KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 04.02.2015
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 02.02.2015
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 26.01.2015, klo 17.27
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 2021-2040
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. lyllis (VRL-11107) - Sleepless Beauty Mist VH13-017-0524
2. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Tuhla VH14-018-1673
3. merikissa (VRL-13337) - Gandalf v. Ahlstedt VH14-028-0128
4. lottis (VRL-13831) - Wyat Ronnie VH14-017-0731
5. Emmu (VRL-08154) - Call Me Cairbre VH15-027-0035
6. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Sunshade VH15-027-0036
7. Cynoria (VRL-11723) - Calvin v.d. Graafkamp VH14-017-0294
8. Mila (VRL-11936) - Inferno Beat
9. kuristaja (VRL-04374) - Muskettisoturi VH14-018-1818
10. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Vilma
11. Cynoria (VRL-11723) - Rävbergs Wilma VH14-017-0292
12. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Hilja
13. Miia Maria (VRL-10382) - Blue My Mind VH15-017-0048
14. Pierre (VRL-10531) - Jazz It Up VH15-063-0001
15. Isis (VRL-11247) - Wyat Crackback Block VH14-017-0362
16. merikissa (VRL-13337) - Carentoir's Kristian VH14-028-0195
17. lyllis (VRL-11107) - Wyat Lunar Dance VH14-017-0477
18. lyllis (VRL-11107) - Härdellin Ruuti VH14-017-0319
19. Pierre (VRL-10531) - Imagine Jimbo VH15-063-0002
20. merikissa (VRL-13337) - Cresendo's Ragnar VH14-028-0089
21. merikissa (VRL-13337) - Tea v. Ahlstedt VH14-028-0071
22. Emmu (VRL-08154) - Mundhill King Arthur
23. Cynoria (VRL-11723) - Halsworth Casandra VH14-017-0288
24. Mila (VRL-11936) - Malleus Maleficarum Gull VH14-104-0039
25. Mila (VRL-11936) - Taffeltoff
26. lottis (VRL-13831) - Mireta's Daramina VH15-017-0011
27. Pierre (VRL-10531) - Staccato VH14-057-0098
28. lyllis (VRL-11107) - Vuornan Butterscotch VH14-017-0706
29. Uppe (VRL-11253) - Lystin Elma
30. Cynoria (VRL-11723) - Monarch v.d. Zanneshof VH15-017-0032
31. Isis (VRL-11247) - Thalya Wid VH14-003-0189
32. Isis (VRL-11247) - Cala Mu'nisah VH15-003-0010
33. Emmu (VRL-08154) - Nightshade VH15-027-0034
34. Milja (VRL-00692) - Fiktion Adelma VH14-018-1778
35. Pierre (VRL-10531) - Anvia Boom Beach VH15-046-0010
36. Isis (VRL-11247) - Amurra Wid VH14-003-0192
37. Mila (VRL-11936) - Vaahterapolun Tuju-Soppa
38. lottis (VRL-13831) - Hartwig of Smaug VH14-017-0755
39. lottis (VRL-13831) - Chaplin v.d. Zanneshof VH15-017-0007
40. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Hely

Luokka 2: Helppo B

1. Uppe (VRL-11253) - Lystin Elma
2. Cynoria (VRL-11723) - Skovbakken Brenda
3. Uppe (VRL-11253) - Liisi-Lumilla
4. Uppe (VRL-11253) - Mäkisuon Hilma
5. lottis (VRL-13831) - Ashford Merrietta VH14-027-0330
6. Milja (VRL-00692) - Pirunkorven Tilkku VH14-018-1972
7. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Silver Coin Mor
8. Murke (VRL-13904) - Fiktion Kimallus VH14-018-1954
9. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Lenni
10. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Schikane DHF
11. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Frankenstein Mor
12. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karnevaali
13. Emmu (VRL-08154) - Viktor Krum VH12-027-0168
14. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Arwen VH14-027-0305
15. Murke (VRL-13904) - Tuulensuun Sirius
16. Mila (VRL-11936) - Bambinya
17. Cynoria (VRL-11723) - Bea Skærud
18. Emmi (VRL-12192) - Adelante F VH15-031-0043
19. lottis (VRL-13831) - Päivärinteen Rudolf VH14-017-0732
20. Murke (VRL-13904) - Huvitutin Nokipoika VH14-018-1639
21. Milja (VRL-00692) - Taikakuun Pikku-Wuokko VH14-018-1676
22. Isis (VRL-11247) - Thalya Wid VH14-003-0189
23. lottis (VRL-13831) - Tinky-Winky VH15-027-0009
24. lottis (VRL-13831) - Wyat Emanuel VH14-017-0754
25. yaren (VRL-04468) - Duren Zrinka VH11-040-0059
26. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Helinä
27. Emmi (VRL-12192) - Conartist SSA VH15-031-0025
28. Mila (VRL-11936) - Artiikin Ilotuikku
29. Isis (VRL-11247) - Wyat Crackback Block VH14-017-0362
30. Emmi (VRL-12192) - Little Hannibal SSA VH15-031-0033
31. vaapu. (VRL-00193) - Villahaan Leimu
32. Emmi (VRL-12192) - Vipertooth PB VH15-031-0038
33. Cynoria (VRL-11723) - Trude av Kleppur VH14-053-0218
34. Emmu (VRL-08154) - Mayapple VH14-027-0309
35. Isis (VRL-11247) - Amurra Wid VH14-003-0192
36. Mila (VRL-11936) - K.B. Murheenkryyni
37. Isis (VRL-11247) - Cala Mu'nisah VH15-003-0010
38. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Misteli
39. Mila (VRL-11936) - Kazimir Ion
40. Cynoria (VRL-11723) - Alfgerda VH15-053-0003

