KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 21.01.2015
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 12.01.2015
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 14.01.2015, klo 08.07
Luokka 1: Helppo C - 7/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna vain suomenhevosille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 1951-1960
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Minni (VRL-10337) - Tupalaakson Rillatus
2. Susi (VRL-00465) - Muiston Pirumieli VH15-018-0021
3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Josefiina VH14-018-1675
4. Milja (VRL-00692) - Pirunkorven Tilkku VH14-018-1972
5. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Mestarivaras VH13-018-0862
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuiki VH14-018-1779
7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kerttu VH14-018-1677

Luokka 2: Helppo B

1. Riella (VRL-01744) - Rajattoman Raisu
2. mm (VRL-05772) - Liptiina
3. Minni (VRL-10337) - Nukkahukan Rasavilli
4. Mirks (VRL-06941) - Musseli VH14-018-1902
5. Melina (VRL-11408) - Runon Raivosydän VH14-018-2030
6. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Onnenpäivä VH13-018-1283
7. _Larza (VRL-08666) - Ruolammen Vääpeli Körmy VH13-018-1255
8. Sippe (VRL-13703) - Sointulan Rosmariini
9. mm (VRL-05772) - Karkurimorsian VH14-018-1801
10. Riella (VRL-01744) - Taikakuun Reissumies VH12-018-1007
11. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Ehdoton VH14-018-1195
12. Melina (VRL-11408) - Maanan Saunahaltija
13. Riella (VRL-01744) - Rajattoman Eleonora VH12-018-1008
14. Meeri N. (VRL-02160) - Sylvin Pinkkiä Prkele VH14-018-1609
15. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Seili VH14-018-1674
16. _Larza (VRL-08666) - Hesperiina VH15-018-0019
17. Riella (VRL-01744) - Fiktion Unilukkari
18. mm (VRL-05772) - Verkun Tuutu VH14-018-2045
19. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Mestarivaras VH13-018-0862
20. vrieng. (VRL-06263) - Pikku Raamikas
21. Melina (VRL-11408) - Haavelaakson Harmo VH14-018-1726
22. Minni (VRL-10337) - Satulinnan Maahistanssi
23. Mirks (VRL-06941) - Maanan Vanilla VH14-018-2039
24. Murke (VRL-13904) - Huvitutin Nokipoika VH14-018-1639
25. Susi (VRL-00465) - Lilliina S VH15-018-0025
26. Milja (VRL-00692) - Fiktion Josefiina VH14-018-1675
27. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Hallava VH14-018-1956
28. Maisi (VRL-13839) - A.I. Tenkkapoo VH14-018-1335
29. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Roihu VH14-018-1957
30. Sippe (VRL-13703) - Jukolan Kaukamoinen
31. vrieng. (VRL-06263) - Hovin Jarru VH05-018-9987
32. Milja (VRL-00692) - Pirunkorven Tilkku VH14-018-1972
33. Susi (VRL-00465) - Muiston Pirumieli VH15-018-0021
34. Murke (VRL-13904) - Hymnin Roo-Roo VH14-018-1912
35. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Eveliina
36. mm (VRL-05772) - Aramias VH14-018-1962
37. Melina (VRL-11408) - Huvitutin Pormestari VH15-018-0010
38. yaren (VRL-04468) - Maanan Valotaika VH14-018-1931
39. Murke (VRL-13904) - Fiktion Kimallus VH14-018-1954
40. Milja (VRL-00692) - Vaapukan Vilijo VH14-018-1716

