KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 09.04.2015
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 03.04.2015
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 31.03.2015, klo 07.51
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 2191-2200
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Ireth (VRL-03777) - Catspeak Dei
2. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lily
3. Cynoria (VRL-11723) - Madieke v.d. Zanneshof
4. lottis (VRL-13831) - Wulf von Brandt VH15-017-0010
5. Cynoria (VRL-11723) - Susikallion Sesilja VH15-017-0132
6. Miia Maria (VRL-10382) - Coconut Kiss MO VH15-017-0072
7. Meow (VRL-10122) - Waterloo Ivory
8. Hamzi (VRL-02163) - Fake no More
9. Jonna (VRL-13563) - Donkere Hemel
10. Meow (VRL-10122) - Maybery Gwinnett
11. Uppe (VRL-11253) - Vänkullens Nalle
12. Kida (VRL-08368) - Dark Chocolate VH15-029-0285
13. Lola (VRL-13707) - Amiral v. LAC
14. Meow (VRL-10122) - Siam Cwmafan
15. Ireth (VRL-03777) - Fiktion Proosa VH15-018-0374
16. Lola (VRL-13707) - Chantael LAC
17. lottis (VRL-13831) - Dorothie Bae VH15-017-0016
18. Uppe (VRL-11253) - Farina
19. Kida (VRL-08368) - Espresso Con Panna VH15-029-0286
20. Minni (VRL-10337) - Anffin Falara
21. Wuuki. (VRL-13582) - Rimina v. Synvilla VH14-017-0549
22. Jonna (VRL-13563) - Moana's Gwendora
23. lottis (VRL-13831) - Fleur Ariel F
24. Meow (VRL-10122) - Brynford Lovedaia
25. lottis (VRL-13831) - Izaäk van Dael VH15-017-0009
26. Wuuki. (VRL-13582) - Vaapukan Bearnice VH14-017-0532
27. Uppe (VRL-11253) - Vikkans Mai
28. Cynoria (VRL-11723) - Corine v.d. Zanneshof VH15-017-0129
29. felissa (VRL-04000) - Pärren Uptown Funk VH15-063-0006
30. Kida (VRL-08368) - Winwick VH15-029-0297
31. Minni (VRL-10337) - Wyat Casper Ghost
32. Lola (VRL-13707) - Frosty v. Moons
33. Hamzi (VRL-02163) - Hakunamatata
34. Jonna (VRL-13563) - Fortis Ritar
35. Kida (VRL-08368) - Barrelwood Aquilifer VH15-029-0281
36. Cynoria (VRL-11723) - Feimqueen of Jewel VH11-017-0812
37. Jonna (VRL-13563) - Lampikallion Ryöväri
38. Ireth (VRL-03777) - Mielensäpahoittaja VH15-018-0493
39. Hamzi (VRL-02163) - Black Spotted Tiger
40. Ireth (VRL-03777) - Villahaan Syyshymy VH15-018-0375

Luokka 2: Helppo B

1. Zael (VRL-13888) - Light Fuzz Rewa
2. Kida (VRL-08368) - Espresso Con Panna VH15-029-0286
3. Lola (VRL-13707) - Amiral v. LAC
4. Ireth (VRL-03777) - Juhannuspakkanen VH15-018-0491
5. Kida (VRL-08368) - Dark Chocolate VH15-029-0285
6. Ireth (VRL-03777) - Kissankulman Kauhu VH12-018-0713
7. felissa (VRL-04000) - Swenja Dora VH14-046-0113
8. Lola (VRL-13707) - Satulinnan Hurmos
9. Jonna (VRL-13563) - Donkere Hemel
10. Jonna (VRL-13563) - Moana's Gwendora
11. Minni (VRL-10337) - Bruu
12. Kida (VRL-08368) - Winwick VH15-029-0297
13. Zael (VRL-13888) - Extravaganza
14. Laura (VRL-11124) - Tuntematon Ystävä VH15-018-039
15. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Neidion VH14-025-0084
16. Jonna (VRL-13563) - Lampikallion Ryöväri
17. Uppe (VRL-11253) - Vida Hektor
18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ruoja VH15-018-0028
19. Lola (VRL-13707) - Hassulan Amelle
20. felissa (VRL-04000) - Cresendo's Harriet VH15-028-0063
21. Kida (VRL-08368) - Barrelwood Aquilifer VH15-029-0281
22. Minni (VRL-10337) - Felarofi DK
23. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Dandelion
24. Zael (VRL-13888) - Albinka al Qismat
25. Frida (VRL-05826) - Fame's Aladin
26. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Leina VH15-018-0301
27. Ireth (VRL-03777) - Arvolaakson Sinituuli VH14-018-1109
28. Frida (VRL-05826) - Fame's Nubia
29. Uppe (VRL-11253) - So.Ma. Kajsa
30. Minni (VRL-10337) - Karoliina K
31. Melina (VRL-11408) - Yard's Sacha VH15-057-0012
32. Frida (VRL-05826) - Fame's Gatsby
33. Melina (VRL-11408) - Sokerikuun Lumous VH15-018-0596
34. Melina (VRL-11408) - Runo-Reima VH15-018-0561
35. Zael (VRL-13888) - Fakhri al Qismat
36. Ireth (VRL-03777) - Hiprakan Hoppuilija VH12-018-0516
37. felissa (VRL-04000) - Március Celena VH11-046-0057
38. yaren (VRL-04468) - Elvana VH14-018-0682
39. Uppe (VRL-11253) - Ekviks Ludo
40. Jonna (VRL-13563) - Fortis Ritar

