KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 30.03.2015
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 24.03.2015
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 25.03.2015, klo 18.35
Luokka 1: Helppo C - 33/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 37/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 2181-2190
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Jonna (VRL-13563) - Lampikallion Ryöväri
2. Minni (VRL-10337) - Wyat Casper Ghost
3. Miltsu (VRL-05564) - Rock Rock 'Til U Drop VH12-017-0709
4. Wuuki. (VRL-13582) - Wyat Rebella VH13-017-0305
5. Miia Maria (VRL-10382) - Coconut Kiss MO VH15-017-0072
6. Wuuki. (VRL-13582) - Vampire Vision VH14-017-0320
7. Miltsu (VRL-05564) - Orendy VH12-024-0187
8. Dimma (VRL-08204) - Pheros VH14-017-0238
9. Kida (VRL-08368) - Quickrose Cliff
10. Cynoria (VRL-11723) - Feimqueen of Jewel VH11-017-0812
11. Jonna (VRL-13563) - Fortis Ritar
12. Emmu (VRL-08154) - Call Me Cairbre VH15-027-0035
13. Miltsu (VRL-05564) - Emanuel Yozora
14. Dimma (VRL-08204) - Copper's Falcon VH13-027-0166
15. Miltsu (VRL-05564) - Sunday Outlaw VH11-006-0203
16. kuristaja (VRL-04374) - Rohkean Velhotar
17. Emmu (VRL-08154) - Mundhill King Arthur VH14-027-0332
18. Cynoria (VRL-11723) - Madieke v.d. Zanneshof
19. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Sunshade VH15-027-0036
20. Cynoria (VRL-11723) - Remukylän Vikke VH11-017-0519
21. kuristaja (VRL-04374) - Riihikorven Aslak
22. Cynoria (VRL-11723) - Susikallion Sesilja VH15-017-0132
23. Wuuki. (VRL-13582) - Vaapukan Bearnice VH14-017-0532
24. kuristaja (VRL-04374) - Päivärinteen Mic May
25. Anniina N. (VRL-09182) - Koidutko Kohtalokseni VH15-018-0265
26. Emmu (VRL-08154) - Nightshade VH15-027-0034
27. Minni (VRL-10337) - Anffin Falara
28. Dimma (VRL-08204) - Presta Ryana VH14-017-0200
29. Jonna (VRL-13563) - Moana's Gwendora
30. Jonna (VRL-13563) - Donkere Hemel
31. kuristaja (VRL-04374) - Muskettisoturi VH14-018-1818
32. Wuuki. (VRL-13582) - Rimina v. Synvilla VH14-017-0549
33. Dimma (VRL-08204) - PP´s Rock and Roll VH12-017-0490

