KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 11.09.2014
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 04.09.2014
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 29.08.2014, klo 08.07
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 1831-1840
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Uppe (VRL-11253) - Apollo Walker LAC
2. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Jonathan VH14-017-0403
3. Emmu (VRL-08154) - Hokus Pokus
4. JP (VRL-01948) - Idya Icarus
5. Emmu (VRL-08154) - Wadewish BL
6. Ronya (VRL-06725) - Dainty Tutti Frutti
7. Uppe (VRL-11253) - Victor
8. Saila (VRL-05775) - Saanan Tuulenvalssi
9. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Phineas VH14-017-0430
10. Hapero (VRL-06115) - Apple Dew VH11-017-0355
11. Milja (VRL-00692) - Hookin Ninni VH14-018-0882
12. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Bonita
13. Kida (VRL-08368) - Lai'e Lindorië
14. Pierre (VRL-10531) - Tiilikan Torden VH13-018-0288
15. Hapero (VRL-06115) - Henkimyytti VH14-018-0817
16. Milja (VRL-00692) - Fridan Maitokahvi VH14-018-1207
17. Milja (VRL-00692) - Mörkövaaran Jaarli VH14-018-0873
18. Riitsu (VRL-10749) - Riihikorven Verona VH14-018-0074
19. Kida (VRL-08368) - Pencalow Kendra
20. Saila (VRL-05775) - Elm Salvador
21. Ronya (VRL-06725) - Havanna Dainty
22. Kida (VRL-08368) - Ivanka
23. Ronya (VRL-06725) - Owald Jackpot
24. Hapero (VRL-06115) - Nerian Bebop VH11-027-0206
25. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Hilla
26. Pierre (VRL-10531) - Hirttivaaran Velmu-Tähti VH12-018-1198
27. Meeri N. (VRL-02160) - V.H. Audun VH14-051-0003
28. Pierre (VRL-10531) - Kipinälista K VH13-018-1059
29. Emmu (VRL-08154) - Very First 17th
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Popliini VH14-018-0713
31. Saila (VRL-05775) - Mythical Shangrila
32. Saila (VRL-05775) - Huvin Semsei
33. Pierre (VRL-10531) - Moon Toope VH12-018-0492
34. Hapero (VRL-06115) - Sixx of Jewel VH05-017-0714
35. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Helmi
36. Uppe (VRL-11253) - Brynhild Glittriga
37. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Hilla
38. Kida (VRL-08368) - Pencalow Narvi
39. Riitsu (VRL-10749) - Metsälammen Ikaros
40. Emmu (VRL-08154) - Blip Hermione

Luokka 2: Helppo B

1. Hapero (VRL-06115) - Henkimyytti VH14-018-0817
2. tvisha (VRL-01671) - Ulpusenni VH14-018-1318
3. Emmu (VRL-08154) - Blip Hermione
4. Kida (VRL-08368) - Pencalow Kendra
5. Milja (VRL-00692) - FNS Hurina
6. Emmu (VRL-08154) - Hokus Pokus
7. Tirppa (VRL-01233) - Dahlgårds Metropol
8. Uppe (VRL-11253) - Apollo Walker LAC
9. Emmu (VRL-08154) - Wadewish BL
10. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Hilla
11. JP (VRL-01948) - Idya Icarus
12. tvisha (VRL-01671) - Kadotettu Viuhti VH14-018-1343
13. Uppe (VRL-11253) - Brynhild Glittriga
14. Kida (VRL-08368) - Ivanka
15. Lissu T. (VRL-12701) - Kiropuhe Ros
16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Loviatar VH14-018-0880
17. Saila (VRL-05775) - Jäärinsessa
18. Hapero (VRL-06115) - Nerian Bebop VH11-027-0206
19. tvisha (VRL-01671) - Koistilan Karma VH14-018-1249
20. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Helmi
21. Anniina N. (VRL-09182) - Ramliina VH14-018-1371
22. Kida (VRL-08368) - Lai'e Lindorië
23. Saila (VRL-05775) - Härdellin Penni
24. Hapero (VRL-06115) - Myrna TN VH11-046-0020
25. Jenny (VRL-12948) - Kärmeniemen Juoksepoistyttö VH14-018-0759
26. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Hilkka VH14-018-1158
27. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Aaria VH14-018-0885
28. Kida (VRL-08368) - Pencalow Narvi
29. Saila (VRL-05775) - Divinity v. Moons VH13-017-0393
30. Hapero (VRL-06115) - Magnum Stardust JL VH07-024-0230
31. Milja (VRL-00692) - Asteroidi VH14-018-0710
32. Lissu T. (VRL-12701) - GHS TomTom
33. Emmu (VRL-08154) - Very First 17th
34. Milja (VRL-00692) - Sumuseinän Viherhaltija VH14-018-1359
35. Jenny (VRL-12948) - Fiktion Sampo VH14-018-1329
36. Lissu T. (VRL-12701) - Mewian Eilir
37. Saila (VRL-05775) - Rhea FK VH14-017-0069
38. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Eemeli VH14-018-0197
39. Uppe (VRL-11253) - Victor
40. Lissu T. (VRL-12701) - Hyleuddraith Siani

