KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 10.02.2015
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 26.01.2015
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 19.01.2015, klo 17.32
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 2001-2010
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Kida (VRL-08368) - Macchiato Cliff
2. Nintsu (VRL-01851) - Disco's Coming VH13-024-0169
3. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Limelli
4. lottis (VRL-13831) - Hartwig of Smaug VH14-017-0755
5. lottis (VRL-13831) - Chaplin v.d. Zanneshof VH15-017-0007
6. Anniina N. (VRL-09182) - Dals Remington
7. allu (VRL-11701) - Angel Eyes
8. Cynoria (VRL-11723) - Rävbergs Wilma VH14-017-0292
9. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Helinä
10. kuristaja (VRL-04374) - Pärren Vesipeto VH14-018-1820
11. Anniina N. (VRL-09182) - Moons Last Christmas VH14-017-0752
12. kuristaja (VRL-04374) - Pramee
13. Isis (VRL-11247) - Wyat Crackback Block VH14-017-0362
14. Milja (VRL-00692) - Taikakuun Pikku-Wuokko VH14-018-1676
15. Cynoria (VRL-11723) - Halsworth Casandra VH14-017-0288
16. Cynoria (VRL-11723) - Calvin v.d. Graafkamp VH14-017-0294
17. Uppe (VRL-11253) - Liisi-Lumilla
18. Kida (VRL-08368) - Suntime West
19. Isis (VRL-11247) - Amurra Wid VH14-003-0192
20. Nintsu (VRL-01851) - Soothsayer VH14-023-0230
21. Kida (VRL-08368) - Condor Cliff
22. Nintsu (VRL-01851) - Alegre's Muferto ox VH14-003-0478
23. lottis (VRL-13831) - Mireta's Daramina VH15-017-0011
24. lottis (VRL-13831) - Wyat Ronnie VH14-017-0731
25. Isis (VRL-11247) - Thalya Wid VH14-003-0189
26. Nerita (VRL-12557) - Fake Odilbart VH14-046-0025
27. allu (VRL-11701) - Glo's Triangle
28. kuristaja (VRL-04374) - Muskettisoturi VH14-018-1818
29. Nintsu (VRL-01851) - Betty Sue Duke VH14-022-0140
30. Anniina N. (VRL-09182) - Hymnin Tähtipöly VH15-018-0117
31. Cynoria (VRL-11723) - Ares v.d. Graafkamp VH14-017-0748
32. Isis (VRL-11247) - Cala Mu'nisah VH15-003-0010
33. Ireth (VRL-03777) - Március Larinea
34. Milja (VRL-00692) - Fiktion Adelma VH14-018-1778
35. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Ellita
36. Mila (VRL-11936) - Malleus Maleficarum Gull VH14-104-0039
37. Kida (VRL-08368) - Quattro Cliff
38. allu (VRL-11701) - Shirley's Lina
39. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Tuhla VH14-018-1673
40. kuristaja (VRL-04374) - Rikinä VH13-018-1071

Luokka 2: Helppo B

1. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Hely
2. Erica (VRL-13857) - Vilfredo Flame VH14-044-0411
3. Ireth (VRL-03777) - Március Larinea
4. Kida (VRL-08368) - Condor Cliff
5. Murke (VRL-13904) - Tuulensuun Sirius
6. Murke (VRL-13904) - Fiktion Kimallus VH14-018-1954
7. Ireth (VRL-03777) - Villahaan Tarina VH15-018-0098
8. Nintsu (VRL-01851) - Soothsayer VH14-023-0230
9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kerttu VH14-018-1677
10. Cynoria (VRL-11723) - Bea Skærud
11. Murke (VRL-13904) - Huvitutin Nokipoika VH14-018-1639
12. Erica (VRL-13857) - Kaapro VH14-018-1785
13. Milja (VRL-00692) - Pirunkorven Tilkku VH14-018-1972
14. Kida (VRL-08368) - Quattro Cliff
15. Örp (VRL-13239) - Hi-fi Killer '5 VH06-043-5214
16. Kida (VRL-08368) - Macchiato Cliff
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuiki VH14-018-1779
18. Anniina N. (VRL-09182) - Hymnin Tähtipöly VH15-018-0117
19. Lissu T. (VRL-12701) - Kiropuhe Ros
20. Örp (VRL-13239) - Elaine
21. Nintsu (VRL-01851) - Dowton Amber VH14-024-0003
22. Cynoria (VRL-11723) - Trude av Kleppur VH14-053-0218
23. Nerita (VRL-12557) - Alexandra LAC VH14-025-0066
24. Nerita (VRL-12557) - Metsälammen Kuutamosonaatti VH14-018-1953
25. Ireth (VRL-03777) - Metsälammen Enkelimieli
26. Nintsu (VRL-01851) - Backstage Queen Ni VH12-023-0102
27. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Nöösäneiti VH15-018-0107
28. Örp (VRL-13239) - Viisikon Kolea
29. Cynoria (VRL-11723) - Ludvig av Kleppur VH14-053-0166
30. Lissu T. (VRL-12701) - Sokerikuun Amaranth
31. Sachiyo (VRL-11290) - Kadotettu Keplote VH14-018-1217
32. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Vilma
33. Anniina N. (VRL-09182) - Moons Last Christmas VH14-017-0752
34. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Hilja
35. Cynoria (VRL-11723) - Gilda av Kleppur VH14-053-0159
36. Kida (VRL-08368) - Suntime West
37. Lissu T. (VRL-12701) - Polkadotshot Icecream
38. Nintsu (VRL-01851) - Jawdal Mic VH12-023-0126
39. Uppe (VRL-11253) - Mäkisuon Hilma
40. Milja (VRL-00692) - Fiktion Josefiina VH14-018-1675

