KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 01.05.2015
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 13.04.2015
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 09.04.2015, klo 11.06
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 2201-2220
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Ireth (VRL-03777) - Catspeak Dei
2. Milja (VRL-00692) - Vaniman Timena VH15-018-0116
3. kuristaja (VRL-04374) - Riihikorven Aslak
4. Juli (VRL-07270) - Eirias Awril VH11-024-0081
5. Cynoria (VRL-11723) - Feimqueen of Jewel VH11-017-0812
6. Uppe (VRL-11253) - Vänkullens Nalle
7. lumiere (VRL-00764) - Ronya of Ravengrove VH15-017-0225
8. Minna J. (VRL-01284) - Liljankukan Mr. Tucker VH01-017-7013
9. Sylvester (VRL-00483) - Cs. Wild Carrot
10. Miia Maria (VRL-10382) - Coconut Kiss MO VH15-017-0072
11. Cynoria (VRL-11723) - Myrtel SWE VH14-017-0289
12. Minna J. (VRL-01284) - Pretty Baby VH15-017-0269
13. Cynoria (VRL-11723) - Susikallion Sesilja VH15-017-0132
14. Hamzi (VRL-02163) - Black Spotted Tiger
15. Juli (VRL-07270) - Mewian Kiara VH14-024-0068
16. kuristaja (VRL-04374) - Päivärinteen Mic May
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Puuteri VH15-018-0032
18. kuristaja (VRL-04374) - Morsiustähti VH14-018-1291
19. Uppe (VRL-11253) - Vikkans Mai
20. Hamzi (VRL-02163) - Whoopsy Daisy
21. lumiere (VRL-00764) - Deverell Gwenhwyfar VH15-025-0022
22. lumiere (VRL-00764) - Humbert VH15-011-0164
23. Cynoria (VRL-11723) - Corine v.d. Zanneshof VH15-017-0129
24. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lily
25. Elisa (VRL-06066) - Lippa SWE VH14-028-0168
26. Juli (VRL-07270) - Bleind Aneira VH14-024-0010
27. Sylvester (VRL-00483) - Serenan Taika Ins
28. Uppe (VRL-11253) - Farina
29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ukonilma VH14-018-1976
30. Elisa (VRL-06066) - Avelina
31. Sylvester (VRL-00483) - Little Big Fella
32. Minna J. (VRL-01284) - Éomer IC VH15-017-0270
33. Elisa (VRL-06066) - A.B. Jella VH14-028-0176
34. Minna J. (VRL-01284) - Brynhild Alfdis VH15-053-0079
35. Elisa (VRL-06066) - Fiona VH15-028-0053
36. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kreetta VH15-018-0030
37. lumiere (VRL-00764) - Honeydell's Brown Sugar VH15-017-0224
38. Juli (VRL-07270) - Rhes Wyn Lafant VH14-024-0067
39. Sylvester (VRL-00483) - Every Dollar Counts
40. kuristaja (VRL-04374) - Poppakonsti VH14-018-1426