Luokka 3: Helppo A

1. Saila (VRL-05775) - Riiviöiden Kiista VH14-018-0122
2. Lissu T. (VRL-12701) - Haloriena
3. Uppe (VRL-11253) - Loviise
4. Lissu T. (VRL-12701) - Unenkaiho
5. Anniina N. (VRL-09182) - Steekin Naomiina VH12-018-1062
6. Tirppa (VRL-01233) - Dahlgårds Metropol
7. Emmu (VRL-08154) - Spring Meadow's Audbury
8. Sachiyo (VRL-11290) - Aavan Peikko VH14-018-0768
9. tvisha (VRL-01671) - Nur Abt'hi
10. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Janna-Jessika VH14-018-0456
11. Hapero (VRL-06115) - Anialwch Lynfa VH14-026-0062
12. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Aaria VH14-018-0885
13. Jenny (VRL-12948) - Kärmeniemen Juoksepoistyttö VH14-018-0759
14. Sachiyo (VRL-11290) - Riihikorven Asterix VH13-018-0064
15. Kida (VRL-08368) - Pencalow Belecthor
16. Jenny (VRL-12948) - Fiktion Sampo VH14-018-1329
17. Cery (VRL-02116) - Shamus Venice VH12-035-0222
18. Kida (VRL-08368) - Pencalow Galant
19. Sachiyo (VRL-11290) - Viehättävä Ruulio VH13-018-0537
20. tvisha (VRL-01671) - Falak Subiyah al Qadir VH14-003-0071
21. Kida (VRL-08368) - Tiramisu
22. Kida (VRL-08368) - Pencalow Siriondil
23. Cery (VRL-02116) - Aidan No Limit VH12-035-0221
24. Cery (VRL-02116) - Fantome's Pretty Robin VH05-035-9775
25. Raena (VRL-11746) - Malibu Titiana VH14-033-0060
26. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Hölynpöly VH14-018-1097
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Reetu
28. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Eemeli VH14-018-0197
29. Lissu T. (VRL-12701) - Hetken Viipeli
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Selma VH14-018-0712
31. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Väreliina
32. Uppe (VRL-11253) - Calliope LAC
33. Anniina N. (VRL-09182) - Ramliina VH14-018-1371
34. tvisha (VRL-01671) - Jerrico al Qismat VH14-003-0059
35. tvisha (VRL-01671) - Sabiqah Amra al Qadir VH14-003-0121
36. Emmu (VRL-08154) - Dancing Spirit
37. Lissu T. (VRL-12701) - Arsenikki
38. Anniina N. (VRL-09182) - Ventoksen Ranttali VH14-018-0875
39. Saila (VRL-05775) - Rätvänän Räkänokka
40. Cery (VRL-02116) - Adanné Interference VH05-035-3196

Luokka 4: Vaativa B

1. Sachiyo (VRL-11290) - K.B. Hukan Hurma VH14-018-0637
2. Uppe (VRL-11253) - Moon Hurra
3. Pierre (VRL-10531) - Durant Prime VH14-031-0725
4. tvisha (VRL-01671) - Thassos Wid VH14-003-0186
5. Pierre (VRL-10531) - Irritator
6. Miara (VRL-07325) - Onllwyn Winding Wreath VH13-026-0118
7. Sachiyo (VRL-11290) - Huvitutin Hilbertta VH14-018-0377
8. Kida (VRL-08368) - Pencalow Siriondil
9. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Aviva
10. Miara (VRL-07325) - R.M.S. Titanic TATJ VH12-013-0028
11. Lissu T. (VRL-12701) - Still in Closet
12. Lissu T. (VRL-12701) - Pencalow Geileis
13. tvisha (VRL-01671) - Yafiah al Shadiya VH14-003-0122
14. Anniina N. (VRL-09182) - Steekin Naomiina VH12-018-1062
15. tvisha (VRL-01671) - Rashidi al Rayad
16. Pierre (VRL-10531) - Kreta DON VH14-066-0025
17. Vanamo (VRL-13746) - Autumn Breeze VH14-021-0415
18. Kida (VRL-08368) - Pencalow Galant
19. Miara (VRL-07325) - Angel Hearted VH13-026-0052
20. Tirppa (VRL-01233) - Aidan No Limits
21. Lissu T. (VRL-12701) - Marsalkka Maitoviiksi
22. yaren (VRL-04468) - Koivumäen Hippu VH14-018-0560
23. Cery (VRL-02116) - Aidan Cawal VH13-035-0103
24. Uppe (VRL-11253) - Moon Auriikka
25. tvisha (VRL-01671) - Shareef Jalal LIA VH13-003-0283
26. Anniina N. (VRL-09182) - Ventoksen Ranttali VH14-018-0875
27. Sachiyo (VRL-11290) - Satulinnan Natalia VH14-018-0405
28. Anniina N. (VRL-09182) - Alikroisantti VH14-018-1394
29. yaren (VRL-04468) - Harhaluulo VH14-018-1384
30. Uppe (VRL-11253) - Moon Rosali
31. Kida (VRL-08368) - Pencalow Belecthor
32. Kida (VRL-08368) - Tiramisu
33. Cery (VRL-02116) - Aidan Lemon Ardal VH14-035-0068
34. Cery (VRL-02116) - Aidan Supra VH14-035-0066
35. yaren (VRL-04468) - Moon Kuuraparta VH13-018-0700
36. Cery (VRL-02116) - Aidan Frisco VH14-035-0013
37. Raena (VRL-11746) - Malibu Titiana VH14-033-0060
38. Lissu T. (VRL-12701) - Seelenloos
39. Pierre (VRL-10531) - Abercombie VH14-141-0009
40. Sachiyo (VRL-11290) - Vaapukan Luoti VH14-018-0634