Luokka 3: Helppo A

1. Milja (VRL-00692) - Vaapukan Vilijo VH14-018-1716
2. Murke (VRL-13904) - Fiktion Kimallus VH14-018-1954
3. dumi (VRL-00218) - Fifth Silver Crown
4. Axel (VRL-13550) - Fiktion Kuohu VH14-018-1998
5. Murke (VRL-13904) - Huvitutin Nokipoika VH14-018-1639
6. dumi (VRL-00218) - Firenze of Krofnock
7. Nintsu (VRL-01851) - Anna Karenina MPB VH14-023-0186
8. Örp (VRL-13239) - Elaine
9. Axel (VRL-13550) - Fiktion Wilpuri VH15-018-0001
10. Nintsu (VRL-01851) - Cherry Champagne MPB VH14-023-0185
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Hilveri
12. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Martta
13. Nintsu (VRL-01851) - Lumivuon Ferveren VH15-023-0004
14. Lissu T. (VRL-12701) - Rollsrover v.d. Duren
15. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Illuusio VH14-018-1221
16. Mila (VRL-11936) - Petäjän Piiloleikki VH14-018-1950
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kirppu
18. Ireth (VRL-03777) - Ventoksen Ripaus
19. Axel (VRL-13550) - Rajaton Riemu VH14-018-1863
20. Nintsu (VRL-01851) - Kashimir MPB VH13-023-0099
21. Örp (VRL-13239) - Viisikon Kolea
22. Sachiyo (VRL-11290) - Mörkövaaran Vivian VH14-018-1213
23. Cynoria (VRL-11723) - Greerfield's Idefix
24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Nalle
25. Lissu T. (VRL-12701) - My Ex Used to Purrrrr
26. Murke (VRL-13904) - Hymnin Roo-Roo VH14-018-1912
27. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Ristinolla VH14-018-1223
28. dumi (VRL-00218) - Dormillo Dainty
29. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Onnenpäivä VH13-018-1283
30. Nerita (VRL-12557) - Metsälammen Kuutamosonaatti VH14-018-1953
31. Cynoria (VRL-11723) - Sir Cadogan VH15-046-0009
32. Örp (VRL-13239) - Viisikon Tuulella Käyvä
33. Lissu T. (VRL-12701) - Tuonenlohtu
34. Nerita (VRL-12557) - Alexandra LAC VH14-025-0066
35. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Seili VH14-018-1674
36. Ireth (VRL-03777) - Huvitutin Vinhatuuli
37. dumi (VRL-00218) - Fifth Dazzling Illusionism
38. Sachiyo (VRL-11290) - Kadotettu Ässänä VH14-018-1257
39. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Polanne VH15-018-0066
40. Lissu T. (VRL-12701) - Strangelove

Luokka 4: Vaativa B

1. Nintsu (VRL-01851) - Cassandra VH12-024-0138
2. dumi (VRL-00218) - Dormillo Dainty
3. Murke (VRL-13904) - Hetken Täysikuu VH14-018-1925
4. Erica (VRL-13857) - Davina Chanel VH14-031-1053
5. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Leijona
6. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Hilarius
7. dumi (VRL-00218) - Fifth Dazzling Illusionism
8. Uppe (VRL-11253) - Runon Harmiainen
9. Sachiyo (VRL-11290) - Moon Ventukka VH14-018-1339
10. Nintsu (VRL-01851) - Blue-eyed Misty MPB VH14-023-0182
11. Nerita (VRL-12557) - Massacre Ring xx VH14-006-0569
12. Axel (VRL-13550) - Murroksen Rymyreino VH15-018-0008
13. Erica (VRL-13857) - Voitto VH14-018-1803
14. Nintsu (VRL-01851) - Pencalow Avalon VH13-023-0150
15. Örp (VRL-13239) - Bailey
16. dumi (VRL-00218) - Firenze of Krofnock
17. Lissu T. (VRL-12701) - Roze Quartz
18. Hamzi (VRL-02163) - Sweetness vd Shadow VH04-012-7201
19. Murke (VRL-13904) - Riiviöiden Hali VH14-018-1811
20. Lissu T. (VRL-12701) - Seelenloos
21. Erica (VRL-13857) - BVO Lovelikehell VH06-045-4766
22. Nintsu (VRL-01851) - Mikhail Aleksei ox VH14-003-0012
23. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Lounatuuli VH06-018-9693
24. Sachiyo (VRL-11290) - Mäkisuon Kummajainen VH14-018-1218
25. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Nukkumaija VH14-018-1224
26. Sachiyo (VRL-11290) - Takamaiden Trioli VH14-018-1212
27. Axel (VRL-13550) - Ryövärin Morrison VH14-018-1042
28. Murke (VRL-13904) - Abetom's Jackson VH14-089-0013
29. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pohjoistuuli VH06-018-7667
30. Erica (VRL-13857) - Richardo ox VH14-003-0483
31. Lissu T. (VRL-12701) - Tankoon Tarvitaan Kaksi
32. Ireth (VRL-03777) - Espinette VH15-153-0001
33. Hamzi (VRL-02163) - Tons o' Vodka Vegas VH12-031-0070
34. Nerita (VRL-12557) - Aureate VH14-031-0378
35. Murke (VRL-13904) - Mörkövaaran Hattutemppu
36. Ireth (VRL-03777) - Rätvänän Tähkäpää VH15-018-0045
37. dumi (VRL-00218) - Fifth Silver Crown
38. Lissu T. (VRL-12701) - la Rue des Moulins
39. Örp (VRL-13239) - Viisikon Tuulella Käyvä
40. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Samuli