KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 12.03.2016
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 08.03.2016
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 01.03.2016, klo 22.10
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 2671-2690
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Ninni H. (VRL-05766) - Wyat Whoopie VH16-017-0102
2. Ireth (VRL-03777) - Hunajanami VH15-017-0472
3. Melina (VRL-11408) - Adalea
4. Siuri (VRL-11290) - Hurmanhetki VH15-018-0286
5. Sylvester (VRL-00483) - Frida
6. Siuri (VRL-11290) - Fiktion Suruisa VH13-018-1443
7. Cynoria (VRL-11723) - Rävbergs Lydia VH15-017-0569
8. Jannica (VRL-04799) - Tirion Nant VH15-026-0141
9. honeythief (VRL-08852) - Thunder Bluff
10. Creimeide (VRL-06904) - Bruni VH15-017-0467
11. Creimeide (VRL-06904) - Yentel Veracious VH15-017-0588
12. Sylvester (VRL-00483) - Harmonian Kinuskissa
13. Jannica (VRL-04799) - The Great Vanilj VH12-024-0028
14. naakka (VRL-10345) - Baalanah al Najya VH15-003-0103
15. Cynoria (VRL-11723) - Winston v.d. Zanneshof VH15-017-0412
16. Melina (VRL-11408) - Runon Hurmori VH15-018-2492
17. Siuri (VRL-11290) - Rajattoman Linnea VH16-018-0601
18. naakka (VRL-10345) - Bizarre Marigold VH16-178-0001
19. Cynoria (VRL-11723) - Gelderhof's Ariadne VH15-017-0568
20. Ninni H. (VRL-05766) - Pohjanpalo VH15-018-1568
21. Siuri (VRL-11290) - Marrasvaaran Vilurkki VH16-018-0595
22. honeythief (VRL-08852) - Kiiran Emppu
23. Creimeide (VRL-06904) - Wyat Vermilion VH15-017-0458
24. honeythief (VRL-08852) - Hwai Nightmare
25. Jannica (VRL-04799) - Mewian Ffanci VH15-024-0177
26. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vimla VH16-018-0293
27. honeythief (VRL-08852) - Sandrine
28. Melina (VRL-11408) - Runon Verneri VH16-018-0474
29. Jannica (VRL-04799) - Asyn Arwr VH15-026-0142
30. Sylvester (VRL-00483) - Angel from Presta VH12-017-0363
31. Melina (VRL-11408) - Runon Revontuli VH15-018-2632
32. Sylvester (VRL-00483) - Tiilikan Nelli-Noora
33. Beeko (VRL-10767) - Felix v.d. Steenwijk VH16-017-0082
34. Milja (VRL-00692) - Fiktion Veluuri VH16-018-0295
35. naakka (VRL-10345) - RWR Spookish Paradox VH16-078-0001
36. Omppu (VRL-12675) - KW Tymestl VH15-024-0145
37. Cynoria (VRL-11723) - Melita v. Moons VH15-017-0277
38. Milja (VRL-00692) - Kaunon Riemueetu VH15-018-2395
39. tvisha (VRL-01671) - Ruunappa VH16-018-0316
40. Creimeide (VRL-06904) - Lionel v.d. Gateaway VH15-017-0466

