KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 06.01.2016
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 24.12.2015
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 19.12.2015, klo 13.00
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 2471-2500
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Siiri K. (VRL-00430) - Anfarwol Creirwy VH13-024-0161
2. Ninni H. (VRL-05766) - Neweddlyn VH15-022-0086
3. Aava (VRL-13983) - Totohumu VH15-018-2111
4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Pikku-Ruhtinas VH15-018-1623
5. Melina (VRL-11408) - Kuukarin Merlinin Parta VH15-018-2148
6. Aava (VRL-13983) - Varomaton VH15-018-2415
7. Hamzi (VRL-02163) - Crown Royal VH14-046-0073
8. Cynoria (VRL-11723) - Bonshire's Guinevere VH15-017-0567
9. Melina (VRL-11408) - Runon Rakuuna VH15-018-2028
10. felissa (VRL-04000) - Wyat Cheerilee VH14-017-0522
11. Melina (VRL-11408) - Runo-Ruska VH15-018-2194
12. Siiri K. (VRL-00430) - Ruskamäen Seren Lleucu VH14-025-0053
13. EmmiN. (VRL-03385) - Criostal Phort Láirge VH12-017-0171
14. Cynoria (VRL-11723) - Emmelunds Frasse VH15-017-0621
15. Cynoria (VRL-11723) - Wynton's Bright White VH15-017-0279
16. Oonaroosa (VRL-14203) - Genevieve
17. Oonaroosa (VRL-14203) - Pifdale Coltton
18. EmmiN. (VRL-03385) - Dilkenhof Jasmine VH12-017-0201
19. Oonaroosa (VRL-14203) - Kampco IV
20. Ireth (VRL-03777) - Tiilikan Hukkapätkä VH15-018-2527
21. Hamzi (VRL-02163) - Huvin Matlock VH15-017-0439
22. Aava (VRL-13983) - Rentun Ruusu VH14-018-1340
23. Hamzi (VRL-02163) - Breandan Seachlann VH15-046-0129
24. Aava (VRL-13983) - Harhavaaran Yöaika VH15-018-2112
25. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Beatrice VH15-028-0344
26. Melina (VRL-11408) - Ventoksen Taiga VH15-018-2149
27. Cynoria (VRL-11723) - Trixie v.d. Zanneshof VH15-017-0543
28. Milja (VRL-00692) - Fiktion Rakkaustarina VH15-018-1650
29. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinkare VH15-018-2445
30. Milja (VRL-00692) - Runon Kanelipääsky VH15-018-1778
31. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtijuova VH15-018-1651
32. felissa (VRL-04000) - Aelwen Checkmate VH12-022-0038
33. Ninni H. (VRL-05766) - Smerups Egyptian Wind VH15-017-0696
34. Siiri K. (VRL-00430) - Criallt Welsh Charm VH14-026-0125
35. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Minea VH11-017-0893
36. Ninni H. (VRL-05766) - Melvin v.d. Zanneshof VH15-017-0722
37. Siiri K. (VRL-00430) - Gwalch Dicra VH11-024-0136
38. felissa (VRL-04000) - Dyantha's Laragh VH15-046-0157
39. Hamzi (VRL-02163) - Bandana VH14-046-0071
40. EmmiN. (VRL-03385) - Diadrama v. Hardell VH15-017-0766

