KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 17.03.2015
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 28.02.2015
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 21.02.2015, klo 16.39
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 2101-2120
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Loci (VRL-12679) - Katastrofin Leonard VH14-017-0474
2. Ireth (VRL-03777) - Vennamon Eirika VH13-018-1004
3. Pierre (VRL-10531) - Alfrida VH14-053-0214
4. Ireth (VRL-03777) - Catspeak Dei
5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Pieti VH15-018-0029
6. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Birdie
7. Ireth (VRL-03777) - Villahaan Syyshymy
8. turjake (VRL-07415) - Fifth Baskara
9. Anniina N. (VRL-09182) - Hymnin Tähtipöly VH15-018-0117
10. Isis (VRL-11247) - Cala Mu'nisah VH15-003-0010
11. Nintsu (VRL-01851) - Alegre's Muferto ox VH14-003-0478
12. Milja (VRL-00692) - Fiktion Elma VH15-018-0033
13. Loci (VRL-12679) - Waterloo VH14-017-0436
14. kuristaja (VRL-04374) - Pramee VH15-018-0113
15. Isis (VRL-11247) - Amurra Wid VH14-003-0192
16. kuristaja (VRL-04374) - Pärren Vesipeto VH14-018-1820
17. suba (VRL-12468) - Reposaaren Sarla VH14-017-0382
18. Pierre (VRL-10531) - Staccato VH14-057-0098
19. Murke (VRL-13904) - Kaiholehdon Hurmiopoika VH15-018-0268
20. kuristaja (VRL-04374) - Cnò-Thalmhainn VEC VH14-046-0111
21. kuristaja (VRL-04374) - Muskettisoturi VH14-018-1818
22. suba (VRL-12468) - Derian Borghilde VH14-053-0031
23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Huliviliina VH14-018-1974
24. Isis (VRL-11247) - Wyat Crackback Block VH14-017-0362
25. suba (VRL-12468) - Wallace v. Moons VH14-017-0301
26. Nintsu (VRL-01851) - Honeythief MPB VH14-023-0184
27. Pierre (VRL-10531) - Elros B VH14-028-0429
28. Ireth (VRL-03777) - Pirenja VH13-018-0975
29. suba (VRL-12468) - Valfrida VH14-053-0210
30. Loci (VRL-12679) - Million Dollar Man VH14-017-0473
31. Nintsu (VRL-01851) - Oldsfell's Narnia VH14-022-0122
32. turjake (VRL-07415) - Fifth Belladonna
33. Isis (VRL-11247) - Thalya Wid VH14-003-0189
34. Nintsu (VRL-01851) - Oldsfell's Monday Madness VH14-024-0241
35. turjake (VRL-07415) - C'era Una Volta Dainty
36. honeythief (VRL-08852) - Sabina v. Moons VH13-017-0515
37. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Makia VH14-018-1975
38. Pierre (VRL-10531) - Frøya VH14-053-0216
39. Anniina N. (VRL-09182) - Koidutko Kohtalokseni VH15-018-0265
40. Loci (VRL-12679) - Katastrofaalinen Katapultti MET VH14-017-0172

