KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 14.07.2014
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 11.07.2014
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 05.07.2014, klo 19.14
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 1781-1790
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Hilla
2. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Helmi
3. Pierre (VRL-10531) - Kipinälista K VH13-018-1059
4. Elsie (VRL-10986) - Enchantment
5. Miia Maria (VRL-10382) - Casimir v. Hardell VH14-017-0278
6. suba (VRL-12468) - Derian Maisie VH14-061-0027
7. Janna (VRL-13501) - Moon Suruaika VH14-018-1057
8. suba (VRL-12468) - Wyat Lili Lullaby VH14-017-0216
9. Miivi (VRL-13320) - Rose
10. Elsie (VRL-10986) - Snilli Tiffany
11. momelus (VRL-13625) - Moon Jääruusu VH14-018-0828
12. Ricky (VRL-10328) - Utopia's Majleen
13. Dani (VRL-03561) - Machen Mabon Mawddach
14. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Bonita
15. suba (VRL-12468) - Mydland Lilje VH14-053-0028
16. Dora (VRL-13090) - Durriyah al Najya
17. momelus (VRL-13625) - Fiktion Soturi VH14-018-0827
18. Ricky (VRL-10328) - PS. Lil' Pelgrem
19. Elsie (VRL-10986) - Concetrate SIC
20. Pierre (VRL-10531) - Tweezed Trixie VH14-017-0258
21. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aprilli VH14-018-0498
22. suba (VRL-12468) - GL Kolbjørn VH13-053-0126
23. Pierre (VRL-10531) - Cyndara VH14-046-0058
24. Miivi (VRL-13320) - Ocean Eliot
25. Milja (VRL-00692) - Koistilan Lieska VH14-018-0709
26. Penelopeia (VRL-10625) - Moons Million Tears
27. Milja (VRL-00692) - Fiktion Uinaus VH14-018-0494
28. Ricky (VRL-10328) - Vietari
29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Velmeri VH14-018-0495
30. Jade (VRL-01403) - Frost Ice
31. Miivi (VRL-13320) - TFH Onnen Kyynel
32. JP (VRL-01948) - Kullan Vernissa
33. Penelopeia (VRL-10625) - Lippa SWE VH14-028-0168
34. momelus (VRL-13625) - Lev VH14-001-0035
35. Jade (VRL-01403) - Kepell Meister GP
36. Elsie (VRL-10986) - Champagne Pearly SVA
37. Miivi (VRL-13320) - Celeste
38. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Myy VH13-018-0664
39. Dani (VRL-03561) - Seanmar Tarawiad
40. Ricky (VRL-10328) - Helldina

Luokka 2: Helppo B

1. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Miro
2. suba (VRL-12468) - Sivert LAC VH13-053-0079
3. Pierre (VRL-10531) - Kaksnelonen VH13-018-0583
4. Pipsa (VRL-08409) - Hestia Zephyr VH14-031-0560
5. Dani (VRL-03561) - Dunmoor Northern Nights
6. Milja (VRL-00692) - Mäkisuon Helmiina VH13-018-0133
7. JP (VRL-01948) - A.D. Rosy Affair
8. Elsie (VRL-10986) - Concetrate SIC
9. Pierre (VRL-10531) - Kolmijono VH13-018-0584
10. Milja (VRL-00692) - Tuohimäen Ruiskaunokki
11. Dani (VRL-03561) - Dunmoor Welsh Kiss
12. Pipsa (VRL-08409) - Slecna Zofka VH13-243-0005
13. suba (VRL-12468) - Vaapukan Saana VH14-017-0299
14. Ricky (VRL-10328) - Torkkukoipi
15. Ricky (VRL-10328) - Maximum Fiasco MET VH14-017-0210
16. Milja (VRL-00692) - Vaapukan Tilta VH14-018-0711
17. Penelopeia (VRL-10625) - Moons Million Tears
18. Dora (VRL-13090) - Durriyah al Najya
19. Pipsa (VRL-08409) - Linerle VH13-053-0038
20. Pierre (VRL-10531) - Cyndara VH14-046-0058
21. Ricky (VRL-10328) - Vampyrenne SE
22. Dani (VRL-03561) - Aur Celtaidd Dawn
23. Elsie (VRL-10986) - Champagne Pearly SVA
24. JP (VRL-01948) - Idya Icarus
25. JP (VRL-01948) - Acantha's Miss Serena
26. Pierre (VRL-10531) - Lumen Hafrinna
27. Elsie (VRL-10986) - Enchantment
28. Milja (VRL-00692) - Hienohelma TM
29. Ricky (VRL-10328) - Rumour's Akatius
30. Pipsa (VRL-08409) - Solsikke VH05-053-0376
31. Viivuska (VRL-00502) - Breven Jade VH12-029-0328
32. suba (VRL-12468) - Reposaaren Carrie VH14-017-0099
33. Viivuska (VRL-00502) - Jabberwocky Breezy VH14-029-0097
34. Dani (VRL-03561) - Marchalarch Dawn
35. Elsie (VRL-10986) - Snilli Tiffany
36. Jade (VRL-01403) - Aelwen Ceril
37. Jade (VRL-01403) - Erwin LAC
38. suba (VRL-12468) - Clausholms Dobby VH13-061-0154
39. Jade (VRL-01403) - A Day Long Dollar Short MET
40. Penelopeia (VRL-10625) - Lippa SWE VH14-028-0168

