KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 15.02.2015
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 02.02.2015
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 26.01.2015, klo 17.27
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 2021-2040
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Pierre (VRL-10531) - Imagine Jimbo VH15-063-0002
2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Hilja
3. lottis (VRL-13831) - Mireta's Daramina VH15-017-0011
4. Emmu (VRL-08154) - Nightshade VH15-027-0034
5. Isis (VRL-11247) - Amurra Wid VH14-003-0192
6. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Sunshade VH15-027-0036
7. Pierre (VRL-10531) - Staccato VH14-057-0098
8. lyllis (VRL-11107) - Vuornan Butterscotch VH14-017-0706
9. Emmu (VRL-08154) - Call Me Cairbre VH15-027-0035
10. Mila (VRL-11936) - Inferno Beat
11. Isis (VRL-11247) - Thalya Wid VH14-003-0189
12. lyllis (VRL-11107) - Sleepless Beauty Mist VH13-017-0524
13. Isis (VRL-11247) - Wyat Crackback Block VH14-017-0362
14. lottis (VRL-13831) - Wyat Ronnie VH14-017-0731
15. Uppe (VRL-11253) - Lystin Elma
16. Isis (VRL-11247) - Cala Mu'nisah VH15-003-0010
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Vilma
18. Miia Maria (VRL-10382) - Blue My Mind VH15-017-0048
19. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Tuhla VH14-018-1673
20. lyllis (VRL-11107) - Wyat Lunar Dance VH14-017-0477
21. lottis (VRL-13831) - Hartwig of Smaug VH14-017-0755
22. Mila (VRL-11936) - Vaahterapolun Tuju-Soppa
23. Mila (VRL-11936) - Taffeltoff
24. merikissa (VRL-13337) - Cresendo's Ragnar VH14-028-0089
25. merikissa (VRL-13337) - Gandalf v. Ahlstedt VH14-028-0128
26. Milja (VRL-00692) - Fiktion Adelma VH14-018-1778
27. kuristaja (VRL-04374) - Muskettisoturi VH14-018-1818
28. Emmu (VRL-08154) - Mundhill King Arthur
29. Cynoria (VRL-11723) - Rävbergs Wilma VH14-017-0292
30. Cynoria (VRL-11723) - Calvin v.d. Graafkamp VH14-017-0294
31. Pierre (VRL-10531) - Anvia Boom Beach VH15-046-0010
32. lottis (VRL-13831) - Chaplin v.d. Zanneshof VH15-017-0007
33. lyllis (VRL-11107) - Härdellin Ruuti VH14-017-0319
34. Pierre (VRL-10531) - Jazz It Up VH15-063-0001
35. Cynoria (VRL-11723) - Monarch v.d. Zanneshof VH15-017-0032
36. merikissa (VRL-13337) - Carentoir's Kristian VH14-028-0195
37. merikissa (VRL-13337) - Tea v. Ahlstedt VH14-028-0071
38. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Hely
39. Mila (VRL-11936) - Malleus Maleficarum Gull VH14-104-0039
40. Cynoria (VRL-11723) - Halsworth Casandra VH14-017-0288

Luokka 2: Helppo B

1. yaren (VRL-04468) - Duren Zrinka VH11-040-0059
2. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Silver Coin Mor
3. lottis (VRL-13831) - Tinky-Winky VH15-027-0009
4. vaapu. (VRL-00193) - Villahaan Leimu
5. Emmi (VRL-12192) - Adelante F VH15-031-0043
6. Cynoria (VRL-11723) - Trude av Kleppur VH14-053-0218
7. Murke (VRL-13904) - Huvitutin Nokipoika VH14-018-1639
8. Uppe (VRL-11253) - Liisi-Lumilla
9. Murke (VRL-13904) - Tuulensuun Sirius
10. Isis (VRL-11247) - Thalya Wid VH14-003-0189
11. Isis (VRL-11247) - Amurra Wid VH14-003-0192
12. Emmu (VRL-08154) - Mayapple VH14-027-0309
13. Mila (VRL-11936) - Artiikin Ilotuikku
14. Uppe (VRL-11253) - Mäkisuon Hilma
15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Helinä
16. Isis (VRL-11247) - Cala Mu'nisah VH15-003-0010
17. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Lenni
18. Murke (VRL-13904) - Fiktion Kimallus VH14-018-1954
19. Milja (VRL-00692) - Taikakuun Pikku-Wuokko VH14-018-1676
20. lottis (VRL-13831) - Ashford Merrietta VH14-027-0330
21. Uppe (VRL-11253) - Lystin Elma
22. Cynoria (VRL-11723) - Skovbakken Brenda
23. Emmu (VRL-08154) - Viktor Krum VH12-027-0168
24. Mila (VRL-11936) - K.B. Murheenkryyni
25. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Schikane DHF
26. Cynoria (VRL-11723) - Bea Skærud
27. Cynoria (VRL-11723) - Alfgerda VH15-053-0003
28. Mila (VRL-11936) - Bambinya
29. Isis (VRL-11247) - Wyat Crackback Block VH14-017-0362
30. lottis (VRL-13831) - Päivärinteen Rudolf VH14-017-0732
31. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karnevaali
32. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Arwen VH14-027-0305
33. Emmi (VRL-12192) - Vipertooth PB VH15-031-0038
34. Emmi (VRL-12192) - Little Hannibal SSA VH15-031-0033
35. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Misteli
36. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Frankenstein Mor
37. lottis (VRL-13831) - Wyat Emanuel VH14-017-0754
38. Milja (VRL-00692) - Pirunkorven Tilkku VH14-018-1972
39. Emmi (VRL-12192) - Conartist SSA VH15-031-0025
40. Mila (VRL-11936) - Kazimir Ion

