KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 10.05.2014
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 02.05.2014
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 25.04.2014, klo 19.10
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 1671-1680
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Jenna S. (VRL-00766) - Elfe Cearl VH14-017-0204
2. Ricky (VRL-10328) - Elm Wendla
3. Miia Maria (VRL-10382) - Blushing Bride MO VH14-017-0234
4. Arnika (VRL-01371) - Comghall Ion VH12-036-0001
5. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Myy VH13-018-0664
6. satu (VRL-00124) - Vaapukan Ronkeli VH14-017-0155
7. Ricky (VRL-10328) - Utopia's Majleen
8. Arnika (VRL-01371) - Monark VH06-051-7896
9. satu (VRL-00124) - Bianca v. Moons BH14-017-0122
10. Meeri N. (VRL-02160) - V.H. Audun VH14-051-0003
11. Jenna S. (VRL-00766) - Josefiina J&K VH11-017-0426
12. merikissa (VRL-13337) - Dahlgårds Lenny
13. Pierre (VRL-10531) - Murkula VH13-018-0587
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuutikki VH14-018-0490
15. Arnika (VRL-01371) - Dun Halligan VH06-071-5808
16. Ricky (VRL-10328) - Helldina
17. Taru Koivula (VRL-01717) - Keandre VH12-093-0042
18. Meeri N. (VRL-02160) - Gravity of Life VH13-038-0067
19. Scilla (VRL-00091) - Sixx Janette MET
20. Miia Maria (VRL-10382) - Tiilikan Hippiäinen VH14-017-0188
21. Jenna S. (VRL-00766) - Caldicott Booker VH14-017-0203
22. Dani (VRL-03561) - Blackwoods Everholt
23. Ricky (VRL-10328) - Hellboy
24. Milja (VRL-00692) - Haavelaakson Eevi VH14-018-0017
25. Arnika (VRL-01371) - Félhold Ion VH12-105-0001
26. Jenna S. (VRL-00766) - Yard's Merri VH14-057-0030
27. Milja (VRL-00692) - Fiktion Attila VH14-018-0492
28. Pierre (VRL-10531) - Hetekka VH13-018-0657
29. merikissa (VRL-13337) - Dahlgårds Klara
30. Odelie (VRL-08973) - Trequartista Dei
31. Meeri N. (VRL-02160) - Nira Inside Spell VH13-017-0728
32. Milja (VRL-00692) - Fiktion Melodia VH13-018-1352
33. merikissa (VRL-13337) - Cresendo's Rakel VH14-028-0059
34. merikissa (VRL-13337) - Dahlgårds Safir VH14-028-0091
35. Taru Koivula (VRL-01717) - Kadrina VH12-093-0001
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Julma-Jussi TK VH14-018-0391
37. Pierre (VRL-10531) - Tweezed Trixie
38. Scilla (VRL-00091) - Maximum Fiasco MET
39. Dani (VRL-03561) - Chigeon Sin VH14-024-0034
40. Dani (VRL-03561) - Meddyliau Drist

Luokka 2: Helppo B

1. Jannica (VRL-04799) - P.P. Phalélina's
2. Arnika (VRL-01371) - Irish Bourbon VH06-099-5550
3. Scilla (VRL-00091) - Sixx Janette MET
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Julma-Jussi TK VH14-018-0391
5. Arnika (VRL-01371) - Killroy O'Shea VH06-036-9548
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mainio VH13-018-1349
7. merikissa (VRL-13337) - Dahlgårds Lenny
8. Dani (VRL-03561) - Chigeon Sin VH14-024-0034
9. Odelie (VRL-08973) - Roudan Førelsen
10. merikissa (VRL-13337) - Dahlgårds Safir VH14-028-0091
11. Sachiyo (VRL-11290) - Riihikorven Vekara
12. Milja (VRL-00692) - Viehättävän Hento VH14-018-0016
13. Dani (VRL-03561) - Blackwoods Everholt
14. Jannica (VRL-04799) - A.D. Ocean Diamond
15. Scilla (VRL-00091) - Maximum Fiasco MET
16. merikissa (VRL-13337) - Dahlgårds Klara
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Hovi-Niko VH06-018-5368
18. Arnika (VRL-01371) - Ivana NOR VH06-051-6294
19. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zar VH14-053-0069
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Heinämäen Tarinoitsija VH14-018-0241
21. Ricky (VRL-10328) - Sävelsalon Sonja VH14-035-0004
22. Pierre (VRL-10531) - Enlazar
23. wishmaster (VRL-02889) - Painswick Théo VH14-027-0076
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Heinämäen Taikuri VH06-018-5351
25. Ricky (VRL-10328) - Rumour's Akatius
26. Jannica (VRL-04799) - P.P. Sonwite
27. wishmaster (VRL-02889) - A.D. Do Re Mi
28. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zack VH14-053-0070
29. Dani (VRL-03561) - Meddyliau Drist
30. wishmaster (VRL-02889) - Aidan Jaynees VH12-035-0032
31. satu (VRL-00124) - A Day Long Dollar Short MET
32. Milja (VRL-00692) - Rätvänän Julkea VH14-018-0047
33. Miia Maria (VRL-10382) - Tiilikan Hippiäinen VH14-017-0188
34. merikissa (VRL-13337) - Cresendo's Rakel VH14-028-0059
35. Miia Maria (VRL-10382) - Blushing Bride MO VH14-017-0234
36. Jannica (VRL-04799) - A.D. Magnificient Rock
37. Ricky (VRL-10328) - PS. Lil' Pelgrem
38. Pierre (VRL-10531) - Himpulan Sädekehä VH14-017-0221
39. Ricky (VRL-10328) - Elm Wendla
40. Arnika (VRL-01371) - Diane Seraf VH06-001-0595

