KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 23.03.2015
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 11.03.2015
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 05.03.2015, klo 12.31
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 2161-2180
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. vrieng. (VRL-06263) - Bhihsma Ni
2. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lily
3. Cynoria (VRL-11723) - Härdellin Jessa VH14-017-0350
4. Susi (VRL-00465) - Muiston Pirumieli VH15-018-0021
5. Uppe (VRL-11253) - Vikkans Mai
6. Dimma (VRL-08204) - Pheros VH14-017-0238
7. Marle (VRL-04571) - Muiston Charlotta VH13-018-0415
8. Ireth (VRL-03777) - Pirenja VH13-018-0975
9. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Vilma
10. honeythief (VRL-08852) - Sabina v. Moons VH13-017-0515
11. Cynoria (VRL-11723) - Vivieke v.d. Zanneshof VH15-017-0041
12. Ireth (VRL-03777) - Villahaan Syyshymy VH15-018-0375
13. Marle (VRL-04571) - Salmiakki Sisu VH14-018-1829
14. Kida (VRL-08368) - Antony Cliff
15. Kida (VRL-08368) - Coldsoul Cliff
16. Dimma (VRL-08204) - PP´s Rock and Roll VH12-017-0490
17. Ireth (VRL-03777) - Catspeak Dei
18. Meeri N. (VRL-02160) - Toy's Isfrun VH14-017-0205
19. vrieng. (VRL-06263) - Chinook's Edric
20. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Kamøy VH13-053-0118
21. honeythief (VRL-08852) - Skattekiste VH13-053-0136
22. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Hely
23. kuristaja (VRL-04374) - Muskettisoturi VH14-018-1818
24. Ireth (VRL-03777) - Fiktion Proosa VH15-018-0374
25. Miia Maria (VRL-10382) - Coconut Kiss MO VH15-017-0072
26. kuristaja (VRL-04374) - Pramee VH15-018-0113
27. honeythief (VRL-08852) - Prairie Lily Dei VH14-017-0197
28. Kida (VRL-08368) - Quentin Cliff
29. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Makia VH14-018-1975
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ruoja VH15-018-0028
31. kuristaja (VRL-04374) - Päivärinteen Mic May
32. Milja (VRL-00692) - Lumen Lentävä Konsta VH15-018-0397
33. Kida (VRL-08368) - Quickrose Cliff
34. Frida (VRL-05826) - Hercules F
35. Dimma (VRL-08204) - Presta Ryana VH14-017-0200
36. Cynoria (VRL-11723) - Remukylän Vikke VH11-017-0519
37. Marle (VRL-04571) - Orilammen Kusti VH15-018-0386
38. Dimma (VRL-08204) - Aias Huge Grey VH03-099-6443
39. Cynoria (VRL-11723) - Feimqueen of Jewel VH11-017-0812
40. kuristaja (VRL-04374) - Rikinä VH13-018-1071

Luokka 2: Helppo B

1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Huliviliina VH14-018-1974
2. honeythief (VRL-08852) - Figaro VH15-027-0122
3. honeythief (VRL-08852) - Wyat Night Jazzy VH14-017-0476
4. Ireth (VRL-03777) - Hiprakan Hoppuilija VH12-018-0516
5. Frida (VRL-05826) - Fame's Gatsby
6. honeythief (VRL-08852) - Vaapukan Leena VH14-018-1377
7. Uppe (VRL-11253) - Ekviks Ludo
8. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Leina VH15-018-0301
9. Frida (VRL-05826) - Fridan Eloveena
10. Marle (VRL-04571) - Fiktion Asteri VH14-018-1525
11. Murke (VRL-13904) - Kaikurannan Garrick VH14-028-0407
12. Uppe (VRL-11253) - Vida Hektor
13. Marle (VRL-04571) - Tuulenhalkoja VH14-018-1848
14. Frida (VRL-05826) - Fame's Nubia
15. Melina (VRL-11408) - Runon Selma VH15-018-0419
16. kuristaja (VRL-04374) - Welsh Glamour Dawn
17. Kida (VRL-08368) - Quickrose Cliff
18. Marle (VRL-04571) - Orilammen Kusti VH15-018-0386
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Hilja
20. Ireth (VRL-03777) - Arvolaakson Sinituuli VH14-018-1109
21. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Neilikk VH14-053-0051
22. Marle (VRL-04571) - Muiston Charlotta VH13-018-0415
23. Kida (VRL-08368) - Coldsoul Cliff
24. Tiikeri (VRL-10741) - Dyantha's Captain Hook
25. Milja (VRL-00692) - Lumen Lentävä Konsta VH15-018-0397
26. Milja (VRL-00692) - Fiktion Pieti VH15-018-0029
27. Kida (VRL-08368) - Quentin Cliff
28. kuristaja (VRL-04374) - Mewian Eilir
29. Milja (VRL-00692) - Ventoksen Makia VH14-018-1975
30. Frida (VRL-05826) - Fame's Aladin
31. Melina (VRL-11408) - Valssin-Taika VH15-018-0420
32. Kida (VRL-08368) - Antony Cliff
33. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Dandelion
34. Ireth (VRL-03777) - Kissankulman Kauhu VH12-018-0713
35. Melina (VRL-11408) - Villahaan Valentiina VH15-018-0418
36. krista (VRL-13773) - Jackaroo v. Moons VH14-017-0654
37. Ireth (VRL-03777) - Fiktion Proosa VH15-018-0374
38. Tiikeri (VRl-10741) - Strange Nevers
39. kuristaja (VRL-04374) - Nerywick Celtic Winds
40. Susi (VRL-00465) - Muiston Pirumieli VH15-018-0021

