KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 25.03.2016
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 07.03.2016
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 01.03.2016, klo 11.22
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 2651-2670
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Sylvester (VRL-00483) - Tiilikan Nelli-Noora
2. Maitaip (VRL-10990) - Hi-Hi ND VH01-017-9457
3. Milja (VRL-00692) - Kaunon Riemueetu VH15-018-2395
4. Maitaip (VRL-10990) - Camigo VLD VH05-017-9859
5. Jannica (VRL-04799) - O.A. Devil's Hope VH14-012-0373
6. Ireth (VRL-03777) - Hunajanami VH15-017-0472
7. Ninni H. (VRL-05766) - Pohjanpalo VH15-018-1568
8. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Peethooven
9. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Cherry Chapstick VH16-017-0018
10. Maitaip (VRL-10990) - Dejen Orpheus VH15-017-0730
11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Remeli VH15-018-2319
12. Milja (VRL-00692) - Fiktion Veluuri VH16-018-0295
13. EmmiN. (VRL-03385) - Throntown Deep Junkie VH16-017-0045
14. Miia Maria (VRL-10382) - Tibby v.d. Zanneshof VH15-017-0799
15. turjake (VRL-07415) - Charleroi Mockingcrow
16. Jannica (VRL-04799) - A.D. Rob-Roy VH11-089-0009
17. Miia Maria (VRL-10382) - Härdellin Mitra VH16-017-0128
18. EmmiN. (VRL-03385) - Madieke v.d. Zanneshof VH15-017-0285
19. Ninni H. (VRL-05766) - Wyat Whoopie VH16-017-0102
20. tvisha (VRL-01671) - Ruunappa VH16-018-0316
21. turjake (VRL-07415) - Clovercutt Ivory King
22. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vimla VH16-018-0293
23. Siuri (VRL-11290) - Fiktion Suruisa VH13-018-1443
24. rukkanen (VRL-00583) - Nira Glaucous Dog Rose VH15-029-0587
25. Melina (VRL-11408) - Adalea
26. Melina (VRL-11408) - Runon Verneri VH16-018-0474
27. Melina (VRL-11408) - Runon Hurmori VH15-018-2492
28. Siuri (VRL-11290) - Marrasvaaran Vilurkki VH16-018-0595
29. Siuri (VRL-11290) - Rajattoman Linnea VH16-018-0601
30. Sylvester (VRL-00483) - Tiilikan Suru Makuna
31. Sylvester (VRL-00483) - Frida
32. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Ben&Jerry VH15-017-0786
33. Maitaip (VRL-10990) - Skarens Nellie VH15-028-0341
34. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Valla VH16-018-0608
35. Melina (VRL-11408) - Runon Revontuli VH15-018-2632
36. turjake (VRL-07415) - Marraskuun Malviina
37. Sylvester (VRL-00483) - Sylvin Suklaasydän
38. EmmiN. (VRL-03385) - Winston Feeling Bawdy VH16-017-0049
39. Jannica (VRL-04799) - A.D. Mighty Margaret VH14-057-0055
40. Jannica (VRL-04799) - O.A. Irascible VH14-012-0374

