KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 05.02.2015
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 27.01.2015
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 24.01.2015, klo 12.46
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 2011-2020
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Anniina N. (VRL-09182) - Dals Remington VH15-017-0049
2. lottis (VRL-13831) - Floyd Madelein MO
3. Kics (VRL-05293) - Snilli Bea
4. lottis (VRL-13831) - Mireta's Daramina
5. Crystal (VRL-00628) - Päivärinteen Hilda VH13-017-0706
6. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Helinä
7. lottis (VRL-13831) - Dorothie Bae
8. Cynoria (VRL-11723) - Ares v.d. Graafkamp VH14-017-0748
9. Suvi (VRL-01248) - Blueberry v. Moons VH14-017-0039
10. Cynoria (VRL-11723) - Beardonwood Don Juan VH14-017-0750
11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Adelma VH14-018-1778
12. lottis (VRL-13831) - Fleur Ariel F
13. Laura K. (VRL-03745) - Tiilikan Vappupila
14. Suvi (VRL-01248) - Musikant VH13-028-0227
15. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Edin VH12-028-0058
16. Crystal (VRL-00628) - Carmién's Minette VH00-017-3192
17. Gona (VRL-13854) - Hengenvaaran Meriheinä
18. Crystal (VRL-00628) - Calypso Dei VH14-017-0264
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Ellita
20. Crystal (VRL-00628) - Mea Culpa Dei VH14-017-0551
21. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Tuhla VH14-018-1673
22. Pierre (VRL-10531) - Chiana Brii VH15-063-0003
23. Minni (VRL-10337) - Bruu
24. Pierre (VRL-10531) - Aviance Golda Bay VH14-104-0042
25. Suvi (VRL-01248) - Bråkmaker VH13-053-0066
26. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Jessamine VH14-017-0694
27. Cynoria (VRL-11723) - Rävbergs Wilma VH14-017-0292
28. Minni (VRL-10337) - Wyat Casper Ghost
29. Milja (VRL-00692) - Taikakuun Pikku-Wuokko VH14-018-1676
30. alhippa (VRL-00064) - Leimulintu VH14-018-1323
31. Pierre (VRL-10531) - Anvia Boom Beach VH15-046-0010
32. Cynoria (VRL-11723) - Halsworth Casandra VH14-017-0288
33. Pierre (VRL-10531) - Veela Dei
34. Ireth (VRL-03777) - Március Larinea
35. Uppe (VRL-11253) - Liisi-Lumilla
36. alhippa (VRL-00064) - Taikakuun Matami VH15-018-0074
37. Minni (VRL-10337) - Felarofi DK
38. Gona (VRL-13854) - Miami Vice Arr
39. Anniina N. (VRL-09182) - Hymnin Tähtipöly VH15-018-0117
40. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Limelli

Luokka 2: Helppo B

1. Zael (VRL-13888) - Quillan Cavan
2. Murke (VRL-13904) - Huvitutin Nokipoika VH14-018-1639
3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kerttu VH14-018-1677
4. Ireth (VRL-03777) - Metsälammen Enkelimieli
5. ksuvi (VRL-06542) - Fiktion Jylhä VH11-018-1516
6. Murke (VRL-13904) - Fiktion Kimallus VH14-018-1954
7. Cynoria (VRL-11723) - Ludvig av Kleppur VH14-053-0166
8. Suvi (VRL-01248) - Vindur frá Rötur VH13-030-0071
9. dookie (VRL-04373) - Matlock LAC VH14-024-0279
10. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Rullakartiina
11. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Nöösäneiti VH15-018-0107
12. Misteli (VRL-13620) - Cappuccino
13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuiki VH14-018-1779
14. Suvi (VRL-01248) - Blaza's Soarin VH14-017-0515
15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Josefiina VH14-018-1675
16. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Taikatuuli
17. Cynoria (VRL-11723) - Gilda av Kleppur VH14-053-0159
18. Sachiyo (VRL-11290) - Kadotettu Keplote VH14-018-1217
19. Crystal (VRL-00628) - Koston Nella
20. Cynoria (VRL-11723) - Trude av Kleppur VH14-053-0218
21. Cynoria (VRL-11723) - Alfgerda VH15-053-0003
22. Lamia (VRL-13332) - Hiidenvirna VH15-018-0118
23. Murke (VRL-13904) - Tuulensuun Sirius
24. Zael (VRL-13888) - Baothghalach
25. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Kattguld VH13-028-0082
26. Lamia (VRL-13332) - Hyvä Mutta Hävytön VH15-018-0129
27. Heidi N (VRL-01725) - ML Witchfire VH14-031-0683
28. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Valto VH14-018-1508
29. Misteli (VRL-13620) - Apple Pie VH14-089-0010
30. Zael (VRL-13888) - Adelajda
31. Ireth (VRL-03777) - Villahaan Tarina VH15-018-0098
32. Milja (VRL-00692) - Pirunkorven Tilkku VH14-018-1972
33. dookie (VRL-04373) - Moon Dalmiina VH14-018-1772
34. Örp (VRL-13239) - Elaine
35. Örp (VRL-13239) - Viisikon Kolea
36. Lamia (VRL-13332) - Valtikkain Valta VH15-018-0119
37. yaren (VRL-04468) - Duren Zrinka VH11-040-0059
38. Ireth (VRL-03777) - Huvitutin Vinhatuuli
39. Lamia (VRL-13332) - Tähtiin Kaiverrettu Kaipuu VH15-018-0130
40. Suvi (VRL-01248) - Jasminette B VH13-028-0048

