KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 07.02.2015
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 27.01.2015
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 24.01.2015, klo 12.46
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 2011-2020
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Suvi (VRL-01248) - Bråkmaker VH13-053-0066
2. Suvi (VRL-01248) - Musikant VH13-028-0227
3. Cynoria (VRL-11723) - Beardonwood Don Juan VH14-017-0750
4. Uppe (VRL-11253) - Liisi-Lumilla
5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Adelma VH14-018-1778
6. Pierre (VRL-10531) - Aviance Golda Bay VH14-104-0042
7. Crystal (VRL-00628) - Mea Culpa Dei VH14-017-0551
8. Anniina N. (VRL-09182) - Hymnin Tähtipöly VH15-018-0117
9. Crystal (VRL-00628) - Calypso Dei VH14-017-0264
10. Gona (VRL-13854) - Miami Vice Arr
11. Anniina N. (VRL-09182) - Dals Remington VH15-017-0049
12. Gona (VRL-13854) - Hengenvaaran Meriheinä
13. Pierre (VRL-10531) - Anvia Boom Beach VH15-046-0010
14. alhippa (VRL-00064) - Taikakuun Matami VH15-018-0074
15. alhippa (VRL-00064) - Leimulintu VH14-018-1323
16. Laura K. (VRL-03745) - Tiilikan Vappupila
17. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Edin VH12-028-0058
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Limelli
19. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Jessamine VH14-017-0694
20. Cynoria (VRL-11723) - Ares v.d. Graafkamp VH14-017-0748
21. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Helinä
22. lottis (VRL-13831) - Floyd Madelein MO
23. Crystal (VRL-00628) - Päivärinteen Hilda VH13-017-0706
24. lottis (VRL-13831) - Dorothie Bae
25. Minni (VRL-10337) - Felarofi DK
26. lottis (VRL-13831) - Fleur Ariel F
27. Minni (VRL-10337) - Bruu
28. lottis (VRL-13831) - Mireta's Daramina
29. Pierre (VRL-10531) - Veela Dei
30. Pierre (VRL-10531) - Chiana Brii VH15-063-0003
31. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Ellita
32. Ireth (VRL-03777) - Március Larinea
33. Cynoria (VRL-11723) - Halsworth Casandra VH14-017-0288
34. Milja (VRL-00692) - Taikakuun Pikku-Wuokko VH14-018-1676
35. Kics (VRL-05293) - Snilli Bea
36. Crystal (VRL-00628) - Carmién's Minette VH00-017-3192
37. Cynoria (VRL-11723) - Rävbergs Wilma VH14-017-0292
38. Minni (VRL-10337) - Wyat Casper Ghost
39. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Tuhla VH14-018-1673
40. Suvi (VRL-01248) - Blueberry v. Moons VH14-017-0039

Luokka 2: Helppo B

1. dookie (VRL-04373) - Moon Dalmiina VH14-018-1772
2. Lamia (VRL-13332) - Hiidenvirna VH15-018-0118
3. Misteli (VRL-13620) - Cappuccino
4. Murke (VRL-13904) - Fiktion Kimallus VH14-018-1954
5. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Nöösäneiti VH15-018-0107
6. Lamia (VRL-13332) - Hyvä Mutta Hävytön VH15-018-0129
7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kerttu VH14-018-1677
8. Cynoria (VRL-11723) - Gilda av Kleppur VH14-053-0159
9. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Taikatuuli
10. Murke (VRL-13904) - Huvitutin Nokipoika VH14-018-1639
11. Milja (VRL-00692) - Pirunkorven Tilkku VH14-018-1972
12. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Rullakartiina
13. Zael (VRL-13888) - Quillan Cavan
14. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Valto VH14-018-1508
15. Örp (VRL-13239) - Elaine
16. Zael (VRL-13888) - Baothghalach
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Josefiina VH14-018-1675
18. Suvi (VRL-01248) - Jasminette B VH13-028-0048
19. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Kattguld VH13-028-0082
20. Suvi (VRL-01248) - Vindur frá Rötur VH13-030-0071
21. Crystal (VRL-00628) - Koston Nella
22. Suvi (VRL-01248) - Blaza's Soarin VH14-017-0515
23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuiki VH14-018-1779
24. Ireth (VRL-03777) - Villahaan Tarina VH15-018-0098
25. dookie (VRL-04373) - Matlock LAC VH14-024-0279
26. Murke (VRL-13904) - Tuulensuun Sirius
27. Zael (VRL-13888) - Adelajda
28. ksuvi (VRL-06542) - Fiktion Jylhä VH11-018-1516
29. Örp (VRL-13239) - Viisikon Kolea
30. Misteli (VRL-13620) - Apple Pie VH14-089-0010
31. Heidi N (VRL-01725) - ML Witchfire VH14-031-0683
32. Cynoria (VRL-11723) - Ludvig av Kleppur VH14-053-0166
33. Lamia (VRL-13332) - Tähtiin Kaiverrettu Kaipuu VH15-018-0130
34. Cynoria (VRL-11723) - Alfgerda VH15-053-0003
35. Ireth (VRL-03777) - Huvitutin Vinhatuuli
36. yaren (VRL-04468) - Duren Zrinka VH11-040-0059
37. Ireth (VRL-03777) - Metsälammen Enkelimieli
38. Lamia (VRL-13332) - Valtikkain Valta VH15-018-0119
39. Sachiyo (VRL-11290) - Kadotettu Keplote VH14-018-1217
40. Cynoria (VRL-11723) - Trude av Kleppur VH14-053-0218

