KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 02.02.2015
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 12.01.2015
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 07.01.2015, klo 20.14
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 1961-1970
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Ipsu (VRL-07145) - Channels Ivy VH14-027-0198
2. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Mestarivaras VH13-018-0862
3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuiki VH14-018-1779
4. Susi (VRL-00465) - Apple Jack Memo VH15-017-0004
5. Sussu (VRL-12636) - Lumetorm LM
6. Susi (VRL-00465) - Rainbow Dash Memo VH15-017-0003
7. Latu (VRL-01436) - Ryövärin Herttuatar
8. Susi (VRL-00465) - Edenelle Patchouli VH03-017-1412
9. Minni (VRL-10337) - Tupalaakson Rillatus
10. Riella (VRL-01744) - Sakenor Krite VH06-017-1616
11. Miia Maria (VRL-10382) - Partyking YO! VH14-017-0566
12. Minni (VRL-10337) - Wyat Casper Ghost
13. Milja (VRL-00692) - Pirunkorven Tilkku VH14-018-1972
14. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Jessamine VH14-017-0694
15. Minni (VRL-10337) - Felarofi DK
16. lottis (VRL-13831) - Chaplin v.d. Zanneshof
17. Sussu (VRL-12636) - Zanzauthen Biu
18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kerttu VH14-018-1677
19. Wuuki. (VRL-13582) - Vaapukan Bearnice VH14-017-0532
20. Minni (VRL-10337) - Bruu
21. Ipsu (VRL-07145) - Blackwell Elton VH14-027-0312
22. Sussu (VRL-12636) - Iines
23. lottis (VRL-13831) - Wyat Ronnie
24. Ipsu (VRL-07145) - Marydenes Emmie VH13-027-0335
25. Milja (VRL-00692) - Taikakuun Pikku-Wuokko VH14-018-1676
26. lottis (VRL-13831) - Floyd Madelein MO
27. Latu (VRL-01436) - Taslama VEC
28. Riella (VRL-01744) - Crewan's Blendy
29. Riella (VRL-01744) - Hassan Bluff VH06-017-1592
30. Sippe (VRL-13703) - Pretty Poltergeist
31. Wuuki. (VRL-13582) - Rimina v. Synvilla VH14-017-0549
32. Susi (VRL-00465) - Ruiskukan Dina VH04-017-5477
33. lottis (VRL-13831) - Hartwig of Smaug
34. Sussu (VRL-12636) - Tove LM
35. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Crocodile VH14-027-0271
36. Mila (VRL-11936) - Malleus Maleficarum Gull VH14-104-0039
37. Sippe (VRL-13703) - Krasota Delm
38. Latu (VRL-01436) - Dómíno från Sameland
39. Riella (VRL-01744) - Breezy Vanilla Dude
40. funfunHey (VRL-09146) - Urania Solo VH13-031-0604

Luokka 2: Helppo B

1. _Larza (VRL-08666) - Crisby Crina VH15-029-0009
2. mm (VRL-05772) - Karkurimorsian VH14-018-1801
3. Riella (VRL-01744) - Blackburns Nashaal VH13-027-0009
4. yaren (VRL-04468) - Maanan Valotaika VH14-018-1931
5. Melina (VRL-11408) - Maanan Saunahaltija
6. _Larza (VRL-08666) - Fifth Criollos VH14-029-0175
7. Mirks (VRL-06941) - Maanan Vanilla VH14-018-2039
8. mm (VRL-05772) - Liptiina
9. Riella (VRL-01744) - Fiktion Unilukkari
10. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Seili VH14-018-1674
11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Josefiina VH14-018-1675
12. Milja (VRL-00692) - Vaapukan Vilijo VH14-018-1716
13. lottis (VRL-13831) - Tinky-Winky
14. Miia Maria (VRL-10382) - Partyking YO! VH14-017-0566
15. Sussu (VRL-12636) - Vaapukan Ransu
16. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Mestarivaras VH13-018-0862
17. Lisa (VRL-13874) - Karina
18. lottis (VRL-13831) - Pompeiji MO
19. _Larza (VRL-08666) - Hesperiina VH15-018-0019
20. _Larza (VRL-08666) - Ruolammen Vääpeli Körmy VH13-018-1255
21. Ireth (VRL-03777) - Hi-fi Killer '5 VH06-043-5214
22. Melina (VRL-11408) - Me Samwise VH15-027-0001
23. Riella (VRL-01744) - Rajattoman Eleonora VH12-018-1008
24. Mirks (VRL-06941) - Musseli VH14-018-1902
25. Melina (VRL-11408) - Karus Bazinga VH14-028-0403
26. Riella (VRL-01744) - Poniniemen Emerens VH12-023-0067
27. Lisa (VRL-13874) - Kesäyön Toivo
28. Susi (VRL-00465) - Maxmillian v. Moons VH14-017-0236
29. Sussu (VRL-12636) - Voiliekki VH14-018-0821
30. Milja (VRL-00692) - Pirunkorven Tilkku VH14-018-1972
31. Sussu (VRL-12636) - Iines
32. Ireth (VRL-03777) - Sulonevan Epic VH04-024-8709
33. Melina (VRL-11408) - Huvitutin Pormestari VH15-018-0010
34. mm (VRL-05772) - Verkun Tuutu VH14-018-2045
35. Sussu (VRL-12636) - Huvin Gremlin VH13-017-0208
36. Susi (VRL-00465) - Muiston Pirumieli VH15-018-0021
37. lottis (VRL-13831) - Zeraphin v. Moons
38. lottis (VRL-13831) - Charlotté Meis
39. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Onnenpäivä VH13-018-1283
40. mm (VRL-05772) - Aramias VH14-018-1962