Luokka 3: Helppo A

1. Isis (VRL-11247) - Imperial Makaarim VH15-003-0008
2. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Golden Dust VH15-027-0037
3. merikissa (VRL-13337) - Ylva NOR VH14-053-0088
4. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Aamu
5. Murke (VRL-13904) - Hymnin Roo-Roo VH14-018-1912
6. Axel (VRL-13550) - Fiktion Wilpuri VH15-018-0001
7. Isis (VRL-11247) - Tibah Wid VH14-003-0191
8. lottis (VRL-13831) - Fikiton Laina VH15-018-0056
9. merikissa (VRL-13337) - Snora v. Ahlstedt VH14-053-0192
10. Mila (VRL-11936) - Hallankehrä VH14-018-1934
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kuu
12. lottis (VRL-13831) - Untuvapilven Yuletide VH15-027-0011
13. merikissa (VRL-13337) - Gjaflaug Humber VH14-053-0093
14. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Sunyata VH15-027-0038
15. Emmi (VRL-12192) - Wandoors VH13-031-0412
16. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Golden Reign VH15-027-0022
17. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Hohto
18. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Kapori
19. ksuvi (VRL-06542) - Fiktion Jylhä VH11-018-1516
20. lottis (VRL-13831) - Breezy Storming
21. Uppe (VRL-11253) - Puhti
22. Isis (VRL-11247) - Shahla Sultana VH14-003-0175
23. Mila (VRL-11936) - Kaamosmasennus VH14-018-1799
24. Axel (VRL-13550) - Fiktion Kuohu VH14-018-1998
25. vaapu. (VRL-00193) - Villahaan Leimu
26. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuiki VH14-018-1779
27. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Silver Coin Mor
28. Murke (VRL-13904) - Fiktion Kimallus VH14-018-1954
29. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Frankenstein Mor
30. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Schikane DHF
31. merikissa (VRL-13337) - Frodo v. Ahlstedt VH14-053-0091
32. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Hilveri
33. Mila (VRL-11936) - Petäjävaaran Hippiäinen VH14-018-1960
34. Mila (VRL-11936) - A.I. Äärirajalla VH14-018-1197
35. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Astriina
36. Cynoria (VRL-11723) - Sir Cadogan VH15-046-0009
37. Isis (VRL-11247) - Intisaar al Qismat VH14-003-0263
38. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kerttu VH14-018-1677
39. lottis (VRL-13831) - Hillaway LAC VH15-027-0010
40. Murke (VRL-13904) - Huvitutin Nokipoika VH14-018-1639

Luokka 4: Vaativa B

1. Pierre (VRL-10531) - Feidelm DON VH14-031-0601
2. Pierre (VRL-10531) - Upper Becker Peak
3. lottis (VRL-13831) - Downy Final VH14-027-0325
4. Emmi (VRL-12192) - Wendelé SSA VH15-031-0020
5. Zael (VRL-13888) - Lancelot Rewa
6. Mila (VRL-11936) - Brendon Best Friend
7. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Hurja
8. Pierre (VRL-10531) - Petäjän Peeta
9. Murke (VRL-13904) - Mörkövaaran Hattutemppu
10. lottis (VRL-13831) - Rozaliya
11. Isis (VRL-11247) - Thassos Wid VH14-003-0186
12. Emmi (VRL-12192) - Nirvana
13. Pierre (VRL-10531) - Nowitna
14. Uppe (VRL-11253) - Silvertti
15. Heidi N (VRL-01725) - ML Dark Luminosity VH15-031-0022
16. lottis (VRL-13831) - Clovercutt Merlin
17. Mila (VRL-11936) - Rägby's Rinaldo
18. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Pajupilli VH15-018-0154
19. Isis (VRL-11247) - Rashidi al Rayad VH04-003-6359
20. lottis (VRL-13831) - Smert' ot Granitsy
21. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Zabaglione v.d. Duren
22. Murke (VRL-13904) - Abetom's Jackson VH14-089-0013
23. yaren (VRL-04468) - Vaniman Verona VH14-018-1719
24. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Hilarius
25. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Raspearry x
26. Heidi N (VRL-01725) - Illinois Black Pearl VH14-031-0740
27. Axel (VRL-13550) - Ryövärin Morrison VH14-018-1042
28. Uppe (VRL-11253) - Runon Harmiainen
29. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Suloinen
30. Axel (VRL-13550) - Ulapan Jäämyrsky VH15-018-0151
31. Murke (VRL-13904) - Hetken Täysikuu VH14-018-1925
32. Ireth (VRL-03777) - Ulapan Suljettu Sydän
33. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Paha Suustaan
34. Axel (VRL-13550) - Murroksen Rymyreino VH15-018-0008
35. Isis (VRL-11247) - Zohair Bin Ibn Majd VH14-003-0434
36. Axel (VRL-13550) - Ulapan Valama VH15-018-0062
37. Melina (VRL-11408) - Ventoksen O-ou VH15-018-0105
38. Isis (VRL-11247) - Azara al Bahieh VH14-003-0176
39. Murke (VRL-13904) - Riiviöiden Hali VH14-018-1811
40. Sofia Westerbacka (VRL-12331) - Pearcandy xx