Luokka 3: Helppo A

1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Huliviliina VH14-018-1974
2. yaren (VRL-04468) - Lakean Tuusannuuska VH12-018-0102
3. Frida (VRL-05826) - Fame's Aladin
4. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Amaethon VH15-026-0021
5. Melina (VRL-11408) - Runo-Reima VH15-018-0561
6. Melina (VRL-11408) - Yard's Sacha VH15-057-0012
7. Ireth (VRL-03777) - Rohkean Voitonhurma VH15-018-0371
8. Milja (VRL-00692) - Lumen Lentävä Konsta VH15-018-0397
9. Milja (VRL-00692) - Kaiholehdon Hurmiopoika VH15-018-0268
10. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Leina VH15-018-0301
11. Minni (VRL-10337) - Satulinnan Maahistanssi
12. Zael (VRL-13888) - Dearbháil
13. Kida (VRL-08368) - Frostbay's Silas VH15-029-0283
14. Lola (VRL-13707) - Lumen Lunkipoika
15. Kida (VRL-08368) - Dustglow Wilmslow VH15-029-0282
16. Lola (VRL-13707) - Harlekiini
17. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Halipula VH14-018-1992
18. Lola (VRL-13707) - Satulinnan Hurmos
19. Minni (VRL-10337) - Cherrymist Invictus
20. Kida (VRL-08368) - Istria Goblin Fool VH15-029-0289
21. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Sankari VH14-018-2014
22. Ireth (VRL-03777) - Lumen Lööperi VH15-018-0392
23. yaren (VRL-04468) - Varpusjärven Untamo VH14-018-0695
24. Zael (VRL-13888) - Avondale
25. Frida (VRL-05826) - Fame's Gatsby
26. Kida (VRL-08368) - Kansas Oakham VH15-029-0284
27. felissa (VRL-04000) - Donovan VH15-046-0003
28. Zael (VRL-13888) - Nepravil'no
29. Milja (VRL-00692) - Velhon Vilmeri VH12-018-1396
30. Uppe (VRL-11253) - Runon Pilmanteri
31. Minni (VRL-10337) - Bugs Bite You II
32. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Martta
33. Ireth (VRL-03777) - Reposaaren Naskali VH15-018-0556
34. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Kaleva
35. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Ainokaisa
36. Frida (VRL-05826) - Fame's Nubia
37. Zael (VRL-13888) - Korolevski
38. Ireth (VRL-03777) - Hauta-arkkupakastin VH15-018-0492
39. Melina (VRL-11408) - Sokerikuun Lumous VH15-018-0596
40. Laura (VRL-11124) - Tuntematon Ystävä VH15-018-039

Luokka 4: Vaativa B

1. lottis (VRL-13831) - Smert' ot Granitsy
2. lottis (VRL-13831) - Fizz Beautie VH15-027-0115
3. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Jaave VH14-018-1759
4. Wuuki. (VRL-13582) - Fifth Phrixus VH15-029-0078
5. lottis (VRL-13831) - Wakefield Lexia VH15-027-0114
6. Wuuki. (VRL-13582) - Fifth Israil Glow VH15-029-0079
7. Frida (VRL-05826) - Fame's Presque Vu
8. Kida (VRL-08368) - Istria Goblin Fool VH15-029-0289
9. Zael (VRL-13888) - Almerita
10. Kida (VRL-08368) - Frostbay's Silas VH15-029-0283
11. Riella (VRL-01744) - Aavan Veeti
12. Ireth (VRL-03777) - Rohkean Sypressi VH15-018-0373
13. Kida (VRL-08368) - Dustglow Wilmslow VH15-029-0282
14. lottis (VRL-13831) - Beaufort Bruno VH15-027-0108
15. Melina (VRL-11408) - Villahaan Hileliina VH15-018-0507
16. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Samuli
17. Kida (VRL-08368) - Kansas Oakham VH15-029-0284
18. Frida (VRL-05826) - Fame's Fairfax
19. Wuuki. (VRL-13582) - GL Candy VH13-053-0095
20. Ireth (VRL-03777) - Liljalehdon Strassi VH15-018-0353
21. Zael (VRL-13888) - Fantasca
22. Melina (VRL-11408) - Runon Helinä VH15-018-0560
23. Hamzi (VRL-02163) - Grashopper Experiment VH15-012-0137
24. Milja (VRL-00692) - Rhof Samba Marmalade VH15-029-0258
25. Rachin (VRL-08660) - Kultapihan Salarakas VH12-018-1142
26. Minni (VRL-10337) - Em's Belinda
27. Milja (VRL-00692) - Susikallion Salattu Talvi VH15-018-0537
28. Riella (VRL-01744) - Celene v. Harley
29. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Hurja
30. Milja (VRL-00692) - Rajattoman Ärrinmurri VH15-018-0536
31. Riella (VRL-01744) - Ms. Silhouette
32. Melina (VRL-11408) - Heilin Hemuli VH15-018-0559
33. Wuuki. (VRL-13582) - Wukin Kaasuvaijeri VH15-018-0412
34. Melina (VRL-11408) - Runon Saunakauha VH15-018-0531
35. Zael (VRL-13888) - Romana
36. Milja (VRL-00692) - Rhof Dappled Chivas VH15-029-0257
37. yaren (VRL-04468) - Hymnin Aaturi VH15-018-0591
38. Zael (VRL-13888) - Siglavy Ancona II
39. Riella (VRL-01744) - Mörkövaaran Ventteri VH15-018-0179
40. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aulikki