KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 23.01.2015
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 12.01.2015
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 07.01.2015, klo 20.14
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 1961-1970
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Minni (VRL-10337) - Felarofi DK
2. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Mestarivaras VH13-018-0862
3. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Jessamine VH14-017-0694
4. Sussu (VRL-12636) - Lumetorm LM
5. Sussu (VRL-12636) - Zanzauthen Biu
6. lottis (VRL-13831) - Wyat Ronnie
7. Miia Maria (VRL-10382) - Partyking YO! VH14-017-0566
8. Milja (VRL-00692) - Taikakuun Pikku-Wuokko VH14-018-1676
9. Ipsu (VRL-07145) - Blackwell Elton VH14-027-0312
10. Susi (VRL-00465) - Apple Jack Memo VH15-017-0004
11. Susi (VRL-00465) - Edenelle Patchouli VH03-017-1412
12. Latu (VRL-01436) - Ryövärin Herttuatar
13. Riella (VRL-01744) - Hassan Bluff VH06-017-1592
14. Ipsu (VRL-07145) - Marydenes Emmie VH13-027-0335
15. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Crocodile VH14-027-0271
16. Milja (VRL-00692) - Pirunkorven Tilkku VH14-018-1972
17. Susi (VRL-00465) - Ruiskukan Dina VH04-017-5477
18. Riella (VRL-01744) - Breezy Vanilla Dude
19. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuiki VH14-018-1779
20. Latu (VRL-01436) - Taslama VEC
21. Mila (VRL-11936) - Malleus Maleficarum Gull VH14-104-0039
22. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kerttu VH14-018-1677
23. Minni (VRL-10337) - Wyat Casper Ghost
24. Sussu (VRL-12636) - Tove LM
25. Sussu (VRL-12636) - Iines
26. Sippe (VRL-13703) - Pretty Poltergeist
27. Latu (VRL-01436) - Dómíno från Sameland
28. lottis (VRL-13831) - Hartwig of Smaug
29. Susi (VRL-00465) - Rainbow Dash Memo VH15-017-0003
30. funfunHey (VRL-09146) - Urania Solo VH13-031-0604
31. Sippe (VRL-13703) - Krasota Delm
32. Riella (VRL-01744) - Sakenor Krite VH06-017-1616
33. Minni (VRL-10337) - Bruu
34. Wuuki. (VRL-13582) - Vaapukan Bearnice VH14-017-0532
35. lottis (VRL-13831) - Floyd Madelein MO
36. Ipsu (VRL-07145) - Channels Ivy VH14-027-0198
37. Minni (VRL-10337) - Tupalaakson Rillatus
38. Wuuki. (VRL-13582) - Rimina v. Synvilla VH14-017-0549
39. lottis (VRL-13831) - Chaplin v.d. Zanneshof
40. Riella (VRL-01744) - Crewan's Blendy

Luokka 2: Helppo B

1. Mirks (VRL-06941) - Maanan Vanilla VH14-018-2039
2. Sussu (VRL-12636) - Voiliekki VH14-018-0821
3. Lisa (VRL-13874) - Karina
4. lottis (VRL-13831) - Charlotté Meis
5. Riella (VRL-01744) - Fiktion Unilukkari
6. Melina (VRL-11408) - Maanan Saunahaltija
7. yaren (VRL-04468) - Maanan Valotaika VH14-018-1931
8. mm (VRL-05772) - Liptiina
9. Melina (VRL-11408) - Karus Bazinga VH14-028-0403
10. Riella (VRL-01744) - Poniniemen Emerens VH12-023-0067
11. Ireth (VRL-03777) - Hi-fi Killer '5 VH06-043-5214
12. Ireth (VRL-03777) - Sulonevan Epic VH04-024-8709
13. Melina (VRL-11408) - Huvitutin Pormestari VH15-018-0010
14. Lisa (VRL-13874) - Kesäyön Toivo
15. mm (VRL-05772) - Aramias VH14-018-1962
16. mm (VRL-05772) - Karkurimorsian VH14-018-1801
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Josefiina VH14-018-1675
18. lottis (VRL-13831) - Zeraphin v. Moons
19. Sussu (VRL-12636) - Iines
20. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Seili VH14-018-1674
21. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Mestarivaras VH13-018-0862
22. lottis (VRL-13831) - Pompeiji MO
23. _Larza (VRL-08666) - Hesperiina VH15-018-0019
24. Susi (VRL-00465) - Muiston Pirumieli VH15-018-0021
25. Mirks (VRL-06941) - Musseli VH14-018-1902
26. mm (VRL-05772) - Verkun Tuutu VH14-018-2045
27. Milja (VRL-00692) - Vaapukan Vilijo VH14-018-1716
28. _Larza (VRL-08666) - Crisby Crina VH15-029-0009
29. Sussu (VRL-12636) - Huvin Gremlin VH13-017-0208
30. Riella (VRL-01744) - Rajattoman Eleonora VH12-018-1008
31. lottis (VRL-13831) - Tinky-Winky
32. _Larza (VRL-08666) - Fifth Criollos VH14-029-0175
33. _Larza (VRL-08666) - Ruolammen Vääpeli Körmy VH13-018-1255
34. Susi (VRL-00465) - Maxmillian v. Moons VH14-017-0236
35. Miia Maria (VRL-10382) - Partyking YO! VH14-017-0566
36. Milja (VRL-00692) - Pirunkorven Tilkku VH14-018-1972
37. Melina (VRL-11408) - Me Samwise VH15-027-0001
38. Sussu (VRL-12636) - Vaapukan Ransu
39. Riella (VRL-01744) - Blackburns Nashaal VH13-027-0009
40. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Onnenpäivä VH13-018-1283