Luokka 3: Helppo A

1. Elsie (VRL-10986) - Ihanuuden Siruliina VH14-018-0905
2. Milja (VRL-00692) - Villahaan Elsa VH14-018-0879
3. Penelopeia (VRL-10625) - Brunnehilde VH14-053-0071
4. Ricky (VRL-10328) - Fiktion Jehna
5. Pierre (VRL-10531) - Lumen Hafrinna
6. Elsie (VRL-10986) - V.I. Forest Dweller ox
7. Milja (VRL-00692) - ERK Armoton Lumotar
8. Pipsa (VRL-08409) - Solsikke VH05-053-0376
9. suba (VRL-12468) - Glimrende Greta VH14-053-0029
10. Dani (VRL-03561) - Marchalarch Dawn
11. Axel (VRL-13550) - Ulapan Kauhukakara VH14-018-0851
12. Milja (VRL-00692) - Nokikylän Astrid
13. Maru (VRL-04410) - Fadila
14. Maru (VRL-04410) - Brunhilda
15. Pierre (VRL-10531) - Derian Zezar VH14-061-0044
16. Pipsa (VRL-08409) - Hestia Zephyr VH14-031-0560
17. Maru (VRL-04410) - Hertha
18. Axel (VRL-13550) - Ulapan Virmajuuri VH14-018-0790
19. Dani (VRL-03561) - Dunmoor Welsh Kiss
20. Elsie (VRL-10986) - Paddlington JAU VH14-057-0067
21. suba (VRL-12468) - Bergsmoen Aslak VH14-053-0027
22. Pierre (VRL-10531) - Derian Gemma VH14-053-0120
23. Milja (VRL-00692) - Tuohimäen Pohjantähti
24. Pipsa (VRL-08409) - Slecna Zofka VH13-243-0005
25. Dani (VRL-03561) - Aur Celtaidd Dawn
26. Elsie (VRL-10986) - Kleine Circuits
27. Ricky (VRL-10328) - Koston Uniherra
28. Axel (VRL-13550) - Fiktion Ulriikka VH14-018-0921
29. suba (VRL-12468) - Quantum Brier VH13-061-0141
30. suba (VRL-12468) - Thorleif VH14-053-0030
31. Pierre (VRL-10531) - Ventoksen Höpöttäjä VH14-018-0944
32. Dora (VRL-13090) - Harmis-Tus
33. Ricky (VRL-10328) - Vampyrenne SE
34. Penelopeia (VRL-10625) - V.H Vendela VH14-053-0072
35. Dani (VRL-03561) - Dunmoor Northern Nights
36. Pipsa (VRL-08409) - Linerle VH13-053-0038
37. Ricky (VRL-10328) - Torkkukoipi
38. Maru (VRL-04410) - Ma'd Qutaybah
39. Penelopeia (VRL-10625) - Tiilikan Samoilija VH14-053-0074
40. Axel (VRL-13550) - Ulapan Taikausko VH14-018-0791

Luokka 4: Vaativa B

1. Miivi (VRL-13320) - Beach Barbie N!
2. Dora (VRL-13090) - Harmis-Tus
3. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Almiira VH14-018-0441
4. yaren (VRL-04468) - Aavan Leidi VH14-018-0737
5. Pierre (VRL-10531) - Moon Iltarusko VH13-018-0723
6. yaren (VRL-04468) - Muminan Naispaholainen VH06-018-4810
7. Pierre (VRL-10531) - Supremé Quiana VH14-031-0610
8. Elsie (VRL-10986) - Carrinho Demão
9. Ricky (VRL-10328) - Aaveen Kyynelvirta
10. Ricky (VRL-10328) - Arvolaakson Tuutilaulu
11. Milja (VRL-00692) - Aavan Murros VH14-018-0639
12. Axel (VRL-13550) - Hopeakettu VH14-018-0093
13. Pipsa (VRL-08409) - Arvolaakson Ria VH13-018-0609
14. Maru (VRL-04410) - Yard's Sahara
15. Viivuska (VRL-00502) - Kieffer Hexen VH12-029-0463
16. Axel (VRL-13550) - Ryövärin Surulaulu VH14-018-0538
17. Viivuska (VRL-00502) - Avid Precious VH14-029-0098
18. Viivuska (VRL-00502) - Taavilan Joakim VH13-018-0718
19. Pipsa (VRL-08409) - Ryöväriprinssi PR VH13-018-0581
20. Maru (VRL-04410) - Shamrock's Ernestina
21. Ricky (VRL-10328) - Huurrekyynel
22. Elsie (VRL-10986) - Actaeon Bueno
23. Axel (VRL-13550) - Intomieli VH14-018-0850
24. Maru (VRL-04410) - Helmutt
25. suba (VRL-12468) - Koston Keijukainen VH13-018-1433
26. Elsie (VRL-10986) - Stardustel al Ranual
27. Miivi (VRL-13320) - Kangaroo Pawheart N!
28. Axel (VRL-13550) - Tähtivaras VH14-018-0094
29. suba (VRL-12468) - Reposaaren Vilperi VH14-018-0238
30. yaren (VRL-04468) - Viehättävän Riimineili VH12-018-0698
31. Dani (VRL-03561) - Rhediad Medwen VH14-026-0063
32. Miivi (VRL-13320) - Riiviöiden Mahtipila
33. Maru (VRL-04410) - Pashenka
34. Pierre (VRL-10531) - Vaapukan Lumikeiju VH14-018-0152
35. Elsie (VRL-10986) - Blackwoods Xascha VH14-023-0137
36. Miivi (VRL-13320) - Kuiskeen Onnetar
37. Ricky (VRL-10328) - Kuvakessu
38. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Aallokas VH14-018-0777
39. Penelopeia (VRL-10625) - Fehér Zaj VH14-105-0001
40. Viivuska (VRL-00502) - Nino Hexen