KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 21.03.2016
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 07.03.2016
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 01.03.2016, klo 11.22
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 2651-2670
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Maitaip (VRL-10990) - Hi-Hi ND VH01-017-9457
2. EmmiN. (VRL-03385) - Winston Feeling Bawdy VH16-017-0049
3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Veluuri VH16-018-0295
4. Ninni H. (VRL-05766) - Pohjanpalo VH15-018-1568
5. Melina (VRL-11408) - Runon Revontuli VH15-018-2632
6. Jannica (VRL-04799) - O.A. Irascible VH14-012-0374
7. Jannica (VRL-04799) - O.A. Devil's Hope VH14-012-0373
8. Maitaip (VRL-10990) - Camigo VLD VH05-017-9859
9. Sylvester (VRL-00483) - Tiilikan Nelli-Noora
10. Melina (VRL-11408) - Runon Hurmori VH15-018-2492
11. Sylvester (VRL-00483) - Frida
12. Maitaip (VRL-10990) - Dejen Orpheus VH15-017-0730
13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vimla VH16-018-0293
14. rukkanen (VRL-00583) - Nira Glaucous Dog Rose VH15-029-0587
15. Ireth (VRL-03777) - Hunajanami VH15-017-0472
16. Melina (VRL-11408) - Runon Verneri VH16-018-0474
17. Siuri (VRL-11290) - Marrasvaaran Vilurkki VH16-018-0595
18. Jannica (VRL-04799) - A.D. Mighty Margaret VH14-057-0055
19. Maitaip (VRL-10990) - Skarens Nellie VH15-028-0341
20. EmmiN. (VRL-03385) - Throntown Deep Junkie VH16-017-0045
21. Sylvester (VRL-00483) - Sylvin Suklaasydän
22. turjake (VRL-07415) - Marraskuun Malviina
23. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Ben&Jerry VH15-017-0786
24. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Valla VH16-018-0608
25. turjake (VRL-07415) - Charleroi Mockingcrow
26. Siuri (VRL-11290) - Fiktion Suruisa VH13-018-1443
27. Siuri (VRL-11290) - Rajattoman Linnea VH16-018-0601
28. Melina (VRL-11408) - Adalea
29. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Cherry Chapstick VH16-017-0018
30. Milja (VRL-00692) - Kaunon Riemueetu VH15-018-2395
31. turjake (VRL-07415) - Clovercutt Ivory King
32. Milja (VRL-00692) - Fiktion Remeli VH15-018-2319
33. Miia Maria (VRL-10382) - Tibby v.d. Zanneshof VH15-017-0799
34. Miia Maria (VRL-10382) - Härdellin Mitra VH16-017-0128
35. tvisha (VRL-01671) - Ruunappa VH16-018-0316
36. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Peethooven
37. Sylvester (VRL-00483) - Tiilikan Suru Makuna
38. Jannica (VRL-04799) - A.D. Rob-Roy VH11-089-0009
39. EmmiN. (VRL-03385) - Madieke v.d. Zanneshof VH15-017-0285
40. Ninni H. (VRL-05766) - Wyat Whoopie VH16-017-0102