Luokka 3: Helppo A

1. Melina (VRL-11408) - Maanan Saunahaltija
2. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Roihu VH14-018-1957
3. Susi (VRL-00465) - Tiilikan Perhosten Yö VH14-018-0908
4. Mila (VRL-11936) - K.B. Suomineito VH13-018-1374
5. Riella (VRL-01744) - Rajattoman Raisa VH12-018-1340
6. Sippe (VRL-13703) - Sointulan Rosmariini
7. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Unelma VH14-018-2025
8. Oona (VRL-11983) - Mörkövaaran Ruikkusydän
9. Murke (VRL-13904) - Hymnin Roo-Roo VH14-018-1912
10. mm (VRL-05772) - Liljalehdon Homsu VH14-018-2037
11. Susi (VRL-00465) - Lilliina S VH15-018-0025
12. Sippe (VRL-13703) - Jukolan Kaukamoinen
13. Susi (VRL-00465) - Armoton Kurvaaja UK VH14-018-0778
14. Ireth (VRL-03777) - Rätvänän Tähkäpää
15. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Lounatuuli VH06-018-9693
16. Melina (VRL-11408) - Runon Raivosydän VH14-018-2030
17. Mila (VRL-11936) - Petäjän Piiloleikki VH14-018-1950
18. Riella (VRL-01744) - Rajattoman Raisu
19. _Larza (VRL-08666) - Ruolammen Vääpeli Körmy VH13-018-1255
20. Melina (VRL-11408) - Haavelaakson Harmo VH14-018-1726
21. Riella (VRL-01744) - Rajattoman Eleonora VH12-018-1008
22. mm (VRL-05772) - Pärren Hirmu VH14-018-1963
23. Murke (VRL-13904) - Fiktion Kimallus VH14-018-1954
24. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Hallava VH14-018-1956
25. mm (VRL-05772) - Rätvänän Tiuku VH14-018-2020
26. Murke (VRL-13904) - Huvitutin Nokipoika VH14-018-1639
27. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Onnenpäivä VH13-018-1283
28. Oona (VRL-11983) - Hymnin Hulmur
29. Mirks (VRL-06941) - Varjomaan Sumunella VH14-018-1952
30. Oona (VRL-11983) - Riihikorven Ruskapoika
31. _Larza (VRL-08666) - Hesperiina VH15-018-0019
32. Riella (VRL-01744) - Taikakuun Reissumies VH12-018-1007
33. Murke (VRL-13904) - Riiviöiden Hali VH14-018-1811
34. Milja (VRL-00692) - Vaapukan Vilijo VH14-018-1716
35. mm (VRL-05772) - Mörkövaaran Vinja VH14-018-1964
36. Mila (VRL-11936) - A.I. Äärirajalla VH14-018-1197
37. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Rommitus VH14-018-1955
38. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pohjoistuuli VH06-018-7667
39. Susi (VRL-00465) - Tuiskun Tumpelo
40. Melina (VRL-11408) - Huvitutin Pormestari VH15-018-0010

Luokka 4: Vaativa B

1. mm (VRL-05772) - Liljalehdon Homsu VH14-018-2037
2. dookie (VRL-04373) - Susikallion Saita-Peli VH14-018-1203
3. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Lounatuuli VH06-018-9693
4. Mirks (VRL-06941) - Siniveden Suvitar VH14-018-2038
5. Susi (VRL-00465) - Tiilikan Perhosten Yö VH14-018-0908
6. Melina (VRL-11408) - Villahaan Halina VH15-018-0009
7. Melina (VRL-11408) - Runon Haaremihemmo
8. Jemiina (VRL-07412) - Ketolan Tiainen
9. Melina (VRL-11408) - Runon Routaporsas VH14-018-1937
10. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pohjoistuuli VH06-018-7667
11. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Vintiö VH14-018-2032
12. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Wilhelmiina VH14-018-1707
13. Jemiina (VRL-07412) - Moon Pommitar
14. Ireth (VRL-03777) - BT Myötätuuli VH04-018-5996
15. Laura (VRL-11124) - Moon Himmeli
16. dookie (VRL-04373) - Malvan Harmonia VH14-018-2031
17. Susi (VRL-00465) - Armoton Kurvaaja UK VH14-018-0778
18. Maisi (VRL-13839) - A.I. Pikkuhuijari VH14-018-0194
19. Mirks (VRL-06941) - Mustesydän VH14-018-2033
20. taffel (VRL-08761) - Tuhto
21. tvisha (VRL-01671) - Vadelmaniityn Röhnö
22. Sippe (VRL-13703) - Jukolan Ryyti
23. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Rommitus VH14-018-1955
24. Jemiina (VRL-07412) - Kuuralehdon Flynn Rider
25. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Unelma VH14-018-2025
26. Mirks (VRL-06941) - Haltian Lilian VH14-018-0601
27. mm (VRL-05772) - Rätvänän Tiuku VH14-018-2020
28. Ireth (VRL-03777) - Rätvänän Tähkäpää
29. Riella (VRL-01744) - Aavan Veeti
30. Sippe (VRL-13703) - Suokujan Pirpana
31. Susi (VRL-00465) - Tuiskun Tumpelo
32. dookie (VRL-04373) - Mörkövaaran Villimieli VH14-018-1682
33. Sippe (VRL-13703) - Moon Hemuli
34. Riella (VRL-01744) - Milkan Kilmori
35. Jemiina (VRL-07412) - Huvitutin Takatalvi
36. mm (VRL-05772) - Pärren Hirmu VH14-018-1963
37. Sippe (VRL-13703) - Moon Romantiikka
38. mm (VRL-05772) - Mörkövaaran Vinja VH14-018-1964
39. dookie (VRL-04373) - Hemmo-Herkules VH15-018-0079
40. Murke (VRL-13904) - Riiviöiden Hali VH14-018-1811