Luokka 2: Helppo B

1. Siuri (VRL-11290) - Rajattoman Linnea VH16-018-0601
2. Oona (VRL-11983) - Huvin Mammanmussukka
3. Jannica (VRL-04799) - Sweet Serenity AD VH15-024-0012
4. Jannica (VRL-04799) - KW Codeberry VH14-024-0254
5. Milja (VRL-00692) - Mörkövaaran Reivi VH15-018-2064
6. rukkanen (VRL-00583) - Haavelilja VH15-018-2044
7. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Nokkostähti VH15-018-2099
8. Oona (VRL-11983) - Petolintu VH15-018-2594
9. Ireth (VRL-03777) - Tiilikan Kakkua O-ou VH15-018-1162
10. Jannica (VRL-04799) - Alexander HP VH14-017-0538
11. Melina (VRL-11408) - Runon Hurmori VH15-018-2492
12. Sylvester (VRL-00483) - Tiilikan Marijaana
13. Melina (VRL-11408) - Runon Revontuli VH15-018-2632
14. Siuri (VRL-11290) - Marrasvaaran Vilurkki VH16-018-0595
15. Sylvester (VRL-00483) - Frida
16. Jannica (VRL-04799) - Eiddof Tywysog VH12-024-0165
17. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Endless Thriller
18. Ireth (VRL-03777) - Fiktion Koralli VH16-018-0518
19. Ninni H. (VRL-05766) - Kulkurivalssi
20. Siuri (VRL-11290) - Fiktion Suruisa VH13-018-1443
21. Ninni H. (VRL-05766) - Nesseomisa
22. Ninni H. (VRL-05766) - Viehättävän Lasikeiju
23. Maitaip (VRL-10990) - Sagavik Lilia VH16-053-0018
24. rukkanen (VRL-00583) - Latumaan Mielikuva VH01-018-0862
25. Sylvester (VRL-00483) - Tiilikan Suru Makuna
26. Ninni H. (VRL-05766) - Llewelyn Emily VH15-026-0113
27. EmmiN. (VRL-03385) - Gingerbread Man VH16-017-004
28. EmmiN. (VRL-03385) - Fairytale v. Moons VH16-017-0065
29. tvisha (VRL-01671) - Ruunappa VH16-018-0316
30. EmmiN. (VRL-03385) - Sumusilmun Charlene VH15-017-0602
31. tvisha (VRL-01671) - Ruskasaaren Lola VH16-018-0562
32. Melina (VRL-11408) - Runon Verneri VH16-018-0474
33. Ireth (VRL-03777) - Wiviika VH16-018-0313
34. Maitaip (VRL-10990) - Halldora Rewa VH16-053-0013
35. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Valla VH16-018-0608
36. Oona (VRL-11983) - Kiukkuipana
37. Melina (VRL-11408) - Adalea
38. Maitaip (VRL-10990) - Vnd Rhianydd VH15-024-0162
39. Sylvester (VRL-00483) - Tiilikan Nelli-Noora
40. rukkanen (VRL-00583) - Vuornan Villivanilja VH15-018-2578

Luokka 3: Helppo A

1. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Neilikka
2. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Minerva VH16-018-0475
3. Oona (VRL-11983) - Huvin Rappeutuva
4. Oona (VRL-11983) - Noitavaino
5. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Kaamoslikka VH15-018-2597
6. Jannica (VRL-04799) - Dashantic AD VH11-017-0435
7. Sylvester (VRL-00483) - Kukka-Maaria VH16-018-0272
8. Sylvester (VRL-00483) - Huvin Ahto-Murros
9. Siuri (VRL-11290) - Kärmeniemen Varlok VH15-018-2644
10. vaapu. (VRL-00193) - Aavetar
11. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Kanerva
12. Sylvester (VRL-00483) - Mörkövaaran Sikuriini VH14-018-1933
13. Siuri (VRL-11290) - Ratiriti Ralla VH15-018-1609
14. Ireth (VRL-03777) - Doñatella VH15-011-0355
15. Jannica (VRL-04799) - Captain Canada in Wolf's Lands VH13-006-0035
16. Jannica (VRL-04799) - Tella VH11-017-0643
17. Oona (VRL-11983) - Lamourin Juulia
18. Cirus (VRL-12925) - Viehättävän Säihke VH16-018-0341
19. Ninni H. (VRL-05766) - Nesseomisa
20. Jannica (VRL-04799) - A.D. Échec au Roi VH14-027-0129
21. Cirus (VRL-12925) - Tuutikkitakki VH15-018-2626
22. Cirus (VRL-12925) - Marrasvaaran Viljatar VH16-018-0319
23. Melina (VRL-11408) - Runon Lyyria VH16-018-0477
24. Melina (VRL-11408) - Runon Kuisma
25. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Onni Oikein VH16-018-0448
26. Oona (VRL-11983) - Mörkövaaran Almurenttu
27. Cirus (VRL-12925) - Ajasta Ikuisuuteen VH16-018-0447
28. tvisha (VRL-01671) - Ruskasaaren Lola VH16-018-0562
29. Siuri (VRL-11290) - Räiskyvän Tiana VH15-018-2612
30. rukkanen (VRL-00583) - Viehättävän Ulpu VH15-018-2162
31. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Jörö VH16-018-0538
32. Melina (VRL-11408) - Runon Legolas VH16-018-0476
33. Sylvester (VRL-00483) - Kadotettu Taskumalli
34. Ninni H. (VRL-05766) - Kuukarin Vehmas VH16-018-0464
35. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Fransiska VH15-018-2394
36. rukkanen (VRL-00583) - Mörkövaaran Karkuri VH15-018-2579
37. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Palmikko
38. Siuri (VRL-11290) - Kaiholehdon Hunilla VH15-018-2611
39. Milja (VRL-00692) - Turmeltajan Hassel VH15-018-2652
40. Ireth (VRL-03777) - Esperance VH15-011-0225