Luokka 3: Helppo A

1. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Martta
2. Kida (VRL-08368) - Grey Nougat
3. Susi (VRL-00465) - Tiilikan Niks&Naks VH15-018-0454
4. Uppe (VRL-11253) - Viliskantti
5. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Kaleva
6. Oona (VRL-11983) - Vaapukan Tilke
7. Murke (VRL-13904) - Vaniman Naessa VH15-018-0099
8. Marle (VRL-04571) - Fiktion Vampyyri VH15-018-0382
9. Frida (VRL-05826) - Fame's Aladin
10. Frida (VRL-05826) - Fridan Eloveena
11. Axel (VRL-13550) - Aittohaaran Hallusinaatio VH15-018-0270
12. krista (VRL-13773) - Pirunkorven Vihma VH14-018-1709
13. Tiikeri (VRL-10741) - Dark Star Apple
14. Ireth (VRL-03777) - Arvolaakson Sinituuli VH14-018-1109
15. krista (VRL-13773) - Huoltopakkaus
16. Kida (VRL-08368) - Bonne Nuit Cliff
17. Ireth (VRL-03777) - Hiprakan Hoppuilija VH12-018-0516
18. Marle (VRL-04571) - Orilammen Vanamo VH14-018-1843
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Ainokaisa
20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Elma VH15-018-0033
21. Axel (VRL-13550) - Ventoksen Lumo VH15-018-0227
22. Ireth (VRL-03777) - Rohkean Sypressi VH15-018-0373
23. Susi (VRL-00465) - Muiston Rapina VH15-018-0024
24. Marle (VRL-04571) - Lakean Virtaviiva VH12-018-0132
25. krista (VRL-13773) - Pärren Pussipöksy VH14-018-1710
26. Murke (VRL-13904) - Hetken Täysikuu VH14-018-1925
27. Axel (VRL-13550) - Ulapan Aamu-Uninen VH15-018-0195
28. Frida (VRL-05826) - Fame's Gatsby
29. Kida (VRL-08368) - Grey Silverbill
30. Susi (VRL-00465) - Muiston Hattutemppu VH15-018-0023
31. Frida (VRL-05826) - Fame's Nubia
32. Ireth (VRL-03777) - Kissankulman Kauhu VH12-018-0713
33. Oona (VRL-11983) - Hymnin Hilujo
34. Murke (VRL-13904) - Rohkean Salakavala VH15-018-0396
35. Oona (VRL-11983) - Lamourin Julmuri
36. Marle (VRL-04571) - Fiktion Veksetti VH15-018-0403
37. Tiikeri (VRL-10741) - Starbomb
38. Tiikeri (VRL-10741) - All My People
39. Kida (VRL-08368) - Mademoiselle Cliff
40. Susi (VRL-00465) - UK Ympäripyöreä VH15-018-0450

Luokka 4: Vaativa B

1. Murke (VRL-13904) - Hetken Täysikuu VH14-018-1925
2. Tiikeri (VRL-10741) - Ruususen Aselonia der Vizinx
3. Cery (VRL-02116) - Aidan Syndrea VH12-035-0143
4. Axel (VRL-13550) - Ulapan Vampiraatti VH15-018-0153
5. Marle (VRL-04571) - Orilammen Sirius VH15-018-0385
6. Susi (VRL-00465) - Muiston Hulilupteri VH15-018-0453
7. Axel (VRL-13550) - Ulapan Huvitus VH15-018-0272
8. Oona (VRL-11983) - Viisikon Touhupoika
9. Cery (VRL-02116) - Hasselbys Purple Haze VH13-035-0180
10. Oona (VRL-11983) - Hymnin Pilvitomu
11. Murke (VRL-13904) - Vaniman Naessa VH15-018-0099
12. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Karrera VH15-021-0114
13. Cery (VRL-02116) - Cambriach Serine VH14-035-0227
14. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Artur VH15-021-0115
15. Oona (VRL-11983) - Talven Tuulahdus
16. Cery (VRL-02116) - Aidan Rian Odyss VH12-035-0207
17. Kida (VRL-08368) - Grey Nougat
18. Murke (VRL-13904) - Rohkean Hienohelma
19. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Effi VH15-021-0090
20. Susi (VRL-00465) - Muiston Uninalle VH15-018-0476
21. Tiikeri (VRL-10741) - Snow Tiger
22. Susi (VRL-00465) - Muiston Maalaisromantiikka VH15-018-0022
23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Samuli
24. Uppe (VRL-11253) - Silvertti
25. Ireth (VRL-03777) - Marwoolaf Ring xx VH15-006-0124
26. Uppe (VRL-11253) - Runon Harmiainen
27. Marle (VRL-04571) - Orilammen Untamo VH14-018-1844
28. Ireth (VRL-03777) - Rohkean Sypressi VH15-018-0373
29. krista (VRL-13773) - Mnyama F VH14-021-0514
30. Kida (VRL-08368) - Mademoiselle Cliff
31. Marle (VRL-04571) - Pirunkorven Lumililja VH14-018-1827
32. Murke (VRL-13904) - Mörkövaaran Hattutemppu VH15-018-0112
33. Oona (VRL-11983) - Hymnin Tutuliisi
34. Susi (VRL-00465) - Muiston Mökyööli VH15-018-0044
35. Axel (VRL-13550) - Ulapan Vajokki VH15-018-0271
36. Marle (VRL-04571) - Kyrmy-Jooseppi VH15-018-0393
37. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Hilarius
38. Kida (VRL-08368) - Bonne Nuit Cliff
39. Tiikeri (VRL-10741) - Beach Hamlet RSE
40. Kida (VRL-08368) - Grey Silverbill