KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 04.05.2015
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 13.04.2015
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 09.04.2015, klo 11.06
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 2201-2220
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Sylvester (VRL-00483) - Every Dollar Counts
2. kuristaja (VRL-04374) - Poppakonsti VH14-018-1426
3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kreetta VH15-018-0030
4. lumiere (VRL-00764) - Deverell Gwenhwyfar VH15-025-0022
5. Elisa (VRL-06066) - Lippa SWE VH14-028-0168
6. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lily
7. Cynoria (VRL-11723) - Myrtel SWE VH14-017-0289
8. Sylvester (VRL-00483) - Serenan Taika Ins
9. Hamzi (VRL-02163) - Black Spotted Tiger
10. kuristaja (VRL-04374) - Päivärinteen Mic May
11. Minna J. (VRL-01284) - Brynhild Alfdis VH15-053-0079
12. Sylvester (VRL-00483) - Little Big Fella
13. Juli (VRL-07270) - Mewian Kiara VH14-024-0068
14. Minna J. (VRL-01284) - Liljankukan Mr. Tucker VH01-017-7013
15. lumiere (VRL-00764) - Humbert VH15-011-0164
16. Miia Maria (VRL-10382) - Coconut Kiss MO VH15-017-0072
17. Elisa (VRL-06066) - Fiona VH15-028-0053
18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Puuteri VH15-018-0032
19. Minna J. (VRL-01284) - Éomer IC VH15-017-0270
20. Ireth (VRL-03777) - Catspeak Dei
21. Uppe (VRL-11253) - Vikkans Mai
22. lumiere (VRL-00764) - Ronya of Ravengrove VH15-017-0225
23. Uppe (VRL-11253) - Farina
24. Hamzi (VRL-02163) - Whoopsy Daisy
25. Milja (VRL-00692) - Vaniman Timena VH15-018-0116
26. Elisa (VRL-06066) - Avelina
27. Cynoria (VRL-11723) - Corine v.d. Zanneshof VH15-017-0129
28. Juli (VRL-07270) - Eirias Awril VH11-024-0081
29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ukonilma VH14-018-1976
30. Elisa (VRL-06066) - A.B. Jella VH14-028-0176
31. kuristaja (VRL-04374) - Riihikorven Aslak
32. lumiere (VRL-00764) - Honeydell's Brown Sugar VH15-017-0224
33. Cynoria (VRL-11723) - Feimqueen of Jewel VH11-017-0812
34. Sylvester (VRL-00483) - Cs. Wild Carrot
35. Minna J. (VRL-01284) - Pretty Baby VH15-017-0269
36. Juli (VRL-07270) - Bleind Aneira VH14-024-0010
37. kuristaja (VRL-04374) - Morsiustähti VH14-018-1291
38. Uppe (VRL-11253) - Vänkullens Nalle
39. Juli (VRL-07270) - Rhes Wyn Lafant VH14-024-0067
40. Cynoria (VRL-11723) - Susikallion Sesilja VH15-017-0132