Luokka 2: Helppo B

1. tvisha (VRL-01671) - Ruunappa VH16-018-0316
2. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion D. Swunsch VH16-013-0026
3. Milja (VRL-00692) - Kaunon Riemueetu VH15-018-2395
4. Siuri (VRL-11290) - Fiktion Suruisa VH13-018-1443
5. Melina (VRL-11408) - Adalea
6. Ninni H. (VRL-05766) - Llewelyn Emily VH15-026-0113
7. honeythief (VRL-08852) - Nutmeg Mocha
8. Melina (VRL-11408) - Runon Hurmori VH15-018-2492
9. Ireth (VRL-03777) - Wiviika VH16-018-0313
10. Creimeide (VRL-06904) - Heilin Rurik VH15-018-1530
11. naakka (VRL-10345) - Winterkiss
12. Omppu (VRL-12675) - KW Tymestl VH15-024-0145
13. Melina (VRL-11408) - Runon Verneri VH16-018-0474
14. Sylvester (VRL-00483) - Tiilikan Marijaana
15. Creimeide (VRL-06904) - Elfengård Gamrahm VH15-028-0287
16. Sylvester (VRL-00483) - Tiilikan Nelli-Noora
17. Ninni H. (VRL-05766) - Kulkurivalssi
18. Ireth (VRL-03777) - Tiilikan Kakkua O-ou VH15-018-1162
19. Milja (VRL-00692) - Fiktion Veluuri VH16-018-0295
20. Siuri (VRL-11290) - Hurmanhetki VH15-018-0286
21. Sylvester (VRL-00483) - Frida
22. Creimeide (VRL-06904) - Mic Ufo VH11-237-0007
23. Sylvester (VRL-00483) - Outo Vai Ei
24. Jannica (VRL-04799) - Tequila Belly VH16-023-0008
25. Jannica (VRL-04799) - Bahria VH15-031-0629
26. Creimeide (VRL-06904) - Flight Time SH VH15-164-0032
27. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vimla VH16-018-0293
28. Ninni H. (VRL-05766) - Viehättävän Lasikeiju
29. naakka (VRL-10345) - Hey Valentin VH16-069-0004
30. tvisha (VRL-01671) - Ruskasaaren Lola VH16-018-0562
31. Siuri (VRL-11290) - Marrasvaaran Vilurkki VH16-018-0595
32. Siuri (VRL-11290) - Rajattoman Linnea VH16-018-0601
33. Ireth (VRL-03777) - Fiktion Koralli VH16-018-0518
34. honeythief (VRL-08852) - Caramel Mocha
35. HM (VRL-00096) - No Bananas Feig
36. Jannica (VRL-04799) - Erkinheimon Ylpeys VH16-018-0472
37. Jannica (VRL-04799) - Vanity's Wondering Who AD VH14-102-0037
38. honeythief (VRL-08852) - Betelgeuse
39. naakka (VRL-10345) - Asmaraa al Najya VH15-003-0100
40. Melina (VRL-11408) - Runon Revontuli VH15-018-2632

Luokka 3: Helppo A

1. yama. (VRL-01328) - Kuha on Varaani
2. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Onni Oikein VH16-018-0448
3. tvisha (VRL-01671) - Ruskasaaren Lola VH16-018-0562
4. Melina (VRL-11408) - Runon Kuisma
5. honeythief (VRL-08852) - Cornflower's Fabiola
6. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Minerva VH16-018-0475
7. Ninni H. (VRL-05766) - Kuukarin Vehmas VH16-018-0464
8. Creimeide (VRL-06904) - Roscoff Goliat VH15-027-0312
9. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Verinen Paroni
10. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Jörö VH16-018-0538
11. honeythief (VRL-08852) - Lakean Villiruusu
12. Siuri (VRL-11290) - Kaiholehdon Hunilla VH15-018-2611
13. Siuri (VRL-11290) - Räiskyvän Tiana VH15-018-2612
14. Ireth (VRL-03777) - Doñatella VH15-011-0355
15. Sylvester (VRL-00483) - Huvin Ahto-Murros
16. Cirus (VRL-12925) - Viehättävän Säihke VH16-018-0341
17. Cirus (VRL-12925) - Talvitonttu VH15-018-2598
18. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion D. Swunsch VH16-013-0026
19. Ninni H. (VRL-05766) - Nesseomisa
20. Cirus (VRL-12925) - Marrasvaaran Viljatar VH16-018-0319
21. Creimeide (VRL-06904) - GW Creidhne VH15-035-0262
22. Jannica (VRL-04799) - Dottir VH16-053-0037
23. Sylvester (VRL-00483) - Mörkövaaran Sikuriini VH14-018-1933
24. Melina (VRL-11408) - Runon Lyyria VH16-018-0477
25. Jannica (VRL-04799) - Derian Malvin VH15-053-0005
26. Melina (VRL-11408) - Runon Legolas VH16-018-0476
27. HM (VRL-00096) - No Bananas Feig
28. Creimeide (VRL-06904) - KF Idioteque VH15-027-0323
29. Cirus (VRL-12925) - Ajasta Ikuisuuteen VH16-018-0447
30. Siuri (VRL-11290) - Kärmeniemen Varlok VH15-018-2644
31. yama. (VRL-01328) - Kuukarin Lööperi
32. Jannica (VRL-04799) - Clovercutt Arielle VH15-035-0046
33. Sylvester (VRL-00483) - Kukka-Maaria VH16-018-0272
34. Creimeide (VRL-06904) - Glenwood Sailor VH15-022-0056
35. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Bellatrix
36. Jannica (VRL-04799) - A.D. Rock With You VH15-017-0333
37. Ireth (VRL-03777) - Esperance VH15-011-0225
38. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion D. Damion
39. Sylvester (VRL-00483) - Kadotettu Taskumalli
40. Siuri (VRL-11290) - Ratiriti Ralla VH15-018-1609

