KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 07.05.2014
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 02.05.2014
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 25.04.2014, klo 19.10
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 1671-1680
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Meeri N. (VRL-02160) - Gravity of Life VH13-038-0067
2. Pierre (VRL-10531) - Tweezed Trixie
3. Dani (VRL-03561) - Meddyliau Drist
4. Arnika (VRL-01371) - Félhold Ion VH12-105-0001
5. Odelie (VRL-08973) - Trequartista Dei
6. Arnika (VRL-01371) - Comghall Ion VH12-036-0001
7. Ricky (VRL-10328) - Hellboy
8. Pierre (VRL-10531) - Hetekka VH13-018-0657
9. Taru Koivula (VRL-01717) - Keandre VH12-093-0042
10. Taru Koivula (VRL-01717) - Kadrina VH12-093-0001
11. merikissa (VRL-13337) - Dahlgårds Klara
12. Miia Maria (VRL-10382) - Blushing Bride MO VH14-017-0234
13. merikissa (VRL-13337) - Dahlgårds Safir VH14-028-0091
14. merikissa (VRL-13337) - Dahlgårds Lenny
15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Attila VH14-018-0492
16. Pierre (VRL-10531) - Murkula VH13-018-0587
17. Arnika (VRL-01371) - Monark VH06-051-7896
18. merikissa (VRL-13337) - Cresendo's Rakel VH14-028-0059
19. Ricky (VRL-10328) - Utopia's Majleen
20. Arnika (VRL-01371) - Dun Halligan VH06-071-5808
21. satu (VRL-00124) - Vaapukan Ronkeli VH14-017-0155
22. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Myy VH13-018-0664
23. Milja (VRL-00692) - Haavelaakson Eevi VH14-018-0017
24. Miia Maria (VRL-10382) - Tiilikan Hippiäinen VH14-017-0188
25. Scilla (VRL-00091) - Sixx Janette MET
26. Jenna S. (VRL-00766) - Caldicott Booker VH14-017-0203
27. Ricky (VRL-10328) - Helldina
28. Jenna S. (VRL-00766) - Yard's Merri VH14-057-0030
29. Scilla (VRL-00091) - Maximum Fiasco MET
30. Dani (VRL-03561) - Blackwoods Everholt
31. Dani (VRL-03561) - Chigeon Sin VH14-024-0034
32. Meeri N. (VRL-02160) - V.H. Audun VH14-051-0003
33. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuutikki VH14-018-0490
34. satu (VRL-00124) - Bianca v. Moons BH14-017-0122
35. Milja (VRL-00692) - Fiktion Melodia VH13-018-1352
36. Ricky (VRL-10328) - Elm Wendla
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Julma-Jussi TK VH14-018-0391
38. Jenna S. (VRL-00766) - Elfe Cearl VH14-017-0204
39. Meeri N. (VRL-02160) - Nira Inside Spell VH13-017-0728
40. Jenna S. (VRL-00766) - Josefiina J&K VH11-017-0426

Luokka 2: Helppo B

1. wishmaster (VRL-02889) - A.D. Do Re Mi
2. Arnika (VRL-01371) - Diane Seraf VH06-001-0595
3. Ricky (VRL-10328) - PS. Lil' Pelgrem
4. Jannica (VRL-04799) - A.D. Magnificient Rock
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Julma-Jussi TK VH14-018-0391
6. merikissa (VRL-13337) - Dahlgårds Safir VH14-028-0091
7. Ricky (VRL-10328) - Rumour's Akatius
8. Jannica (VRL-04799) - P.P. Sonwite
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Hovi-Niko VH06-018-5368
10. Milja (VRL-00692) - Viehättävän Hento VH14-018-0016
11. merikissa (VRL-13337) - Dahlgårds Klara
12. Ricky (VRL-10328) - Elm Wendla
13. merikissa (VRL-13337) - Dahlgårds Lenny
14. satu (VRL-00124) - A Day Long Dollar Short MET
15. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zar VH14-053-0069
16. wishmaster (VRL-02889) - Aidan Jaynees VH12-035-0032
17. Arnika (VRL-01371) - Killroy O'Shea VH06-036-9548
18. Milja (VRL-00692) - Rätvänän Julkea VH14-018-0047
19. Miia Maria (VRL-10382) - Blushing Bride MO VH14-017-0234
20. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zack VH14-053-0070
21. wishmaster (VRL-02889) - Painswick Théo VH14-027-0076
22. Ricky (VRL-10328) - Sävelsalon Sonja VH14-035-0004
23. Jannica (VRL-04799) - A.D. Ocean Diamond
24. Odelie (VRL-08973) - Roudan Førelsen
25. Scilla (VRL-00091) - Sixx Janette MET
26. Arnika (VRL-01371) - Irish Bourbon VH06-099-5550
27. Sachiyo (VRL-11290) - Riihikorven Vekara
28. Pierre (VRL-10531) - Enlazar
29. merikissa (VRL-13337) - Cresendo's Rakel VH14-028-0059
30. Pierre (VRL-10531) - Himpulan Sädekehä VH14-017-0221
31. Scilla (VRL-00091) - Maximum Fiasco MET
32. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mainio VH13-018-1349
33. Jannica (VRL-04799) - P.P. Phalélina's
34. Arnika (VRL-01371) - Ivana NOR VH06-051-6294
35. Dani (VRL-03561) - Blackwoods Everholt
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Heinämäen Taikuri VH06-018-5351
37. Dani (VRL-03561) - Chigeon Sin VH14-024-0034
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Heinämäen Tarinoitsija VH14-018-0241
39. Miia Maria (VRL-10382) - Tiilikan Hippiäinen VH14-017-0188
40. Dani (VRL-03561) - Meddyliau Drist