Luokka 2: Helppo B

1. Minni (VRL-10337) - Karoliina K
2. Emmu (VRL-08154) - Viktor Krum VH12-027-0168
3. Wuuki. (VRL-13582) - Hapuswrydd VH14-025-0058
4. kuristaja (VRL-04374) - Fiktion Voitonvarma VH15-018-0094
5. Milja (VRL-00692) - Rhof Samba Marmalade VH15-029-0258
6. Kida (VRL-08368) - Quickrose Cliff
7. Miltsu (VRL-05564) - Zhestokiy Um VH12-001-0846
8. Anniina N. (VRL-09182) - Different Frequencies VH15-017-0080
9. Melina (VRL-11408) - Runo-Reima
10. Milja (VRL-00692) - Fiktion Pieti VH15-018-0029
11. Anniina N. (VRL-09182) - Riekonmarjan Wasabi VH15-017-0081
12. Emmu (VRL-08154) - Mister Haddock VH15-027-0033
13. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Arwen VH14-027-0305
14. Susi (VRL-00465) - Tiilikan Niks&Naks VH15-018-0454
15. Wuuki. (VRL-13582) - Rhonada WUK VH14-024-0242
16. kuristaja (VRL-04374) - Hurra-Leija VH14-018-1969
17. Melina (VRL-11408) - Villahaan Valentiina VH15-018-0418
18. Anniina N. (VRL-09182) - Viisikon Hepsankeikka
19. Anniina N. (VRL-09182) - Koidutko Kohtalokseni VH15-018-0265
20. Wuuki. (VRL-13582) - Babe II VH14-024-0200
21. Dimma (VRL-08204) - Benji Fiasco MET VH14-017-0244
22. Dimma (VRL-08204) - Warrior Eclipse ox
23. Minni (VRL-10337) - Bruu
24. Milja (VRL-00692) - Lumen Lentävä Konsta VH15-018-0397
25. Emmu (VRL-08154) - Mayapple VH14-027-0309
26. Susi (VRL-00465) - Muiston Rapina VH15-018-0024
27. Minni (VRL-10337) - Felarofi DK
28. Miltsu (VRL-05564) - Edmund KH VH12-017-0708
29. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Leina VH15-018-0301
30. Susi (VRL-00465) - UK Ympäripyöreä VH15-018-0450
31. Dimma (VRL-08204) - Thordis Frigga VH14-053-0232
32. Miltsu (VRL-05564) - Hillhouse Strophia VH12-029-0453
33. kuristaja (VRL-04374) - Welsh Glamour Dawn
34. kuristaja (VRL-04374) - Mewian Eilir
35. Wuuki. (VRL-13582) - Geanna LAC VH14-024-0230
36. Melina (VRL-11408) - Yard's Sacha
37. Jonna (VRL-13563) - Lampikallion Ryöväri
38. Dimma (VRL-08204) - Sadiq al Najya VH14-003-0502
39. Susi (VRL-00465) - Muiston Hattutemppu VH15-018-0023
40. Miltsu (VRL-05564) - T' Redford VH13-027-0068

Luokka 3: Helppo A

1. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Golden Dust VH15-027-0037
2. Wuuki. (VRL-13582) - Perinteen Räätikänplant VH14-018-0677
3. Melina (VRL-11408) - Runon Pajupossu VH15-018-0508
4. Susi (VRL-00465) - Tiilikan Niks&Naks VH15-018-0454
5. Anniina N. (VRL-09182) - Kadotettu Vinsentti VH15-018-0448
6. Susi (VRL-00465) - Muiston Rapina VH15-018-0024
7. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Huurre VH15-027-0127
8. Mellow (VRL-09259) - Claridge Power Ranger VH15-022-0017
9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Huliviliina VH14-018-1974
10. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Golden Reign VH15-027-0022
11. kuristaja (VRL-04374) - Fiktion Suvita VH15-018-0303
12. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Sunyata VH15-027-0038
13. Anniina N. (VRL-09182) - Viisikon Hepsankeikka
14. Milja (VRL-00692) - Rhof Dappled Chivas VH15-029-0257
15. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Soili VH15-018-0506
16. Wuuki. (VRL-13582) - Caron LAC VH14-022-0058
17. Dimma (VRL-08204) - Forever's Amar Oxequila ox VH14-003-0495
18. Ronya (VRL-06725) - Kelmin Bambam
19. Melina (VRL-11408) - Villahaan Hileliina VH15-018-0507
20. Susi (VRL-00465) - UK Ympäripyöreä VH15-018-0450
21. Mellow (VRL-09259) - Fame's Viola VH15-029-0091
22. Kida (VRL-08368) - Versailles Cliff
23. kuristaja (VRL-04374) - Joogin Taikakulta
24. Ronya (VRL-06725) - Dainty B-Side
25. Melina (VRL-11408) - Runon Halita VH15-018-0474
26. Kida (VRL-08368) - Crayon Floodmark
27. Dimma (VRL-08204) - Malkamäen Pepe VH12-018-0946
28. Melina (VRL-11408) - Kadotettu Routatähti VH15-018-0369
29. Wuuki. (VRL-13582) - La Mia Luce VH13-024-0012
30. kuristaja (VRL-04374) - Moon Selonteko VH15-018-0423
31. Mellow (VRL-09259) - Branco Levent VH15-029-0169
32. Dimma (VRL-08204) - Hywarrd Elfryn VH11-024-0137
33. Dimma (VRL-08204) - CLAr Marshmallow ox VH13-003-0266
34. Kida (VRL-08368) - Silvero Cliff
35. Milja (VRL-00692) - Rajattoman Ärrinmurri VH15-018-0536
36. Wuuki. (VRL-13582) - Wukin Honda VH14-018-1164
37. Susi (VRL-00465) - Muiston Hattutemppu VH15-018-0023
38. Milja (VRL-00692) - Susikallion Salattu Talvi VH15-018-0537
39. kuristaja (VRL-04374) - Fiktion Sulmo VH15-018-0421
40. Ronya (VRL-06725) - Double O Seven Dainty