Luokka 3: Helppo A

1. Sussu (VRL-12636) - Azilal Raziq VH13-050-0001
2. Riella (VRL-01744) - Milkan Kilmori
3. Melina (VRL-11408) - Huvitutin Pormestari VH15-018-0010
4. Riella (VRL-01744) - Ms. Silhouette
5. mm (VRL-05772) - Verkun Tuutu VH14-018-2045
6. mm (VRL-05772) - Liptiina
7. Melina (VRL-11408) - Haavelaakson Harmo VH14-018-1726
8. Melina (VRL-11408) - Runon Raivosydän VH14-018-2030
9. Oona (VRL-11983) - Riihikorven Ruskapoika
10. Melina (VRL-11408) - Maanan Saunahaltija
11. Ireth (VRL-03777) - Lyyra VH01-046-6747
12. Oona (VRL-11983) - Rimelight
13. Riella (VRL-01744) - Breezy Primus
14. _Larza (VRL-08666) - Hesperiina VH15-018-0019
15. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Onnenpäivä VH13-018-1283
16. Oona (VRL-11983) - Hymnin Hulmur
17. mm (VRL-05772) - Aramias VH14-018-1962
18. Sussu (VRL-12636) - Fabrizé 2782 VH11-029-0095
19. _Larza (VRL-08666) - Fifth Criollos VH14-029-0175
20. Mila (VRL-11936) - Kaamosmasennus VH14-018-1799
21. Ireth (VRL-03777) - Hi-fi Killer '5 VH06-043-5214
22. Riella (VRL-01744) - Aavan Veeti
23. lottis (VRL-13831) - Footlight
24. _Larza (VRL-08666) - Ruolammen Vääpeli Körmy VH13-018-1255
25. Mila (VRL-11936) - Hallankehrä VH14-018-1934
26. Mila (VRL-11936) - Petäjävaaran Hippiäinen VH14-018-1960
27. Milja (VRL-00692) - Vaapukan Vilijo VH14-018-1716
28. Ireth (VRL-03777) - Sulonevan Epic VH04-024-8709
29. mm (VRL-05772) - Karkurimorsian VH14-018-1801
30. Sussu (VRL-12636) - The Outsider
31. Oona (VRL-11983) - Mörkövaaran Ruikkusydän
32. lottis (VRL-13831) - Rio Diva
33. lottis (VRL-13831) - Untuvapilven Yuletide
34. _Larza (VRL-08666) - Crisby Crina VH15-029-0009
35. lottis (VRL-13831) - Fikiton Laina
36. Mila (VRL-11936) - Petäjän Freedrikki VH14-018-1961
37. Mirks (VRL-06941) - Varjomaan Sumunella VH14-018-1952
38. Susi (VRL-00465) - Lilliina S VH15-018-0025
39. Sussu (VRL-12636) - Cerran Langennut
40. Emmi (VRL-12192) - Wandoors

Luokka 4: Vaativa B

1. Mirks (VRL-06941) - Haltian Lilian VH14-018-0601
2. Melina (VRL-11408) - Runon Routaporsas VH14-018-1937
3. Susi (VRL-00465) - Tuiskun Tumpelo
4. mm (VRL-05772) - Pärren Hirmu VH14-018-1963
5. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Lounatuuli VH06-018-9693
6. Susi (VRL-00465) - Armoton Kurvaaja UK VH14-018-0778
7. Cery (VRL-02116) - Aidan Double Bubble VH14-035-0276
8. Mirks (VRL-06941) - Mustesydän VH14-018-2033
9. Melina (VRL-11408) - Villahaan Halina VH15-018-0009
10. Sippe (VRL-13703) - Imaginär Fiete
11. mm (VRL-05772) - Liljalehdon Homsu VH14-018-2037
12. Mirks (VRL-06941) - Siniveden Suvitar VH14-018-2038
13. Ireth (VRL-03777) - Escalda VH12-153-0001
14. Sussu (VRL-12636) - Kadotettu Varmasti
15. Riella (VRL-01744) - Ferdie v. Harley VH13-029-0036
16. Cery (VRL-02116) - Morgård Gilgalad VH14-035-0230
17. Sussu (VRL-12636) - Langettaja VH12-018-0722
18. Maisi (VRL-13839) - A.I. Pikkuhuijari VH14-018-0194
19. Ireth (VRL-03777) - Rätvänän Tähkäpää
20. Sussu (VRL-12636) - Mörkövaaran Pinja
21. Emmi (VRL-12192) - Nirvana
22. Sippe (VRL-13703) - Crayon Trueman
23. Lisa (VRL-13874) - Sorvalin Surku
24. Cery (VRL-02116) - Nerywick Scarborough
25. Melina (VRL-11408) - Honeydale Supercute VH14-035-0229
26. lottis (VRL-13831) - Northcrest Olympia
27. Susi (VRL-00465) - Tiilikan Perhosten Yö VH14-018-0908
28. Melina (VRL-11408) - Red Valerian VH14-035-0225
29. Riella (VRL-01744) - Celene v. Harley
30. Riella (VRL-01744) - Aretha Epona VH13-035-0054
31. Cery (VRL-02116) - Aidan Black Coconut VH15-035-0005
32. Riella (VRL-01744) - Aretha Cody
33. mm (VRL-05772) - Rätvänän Tiuku VH14-018-2020
34. Sippe (VRL-13703) - Rochus v.d. Bellgrove
35. Ireth (VRL-03777) - Estencia VH11-153-0005
36. Ipsu (VRL-07145) - Beauty&Beast VH14-027-0311
37. lottis (VRL-13831) - Downy Final
38. Sippe (VRL-13703) - Withywindleland
39. mm (VRL-05772) - Mörkövaaran Vinja VH14-018-1964
40. Sussu (VRL-12636) - Pirunkorven Luovi