Luokka 2: Helppo B

1. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Kiela VH15-018-0180
2. Arnika (VRL-01371) - Dun Halligan VH06-071-5808
3. honeythief (VRL-08852) - Wyat Chocolate Mocha VH14-017-0001
4. Sani (VRL-10954) - Gwalch Yoshiko VH14-024-0295
5. Pierre (VRL-10531) - Likane Voitto VH15-018-0246
6. Ireth (VRL-03777) - Pirenja VH13-018-0975
7. dumi (VRL-00218) - Chocosign Fifth
8. dumi (VRL-00218) - Chocoladekonijntje v.d. Dijk
9. Anniina N. (VRL-09182) - Different Frequencies VH15-017-0080
10. Arnika (VRL-01371) - Diane Seraf VH06-001-0595
11. Ireth (VRL-03777) - Vennamon Eirika VH13-018-1004
12. Loci (VRL-12679) - Million Dollar Man VH14-017-0473
13. Pierre (VRL-10531) - Tuulenpesän Tuima VH15-018-0072
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vihma VH14-018-1973
15. Arnika (VRL-01371) - Miss Rumble VH06-071-7075
16. Sani (VRL-10954) - Bows 'n' Buttons BG VH15-017-0030
17. honeythief (VRL-08852) - Vaapukan Leena VH14-018-1377
18. turjake (VRL-07415) - Nana du Low
19. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Seren Haul
20. Pierre (VRL-10531) - Moon Ramina
21. Sani (VRL-10954) - Fshatarja
22. honeythief (VRL-08852) - Kirma EST VH05-060-2755
23. Loci (VRL-12679) - Katastrofin Leonard VH14-017-0474
24. Loci (VRL-12679) - Katastrofaalinen Katapultti MET VH14-017-0172
25. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Tuhla VH14-018-1673
26. turjake (VRL-07415) - Blackwoods Montbeliard
27. Milja (VRL-00692) - Vaapukan Lamelli VH15-018-0219
28. Nintsu (VRL-01851) - Soothsayer VH14-023-0230
29. Ireth (VRL-03777) - Kissankulman Kauhu VH12-018-0713
30. Loci (VRL-12679) - Waterloo VH14-017-0436
31. Nintsu (VRL-01851) - That's Evil MPB VH14-023-0187
32. Nintsu (VRL-01851) - Norris VH13-023-0159
33. honeythief (VRL-08852) - Wyat Night Jazzy VH14-017-0476
34. Ireth (VRL-03777) - Villahaan Syyshymy
35. turjake (VRL-07415) - Broadchurch Grete
36. Anniina N. (VRL-09182) - Riekonmarjan Wasabi VH15-017-0081
37. Sani (VRL-10954) - Pretending Disaster VH14-017-0604
38. turjake (VRL-07415) - Alessandria
39. Anniina N. (VRL-09182) - Koidutko Kohtalokseni VH15-018-0265
40. Nintsu (VRL-01851) - Betty Sue Duke VH14-022-0140

Luokka 3: Helppo A

1. Sani (VRL-10954) - Admiral VH14-093-0062
2. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Uniaika
3. dumi (VRL-00218) - Chocoladekonijntje v.d. Dijk
4. Milja (VRL-00692) - Susikallion Liekin Lento VH15-018-0275
5. Oona (VRL-11983) - Vaapukan Tilke VH15-018-0351
6. Oona (VRL-11983) - Pärren Ristamiini VH15-018-0340
7. Pierre (VRL-10531) - Jupukka
8. Axel (VRL-13550) - Aittohaaran Hallusinaatio VH15-018-0270
9. Sani (VRL-10954) - Onwybine Rhys VH13-022-0137
10. Ireth (VRL-03777) - Taikakuun Rapatessa Roiskuu
11. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Birdie
12. Milja (VRL-00692) - Susikallion Suvitoive VH15-018-0274
13. Arnika (VRL-01371) - Siljan Uniikki VH05-018-7386
14. Oona (VRL-11983) - Lamourin Julmuri VH14-018-0582
15. dumi (VRL-00218) - Chocosign Fifth
16. Lashrael (VRL-12379) - Lenwë of Evenstar VH13-011-0438
17. Lashrael (VRL-12379) - Dragonborn VH13-011-0257
18. Axel (VRL-13550) - Ulapan Aamu-Uninen VH15-018-0195
19. Lashrael (VRL-12379) - Valandil of Evenstar VH13-044-0149
20. Arnika (VRL-01371) - Siljan Lento VH06-018-7358
21. honeythief (VRL-08852) - Vappuhuiska VH14-018-1382
22. Sani (VRL-10954) - Glamglare Andrea VH14-010-0121
23. Pierre (VRL-10531) - Tainakko
24. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sinirikko
25. Lashrael (VRL-12379) - Thelion of Evenstar VH14-011-0089
26. honeythief (VRL-08852) - Vatnajökull VH14-053-0170
27. Axel (VRL-13550) - Ventoksen Lumo VH15-018-0227
28. Milja (VRL-00692) - Susikallion Sävelhelinä VH15-018-0273
29. Sani (VRL-10954) - Goedwig Gwynt Ion VH14-022-0138
30. Nintsu (VRL-01851) - Busy Walter MPB VH13-023-0126
31. Oona (VRL-11983) - Riihikorven Ruskapoika VH15-018-0350
32. Ireth (VRL-03777) - Arvolaakson Sinituuli VH14-018-1109
33. Arnika (VRL-01371) - Riiviöiden Rontti VH13-018-1074
34. turjake (VRL-07415) - Fifth Belladonna
35. Ireth (VRL-03777) - Hiprakan Hoppuilija VH12-018-0516
36. Arnika (VRL-01371) - Helmikkä VH13-018-0156
37. turjake (VRL-07415) - Vadelmaveneilijä
38. Pierre (VRL-10531) - Tvinnaus
39. Milja (VRL-00692) - Fiktion Adelma VH14-018-1778
40. turjake (VRL-07415) - Zara von Heidengeld