Luokka 2: Helppo B

1. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Sooleawa VH15-046-0127
2. Cynoria (VRL-11723) - Blomflix Idol VH15-017-0623
3. Ninni H. (VRL-05766) - Rakitis Albert VH15-028-0346
4. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Saor in Aisce VH15-046-0119
5. felissa (VRL-04000) - Wyat Cheerilee VH14-017-0522
6. Penelopeia (VRL-10625) - Perjantain Ikuisuuslupaus VH02-018-1422
7. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinkare VH15-018-2445
8. Milja (VRL-00692) - Sointulan Henkäys VH15-018-1763
9. Ninni H. (VRL-05766) - KW Mathias VH15-024-0173
10. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Beatrice VH15-028-0344
11. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ninnina VH15-018-2404
12. Siiri K. (VRL-00430) - Gledd Ffrydiad Dawn
13. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kalmankielo VH15-018-2447
14. Siuri (VRL-11290) - Hattaravaras VH15-018-1631
15. Siuri (VRL-11290) - Hämyveden Mirna VH15-018-1610
16. felissa (VRL-04000) - Aelwen Checkmate VH12-022-0038
17. Siiri K. (VRL-00430) - Poniniemen Bedwyr VH13-022-0115
18. Hamzi (VRL-02163) - Spiros Talulah VH-15-046-0128
19. Siuri (VRL-11290) - Vaniman Emmitti VH15-018-1842
20. Cynoria (VRL-11723) - Brynford Lucas
21. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Elvina
22. Ireth (VRL-03777) - Tiilikan Hukkapätkä VH15-018-2527
23. Malin (VRL-14113) - Sagavik Yara VH15-053-0238
24. Milja (VRL-00692) - Runon Ruupert VH15-018-1777
25. Milja (VRL-00692) - Fiktion Joukki VH15-018-1510
26. Melina (VRL-11408) - Kuukarin Merlinin Parta VH15-018-2148
27. Siiri K. (VRL-00430) - Gwalch Llewella VH12-025-0095
28. Penelopeia (VRL-10625) - Hymnin Keinutaan VH15-018-2481
29. felissa (VRL-04000) - Dyantha's Laragh VH15-046-0157
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Veerti VH15-018-1622
31. Werry (VRL-12945) - KM Coswids Story VH15-029-0201
32. Cynoria (VRL-11723) - Mindas Charlie Chaplin VH15-017-0627
33. Melina (VRL-11408) - Ventoksen Taiga VH15-018-2149
34. naakka (VRL-10345) - Scaredycat VH15-016-0072
35. Ninni H. (VRL-05766) - Dachwood VH14-035-0139
36. Cynoria (VRL-11723) - Briarhill's Maxwell VH15-017-0622
37. Hapero (VRL-06115) - Unikuva HV VH15-018-2449
38. Siiri K. (VRL-00430) - Pencalow Welsh Vaugh
39. Melina (VRL-11408) - Runo-Ruska VH15-018-2194
40. Melina (VRL-11408) - Runon Rakuuna VH15-018-2028

Luokka 3: Helppo A

1. naakka (VRL-10345) - Wonderchild VH15-178-0008
2. Siiri K. (VRL-00430) - Poniniemen Morton
3. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Elvina
4. Melina (VRL-11408) - Runon Haivene VH15-018-1330
5. Ninni H. (VRL-05766) - Harmonian Taikahemuli VH15-018-2500
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Katriikka VH15-018-1271
7. Melina (VRL-11408) - Haavelaakson Mörkö-Matami VH15-018-2032
8. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Vakosamettihousu
9. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Harmava VH15-018-2486
10. Hapero (VRL-06115) - Unikuva HV VH15-018-2449
11. Malin (VRL-14113) - Trio Ishbel VH15-035-0263
12. Siuri (VRL-11290) - Runon Kuisku VH15-018-2087
13. Ireth (VRL-03777) - Moon Riimi VH15-018-2526
14. Sacrificial (VRL-01272) - Lamia
15. Ninni H. (VRL-05766) - Viehättävän Taikuri VH15-018-2457
16. Malin (VRL-14113) - Tuiskulan Talfryn VH15-026-0112
17. Siuri (VRL-11290) - Tuulenpesän Kasirola VH15-018-1841
18. Ninni H. (VRL-05766) - Knud v.d. Trondheim
19. felissa (VRL-04000) - Hollabar Foxford VH15-029-0375
20. Siuri (VRL-11290) - Tuikun Kiukkupussieläin VH15-018-1965
21. Hapero (VRL-06115) - Mörrimöykky HV VH15-018-2448
22. Ireth (VRL-03777) - Eelin Lumetar VH14-018-0364
23. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ninnina VH15-018-2404
24. Melina (VRL-11408) - Mohikaani KRS VH15-018-2295
25. felissa (VRL-04000) - Delicate Melon Mania VH15-029-0665
26. Ninni H. (VRL-05766) - The Silence Omega VH15-029-0672
27. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Winterberry
28. Siiri K. (VRL-00430) - Ruskamäen Quicksilver VH14-027-0134
29. naakka (VRL-10345) - Wondrous Arman VH15-178-0011
30. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Ginseng
31. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Chibs
32. Siiri K. (VRL-00430) - Nerian Mermaid's Dream VH13-027-0291
33. Siiri K. (VRL-00430) - Painswick Across the Sky VH13-027-0293
34. felissa (VRL-04000) - Maanan Kultapiisku VH15-018-2181
35. Melina (VRL-11408) - Mr. Pokemon VH15-027-0259
36. felissa (VRL-04000) - Aarian Ikikulkija VH15-018-1267
37. Malin (VRL-14113) - Funfair's Sookie VH15-027-0263
38. Siuri (VRL-11290) - Halluharjan Misliina VH15-018-1844
39. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kalmankielo VH15-018-2447
40. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Onnenitku