Luokka 4: Vaativa B

1. Sylvester (VRL-00483) - Kukka-Maaria VH16-018-0272
2. Sally (VRL-09651) - FWA Langdon VH16-011-0042
3. Siuri (VRL-11290) - Rajattoman Tuike VH15-018-1845
4. Joe (VRL-02528) - Herttuatar
5. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Verinen Paroni
6. Joe (VRL-02528) - Satulinnan Arkajalka
7. Siuri (VRL-11290) - Kettulan Sirenna VH15-018-2608
8. Siuri (VRL-11290) - Vähän Wihannes VH15-018-0725
9. Ninni H. (VRL-05766) - Rajattoman Tiinu
10. Julia (VRL-13016) - Chandelier VH15-010-0319
11. Ninni H. (VRL-05766) - Harmonian Piraatti VH15-018-1654
12. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion D. Damion
13. Ireth (VRL-03777) - Twinkle Song Spider VH16-013-0054
14. Jannica (VRL-04799) - Stormy Tornado VH14-012-0286
15. Sally (VRL-09651) - FWA Whitemark VH15-044-0239
16. Sylvester (VRL-00483) - Tiilikan Lokki Prkele VH14-018-0657
17. Ninni H. (VRL-05766) - Vaniman Supernova VH16-018-0577
18. Sally (VRL-09651) - FWA Blaziér VH16-013-0003
19. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Bellatrix
20. Sylvester (VRL-00483) - Hohteen Oikuttaja VH02-018-5555
21. HM (VRL-00096) - Gainsbourg
22. Cirus (VRL-12925) - Moon Lentojätkä VH14-018-0758
23. Cirus (VRL-12925) - Zhanetta VH16-101-0008
24. Creimeide (VRL-06904) - Maroon Omega VH15-029-0600
25. Cirus (VRL-12925) - Sumukehrääjä VH16-018-0066
26. Joe (VRL-02528) - Seljasaaren Pohjonen
27. Beeko (VRL-10767) - Kaunon Mielivalta VH16-018-0511
28. Sylvester (VRL-00483) - Kirveltäjän Jali VH14-018-0581
29. yama. (VRL-01328) - Kuukarin Lööperi
30. Sally (VRL-09651) - FWA Zoelyn Archada VH16-031-0032
31. Jannica (VRL-04799) - A.D. Ewa VH11-053-0081
32. Joe (VRL-02528) - Mörkövaaran Taavetti
33. Cirus (VRL-12925) - Aviaudar Ion VH14-101-0001
34. yama. (VRL-01328) - Kuha on Varaani
35. Beeko (VRL-10767) - Viehättävän Unikko VH16-018-0484
36. Siuri (VRL-11290) - Kodon Nuuttipukki VH15-018-2641
37. Jannica (VRL-04799) - Nuttin Better VH04-057-3434
38. Ireth (VRL-03777) - Murhayön Kirkastus VH16-018-0456
39. Jannica (VRL-04799) - A.D. Ansa VH11-024-0105
40. Ninni H. (VRL-05766) - Ventoksen Tossunalla