Luokka 3: Helppo A

1. Örp (VRL-13239) - Viisikon Kolea
2. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Illuusio VH14-018-1221
3. Lamia (VRL-13332) - Riiviöiden Kasimiro VH14-018-0049
4. ksuvi (VRL-06542) - Fiktion Jylhä VH11-018-1516
5. Crystal (VRL-00628) - Lamourin Unihiekka
6. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Seili VH14-018-1674
7. Suvi (VRL-01248) - Utopia's Brutus VH14-028-0020
8. Lamia (VRL-13332) - Leijuvan Linnan Ritari VH13-018-1301
9. yaren (VRL-04468) - Vaniman Taivaannasta
10. Suvi (VRL-01248) - Kazmira SWE VH13-028-0143
11. Sachiyo (VRL-11290) - Kadotettu Ässänä VH14-018-1257
12. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Gunhild VH14-028-0391
13. Cynoria (VRL-11723) - Sir Cadogan VH15-046-0009
14. Ireth (VRL-03777) - Ventoksen Ripaus
15. Milja (VRL-00692) - Vaapukan Vilijo VH14-018-1716
16. dumi (VRL-00218) - Fifth Silver Crown
17. Zael (VRL-13888) - Goda
18. Ireth (VRL-03777) - Rätvänän Tähkäpää VH15-018-0045
19. dumi (VRL-00218) - Fifth Dazzling Illusionism
20. Heidi N (VRL-01725) - ML Dothraki VH14-031-0784
21. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Onnenpäivä VH13-018-1283
22. Cynoria (VRL-11723) - Greerfield's Idefix
23. Lamia (VRL-13332) - Pirunkorven Verenna VH14-018-0196
24. Örp (VRL-13239) - Elaine
25. Zael (VRL-13888) - Kliment
26. Crystal (VRL-00628) - Mitaliharha
27. Örp (VRL-13239) - Viisikon Tuulella Käyvä
28. Heidi N (VRL-01725) - He's Just A Flirt VH14-006-0633
29. Lamia (VRL-13332) - Mörrin Venjami VH13-018-1243
30. dumi (VRL-00218) - Fifth Fidzi
31. Sachiyo (VRL-11290) - Mörkövaaran Vivian VH14-018-1213
32. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Taikatuuli
33. Heidi N (VRL-01725) - Hestia Carlee VH14-031-0675
34. Heidi N (VRL-01725) - ML J'adore VH15-031-0036
35. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Rullakartiina
36. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Adele VH14-028-0106
37. Zael (VRL-13888) - Oleksander
38. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Ristinolla VH14-018-1223
39. dumi (VRL-00218) - Dormillo Dainty
40. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Polanne VH15-018-0066

Luokka 4: Vaativa B

1. Murke (VRL-13904) - Riiviöiden Hali VH14-018-1811
2. Suvi (VRL-01248) - Jääkukka VH14-018-1900
3. Heidi N (VRL-01725) - Prometheus VH14-029-0181
4. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Pärsky VH14-018-1507
5. Zael (VRL-13888) - Sakeenah al Najya
6. Crystal (VRL-00628) - Kaarnan Hattara VH14-018-1541
7. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Aliina VH14-018-1532
8. Sachiyo (VRL-11290) - Moon Ventukka VH14-018-1339
9. dookie (VRL-04373) - Malvan Harmonia VH14-018-2031
10. Murke (VRL-13904) - Hetken Täysikuu VH14-018-1925
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Leijona
12. dumi (VRL-00218) - Dormillo Dainty
13. Suvi (VRL-01248) - Koivumäen Helmi VH14-018-0095
14. dumi (VRL-00218) - Fifth Fidzi
15. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Nukkumaija VH14-018-1224
16. Suvi (VRL-01248) - Catelijne van Holmes VH13-040-0677
17. Heidi N (VRL-01725) - Illinois Black Pearl VH14-031-0740
18. Örp (VRL-13239) - Bailey
19. dumi (VRL-00218) - Fifth Dazzling Illusionism
20. Sachiyo (VRL-11290) - Mäkisuon Kummajainen VH14-018-1218
21. Suvi (VRL-01248) - Moon Kuurankukka VH14-018-0096
22. Murke (VRL-13904) - Abetom's Jackson VH14-089-0013
23. dumi (VRL-00218) - Fifth Silver Crown
24. Ireth (VRL-03777) - Rätvänän Tähkäpää VH15-018-0045
25. Lamia (VRL-13332) - Hetken Herttajätkä VH14-018-0126
26. dookie (VRL-04373) - Hemmo-Herkules VH15-018-0079
27. Heidi N (VRL-01725) - ML Dark Luminosity VH15-031-0022
28. Sachiyo (VRL-11290) - Takamaiden Trioli VH14-018-1212
29. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Lounatuuli VH06-018-9693
30. Örp (VRL-13239) - Viisikon Tuulella Käyvä
31. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Samuli
32. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Lumona VH14-018-1509
33. Ireth (VRL-03777) - Espinette VH15-153-0001
34. Misteli (VRL-13620) - White Chocolate VH14-064-0005
35. Murke (VRL-13904) - Mörkövaaran Hattutemppu
36. dookie (VRL-04373) - Mörkövaaran Villimieli VH14-018-1682
37. dookie (VRL-04373) - Susikallion Saita-Peli VH14-018-1203
38. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Hilarius
39. yaren (VRL-04468) - Vaniman Verona VH14-018-1719
40. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pohjoistuuli VH06-018-7667