KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 02.08.2015
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 01.08.2015
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 29.07.2015, klo 13.18
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 2361-2370
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Jonna (VRL-00350) - Kunz Joel SVA VH11-017-0680
2. Pierre (VRL-10531) - Kaino-Vieno
3. misery. (VRL-01080) - Elvina v. Moons
4. Wenla (VRL-00116) - Majida Azhaar al Qismat ox VH14-003-0366
5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Armi VH15-018-1417
6. Hamzi (VRL-02163) - Huvin Matlock VH15-017-0439
7. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Lunachick VH15-017-0437
8. Miia Maria (VRL-10382) - Sointuvan Waldo VH15-017-0444
9. Salla (VRL-13039) - Wyat Lady Trash VH15-017-0463
10. misery. (VRL-01080) - Moon Kaihotar
11. lottis (VRL-13831) - Dorothie Bae VH15-017-0016
12. misery. (VRL-01080) - Moons San Sebastian
13. Wenla (VRL-00116) - Wasna al Bahieh ox
14. Jonna (VRL-00350) - Kunz Gabriela SVA VH13-017-0713
15. Jonna (VRL-13563) - Lilymoor Yvette
16. Pierre (VRL-10531) - Fokkeri
17. Jonna (VRL-00350) - Kunz Keira SVA VH15-017-0478
18. lottis (VRL-13831) - Winnie v. Moons VH15-017-0014
19. tvisha (VRL-01671) - Hartwig's Sabina VH15-029-0493
20. Melina (VRL-11408) - Jäätanssin Kaiku VH04-018-9623
21. Pierre (VRL-10531) - Pärren Pilta
22. Jonna (VRL-13563) - Moon Rellestäjä
23. allu (VRL-11701) - Meadow's Dandelion
24. allu (VRL-11701) - Imagination WY
25. Milja (VRL-00692) - Fiktion Aikamieli VH15-018-0732
26. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vinkari VH15-018-0734
27. lottis (VRL-13831) - Wulf von Brandt VH15-017-0010
28. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Chillato VH15-017-0452
29. Pierre (VRL-10531) - Huimatuuli
30. Hamzi (VRL-02163) - Breandan Seachlann VH15-046-0129
31. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Pinni VH15-018-1484
32. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Maybeshewill
33. Melina (VRL-11408) - Amoriinin Ruska VH15-018-1479
34. misery. (VRL-01080) - Darius v. Moons
35. Wenla (VRL-00116) - Nahleejah ox
36. Jonna (VRL-00350) - Linda SVA VH11-017-0099
37. Milja (VRL-00692) - Villahaan Pilmori VH15-018-0739
38. felissa (VRL-04000) - Seikkailija VH15-018-0894
39. lottis (VRL-13831) - Izaäk van Dael VH15-017-0009
40. Wenla (VRL-00116) - Layyah ox