Luokka 2: Helppo B

1. Sylvester (VRL-00483) - Serenan Taika Ins
2. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Dandelion
3. Laura (VRL-11124) - Tuntematon Ystävä VH15-018-039
4. Minna J. (VRL-01284) - Kukkiksen Kultaloitsu VH13-018-0135
5. Milja (VRL-00692) - Rhof Dappled Chivas VH15-029-0257
6. Cynoria (VRL-11723) - Alfgerda VH15-053-0003
7. Elisa (VRL-06066) - H.B. Opal VH15-028-0069
8. satu (VRL-00124) - Magic Moment VH15-017-0033
9. Minna J. (VRL-01284) - Enduroe WUK VH15-022-0021
10. Sylvester (VRL-00483) - Little Big Fella
11. Elisa (VRL-06066) - Lifeline Ciara
12. Mila (VRL-11936) - Petäjän Varjolilja VH15-018-0064
13. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Seren Haul VH15-024-0048
14. Elisa (VRL-06066) - Niityn Booa
15. yaren (VRL-04468) - Riiviöiden Elosalama VH13-018-1280
16. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Vieteri VH15-018-0631
17. kuristaja (VRL-04374) - Maanan Valkokulta
18. Arnika (VRL-01371) - Anfarwol Coron Brenin VH15-024-0046
19. yaren (VRL-04468) - Elvana VH14-018-0682
20. kuristaja (VRL-04374) - Welsh Glamour Dawn
21. kuristaja (VRL-04374) - Viisikon Hatuntekijä
22. Minna J. (VRL-01284) - Kultakylän Kesäinen Haave VH15-018-0515
23. Sylvester (VRL-00483) - Every Dollar Counts
24. Arnika (VRL-01371) - Pahanilmanlintu VH13-018-1023
25. Cynoria (VRL-11723) - Gunnhild VH15-053-0108
26. Anniina N. (VRL-09182) - Ventoksen Kumelli VH15-018-0622
27. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Emil
28. tvisha (VRL-01671) - Ventoksen Sirpale VH15-018-0632
29. Milja (VRL-00692) - Rajattoman Ärrinmurri VH15-018-0536
30. Sylvester (VRL-00483) - Cs. Wild Carrot
31. Elisa (VRL-06066) - Tom Riddle
32. kuristaja (VRL-04374) - Miksainamie
33. Cynoria (VRL-11723) - Skovbakken Brenda VH15-053-0047
34. Milja (VRL-00692) - Susikallion Salattu Talvi VH15-018-0537
35. Cynoria (VRL-11723) - Derian Wendy VH15-053-0109
36. Ireth (VRL-03777) - Mielensäpahoittaja VH15-018-0493
37. Minna J. (VRL-01284) - Hersyvä TK VH12-018-0566
38. Uppe (VRL-11253) - Vida Hektor
39. Arnika (VRL-01371) - Riiviöiden Rontti VH13-018-1074
40. Uppe (VRL-11253) - Ekviks Ludo

Luokka 3: Helppo A

1. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Hilveri
2. Arnika (VRL-01371) - Helmikkä VH13-018-0156
3. Rachin (VRL-08660) - Foxtail's King Geoffrey VH15-029-0314
4. Milja (VRL-00692) - Velhon Vilmeri VH12-018-1396
5. Arnika (VRL-01371) - Louhi VH13-018-0148
6. Minna J. (VRL-01284) - Kukkiksen Poikatyttö VH12-018-1201
7. Arnika (VRL-01371) - Suvereeni VH13-018-0144
8. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Halipula VH14-018-1992
9. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kuu
10. Ireth (VRL-03777) - Reposaaren Naskali VH15-018-0556
11. yaren (VRL-04468) - Mörkövaaran Huurteinen VH15-018-010
12. Milja (VRL-00692) - Rhof Honeysuckle Maui VH15-029-0310
13. Mila (VRL-11936) - Petäjän Kirmaus VH15-018-0713
14. Sachiyo (VRL-11290) - Vaniman Poirot VH15-018-0691
15. Minna J. (VRL-01284) - Lumen Ducklet VH13-027-0087
16. Elisa (VRL-06066) - Joogin Peetu
17. kuristaja (VRL-04374) - Kaihon Salamavaras VH15-018-0091
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Astriina
19. Ireth (VRL-03777) - Juhannuspakkanen VH15-018-0491
20. Arnika (VRL-01371) - Ihanelma VH13-018-0152
21. tvisha (VRL-01671) - Ventoksen Sirpale VH15-018-0632
22. satu (VRL-00124) - Davina 17th VH06-029-9647
23. Minna J. (VRL-01284) - Fame frá Lumen VH13-030-0088
24. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Tivoli VH15-018-0701
25. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Vieteri VH15-018-0631
26. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Räyhähelmi
27. Mila (VRL-11936) - Petäjän Puppupuhe VH15-018-0499
28. kuristaja (VRL-04374) - Fiktion Suvita VH15-018-0303
29. Elisa (VRL-06066) - Niityn Obelia
30. Elisa (VRL-06066) - Deega's Merian
31. kuristaja (VRL-04374) - Sylvin Känkkäränkkä VH15-018-0304
32. Milja (VRL-00692) - Fiktion Ruoja VH15-018-0028
33. Anniina N. (VRL-09182) - Ventoksen Kumelli VH15-018-0622
34. Milja (VRL-00692) - Rhof Samba Marmalade VH15-029-0258
35. Sachiyo (VRL-11290) - Hetken Painajainen VH15-018-0692
36. yaren (VRL-04468) - Varpusjärven Untamo VH14-018-0695
37. kuristaja (VRL-04374) - Bilehile VH15-018-0389
38. Uppe (VRL-11253) - Runon Pilmanteri
39. Mila (VRL-11936) - Petäjän Kesämies VH15-018-0714
40. Minna J. (VRL-01284) - Huvin Hakkapeliitta VH13-018-0926