Luokka 3: Helppo A

1. Sussu (VRL-12636) - Cerran Langennut
2. Riella (VRL-01744) - Aavan Veeti
3. Riella (VRL-01744) - Ms. Silhouette
4. Melina (VRL-11408) - Runon Raivosydän VH14-018-2030
5. Melina (VRL-11408) - Haavelaakson Harmo VH14-018-1726
6. mm (VRL-05772) - Verkun Tuutu VH14-018-2045
7. _Larza (VRL-08666) - Fifth Criollos VH14-029-0175
8. Mila (VRL-11936) - Petäjän Freedrikki VH14-018-1961
9. lottis (VRL-13831) - Fikiton Laina
10. lottis (VRL-13831) - Rio Diva
11. Oona (VRL-11983) - Rimelight
12. Mirks (VRL-06941) - Varjomaan Sumunella VH14-018-1952
13. Mila (VRL-11936) - Kaamosmasennus VH14-018-1799
14. mm (VRL-05772) - Aramias VH14-018-1962
15. Melina (VRL-11408) - Maanan Saunahaltija
16. Oona (VRL-11983) - Riihikorven Ruskapoika
17. Ireth (VRL-03777) - Sulonevan Epic VH04-024-8709
18. Oona (VRL-11983) - Mörkövaaran Ruikkusydän
19. Sussu (VRL-12636) - Azilal Raziq VH13-050-0001
20. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Onnenpäivä VH13-018-1283
21. lottis (VRL-13831) - Footlight
22. Sussu (VRL-12636) - The Outsider
23. Susi (VRL-00465) - Lilliina S VH15-018-0025
24. Oona (VRL-11983) - Hymnin Hulmur
25. mm (VRL-05772) - Liptiina
26. Mila (VRL-11936) - Petäjävaaran Hippiäinen VH14-018-1960
27. Melina (VRL-11408) - Huvitutin Pormestari VH15-018-0010
28. lottis (VRL-13831) - Untuvapilven Yuletide
29. mm (VRL-05772) - Karkurimorsian VH14-018-1801
30. Ireth (VRL-03777) - Lyyra VH01-046-6747
31. Riella (VRL-01744) - Breezy Primus
32. _Larza (VRL-08666) - Hesperiina VH15-018-0019
33. Mila (VRL-11936) - Hallankehrä VH14-018-1934
34. Milja (VRL-00692) - Vaapukan Vilijo VH14-018-1716
35. Emmi (VRL-12192) - Wandoors
36. Riella (VRL-01744) - Milkan Kilmori
37. _Larza (VRL-08666) - Ruolammen Vääpeli Körmy VH13-018-1255
38. Ireth (VRL-03777) - Hi-fi Killer '5 VH06-043-5214
39. Sussu (VRL-12636) - Fabrizé 2782 VH11-029-0095
40. _Larza (VRL-08666) - Crisby Crina VH15-029-0009

Luokka 4: Vaativa B

1. mm (VRL-05772) - Liljalehdon Homsu VH14-018-2037
2. Sippe (VRL-13703) - Rochus v.d. Bellgrove
3. Melina (VRL-11408) - Honeydale Supercute VH14-035-0229
4. Riella (VRL-01744) - Aretha Epona VH13-035-0054
5. lottis (VRL-13831) - Northcrest Olympia
6. Riella (VRL-01744) - Aretha Cody
7. Sussu (VRL-12636) - Pirunkorven Luovi
8. mm (VRL-05772) - Pärren Hirmu VH14-018-1963
9. Susi (VRL-00465) - Tuiskun Tumpelo
10. Mirks (VRL-06941) - Haltian Lilian VH14-018-0601
11. Sussu (VRL-12636) - Langettaja VH12-018-0722
12. lottis (VRL-13831) - Downy Final
13. Mirks (VRL-06941) - Mustesydän VH14-018-2033
14. Maisi (VRL-13839) - A.I. Pikkuhuijari VH14-018-0194
15. Ireth (VRL-03777) - Escalda VH12-153-0001
16. Sussu (VRL-12636) - Kadotettu Varmasti
17. Ipsu (VRL-07145) - Beauty&Beast VH14-027-0311
18. Riella (VRL-01744) - Ferdie v. Harley VH13-029-0036
19. Sippe (VRL-13703) - Crayon Trueman
20. Mirks (VRL-06941) - Siniveden Suvitar VH14-018-2038
21. Cery (VRL-02116) - Morgård Gilgalad VH14-035-0230
22. Susi (VRL-00465) - Tiilikan Perhosten Yö VH14-018-0908
23. Susi (VRL-00465) - Armoton Kurvaaja UK VH14-018-0778
24. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Lounatuuli VH06-018-9693
25. Riella (VRL-01744) - Celene v. Harley
26. Melina (VRL-11408) - Runon Routaporsas VH14-018-1937
27. mm (VRL-05772) - Rätvänän Tiuku VH14-018-2020
28. Cery (VRL-02116) - Nerywick Scarborough
29. Lisa (VRL-13874) - Sorvalin Surku
30. Cery (VRL-02116) - Aidan Double Bubble VH14-035-0276
31. Sussu (VRL-12636) - Mörkövaaran Pinja
32. Melina (VRL-11408) - Villahaan Halina VH15-018-0009
33. Sippe (VRL-13703) - Imaginär Fiete
34. mm (VRL-05772) - Mörkövaaran Vinja VH14-018-1964
35. Cery (VRL-02116) - Aidan Black Coconut VH15-035-0005
36. Sippe (VRL-13703) - Withywindleland
37. Ireth (VRL-03777) - Estencia VH11-153-0005
38. Emmi (VRL-12192) - Nirvana
39. Melina (VRL-11408) - Red Valerian VH14-035-0225
40. Ireth (VRL-03777) - Rätvänän Tähkäpää