Luokka 2: Helppo B

1. Melina (VRL-11408) - Runon Kikka VH15-018-1480
2. Pierre (VRL-10531) - Jahdin Ilotar
3. lottis (VRL-13831) - Wyat Honey Blossom VH15-017-0451
4. Melina (VRL-11408) - Jäätanssin Kaiku VH04-018-9623
5. Pierre (VRL-10531) - Riikinnevan Huijjaus
6. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Folamh VH15-046-0116
7. felissa (VRL-04000) - Seikkailija VH15-018-0894
8. Fiona (VRL-08736) - Kellolehdon Hiipijäinen
9. Fiona (VRL-08736) - Rohkean Tervakaramelli
10. Wenla (VRL-00116) - Wasna al Bahieh ox
11. Melina (VRL-11408) - Amoriinin Ruska VH15-018-1479
12. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Lunatar VH15-018-1237
13. allu (VRL-11701) - Absent Alexa
14. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Sooleawa VH15-046-0127
15. misery. (VRL-01080) - Moons San Sebastian
16. allu (VRL-11701) - Llowfarm Delilah
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kromi VH15-018-0736
18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Minea VH15-018-0743
19. Wenla (VRL-00116) - Nahleejah ox
20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Leimaus VH15-018-0735
21. allu (VRL-11701) - Llangabby Faberge
22. Lanttu (VRL-11343) - Shine's Aladin Master VH04-017-8233
23. lottis (VRL-13831) - Funfair's May Marleen VH15-027-0112
24. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Talulah VH-12-046-0128
25. Salla (VRL-13039) - Runon Routasydän VH15-018-1230
26. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Kulkuri VH15-018-1236
27. Fiona (VRL-08736) - Moon Myrskytyttö
28. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Lottiina
29. Pierre (VRL-10531) - Jahtivahti
30. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Saor in Aisce VH15-046-0119
31. rukkanen (VRL-00583) - Mehtälän Pirpana VH15-018-1409
32. misery. (VRL-01080) - Darius v. Moons
33. Milja (VRL-00692) - Fiktion Papiljotti VH15-018-0742
34. misery. (VRL-01080) - Moon Kaihotar
35. misery. (VRL-01080) - Elvina v. Moons
36. Melina (VRL-11408) - Runon Paroni VH15-018-1100
37. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Maybeshewill
38. Wenla (VRL-00116) - Layyah ox
39. Wenla (VRL-00116) - Majida Azhaar al Qismat ox VH14-003-0366
40. Salla (VRL-13039) - Wyat Lady Trash VH15-017-0463

Luokka 3: Helppo A

1. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Amore VH15-046-0117
2. Pierre (VRL-10531) - Pärren Puhti
3. Pierre (VRL-10531) - Melankoli
4. Wenla (VRL-00116) - Hisham al Wadi ox VH14-003-0368
5. Lanttu (VRL-11343) - Lórienin Suvi-Kaste VH11-018-1295
6. bagteeri (VRL-13413) - Renginrakkaus VH15-018-1396
7. misery. (VRL-01080) - Haltia HUI
8. Fiona (VRL-08736) - Moon Myrskytyttö
9. misery. (VRL-01080) - Moon Syntyny Rellestää
10. Fiona (VRL-08736) - Kellolehdon Hiipijäinen
11. Hamzi (VRL-02163) - Teeny Weeny VH15-046-0105
12. rukkanen (VRL-00583) - Kultakylän Fiilistelijä VH15-018-1247
13. misery. (VRL-01080) - Moon Kukkahattutäti
14. Fiona (VRL-08736) - Rohkean Tervakaramelli
15. Sachiyo (VRL-11290) - Huvin Trissa VH15-018-1371
16. Milja (VRL-00692) - Villahaan Ventla VH15-018-0551
17. Melina (VRL-11408) - Runon Ramses
18. Wenla (VRL-00116) - Sparta Najib ox VH14-003-0369
19. Hamzi (VRL-02163) - Tuttihutari VH15-018-1004
20. lottis (VRL-13831) - Réamphósta VH14-035-0030
21. Milja (VRL-00692) - Villahaan Tariina VH15-018-0552
22. lottis (VRL-13831) - Honeydale Silver Stardust VH14-035-0260
23. misery. (VRL-01080) - Moon Arliina
24. Pierre (VRL-10531) - Jaakima
25. Hamzi (VRL-02163) - Sleepy Moo VH15-046-0106
26. lottis (VRL-13831) - Midland Pearl VH14-035-0233
27. rukkanen (VRL-00583) - Pirunkorven Lounatuuli VH14-018-0033
28. rukkanen (VRL-00583) - Rajattoman Frakkipakko VH13-018-0455
29. Sachiyo (VRL-11290) - Aarian Kulkuri VH15-018-1236
30. Lanttu (VRL-11343) - Hiiripellon Peltipoju VH15-018-1233
31. Salla (VRL-13039) - Runon Routasydän VH15-018-1230
32. allu (VRL-11701) - Derwyn Crown Heir
33. rukkanen (VRL-00583) - Mehtälän Pirpana VH15-018-1409
34. Pierre (VRL-10531) - Pärren Raamori
35. Melina (VRL-11408) - Runon Paroni VH15-018-1100
36. Sachiyo (VRL-11290) - Koston Uniharha VH15-018-1240
37. Melina (VRL-11408) - Runon Kikka VH15-018-1480
38. Sachiyo (VRL-11290) - Haltiasalon Ruhtinas-Melkor VH15-018-1250
39. Milja (VRL-00692) - Fiktion Rymyeetu VH15-018-1033
40. Melina (VRL-11408) - Runon Kardemumma