Luokka 2: Helppo B

1. Milja (VRL-00692) - Mörkövaaran Reivi VH15-018-2064
2. Siuri (VRL-11290) - Marrasvaaran Vilurkki VH16-018-0595
3. Melina (VRL-11408) - Runon Verneri VH16-018-0474
4. rukkanen (VRL-00583) - Haavelilja VH15-018-2044
5. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Nokkostähti VH15-018-2099
6. Sylvester (VRL-00483) - Tiilikan Suru Makuna
7. Maitaip (VRL-10990) - Sagavik Lilia VH16-053-0018
8. EmmiN. (VRL-03385) - Fairytale v. Moons VH16-017-0065
9. Melina (VRL-11408) - Runon Revontuli VH15-018-2632
10. tvisha (VRL-01671) - Ruskasaaren Lola VH16-018-0562
11. Oona (VRL-11983) - Huvin Mammanmussukka
12. Ninni H. (VRL-05766) - Llewelyn Emily VH15-026-0113
13. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Endless Thriller
14. Jannica (VRL-04799) - KW Codeberry VH14-024-0254
15. Melina (VRL-11408) - Adalea
16. Jannica (VRL-04799) - Sweet Serenity AD VH15-024-0012
17. Siuri (VRL-11290) - Rajattoman Linnea VH16-018-0601
18. Siuri (VRL-11290) - Fiktion Suruisa VH13-018-1443
19. Ninni H. (VRL-05766) - Nesseomisa
20. Sylvester (VRL-00483) - Frida
21. rukkanen (VRL-00583) - Latumaan Mielikuva VH01-018-0862
22. EmmiN. (VRL-03385) - Sumusilmun Charlene VH15-017-0602
23. Oona (VRL-11983) - Petolintu VH15-018-2594
24. Maitaip (VRL-10990) - Vnd Rhianydd VH15-024-0162
25. Ireth (VRL-03777) - Tiilikan Kakkua O-ou VH15-018-1162
26. rukkanen (VRL-00583) - Vuornan Villivanilja VH15-018-2578
27. Ninni H. (VRL-05766) - Kulkurivalssi
28. Sylvester (VRL-00483) - Tiilikan Nelli-Noora
29. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Valla VH16-018-0608
30. Sylvester (VRL-00483) - Tiilikan Marijaana
31. Ireth (VRL-03777) - Wiviika VH16-018-0313
32. Oona (VRL-11983) - Kiukkuipana
33. Jannica (VRL-04799) - Alexander HP VH14-017-0538
34. Ireth (VRL-03777) - Fiktion Koralli VH16-018-0518
35. tvisha (VRL-01671) - Ruunappa VH16-018-0316
36. Jannica (VRL-04799) - Eiddof Tywysog VH12-024-0165
37. Ninni H. (VRL-05766) - Viehättävän Lasikeiju
38. Maitaip (VRL-10990) - Halldora Rewa VH16-053-0013
39. Melina (VRL-11408) - Runon Hurmori VH15-018-2492
40. EmmiN. (VRL-03385) - Gingerbread Man VH16-017-004

Luokka 3: Helppo A

1. Cirus (VRL-12925) - Tuutikkitakki VH15-018-2626
2. Cirus (VRL-12925) - Viehättävän Säihke VH16-018-0341
3. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Fransiska VH15-018-2394
4. Jannica (VRL-04799) - Tella VH11-017-0643
5. tvisha (VRL-01671) - Ruskasaaren Lola VH16-018-0562
6. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Neilikka
7. Oona (VRL-11983) - Noitavaino
8. Jannica (VRL-04799) - A.D. Échec au Roi VH14-027-0129
9. Melina (VRL-11408) - Runon Kuisma
10. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Kanerva
11. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Onni Oikein VH16-018-0448
12. Oona (VRL-11983) - Mörkövaaran Almurenttu
13. Melina (VRL-11408) - Runon Lyyria VH16-018-0477
14. Jannica (VRL-04799) - Dashantic AD VH11-017-0435
15. Sylvester (VRL-00483) - Kukka-Maaria VH16-018-0272
16. rukkanen (VRL-00583) - Viehättävän Ulpu VH15-018-2162
17. Siuri (VRL-11290) - Kaiholehdon Hunilla VH15-018-2611
18. Jannica (VRL-04799) - Captain Canada in Wolf's Lands VH13-006-0035
19. Sylvester (VRL-00483) - Kadotettu Taskumalli
20. vaapu. (VRL-00193) - Aavetar
21. Cirus (VRL-12925) - Ajasta Ikuisuuteen VH16-018-0447
22. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Minerva VH16-018-0475
23. Siuri (VRL-11290) - Ratiriti Ralla VH15-018-1609
24. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Palmikko
25. Oona (VRL-11983) - Huvin Rappeutuva
26. Siuri (VRL-11290) - Räiskyvän Tiana VH15-018-2612
27. Siuri (VRL-11290) - Kärmeniemen Varlok VH15-018-2644
28. Ninni H. (VRL-05766) - Nesseomisa
29. Oona (VRL-11983) - Lamourin Juulia
30. Ireth (VRL-03777) - Esperance VH15-011-0225
31. rukkanen (VRL-00583) - Mörkövaaran Karkuri VH15-018-2579
32. Milja (VRL-00692) - Turmeltajan Hassel VH15-018-2652
33. Melina (VRL-11408) - Runon Legolas VH16-018-0476
34. Ireth (VRL-03777) - Doñatella VH15-011-0355
35. Cirus (VRL-12925) - Marrasvaaran Viljatar VH16-018-0319
36. Sylvester (VRL-00483) - Huvin Ahto-Murros
37. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Kaamoslikka VH15-018-2597
38. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Jörö VH16-018-0538
39. Sylvester (VRL-00483) - Mörkövaaran Sikuriini VH14-018-1933
40. Ninni H. (VRL-05766) - Kuukarin Vehmas VH16-018-0464

