KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 06.04.2015
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 03.04.2015
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 31.03.2015, klo 07.51
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 2191-2200
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lily
2. Ireth (VRL-03777) - Fiktion Proosa VH15-018-0374
3. lottis (VRL-13831) - Izaäk van Dael VH15-017-0009
4. Lola (VRL-13707) - Chantael LAC
5. Hamzi (VRL-02163) - Hakunamatata
6. Kida (VRL-08368) - Dark Chocolate VH15-029-0285
7. Meow (VRL-10122) - Waterloo Ivory
8. Meow (VRL-10122) - Maybery Gwinnett
9. Minni (VRL-10337) - Anffin Falara
10. Uppe (VRL-11253) - Vikkans Mai
11. Ireth (VRL-03777) - Catspeak Dei
12. Kida (VRL-08368) - Barrelwood Aquilifer VH15-029-0281
13. Uppe (VRL-11253) - Farina
14. Cynoria (VRL-11723) - Susikallion Sesilja VH15-017-0132
15. Jonna (VRL-13563) - Fortis Ritar
16. lottis (VRL-13831) - Fleur Ariel F
17. Minni (VRL-10337) - Wyat Casper Ghost
18. felissa (VRL-04000) - Pärren Uptown Funk VH15-063-0006
19. Lola (VRL-13707) - Amiral v. LAC
20. Cynoria (VRL-11723) - Madieke v.d. Zanneshof
21. Kida (VRL-08368) - Winwick VH15-029-0297
22. Cynoria (VRL-11723) - Feimqueen of Jewel VH11-017-0812
23. Wuuki. (VRL-13582) - Rimina v. Synvilla VH14-017-0549
24. Hamzi (VRL-02163) - Black Spotted Tiger
25. Meow (VRL-10122) - Siam Cwmafan
26. Lola (VRL-13707) - Frosty v. Moons
27. lottis (VRL-13831) - Wulf von Brandt VH15-017-0010
28. Meow (VRL-10122) - Brynford Lovedaia
29. Jonna (VRL-13563) - Lampikallion Ryöväri
30. Wuuki. (VRL-13582) - Vaapukan Bearnice VH14-017-0532
31. Hamzi (VRL-02163) - Fake no More
32. Uppe (VRL-11253) - Vänkullens Nalle
33. lottis (VRL-13831) - Dorothie Bae VH15-017-0016
34. Ireth (VRL-03777) - Villahaan Syyshymy VH15-018-0375
35. Jonna (VRL-13563) - Moana's Gwendora
36. Ireth (VRL-03777) - Mielensäpahoittaja VH15-018-0493
37. Miia Maria (VRL-10382) - Coconut Kiss MO VH15-017-0072
38. Kida (VRL-08368) - Espresso Con Panna VH15-029-0286
39. Cynoria (VRL-11723) - Corine v.d. Zanneshof VH15-017-0129
40. Jonna (VRL-13563) - Donkere Hemel

Luokka 2: Helppo B

1. Minni (VRL-10337) - Felarofi DK
2. Ireth (VRL-03777) - Arvolaakson Sinituuli VH14-018-1109
3. felissa (VRL-04000) - Cresendo's Harriet VH15-028-0063
4. Minni (VRL-10337) - Bruu
5. Kida (VRL-08368) - Barrelwood Aquilifer VH15-029-0281
6. felissa (VRL-04000) - Március Celena VH11-046-0057
7. Melina (VRL-11408) - Yard's Sacha VH15-057-0012
8. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Dandelion
9. Minni (VRL-10337) - Karoliina K
10. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Neidion VH14-025-0084
11. Uppe (VRL-11253) - Ekviks Ludo
12. Zael (VRL-13888) - Extravaganza
13. Laura (VRL-11124) - Tuntematon Ystävä VH15-018-039
14. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Leina VH15-018-0301
15. yaren (VRL-04468) - Elvana VH14-018-0682
16. Melina (VRL-11408) - Runo-Reima VH15-018-0561
17. Ireth (VRL-03777) - Hiprakan Hoppuilija VH12-018-0516
18. Zael (VRL-13888) - Albinka al Qismat
19. Ireth (VRL-03777) - Kissankulman Kauhu VH12-018-0713
20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ruoja VH15-018-0028
21. Kida (VRL-08368) - Winwick VH15-029-0297
22. Zael (VRL-13888) - Fakhri al Qismat
23. felissa (VRL-04000) - Swenja Dora VH14-046-0113
24. Zael (VRL-13888) - Light Fuzz Rewa
25. Kida (VRL-08368) - Dark Chocolate VH15-029-0285
26. Melina (VRL-11408) - Sokerikuun Lumous VH15-018-0596
27. Frida (VRL-05826) - Fame's Aladin
28. Jonna (VRL-13563) - Lampikallion Ryöväri
29. Uppe (VRL-11253) - Vida Hektor
30. Lola (VRL-13707) - Satulinnan Hurmos
31. Jonna (VRL-13563) - Moana's Gwendora
32. Lola (VRL-13707) - Amiral v. LAC
33. Frida (VRL-05826) - Fame's Nubia
34. Ireth (VRL-03777) - Juhannuspakkanen VH15-018-0491
35. Kida (VRL-08368) - Espresso Con Panna VH15-029-0286
36. Lola (VRL-13707) - Hassulan Amelle
37. Uppe (VRL-11253) - So.Ma. Kajsa
38. Jonna (VRL-13563) - Donkere Hemel
39. Jonna (VRL-13563) - Fortis Ritar
40. Frida (VRL-05826) - Fame's Gatsby