Luokka 3: Helppo A

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Aarniometsän Valonvälke VH14-018-0240
2. Pierre (VRL-10531) - Jimi-Viljami
3. merikissa (VRL-13337) - Adelina Freizeit
4. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zar VH14-053-0069
5. merikissa (VRL-13337) - Koivumäen Hugo VH14-018-0539
6. Ricky (VRL-10328) - Sävelsalon Sonja VH14-035-0004
7. Ricky (VRL-10328) - Sävelsalon Saana VH14-029-0039
8. Jannica (VRL-04799) - Criallt Einion
9. satu (VRL-00124) - Vaapukan Elo-Isa VH14-018-0580
10. Ricky (VRL-10328) - Sävelsalon Isla VH14-029-0052
11. Scilla (VRL-00091) - Fiktion Tuomi VH13-018-1258
12. Pierre (VRL-10531) - Huvitutin Tähtitaika VH14-018-0444
13. Jannica (VRL-04799) - A.D. Emma's Olympian
14. Cric (VRL-05961) - Scoopy SLC VH12-029-0489
15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Marionetti VH13-018-1341
16. Scilla (VRL-00091) - Eveningstar's Dreamtime VH02-027-0704
17. Tuulia T. (VRL-00084) - FS Uniikki VH06-018-5427
18. Jannica (VRL-04799) - Criallt Genethig Lleucu
19. wishmaster (VRL-02889) - A.D. Do Re Mi
20. satu (VRL-00124) - Riiviöiden Murhamysteeri
21. Scilla (VRL-00091) - Jalomieli TK VH13-018-1382
22. merikissa (VRL-13337) - Koivumäen Tappivanukas
23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Herttuatar VH13-018-1340
24. Sachiyo (VRL-11290) - PP's Nasta Lento
25. Odelie (VRL-08973) - Nerian Classical Carie
26. Pierre (VRL-10531) - Stjöbørg Zack VH14-053-0070
27. Jannica (VRL-04799) - P.P. Phalélina's
28. Cric (VRL-05961) - Rotvallin Tigris VH12-029-0367
29. Ricky (VRL-10328) - Koston Uniherra
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Sävelsalon Eemil VH13-029-0272
31. Cric (VRL-05961) - Alena SLC VH12-027-0162
32. Scilla (VRL-00091) - H.T. Barad-Dûr VH02-027-9261
33. Dani (VRL-03561) - Utopia's Cranberry
34. Cric (VRL-05961) - Fame's Tresor VH12-029-0293
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Sävelsalon Elias VH13-035-0136
36. wishmaster (VRL-02889) - Aidan Jaynees VH12-035-0032
37. merikissa (VRL-13337) - Prada Krypton
38. Dani (VRL-03561) - Art Cleo Jane
39. Odelie (VRL-08973) - Llachraidd Dawn
40. wishmaster (VRL-02889) - Painswick Théo VH14-027-0076

Luokka 4: Vaativa B

1. satu (VRL-00124) - Vaapukan Elo-Isa VH14-018-0580
2. Arnika (VRL-01371) - Holga VH12-201-0004
3. Pierre (VRL-10531) - Vaapukan Lumikeiju VH14-018-0152
4. Sachiyo (VRL-11290) - Hetken Luomus
5. Sachiyo (VRL-11290) - Hirttivaaran Sisilia
6. Ricky (VRL-10328) - Aaveen Kyynelvirta
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Sävelsalon Eemil VH13-029-0272
8. Cric (VRL-05961) - Utopia VH13-018-0063
9. Odelie (VRL-08973) - Dormatiur Fleur
10. Ricky (VRL-10328) - Kuvakessu
11. Odelie (VRL-08973) - Ecensúliy
12. merikissa (VRL-13337) - Vaapukan Roope
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Annin Ylioppilas VH14-018-0258
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Sävelsalon Elias VH13-035-0136
15. Scilla (VRL-00091) - Viehättävän Ilomieli VH13-018-1390
16. Pierre (VRL-10531) - Hämminki VH14-018-0153
17. Sachiyo (VRL-11290) - Koston Haiku
18. Scilla (VRL-00091) - Belle of Kilronan VH11-021-0007
19. Cric (VRL-05961) - Uni Elmeri VH12-018-1126
20. Sachiyo (VRL-11290) - Vaapukan Luuttu
21. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Riikkari VH13-018-0531
22. Ricky (VRL-10328) - Sävelsalon Isla VH14-029-0052
23. merikissa (VRL-13337) - Koivumäen Hugo VH14-018-0539
24. merikissa (VRL-13337) - Koivumäen Tappivanukas
25. Ricky (VRL-10328) - Sävelsalon Saana VH14-029-0039
26. Dani (VRL-03561) - Skye
27. Jannica (VRL-04799) - Corona's French Flame
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Heinämäen Tinjami VH06-018-5383
29. Scilla (VRL-00091) - Red Summer VH14-011-0025
30. merikissa (VRL-13337) - Aidan Hurple
31. Jannica (VRL-04799) - Feril
32. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Almiira VH14-018-0441
33. Odelie (VRL-08973) - Dominante Fleur
34. Jannica (VRL-04799) - Cusop's Neptune
35. Scilla (VRL-00091) - Moon Jesper VH14-018-0124
36. Arnika (VRL-01371) - Mejork af d'Armens VH06-010-9566
37. Arnika (VRL-01371) - Lady Meredith VH02-026-0612
38. Cric (VRL-05961) - Jukujenkka VH12-018-0345
39. Odelie (VRL-08973) - Hyperactive
40. Jannica (VRL-04799) - A.D. Dellan Sweet Pea