Luokka 4: Vaativa B

1. Cirus (VRL-12925) - Sumukehrääjä VH16-018-0066
2. Jannica (VRL-04799) - Fame's Déja Vu
3. Sylvester (VRL-00483) - Tiilikan Lokki Prkele VH14-018-0657
4. Maitaip (VRL-10990) - Bhadrang Vind VH15-050-0060
5. Sylvester (VRL-00483) - Huvin Ahto-Murros
6. Siuri (VRL-11290) - Arvolaakson Leisku VH14-018-0706
7. rukkanen (VRL-00583) - Viehättävän Ulpu VH15-018-2162
8. Jannica (VRL-04799) - Sirun Vilukissa VH06-018-9542
9. Melina (VRL-11408) - Runon Severi VH15-018-0014
10. Melina (VRL-11408) - Kelmi-Jelmeri VH16-018-0478
11. Sylvester (VRL-00483) - Kirveltäjän Jali VH14-018-0581
12. Maitaip (VRL-10990) - Ehimaya Vind VH15-050-0057
13. Ninni H. (VRL-05766) - Harmonian Hämminki
14. Jannica (VRL-04799) - Criallt Einion VH13-026-0161
15. Cirus (VRL-12925) - Aviaudar Ion VH14-101-0001
16. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Kaamoslikka VH15-018-2597
17. Cirus (VRL-12925) - Zhanetta VH16-101-0008
18. turjake (VRL-07415) - Elle du Noir
19. Cirus (VRL-12925) - Moon Lentojätkä VH14-018-0758
20. Ireth (VRL-03777) - Murhayön Kirkastus VH16-018-0456
21. Sylvester (VRL-00483) - Hohteen Oikuttaja VH02-018-5555
22. Ninni H. (VRL-05766) - Ventoksen Tossunalla
23. Ninni H. (VRL-05766) - Vaniman Supernova VH16-018-0577
24. Ireth (VRL-03777) - Twinkle Song Spider VH16-013-0054
25. Melina (VRL-11408) - Runon Aamos VH16-018-0572
26. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Tiitiäinen VH16-018-0091
27. Jannica (VRL-04799) - Clovercutt Soda Pop VH15-027-0212
28. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Fransiska VH15-018-2394
29. Ninni H. (VRL-05766) - Harmonian Piraatti VH15-018-1654
30. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Juniper
31. Siuri (VRL-11290) - Vähän Wihannes VH15-018-0725
32. turjake (VRL-07415) - Île du Noir
33. Siuri (VRL-11290) - Ventoksen Seireeni VH15-018-2435
34. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Juneberry
35. Sacrificial (VRL-01272) - Excalibur
36. Sacrificial (VRL-01272) - Dannenberg Polka
37. Oona (VRL-11983) - Kukkahattutäti
38. Siuri (VRL-11290) - Marrasmurhe VH15-018-1390
39. Oona (VRL-11983) - Trauman Karma
40. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Huurre VH16-018-0337