Luokka 3: Helppo A

1. Uppe (VRL-11253) - Puhti
2. Mila (VRL-11936) - Petäjävaaran Hippiäinen VH14-018-1960
3. merikissa (VRL-13337) - Snora v. Ahlstedt VH14-053-0192
4. ksuvi (VRL-06542) - Fiktion Jylhä VH11-018-1516
5. lottis (VRL-13831) - Breezy Storming
6. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Golden Reign VH15-027-0022
7. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Golden Dust VH15-027-0037
8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Hilveri
9. merikissa (VRL-13337) - Gjaflaug Humber VH14-053-0093
10. Axel (VRL-13550) - Fiktion Kuohu VH14-018-1998
11. Cynoria (VRL-11723) - Sir Cadogan VH15-046-0009
12. lottis (VRL-13831) - Fikiton Laina VH15-018-0056
13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuiki VH14-018-1779
14. Mila (VRL-11936) - Hallankehrä VH14-018-1934
15. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Aamu
16. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Kapori
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Astriina
18. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Silver Coin Mor
19. Axel (VRL-13550) - Fiktion Wilpuri VH15-018-0001
20. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Hohto
21. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kuu
22. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Frankenstein Mor
23. Murke (VRL-13904) - Huvitutin Nokipoika VH14-018-1639
24. Isis (VRL-11247) - Tibah Wid VH14-003-0191
25. Emmi (VRL-12192) - Wandoors VH13-031-0412
26. Mila (VRL-11936) - Kaamosmasennus VH14-018-1799
27. Murke (VRL-13904) - Hymnin Roo-Roo VH14-018-1912
28. Isis (VRL-11247) - Imperial Makaarim VH15-003-0008
29. merikissa (VRL-13337) - Ylva NOR VH14-053-0088
30. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Schikane DHF
31. Murke (VRL-13904) - Fiktion Kimallus VH14-018-1954
32. Mila (VRL-11936) - A.I. Äärirajalla VH14-018-1197
33. merikissa (VRL-13337) - Frodo v. Ahlstedt VH14-053-0091
34. vaapu. (VRL-00193) - Villahaan Leimu
35. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kerttu VH14-018-1677
36. Isis (VRL-11247) - Intisaar al Qismat VH14-003-0263
37. Isis (VRL-11247) - Shahla Sultana VH14-003-0175
38. lottis (VRL-13831) - Hillaway LAC VH15-027-0010
39. lottis (VRL-13831) - Untuvapilven Yuletide VH15-027-0011
40. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Sunyata VH15-027-0038

Luokka 4: Vaativa B

1. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Hurja
2. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Hilarius
3. lottis (VRL-13831) - Downy Final VH14-027-0325
4. lottis (VRL-13831) - Clovercutt Merlin
5. Axel (VRL-13550) - Ulapan Valama VH15-018-0062
6. Pierre (VRL-10531) - Petäjän Peeta
7. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Zabaglione v.d. Duren
8. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Pearcandy xx
9. Zael (VRL-13888) - Lancelot Rewa
10. Mila (VRL-11936) - Brendon Best Friend
11. Isis (VRL-11247) - Thassos Wid VH14-003-0186
12. Heidi N (VRL-01725) - ML Dark Luminosity VH15-031-0022
13. Murke (VRL-13904) - Riiviöiden Hali VH14-018-1811
14. Uppe (VRL-11253) - Silvertti
15. Isis (VRL-11247) - Zohair Bin Ibn Majd VH14-003-0434
16. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Pajupilli VH15-018-0154
17. Murke (VRL-13904) - Mörkövaaran Hattutemppu
18. Emmi (VRL-12192) - Nirvana
19. Heidi N (VRL-01725) - Illinois Black Pearl VH14-031-0740
20. lottis (VRL-13831) - Smert' ot Granitsy
21. Melina (VRL-11408) - Ventoksen O-ou VH15-018-0105
22. Axel (VRL-13550) - Ulapan Jäämyrsky VH15-018-0151
23. Murke (VRL-13904) - Abetom's Jackson VH14-089-0013
24. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Suloinen
25. Ireth (VRL-03777) - Ulapan Suljettu Sydän
26. Pierre (VRL-10531) - Upper Becker Peak
27. Emmi (VRL-12192) - Wendelé SSA VH15-031-0020
28. Uppe (VRL-11253) - Runon Harmiainen
29. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Raspearry x
30. Murke (VRL-13904) - Hetken Täysikuu VH14-018-1925
31. yaren (VRL-04468) - Vaniman Verona VH14-018-1719
32. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Paha Suustaan
33. Axel (VRL-13550) - Murroksen Rymyreino VH15-018-0008
34. Isis (VRL-11247) - Azara al Bahieh VH14-003-0176
35. Axel (VRL-13550) - Ryövärin Morrison VH14-018-1042
36. Pierre (VRL-10531) - Feidelm DON VH14-031-0601
37. Mila (VRL-11936) - Rägby's Rinaldo
38. Isis (VRL-11247) - Rashidi al Rayad VH04-003-6359
39. Pierre (VRL-10531) - Nowitna
40. lottis (VRL-13831) - Rozaliya