Luokka 4: Vaativa B

1. Ireth (VRL-03777) - Mäkisuon Heissulivei VH15-018-0281
2. Ireth (VRL-03777) - Rohkean Sypressi
3. Sani (VRL-10954) - Bint-Helwa ox VH15-003-0002
4. Sani (VRL-10954) - Rafeeq von Dows VH15-001-0029
5. Nintsu (VRL-01851) - G.C. Romeo ox VH14-003-0022
6. turjake (VRL-07415) - Fame's Tennessee Kid
7. Arnika (VRL-01371) - Lady Meredith VH02-026-0612
8. turjake (VRL-07415) - Istria Millenium Sunflower
9. Zack (VRL-01221) - Nuka VH14-093-0058
10. Ireth (VRL-03777) - Susikallion Helmi VH15-018-0283
11. Axel (VRL-13550) - Ulapan Vampiraatti VH15-018-0153
12. Arnika (VRL-01371) - Kuuraparta VH13-018-0159
13. Pierre (VRL-10531) - Kukkurukuu
14. Pierre (VRL-10531) - Taikakuun Jääkide VH13-018-0957
15. Lashrael (VRL-12379) - Gojamere VH15-015-0001
16. Milja (VRL-00692) - Susikallion Suvitoive VH15-018-0274
17. Pierre (VRL-10531) - Pärren Puhti
18. Lashrael (VRL-12379) - Hopealaakson Hertta VH15-031-0130
19. Zack (VRL-01221) - Undamore xx VH15-006-0103
20. Milja (VRL-00692) - Susikallion Sävelhelinä VH15-018-0273
21. Axel (VRL-13550) - Ulapan Vajokki VH15-018-0271
22. turjake (VRL-07415) - Senator van de Istria
23. Zack (VRL-01221) - Ankara Yemn VH15-148-0001
24. Axel (VRL-13550) - Ulapan Huvitus VH15-018-0272
25. Lashrael (VRL-12379) - Airysmere VH15-015-0002
26. Oona (VRL-11983) - Hymnin Pilvitomu
27. Sani (VRL-10954) - Riiviöiden Haluttu VH14-018-1991
28. Zack (VRL-01221) - Hazy Eyes SNAK VH15-006-0097
29. Pierre (VRL-10531) - Hotusiini
30. Milja (VRL-00692) - Susikallion Liekin Lento VH15-018-0275
31. Lashrael (VRL-12379) - Misarmere VH15-001-0005
32. Arnika (VRL-01371) - Loisteen Kajo VH06-018-7074
33. Oona (VRL-11983) - Talven Tuulahdus VH15-018-0349
34. Oona (VRL-11983) - Viisikon Touhupoika
35. Arnika (VRL-01371) - Hieno VH13-018-0153
36. Milja (VRL-00692) - Vaapukan Lamelli VH15-018-0219
37. turjake (VRL-07415) - Istria Pendragon
38. Ireth (VRL-03777) - Kaiholehdon Mesimarja VH15-018-0282
39. Sani (VRL-10954) - Zoraida d'Amelie VH15-033-0001
40. Oona (VRL-11983) - Hymnin Tutuliisi