Luokka 4: Vaativa B

1. Cirus (VRL-12925) - Aviaudar Ion VH14-101-0001
2. Melina (VRL-11408) - Kelmi-Jelmeri VH16-018-0478
3. Ninni H. (VRL-05766) - Harmonian Hämminki
4. Sylvester (VRL-00483) - Kirveltäjän Jali VH14-018-0581
5. Sacrificial (VRL-01272) - Excalibur
6. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Juneberry
7. rukkanen (VRL-00583) - Viehättävän Ulpu VH15-018-2162
8. Sacrificial (VRL-01272) - Dannenberg Polka
9. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Huurre VH16-018-0337
10. Sylvester (VRL-00483) - Tiilikan Lokki Prkele VH14-018-0657
11. Sacrificial (VRL-01272) - Redwall Juniper
12. Sylvester (VRL-00483) - Hohteen Oikuttaja VH02-018-5555
13. Ninni H. (VRL-05766) - Ventoksen Tossunalla
14. Maitaip (VRL-10990) - Ehimaya Vind VH15-050-0057
15. Maitaip (VRL-10990) - Bhadrang Vind VH15-050-0060
16. Ninni H. (VRL-05766) - Vaniman Supernova VH16-018-0577
17. Melina (VRL-11408) - Seljasaaren Tiitiäinen VH16-018-0091
18. Oona (VRL-11983) - Kukkahattutäti
19. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Kaamoslikka VH15-018-2597
20. Siuri (VRL-11290) - Vähän Wihannes VH15-018-0725
21. Jannica (VRL-04799) - Sirun Vilukissa VH06-018-9542
22. Jannica (VRL-04799) - Criallt Einion VH13-026-0161
23. Cirus (VRL-12925) - Moon Lentojätkä VH14-018-0758
24. Melina (VRL-11408) - Runon Severi VH15-018-0014
25. Sylvester (VRL-00483) - Huvin Ahto-Murros
26. Siuri (VRL-11290) - Marrasmurhe VH15-018-1390
27. Oona (VRL-11983) - Trauman Karma
28. Siuri (VRL-11290) - Ventoksen Seireeni VH15-018-2435
29. Ninni H. (VRL-05766) - Harmonian Piraatti VH15-018-1654
30. Melina (VRL-11408) - Runon Aamos VH16-018-0572
31. Ireth (VRL-03777) - Twinkle Song Spider VH16-013-0054
32. turjake (VRL-07415) - Elle du Noir
33. Cirus (VRL-12925) - Sumukehrääjä VH16-018-0066
34. turjake (VRL-07415) - Île du Noir
35. Jannica (VRL-04799) - Clovercutt Soda Pop VH15-027-0212
36. Jannica (VRL-04799) - Fame's Déja Vu
37. Ireth (VRL-03777) - Murhayön Kirkastus VH16-018-0456
38. Cirus (VRL-12925) - Zhanetta VH16-101-0008
39. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Fransiska VH15-018-2394
40. Siuri (VRL-11290) - Arvolaakson Leisku VH14-018-0706