Luokka 4: Vaativa B

1. tvisha (VRL-01671) - Viehättävän Tuima
2. misery. (VRL-01080) - Haltia HUI
3. Melina (VRL-11408) - Runon Rambo VH15-018-1477
4. Pierre (VRL-10531) - Armonaika
5. Wenla (VRL-00116) - Sparta Najib ox VH14-003-0369
6. Iida (VRL-12244) - Ighneachan VH14-036-0012
7. Pierre (VRL-10531) - Pärren Puhti
8. misery. (VRL-01080) - Moon Syntyny Rellestää
9. Wenla (VRL-00116) - Hisham al Wadi ox VH14-003-0368
10. Lanttu (VRL-11343) - Suden Kyynel VH02-018-1451
11. rukkanen (VRL-00583) - Rajattoman Frakkipakko VH13-018-0455
12. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Flynn Rider
13. Sachiyo (VRL-11290) - Kuuralehdon Velmeri VH15-018-1368
14. tvisha (VRL-01671) - Ketolan Tiainen
15. lottis (VRL-13831) - Cherrymist Sweet Vanilli VH14-035-0258
16. felissa (VRL-04000) - Rohkean Seli-Seli VH15-018-1314
17. lottis (VRL-13831) - Honeydale Pearl Champagne VH14-035-0257
18. misery. (VRL-01080) - Moon Arliina
19. rukkanen (VRL-00583) - Pirunkorven Lounatuuli VH14-018-0033
20. lottis (VRL-13831) - Midland Pearl VH14-035-0233
21. tvisha (VRL-01671) - Aavan Juliana
22. Pierre (VRL-10531) - Pärren Raamori
23. Melina (VRL-11408) - Kuukarin Nuu-Nuu VH15-018-1079
24. Sachiyo (VRL-11290) - Reposaaren Altessa VH15-018-1369
25. misery. (VRL-01080) - Moon Kukkahattutäti
26. Jonna (VRL-00350) - Against The World VH14-031-0655
27. allu (VRL-11701) - Funfair's Flooding
28. Lanttu (VRL-11343) - Cs. Rotanmyrkky VH05-018-5108
29. Iida (VRL-12244) - Rhambles VH14-036-0011
30. Lanttu (VRL-11343) - Sinnesvillan Roihukas VH06-018-3845
31. Pierre (VRL-10531) - Laalaan Kieppi
32. lottis (VRL-13831) - Aidan La Milana VH14-035-0236
33. Sachiyo (VRL-11290) - Seljasaaren Taisto VH14-018-1502
34. Jonna (VRL-00350) - Aidan Faye VH13-035-0194
35. Melina (VRL-11408) - Runon Pessinteri VH15-018-1478
36. Iida (VRL-12244) - Ziajah Deucálion VH14-036-0010
37. Melina (VRL-11408) - Runon Harmooni
38. rukkanen (VRL-00583) - Kultakylän Fiilistelijä VH15-018-1247
39. Sachiyo (VRL-11290) - Riiviöiden Askar VH15-018-1008
40. Lanttu (VRL-11343) - Cor Mortuus VH14-026-0229