-1271
37. Milja (VRL-00692) - Suprant La Psy
38. suba (VRL-12468) - ES Dilemmachine ox VH13-003-0059
39. Lamia (VRL-13332) - Huvimaija
40. Dani (VRL-03561) - Llanellen Cessair Dawn