Luokka 2: Helppo B

1. kuristaja (VRL-04374) - Miksainamie
2. Sylvester (VRL-00483) - Every Dollar Counts
3. satu (VRL-00124) - Magic Moment VH15-017-0033
4. Milja (VRL-00692) - Rajattoman Ärrinmurri VH15-018-0536
5. kuristaja (VRL-04374) - Welsh Glamour Dawn
6. Sylvester (VRL-00483) - Serenan Taika Ins
7. Elisa (VRL-06066) - H.B. Opal VH15-028-0069
8. yaren (VRL-04468) - Riiviöiden Elosalama VH13-018-1280
9. Sylvester (VRL-00483) - Cs. Wild Carrot
10. Sylvester (VRL-00483) - Little Big Fella
11. Elisa (VRL-06066) - Niityn Booa
12. Uppe (VRL-11253) - Ekviks Ludo
13. Ireth (VRL-03777) - Mielensäpahoittaja VH15-018-0493
14. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Vieteri VH15-018-0631
15. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Seren Haul VH15-024-0048
16. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Coron Brenin VH15-024-0046
17. Cynoria (VRL-11723) - Skovbakken Brenda VH15-053-0047
18. Mila (VRL-11936) - Petäjän Varjolilja VH15-018-0064
19. Elisa (VRL-06066) - Tom Riddle
20. Minna J. (VRL-01284) - Kultakylän Kesäinen Haave VH15-018-0515
21. Cynoria (VRL-11723) - Alfgerda VH15-053-0003
22. kuristaja (VRL-04374) - Viisikon Hatuntekijä
23. Elisa (VRL-06066) - Lifeline Ciara
24. Cynoria (VRL-11723) - Derian Wendy VH15-053-0109
25. yaren (VRL-04468) - Elvana VH14-018-0682
26. Uppe (VRL-11253) - Vida Hektor
27. Arnika (VRL-01371) - Pahanilmanlintu VH13-018-1023
28. Milja (VRL-00692) - Susikallion Salattu Talvi VH15-018-0537
29. Anniina N. (VRL-09182) - Ventoksen Kumelli VH15-018-0622
30. Arnika (VRL-01371) - Riiviöiden Rontti VH13-018-1074
31. Minna J. (VRL-01284) - Hersyvä TK VH12-018-0566
32. tvisha (VRL-01671) - Ventoksen Sirpale VH15-018-0632
33. Cynoria (VRL-11723) - Gunnhild VH15-053-0108
34. Milja (VRL-00692) - Rhof Dappled Chivas VH15-029-0257
35. Laura (VRL-11124) - Tuntematon Ystävä VH15-018-039
36. Minna J. (VRL-01284) - Kukkiksen Kultaloitsu VH13-018-0135
37. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
38. Minna J. (VRL-01284) - Enduroe WUK VH15-022-0021
39. kuristaja (VRL-04374) - Maanan Valkokulta
40. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Dandelion

Luokka 3: Helppo A

1. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Vieteri VH15-018-0631
2. Sachiyo (VRL-11290) - Hetken Painajainen VH15-018-0692
3. Arnika (VRL-01371) - Louhi VH13-018-0148
4. Ireth (VRL-03777) - Reposaaren Naskali VH15-018-0556
5. Ireth (VRL-03777) - Juhannuspakkanen VH15-018-0491
6. kuristaja (VRL-04374) - Fiktion Suvita VH15-018-0303
7. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Räyhähelmi
8. Anniina N. (VRL-09182) - Ventoksen Kumelli VH15-018-0622
9. Arnika (VRL-01371) - Ihanelma VH13-018-0152
10. yaren (VRL-04468) - Mörkövaaran Huurteinen VH15-018-010
11. kuristaja (VRL-04374) - Kaihon Salamavaras VH15-018-0091
12. Uppe (VRL-11253) - Runon Pilmanteri
13. Rachin (VRL-08660) - Foxtail's King Geoffrey VH15-029-0314
14. Milja (VRL-00692) - Rhof Samba Marmalade VH15-029-0258
15. kuristaja (VRL-04374) - Bilehile VH15-018-0389
16. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Hilveri
17. Milja (VRL-00692) - Rhof Honeysuckle Maui VH15-029-0310
18. kuristaja (VRL-04374) - Sylvin Känkkäränkkä VH15-018-0304
19. Minna J. (VRL-01284) - Lumen Ducklet VH13-027-0087
20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ruoja VH15-018-0028
21. Minna J. (VRL-01284) - Fame frá Lumen VH13-030-0088
22. satu (VRL-00124) - Davina 17th VH06-029-9647
23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Astriina
24. Arnika (VRL-01371) - Suvereeni VH13-018-0144
25. Mila (VRL-11936) - Petäjän Puppupuhe VH15-018-0499
26. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Halipula VH14-018-1992
27. Minna J. (VRL-01284) - Huvin Hakkapeliitta VH13-018-0926
28. Mila (VRL-11936) - Petäjän Kesämies VH15-018-0714
29. Elisa (VRL-06066) - Joogin Peetu
30. Arnika (VRL-01371) - Helmikkä VH13-018-0156
31. tvisha (VRL-01671) - Ventoksen Sirpale VH15-018-0632
32. Minna J. (VRL-01284) - Kukkiksen Poikatyttö VH12-018-1201
33. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Tivoli VH15-018-0701
34. Sachiyo (VRL-11290) - Vaniman Poirot VH15-018-0691
35. yaren (VRL-04468) - Varpusjärven Untamo VH14-018-0695
36. Elisa (VRL-06066) - Deega's Merian
37. Elisa (VRL-06066) - Niityn Obelia
38. Mila (VRL-11936) - Petäjän Kirmaus VH15-018-0713
39. Milja (VRL-00692) - Velhon Vilmeri VH12-018-1396
40. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kuu

