KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 26.09.2014
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 25.09.2014
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 22.09.2014, klo 18.14
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 1861-1870
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Christa (VRL-11299) - Lai'e Cadell Talfryn VH14-025-0013
2. Christa (VRL-11299) - Lai'e Cadoc Rhisiart VH14-024-0061
3. Cee (VRL-01288) - Shaking Bad x VH14-034-0060
4. Milja (VRL-00692) - Hookin Ninni VH14-018-0882
5. Crystal (VRL-00628) - Calypso Dei VH14-017-0264
6. Milja (VRL-00692) - Mörkövaaran Jaarli VH14-018-0873
7. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Wenella
8. Wolf (VRL-06256) - Ichabod Ion VH12-004-0010
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Earleen v. Moons VH14-017-0520
10. Cee (VRL-01288) - Azadeh al Najya VH14-003-0407
11. rebely (VRL-09009) - Rhown Elwyn VH14-024-0056
12. Emmu (VRL-08154) - Rolling Groung CRO
13. Crystal (VRL-00628) - Päivärinteen Miro VH13-017-0642
14. Emmu (VRL-08154) - Blip Honeymoon
15. Crystal (VRL-00628) - Mea Culpa Dei VH14-017-0551
16. Wolf (VRL-06256) - Schaken v.d. Sigma
17. Miia Maria (VRL-10382) - Don't Tell My Husband VH14-017-0498
18. Milja (VRL-00692) - Fridan Maitokahvi VH14-018-1207
19. minttu (VRL-10261) - Gwalch Euphoria VH14-024-0094
20. Milja (VRL-00692) - Iki-Halla VH13-018-1313
21. Milja H. (VRL-10674) - Miss Sunshine
22. Cee (VRL-01288) - Alegre's Alysia VH14-003-0006
23. Dani (VRL-03561) - Anfarwol Regent
24. Milja H. (VRL-10674) - Pheros
25. Wolf (VRL-06256) - Remedia Ion VH12-004-0008
26. Crystal (VRL-00628) - Neilikka VH14-017-0096
27. Christa (VRL-11299) - Grwn Siorus VH14-024-0006
28. minttu (VRL-10261) - Exotica HILL!
29. Christa (VRL-11299) - Lai'e Petyr VH14-024-0059
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Aias Theodore VH03-099-5904
31. Cee (VRL-01288) - Kärmeniemen Valedro VH14-018-0774
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Old Auntie Inc VH14-104-0024
33. rebely (VRL-09009) - Riiviöiden Harliina VH14-018-0369
34. Wolf (VRL-06256) - Rhowynn LAC
35. Ronya (VRL-06725) - Una Valencia
36. Emmu (VRL-08154) - Grenada F14
37. Ronya (VRL-06725) - Owald Jackpot
38. Dani (VRL-03561) - Criallt Brisen Ffion
39. *lumienkuli* (VRL-03491) - Turmaliini 'DW VH14-133-0030
40. minttu (VRL-10261) - Gwalch Legolas VH14-024-0093

Luokka 2: Helppo B

1. Crystal (VRL-00628) - Päivärinteen Miro VH13-017-0642
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Julma-Jussi TK VH14-018-0391
3. Milja H. (VRL-10674) - Nemesis Rhea
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Kaarne VH14-018-0310
5. Milja H. (VRL-10674) - Jeanne Rix
6. Wolf (VRL-06256) - Fiktion Tuisku VH13-018-0783
7. Christa (VRL-11299) - Argon
8. taffel (VRL-08761) - Glowmoor Quitita VH14-017-0557
9. Emmu (VRL-08154) - Grenada F14
10. taffel (VRL-08761) - Riihikorven Katnissa VH14-018-1527
11. Dani (VRL-03561) - Calbhach VH14-025-0059
12. Dani (VRL-03561) - Ymyrraeth Arallair
13. Christa (VRL-11299) - Spotton OK
14. Ronya (VRL-06725) - Una Valencia
15. Tuulia T. (VRL-00084) - CRS Scarlet Brigadier
16. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Tulisielu VH14-018-1521
17. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Valto VH14-018-1508
18. Milja (VRL-00692) - Sumuseinän Viherhaltija VH14-018-1359
19. Emmu (VRL-08154) - Blip Honeymoon
20. Emmu (VRL-08154) - Rolling Groung CRO
21. taffel (VRL-08761) - Riiviöiden Ranttalityttö VH14-018-1516
22. Christa (VRL-11299) - Fiadonna LAC VH14-028-0123
23. Anniina N. (VRL-09182) - Ramliina VH14-018-1371
24. Ronya (VRL-06725) - Dainty Tutti Frutti
25. Milja (VRL-00692) - Asteroidi VH14-018-0710
26. Crystal (VRL-00628) - Koistilan Viimos VH14-018-0134
27. Milja H. (VRL-10674) - Begot
28. Dani (VRL-03561) - Cariad Amerodres Dawn
29. Ronya (VRL-06725) - Hannah van de Istria
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Loviatar VH14-018-0880
31. Crystal (VRL-00628) - Carmién's Minette VH00-017-3192
32. Wolf (VRL-06256) - Hearkje fan Lycan
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Ikuinen Rakkaus VH14-018-0394
34. Wolf (VRL-06256) - Ichabod Ion VH12-004-0010
35. Ronya (VRL-06725) - Owald Jackpot
36. Wolf (VRL-06256) - Schaken v.d. Sigma
37. Christa (VRL-11299) - Velhon Cajsa
38. Dani (VRL-03561) - Pencalow Daron
39. Milja (VRL-00692) - Iki-Elene VH13-018-1425
40. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Wenella