Luokka 3: Helppo A

1. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zack VH14-053-0070
2. satu (VRL-00124) - Riiviöiden Murhamysteeri
3. wishmaster (VRL-02889) - Aidan Jaynees VH12-035-0032
4. Jannica (VRL-04799) - P.P. Phalélina's
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Sävelsalon Eemil VH13-029-0272
6. merikissa (VRL-13337) - Adelina Freizeit
7. Odelie (VRL-08973) - Llachraidd Dawn
8. Jannica (VRL-04799) - Criallt Genethig Lleucu
9. Scilla (VRL-00091) - Fiktion Tuomi VH13-018-1258
10. Milja (VRL-00692) - Fiktion Herttuatar VH13-018-1340
11. Ricky (VRL-10328) - Koston Uniherra
12. Milja (VRL-00692) - Fiktion Marionetti VH13-018-1341
13. merikissa (VRL-13337) - Koivumäen Hugo VH14-018-0539
14. Pierre (VRL-10531) - Jimi-Viljami
15. Scilla (VRL-00091) - Jalomieli TK VH13-018-1382
16. Ricky (VRL-10328) - Sävelsalon Sonja VH14-035-0004
17. wishmaster (VRL-02889) - Painswick Théo VH14-027-0076
18. Ricky (VRL-10328) - Sävelsalon Saana VH14-029-0039
19. Cric (VRL-05961) - Rotvallin Tigris VH12-029-0367
20. Pierre (VRL-10531) - Huvitutin Tähtitaika VH14-018-0444
21. Scilla (VRL-00091) - Eveningstar's Dreamtime VH02-027-0704
22. Scilla (VRL-00091) - H.T. Barad-Dûr VH02-027-9261
23. Odelie (VRL-08973) - Nerian Classical Carie
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Sävelsalon Elias VH13-035-0136
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Aarniometsän Valonvälke VH14-018-0240
26. Dani (VRL-03561) - Art Cleo Jane
27. Sachiyo (VRL-11290) - PP's Nasta Lento
28. satu (VRL-00124) - Vaapukan Elo-Isa VH14-018-0580
29. wishmaster (VRL-02889) - A.D. Do Re Mi
30. merikissa (VRL-13337) - Prada Krypton
31. Dani (VRL-03561) - Utopia's Cranberry
32. Ricky (VRL-10328) - Sävelsalon Isla VH14-029-0052
33. merikissa (VRL-13337) - Koivumäen Tappivanukas
34. Tuulia T. (VRL-00084) - FS Uniikki VH06-018-5427
35. Cric (VRL-05961) - Scoopy SLC VH12-029-0489
36. Jannica (VRL-04799) - A.D. Emma's Olympian
37. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zar VH14-053-0069
38. Jannica (VRL-04799) - Criallt Einion
39. Cric (VRL-05961) - Fame's Tresor VH12-029-0293
40. Cric (VRL-05961) - Alena SLC VH12-027-0162

Luokka 4: Vaativa B

1. Scilla (VRL-00091) - Moon Jesper VH14-018-0124
2. Odelie (VRL-08973) - Ecensúliy
3. Sachiyo (VRL-11290) - Hirttivaaran Sisilia
4. Odelie (VRL-08973) - Dormatiur Fleur
5. Jannica (VRL-04799) - Cusop's Neptune
6. merikissa (VRL-13337) - Koivumäen Hugo VH14-018-0539
7. satu (VRL-00124) - Vaapukan Elo-Isa VH14-018-0580
8. Cric (VRL-05961) - Utopia VH13-018-0063
9. Scilla (VRL-00091) - Viehättävän Ilomieli VH13-018-1390
10. Scilla (VRL-00091) - Red Summer VH14-011-0025
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Heinämäen Tinjami VH06-018-5383
12. Sachiyo (VRL-11290) - Koston Haiku
13. Cric (VRL-05961) - Jukujenkka VH12-018-0345
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Sävelsalon Elias VH13-035-0136
15. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Riikkari VH13-018-0531
16. Jannica (VRL-04799) - A.D. Dellan Sweet Pea
17. Odelie (VRL-08973) - Hyperactive
18. Arnika (VRL-01371) - Lady Meredith VH02-026-0612
19. merikissa (VRL-13337) - Aidan Hurple
20. Sachiyo (VRL-11290) - Vaapukan Luuttu
21. Sachiyo (VRL-11290) - Hetken Luomus
22. Arnika (VRL-01371) - Holga VH12-201-0004
23. Pierre (VRL-10531) - Hämminki VH14-018-0153
24. merikissa (VRL-13337) - Vaapukan Roope
25. Jannica (VRL-04799) - Corona's French Flame
26. Ricky (VRL-10328) - Kuvakessu
27. Ricky (VRL-10328) - Sävelsalon Isla VH14-029-0052
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Annin Ylioppilas VH14-018-0258
29. Dani (VRL-03561) - Skye
30. Ricky (VRL-10328) - Aaveen Kyynelvirta
31. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Almiira VH14-018-0441
32. Cric (VRL-05961) - Uni Elmeri VH12-018-1126
33. Scilla (VRL-00091) - Belle of Kilronan VH11-021-0007
34. Pierre (VRL-10531) - Vaapukan Lumikeiju VH14-018-0152
35. Odelie (VRL-08973) - Dominante Fleur
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Sävelsalon Eemil VH13-029-0272
37. Jannica (VRL-04799) - Feril
38. Ricky (VRL-10328) - Sävelsalon Saana VH14-029-0039
39. Arnika (VRL-01371) - Mejork af d'Armens VH06-010-9566
40. merikissa (VRL-13337) - Koivumäen Tappivanukas