Luokka 4: Vaativa B

1. kuristaja (VRL-04374) - Fiktion Pellonpekko VH15-018-0572
2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Samuli
3. murmur (VRL-14007) - Sävelsalon Isla VH14-029-0052
4. Milja (VRL-00692) - Rhof Spiced Limeade VH15-029-0311
5. Milja (VRL-00692) - Rhof Peach Kisses VH15-029-0302
6. Juli (VRL-07270) - Aavan Miisa VH13-018-1048
7. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Loisto
8. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Ruljanssi VH13-018-0590
9. lumiere (VRL-00764) - Humbert VH15-011-0164
10. kuristaja (VRL-04374) - Rohkean Kreisibailaaja
11. Minna J. (VRL-01284) - A.T. Catrice KL VH11-217-0009
12. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Nukkumaija VH14-018-1224
13. Milja (VRL-00692) - Rhof Rainkissed Lemon VH15-029-0309
14. Arnika (VRL-01371) - Saarnituvan Kuurahelmi VH13-018-1041
15. yaren (VRL-04468) - K.B. Hurmaus VH14-018-0162
16. Arnika (VRL-01371) - Kuuraparta VH13-018-0159
17. Sachiyo (VRL-11290) - Lamourin Juksu VH14-018-1228
18. Iida (VRL-12244) - Rhambles VH14-036-0011
19. kuristaja (VRL-04374) - Rohkean Jekuttaja
20. Minna J. (VRL-01284) - Joogin Salakavala VH13-018-0946
21. Juulia (VRL-09918) - Breezy Superheroine
22. Mila (VRL-11936) - Ulapan Surulupaus VH15-018-0482
23. Milja (VRL-00692) - Rhof Forever Red VH15-029-0303
24. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Raikulipoika VH13-018-0697
25. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Justus VH15-018-0700
26. Rachin (VRL-08660) - Kultapihan Salarakas VH12-018-1142
27. Juli (VRL-07270) - Aavan Elkko VH13-018-1047
28. Ireth (VRL-03777) - Kivikylän Viljo VH11-018-0111
29. kuristaja (VRL-04374) - Mörkövaaran Kado-Tus
30. Arnika (VRL-01371) - Saarnituvan Suveriina VH13-018-1042
31. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Hurja
32. Minna J. (VRL-01284) - Hepsankeikka MTK VH15-018-0411
33. Iida (VRL-12244) - Ziajah Deucálion VH14-036-0010
34. Minna J. (VRL-01284) - Consora Kurv VH14-013-0082
35. Ireth (VRL-03777) - Liljalehdon Strassi VH15-018-0353
36. Mila (VRL-11936) - Scotspine Dramaqueen VH15-031-0442
37. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aulikki
38. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Jaave VH14-018-1759
39. Iida (VRL-12244) - Ighneachan VH14-036-0012
40. yaren (VRL-04468) - Hymnin Aaturi VH15-018-0591