Luokka 3: Helppo A

1. Frida (VRL-05826) - Fame's Gatsby
2. Zael (VRL-13888) - Dearbháil
3. Frida (VRL-05826) - Fame's Nubia
4. Minni (VRL-10337) - Satulinnan Maahistanssi
5. Frida (VRL-05826) - Fame's Aladin
6. Milja (VRL-00692) - Velhon Vilmeri VH12-018-1396
7. Zael (VRL-13888) - Korolevski
8. Melina (VRL-11408) - Sokerikuun Lumous VH15-018-0596
9. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Halipula VH14-018-1992
10. Kida (VRL-08368) - Frostbay's Silas VH15-029-0283
11. Milja (VRL-00692) - Kaiholehdon Hurmiopoika VH15-018-0268
12. yaren (VRL-04468) - Lakean Tuusannuuska VH12-018-0102
13. Lola (VRL-13707) - Lumen Lunkipoika
14. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Martta
15. Ireth (VRL-03777) - Rohkean Voitonhurma VH15-018-0371
16. Uppe (VRL-11253) - Runon Pilmanteri
17. felissa (VRL-04000) - Donovan VH15-046-0003
18. Minni (VRL-10337) - Bugs Bite You II
19. Ireth (VRL-03777) - Lumen Lööperi VH15-018-0392
20. Kida (VRL-08368) - Dustglow Wilmslow VH15-029-0282
21. Ireth (VRL-03777) - Reposaaren Naskali VH15-018-0556
22. Minni (VRL-10337) - Cherrymist Invictus
23. Zael (VRL-13888) - Avondale
24. Lola (VRL-13707) - Satulinnan Hurmos
25. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Ainokaisa
26. Ireth (VRL-03777) - Hauta-arkkupakastin VH15-018-0492
27. Laura (VRL-11124) - Tuntematon Ystävä VH15-018-039
28. Melina (VRL-11408) - Yard's Sacha VH15-057-0012
29. Milja (VRL-00692) - Lumen Lentävä Konsta VH15-018-0397
30. Kida (VRL-08368) - Istria Goblin Fool VH15-029-0289
31. Lola (VRL-13707) - Harlekiini
32. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Leina VH15-018-0301
33. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Kaleva
34. Zael (VRL-13888) - Nepravil'no
35. yaren (VRL-04468) - Varpusjärven Untamo VH14-018-0695
36. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Amaethon VH15-026-0021
37. Melina (VRL-11408) - Runo-Reima VH15-018-0561
38. Milja (VRL-00692) - Fiktion Huliviliina VH14-018-1974
39. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Sankari VH14-018-2014
40. Kida (VRL-08368) - Kansas Oakham VH15-029-0284

Luokka 4: Vaativa B

1. Zael (VRL-13888) - Siglavy Ancona II
2. Riella (VRL-01744) - Mörkövaaran Ventteri VH15-018-0179
3. Milja (VRL-00692) - Susikallion Salattu Talvi VH15-018-0537
4. Frida (VRL-05826) - Fame's Presque Vu
5. Milja (VRL-00692) - Rhof Samba Marmalade VH15-029-0258
6. Zael (VRL-13888) - Fantasca
7. Minni (VRL-10337) - Em's Belinda
8. Zael (VRL-13888) - Romana
9. Riella (VRL-01744) - Celene v. Harley
10. lottis (VRL-13831) - Beaufort Bruno VH15-027-0108
11. Ireth (VRL-03777) - Liljalehdon Strassi VH15-018-0353
12. Milja (VRL-00692) - Rajattoman Ärrinmurri VH15-018-0536
13. Wuuki. (VRL-13582) - GL Candy VH13-053-0095
14. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Jaave VH14-018-1759
15. Wuuki. (VRL-13582) - Wukin Kaasuvaijeri VH15-018-0412
16. Hamzi (VRL-02163) - Grashopper Experiment VH15-012-0137
17. Wuuki. (VRL-13582) - Fifth Israil Glow VH15-029-0079
18. yaren (VRL-04468) - Hymnin Aaturi VH15-018-0591
19. Melina (VRL-11408) - Heilin Hemuli VH15-018-0559
20. Kida (VRL-08368) - Istria Goblin Fool VH15-029-0289
21. Riella (VRL-01744) - Aavan Veeti
22. lottis (VRL-13831) - Fizz Beautie VH15-027-0115
23. Rachin (VRL-08660) - Kultapihan Salarakas VH12-018-1142
24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aulikki
25. Riella (VRL-01744) - Ms. Silhouette
26. Frida (VRL-05826) - Fame's Fairfax
27. lottis (VRL-13831) - Smert' ot Granitsy
28. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Samuli
29. Melina (VRL-11408) - Runon Helinä VH15-018-0560
30. Ireth (VRL-03777) - Rohkean Sypressi VH15-018-0373
31. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Hurja
32. Milja (VRL-00692) - Rhof Dappled Chivas VH15-029-0257
33. Kida (VRL-08368) - Kansas Oakham VH15-029-0284
34. Zael (VRL-13888) - Almerita
35. lottis (VRL-13831) - Wakefield Lexia VH15-027-0114
36. Melina (VRL-11408) - Villahaan Hileliina VH15-018-0507
37. Kida (VRL-08368) - Frostbay's Silas VH15-029-0283
38. Kida (VRL-08368) - Dustglow Wilmslow VH15-029-0282
39. Wuuki. (VRL-13582) - Fifth Phrixus VH15-029-0078
40. Melina (VRL-11408) - Runon Saunakauha VH15-018-0531