Luokka 4: Vaativa B

1. Melina (VRL-11408) - Runon Helinä
2. Dimma (VRL-08204) - CLAr Dirty Girl ox VH14-003-0422
3. Dimma (VRL-08204) - Shakira Van Zeld VH12-040-0053
4. Melina (VRL-11408) - Runon Saunakauha VH15-018-0531
5. Wuuki. (VRL-13582) - Fifth Phrixus VH15-029-0078
6. Wuuki. (VRL-13582) - Fifth Israil Glow VH15-029-0079
7. Susi (VRL-00465) - Muiston Mökyööli VH15-018-0044
8. Ronya (VRL-06725) - Dainty B-Side
9. Dimma (VRL-08204) - Diva Eun VH12-035-0043
10. Melina (VRL-11408) - Heilin Hemuli
11. Dimma (VRL-08204) - Ithaca Flow VH13-031-0207
12. Minni (VRL-10337) - Em's Belinda
13. Kida (VRL-08368) - Crayon Floodmark
14. Melina (VRL-11408) - Villahaan Hileliina VH15-018-0507
15. Kida (VRL-08368) - Crayon Day Lili
16. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Soili VH15-018-0506
17. Miltsu (VRL-05564) - Tohveli VH15-018-0213
18. Wuuki. (VRL-13582) - Wukin Kaasuvaijeri VH15-018-0412
19. Kida (VRL-08368) - Silvero Cliff
20. kuristaja (VRL-04374)- Mörkövaaran Heipähei VH14-018-1968
21. kuristaja (VRL-04374) - Fiktion Pellonpekko
22. Susi (VRL-00465) - Muiston Hulilupteri VH15-018-0453
23. Miltsu (VRL-05564) - Pihistelijä VH15-018-0214
24. Milja (VRL-00692) - Rhof Samba Marmalade VH15-029-0258
25. Susi (VRL-00465) - Muiston Maalaisromantiikka VH15-018-0022
26. Miltsu (VRL-05564) - Pretender Rewa VH12-034-0042
27. Milja (VRL-00692) - Rhof Dappled Chivas VH15-029-0257
28. kuristaja (VRL-04374) - Moon Haaveileva VH14-018-1850
29. kuristaja (VRL-04374) - Lamourin Taikayö VH15-018-0093
30. Miltsu (VRL-05564) - Mignon Rewa ox VH11-003-0638
31. Kida (VRL-08368) - Versailles Cliff
32. Ronya (VRL-06725) - Kelmin Bambam
33. Susi (VRL-00465) - Muiston Uninalle VH15-018-0476
34. Milja (VRL-00692) - Susikallion Salattu Talvi VH15-018-0537
35. Wuuki. (VRL-13582) - High Voltage VH14-025-0025
36. Milja (VRL-00692) - Rajattoman Ärrinmurri VH15-018-0536
37. Ronya (VRL-06725) - Double O Seven Dainty