Luokka 4: Vaativa B

1. felissa (VRL-04000) - Delicate Melon Mania VH15-029-0665
2. Ninni H. (VRL-05766) - Kuukarin Hankitonttu VH15-018-2476
3. Siiri K. (VRL-00430) - Ruskamäen Narion VH14-023-0161
4. Ireth (VRL-03777) - Riiviöiden Tiusa VH15-018-0919
5. Werry (VRL-12945) - Mulberry Boyd VH13-029-0428
6. Erica (VRL-13857) - Bombs Away VH15-027-0376
7. Erica (VRL-13857) - ADE Emilia VH02-018-9697
8. Siuri (VRL-11290) - Hymnin Tuhkuri VH15-018-1837
9. Hapero (VRL-06115) - Mörrimöykky HV VH15-018-2448
10. Siiri K. (VRL-00430) - Aidan Supreme VH14-035-0250
11. Melina (VRL-11408) - Runon Peippo VH15-018-2297
12. MT (VRL-05772) - Tähtiön Elijas VH14-018-2044
13. Ninni H. (VRL-05766) - Kaunon Katariina VH15-018-2452
14. Siuri (VRL-11290) - Vennamon Milos VH15-018-1692
15. Melina (VRL-11408) - Runon Tähtipipari VH15-018-2029
16. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Ginseng
17. Erica (VRL-13857) - Voitto VH14-018-1803
18. Sacrificial (VRL-01272) - Lamia
19. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Savumerkki VH15-018-1878
20. naakka (VRL-10345) - Milk Bubble Tea VH15-006-0452
21. Siiri K. (VRL-00430) - Ruskamäen Númirië VH14-029-0514
22. Erica (VRL-13857) - Tähtipyry VH14-018-1861
23. Melina (VRL-11408) - Runon Rosalina VH15-018-2296
24. Ireth (VRL-03777) - Laros 2782 VH14-093-0030
25. naakka (VRL-10345) - Big Hat Logan VH15-006-0449
26. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Hurrikaani VH15-018-2365
27. Malin (VRL-14113) - Mörkövaaran Elsa VH15-018-1615
28. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Winterberry
29. Siuri (VRL-11290) - Harmonian Tuiver VH15-018-1967
30. Malin (VRL-14113) - Poniniemen Melvin VH15-027-0348
31. Malin (VRL-14113) - Rajattoman Eemeli VH15-018-1593
32. MT (VRL-05772) - Helminelli VH14-018-2046
33. Siuri (VRL-11290) - Vaapukan Pikuri VH15-018-1840
34. felissa (VRL-04000) - Aarian Ikikulkija VH15-018-1267
35. Melina (VRL-11408) - Runon Vellamo VH15-018-1256
36. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusenkerkkä VH15-018-2530
37. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Harmava VH15-018-2486
38. Siiri K. (VRL-00430) - Marvel Jubilee
39. MT (VRL-05772) - Pärren Hirmu VH14-018-1963
40. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Chibs