Luokka 4: Vaativa B

1. Milja (VRL-00692) - Rhof Forever Red VH15-029-0303
2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aulikki
3. Minna J. (VRL-01284) - Joogin Salakavala VH13-018-0946
4. Iida (VRL-12244) - Ighneachan VH14-036-0012
5. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Justus VH15-018-0700
6. Juli (VRL-07270) - Aavan Miisa VH13-018-1048
7. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Raikulipoika VH13-018-0697
8. Arnika (VRL-01371) - Kuuraparta VH13-018-0159
9. Minna J. (VRL-01284) - Hepsankeikka MTK VH15-018-0411
10. Rachin (VRL-08660) - Kultapihan Salarakas VH12-018-1142
11. kuristaja (VRL-04374) - Mörkövaaran Kado-Tus
12. Arnika (VRL-01371) - Saarnituvan Kuurahelmi VH13-018-1041
13. kuristaja (VRL-04374) - Rohkean Kreisibailaaja
14. Juli (VRL-07270) - Aavan Elkko VH13-018-1047
15. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Ruljanssi VH13-018-0590
16. Milja (VRL-00692) - Rhof Peach Kisses VH15-029-0302
17. Milja (VRL-00692) - Rhof Spiced Limeade VH15-029-0311
18. Minna J. (VRL-01284) - Consora Kurv VH14-013-0082
19. Juulia (VRL-09918) - Breezy Superheroine
20. Arnika (VRL-01371) - Saarnituvan Suveriina VH13-018-1042
21. Ireth (VRL-03777) - Kivikylän Viljo VH11-018-0111
22. Milja (VRL-00692) - Rhof Rainkissed Lemon VH15-029-0309
23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Samuli
24. kuristaja (VRL-04374) - Rohkean Jekuttaja
25. Ireth (VRL-03777) - Liljalehdon Strassi VH15-018-0353
26. murmur (VRL-14007) - Sävelsalon Isla VH14-029-0052
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Loisto
28. Iida (VRL-12244) - Rhambles VH14-036-0011
29. Mila (VRL-11936) - Scotspine Dramaqueen VH15-031-0442
30. yaren (VRL-04468) - K.B. Hurmaus VH14-018-0162
31. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Hurja
32. Minna J. (VRL-01284) - A.T. Catrice KL VH11-217-0009
33. Sachiyo (VRL-11290) - Lamourin Juksu VH14-018-1228
34. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Jaave VH14-018-1759
35. kuristaja (VRL-04374) - Fiktion Pellonpekko VH15-018-0572
36. lumiere (VRL-00764) - Humbert VH15-011-0164
37. Mila (VRL-11936) - Ulapan Surulupaus VH15-018-0482
38. Iida (VRL-12244) - Ziajah Deucálion VH14-036-0010
39. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Nukkumaija VH14-018-1224
40. yaren (VRL-04468) - Hymnin Aaturi VH15-018-0591