Luokka 3: Helppo A

1. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Rullakartiina
2. Heidi N (VRL-01725) - ML J'adore VH15-031-0036
3. Örp (VRL-13239) - Viisikon Kolea
4. Suvi (VRL-01248) - Kazmira SWE VH13-028-0143
5. Örp (VRL-13239) - Elaine
6. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Ristinolla VH14-018-1223
7. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Illuusio VH14-018-1221
8. Lamia (VRL-13332) - Leijuvan Linnan Ritari VH13-018-1301
9. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Seili VH14-018-1674
10. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Taikatuuli
11. Suvi (VRL-01248) - Utopia's Brutus VH14-028-0020
12. dumi (VRL-00218) - Fifth Silver Crown
13. Sachiyo (VRL-11290) - Kadotettu Ässänä VH14-018-1257
14. Cynoria (VRL-11723) - Sir Cadogan VH15-046-0009
15. Heidi N (VRL-01725) - Hestia Carlee VH14-031-0675
16. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Adele VH14-028-0106
17. dumi (VRL-00218) - Dormillo Dainty
18. ksuvi (VRL-06542) - Fiktion Jylhä VH11-018-1516
19. Crystal (VRL-00628) - Mitaliharha
20. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Polanne VH15-018-0066
21. Crystal (VRL-00628) - Lamourin Unihiekka
22. Lamia (VRL-13332) - Mörrin Venjami VH13-018-1243
23. Lamia (VRL-13332) - Riiviöiden Kasimiro VH14-018-0049
24. Zael (VRL-13888) - Kliment
25. dumi (VRL-00218) - Fifth Dazzling Illusionism
26. Örp (VRL-13239) - Viisikon Tuulella Käyvä
27. Heidi N (VRL-01725) - ML Dothraki VH14-031-0784
28. yaren (VRL-04468) - Vaniman Taivaannasta
29. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Gunhild VH14-028-0391
30. Zael (VRL-13888) - Oleksander
31. Cynoria (VRL-11723) - Greerfield's Idefix
32. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Onnenpäivä VH13-018-1283
33. Ireth (VRL-03777) - Rätvänän Tähkäpää VH15-018-0045
34. dumi (VRL-00218) - Fifth Fidzi
35. Sachiyo (VRL-11290) - Mörkövaaran Vivian VH14-018-1213
36. Lamia (VRL-13332) - Pirunkorven Verenna VH14-018-0196
37. Milja (VRL-00692) - Vaapukan Vilijo VH14-018-1716
38. Zael (VRL-13888) - Goda
39. Heidi N (VRL-01725) - He's Just A Flirt VH14-006-0633
40. Ireth (VRL-03777) - Ventoksen Ripaus

Luokka 4: Vaativa B

1. dookie (VRL-04373) - Susikallion Saita-Peli VH14-018-1203
2. Murke (VRL-13904) - Riiviöiden Hali VH14-018-1811
3. Heidi N (VRL-01725) - Illinois Black Pearl VH14-031-0740
4. Murke (VRL-13904) - Hetken Täysikuu VH14-018-1925
5. dumi (VRL-00218) - Fifth Silver Crown
6. Crystal (VRL-00628) - Kaarnan Hattara VH14-018-1541
7. Örp (VRL-13239) - Bailey
8. Murke (VRL-13904) - Abetom's Jackson VH14-089-0013
9. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Lumona VH14-018-1509
10. dumi (VRL-00218) - Dormillo Dainty
11. dumi (VRL-00218) - Fifth Fidzi
12. Misteli (VRL-13620) - White Chocolate VH14-064-0005
13. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Aliina VH14-018-1532
14. Suvi (VRL-01248) - Moon Kuurankukka VH14-018-0096
15. Sachiyo (VRL-11290) - Moon Ventukka VH14-018-1339
16. Murke (VRL-13904) - Mörkövaaran Hattutemppu
17. Suvi (VRL-01248) - Catelijne van Holmes VH13-040-0677
18. yaren (VRL-04468) - Vaniman Verona VH14-018-1719
19. dookie (VRL-04373) - Mörkövaaran Villimieli VH14-018-1682
20. Ireth (VRL-03777) - Espinette VH15-153-0001
21. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Lounatuuli VH06-018-9693
22. dumi (VRL-00218) - Fifth Dazzling Illusionism
23. Heidi N (VRL-01725) - Prometheus VH14-029-0181
24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Leijona
25. Crystal (VRL-00628) - Fiktion Pärsky VH14-018-1507
26. Suvi (VRL-01248) - Jääkukka VH14-018-1900
27. Sachiyo (VRL-11290) - Takamaiden Trioli VH14-018-1212
28. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pohjoistuuli VH06-018-7667
29. Sachiyo (VRL-11290) - Mäkisuon Kummajainen VH14-018-1218
30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Samuli
31. dookie (VRL-04373) - Malvan Harmonia VH14-018-2031
32. Zael (VRL-13888) - Sakeenah al Najya
33. Ireth (VRL-03777) - Rätvänän Tähkäpää VH15-018-0045
34. Lamia (VRL-13332) - Hetken Herttajätkä VH14-018-0126
35. dookie (VRL-04373) - Hemmo-Herkules VH15-018-0079
36. Heidi N (VRL-01725) - ML Dark Luminosity VH15-031-0022
37. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Nukkumaija VH14-018-1224
38. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Hilarius
39. Örp (VRL-13239) - Viisikon Tuulella Käyvä
40. Suvi (VRL-01248) - Koivumäen Helmi VH14-018-0095