Luokka 3: Helppo A

1. Milja (VRL-00692) - Koon Hernerokka VH02-018-3610
2. yaren (VRL-04468) - Moon Kaino-Aino VH12-018-0443
3. Wolf (VRL-06256) - Hearkje fan Lycan
4. Dani (VRL-03561) - Ymyrraeth Arallair
5. Christa (VRL-11299) - Graystar LAC VH14-035-0057
6. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Tuuria VH14-018-1487
7. Emmu (VRL-08154) - Summerbridge Kathleen
8. Christa (VRL-11299) - Aidan Zaracha VH14-035-0043
9. yaren (VRL-04468) - Fiktion Aavikka VH14-018-1511
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Lakean Unikeko VH06-018-5456
11. Ronya (VRL-06725) - Hannah van de Istria
12. yaren (VRL-04468) - Mikälie Kesäheila VH14-018-1337
13. Wolf (VRL-06256) - Omeliina VH13-018-1014
14. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Hiippa
15. Emmu (VRL-08154) - Dancing Spirit
16. Anniina N. (VRL-09182) - Ramliina VH14-018-1371
17. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Valto VH14-018-1508
18. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Taikatuuli
19. Tuulia T. (VRL-00084) - ILO Katrilli VH14-018-0242
20. Emmu (VRL-08154) - Jefton's Daniel
21. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Tulisielu VH14-018-1521
22. Wolf (VRL-06256) - Fiktion Tuisku VH13-018-0783
23. Milja H. (VRL-10674) - Malette
24. Dani (VRL-03561) - Pencalow Daron
25. Dani (VRL-03561) - Calbhach VH14-025-0059
26. Ronya (VRL-06725) - Dainty Tutti Frutti
27. Anniina N. (VRL-09182) - Kadotettu Vienna VH14-018-1457
28. Emmu (VRL-08154) - Fear Kelvin LAC VH12-027-0113
29. Ronya (VRL-06725) - Fifth Blanka
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhoscfflach Cerych VH14-025-0049
31. Christa (VRL-11299) - Vien Linnéa VH13-028-0213
32. Crystal (VRL-00628) - Koistilan Viimos VH14-018-0134
33. Milja H. (VRL-10674) - Chewcase
34. Milja H. (VRL-10674) - Elämännälän Hurja
35. Wolf (VRL-06256) - Djurre Ye VH11-040-0007
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Heinämäen Tarinoitsija VH14-018-0241
37. Dani (VRL-03561) - Cariad Amerodres Dawn
38. Milja H. (VRL-10674) - Rontti
39. Milja (VRL-00692) - Lemminkäinen VH14-018-0315
40. Christa (VRL-11299) - Vien Rudolf

Luokka 4: Vaativa B

1. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Pärsky VH14-018-1507
2. minttu (VRL-10261) - Fashion Statement HILL!
3. Milja (VRL-00692) - Lemminkäinen VH14-018-0315
4. Wolf (VRL-06256) - Djurre Ye VH11-040-0007
5. Dani (VRL-03561) - Criallt Brisen Ffion
6. Milja H. (VRL-10674) - Sockerpotens
7. minttu (VRL-10261) - Istria Lumia
8. *lumienkuli* (VRL-03491) - Shaofan PM VH14-029-0295
9. Christa (VRL-11299) - Aelwen Haleth VH12-022-0079
10. Cee (VRL-01288) - Shaking Bad x VH14-034-0060
11. *lumienkuli* (VRL-03491) - Dewin Cathreena Dawn VH14-026-0117
12. minttu (VRL-10261) - Hillamäen Sugarcoat It!
13. Cee (VRL-01288) - Azadeh al Najya VH14-003-0407
14. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Tuuria VH14-018-1487
15. Milja H. (VRL-10674) - Midnight Cookie
16. Wolf (VRL-06256) - Moerdijk Ceresca VH14-040-0030
17. Wolf (VRL-06256) - Kaycee fan Lycan VH14-040-0032
18. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Lumona VH14-018-1509
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Saraliina U VH06-018-5443
20. Dani (VRL-03561) - Anfarwol Regent
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Kopsan Mikä Boogie VH14-018-0255
22. Christa (VRL-11299) - Aelwen Red Spirit VH12-022-0096
23. Christa (VRL-11299) - Cwmnantcol Sali VH12-026-0173
24. Wolf (VRL-06256) - Flieren Amadou VH14-040-0031
25. Ronya (VRL-06725) - Breezy Supercilious
26. Cee (VRL-01288) - Kärmeniemen Valedro VH14-018-0774
27. Milja H. (VRL-10674) - Anakin Moon
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Liinaharja VH14-018-0393
29. Milja H. (VRL-10674) - Summernight
30. minttu (VRL-10261) - Sugartrick Circus
31. *lumienkuli* (VRL-03491) - Oldsfell's Pacifica VH14-029-0293
32. rebely (VRL-09009) - Velhon Valttero VH13-018-0188
33. *lumienkuli* (VRL-03491) - Breezy Azrah VH14-029-0371
34. Christa (VRL-11299) - Aelwen Celenia VH12-022-0095
35. Ronya (VRL-06725) - Lowlands Tout de Suite
36. Milja (VRL-00692) - Koon Hernerokka VH02-018-3610
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Hämypuron Urho VH14-018-0256
38. Anniina N. (VRL-09182) - Kadotettu Vienna VH14-018-1457
39. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Aliina VH14-018-1532
40. Crystal (VRL-00628) - Aavan Hissu VH14-018-0696