KRJ-kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 18.03.2016
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 17.03.2016
Järjestävä seura: Kouluratsastajat (#44)
Järjestyspaikka: Fiktio (FIKT1457)
Vastuuhenkilö: Milja (VRL-00692)
Tulokset: arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Luokat ja osallistumisrajoitukset

Kutsu päivitetty viimeksi: 11.03.2016, klo 08.00
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla: Fiktio KRJ 2691-2700
Osallistumismuoto (ei mitään tageja!):

			Luokka 1
			Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000
		
VRL-tunnus on pakollinen, seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja VH-tunnus vapaaehtoisia

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. naakka (VRL-10345) - Bizarre Marigold VH16-178-0001
2. Sylvester (VRL-00483) - Vehman Vauhtiville VH12-018-1065
3. honeythief (VRL-08852) - Wyat Ice Ice Blondy
4. Creimeide (VRL-06904) - Yentel Veracious VH15-017-0588
5. tvisha (VRL-01671) - Ruunappa VH16-018-0316
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Remeli VH15-018-2319
7. Ninni H. (VRL-05766) - Pohjanpalo VH15-018-1568
8. Sylvester (VRL-00483) - Fridan Feikki VH04-018-6011
9. Maitaip (VRL-10990) - Hi-Hi ND VH01-017-9457
10. Creimeide (VRL-06904) - Bruni VH15-017-0467
11. Hapero (VRL-06115) - Vaniman Cha-cha-cha VH16-018-0380
12. Miia Maria (VRL-10382) - Tibby v.d. Zanneshof VH15-017-0799
13. honeythief (VRL-08852) - Thunder Bluff
14. Sonja.P (VRL-06588) - Ryovar Undrar Var VH16-017-0142
15. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jestas VH16-018-0756
16. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Joikutar VH16-018-0304
17. Siuri (VRL-11290) - Marrasvaaran Vilurkki VH16-018-0595
18. Ireth (VRL-03777) - Ventoksen Sirpakka
19. Siuri (VRL-11290) - Fiktion Suruisa VH13-018-1443
20. Maitaip (VRL-10990) - Dejen Orpheus VH15-017-0730
21. Milja (VRL-00692) - Kaunon Riemueetu VH15-018-2395
22. Creimeide (VRL-06904) - Lionel v.d. Gateaway VH15-017-0466
23. Creimeide (VRL-06904) - Lando v.d. Zanneshof VH15-017-0742
24. naakka (VRL-10345) - Baalanah al Najya VH15-003-0103
25. Sonja.P (VRL-06588) - Memi Adalmina KH VH11-017-0306
26. Sonja.P (VRL-06588) - Croawan Jed v.d. Jewel VH11-017-0179
27. Siuri (VRL-11290) - Hurmanhetki VH15-018-0286
28. Sylvester (VRL-00483) - Myrskylintu
29. Ireth (VRL-03777) - Wiviika VH16-018-0313
30. Siuri (VRL-11290) - Aarian Rakas Ihme VH15-018-1269
31. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eloisa VH15-018-2466
32. Ninni H. (VRL-05766) - Wyat Whoopie VH16-017-0102
33. naakka (VRL-10345) - RWR Spookish Paradox VH16-078-0001
34. Sylvester (VRL-00483) - Hamahelmisimpukka VH16-018-0222
35. honeythief (VRL-08852) - Sandrine
36. Maitaip (VRL-10990) - Elfengård Moira VH16-028-0014
37. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Cherry Chapstick VH16-017-0018
38. Maitaip (VRL-10990) - Vinds Hallkatla VH16-053-0028
39. Ireth (VRL-03777) - Tiilikan Kakkua O-ou VH15-018-1162
40. honeythief (VRL-08852) - Satellite vom Liliebloom

Luokka 2: Helppo B

1. Mitchie (VRL-01975) - Zeromance Gem VH16-029-0083
2. honeythief (VRL-08852) - Betelgeuse
3. Sylvester (VRL-00483) - Myrskylintu
4. Sonja.P (VRL-06588) - Croawan Jed v.d. Jewel VH11-017-0179
5. Sylvester (VRL-00483) - Fridan Feikki VH04-018-6011
6. Mitchie (VRL-01975) - Crystal Gem VH16-035-0054
7. Creimeide (VRL-06904) - Doppelganger Arr VH15-164-0033
8. Maitaip (VRL-10990) - Vidrun av Bjørkdal VH16-053-0022
9. Maitaip (VRL-10990) - Sagavik Lilia VH16-053-0018
10. Siuri (VRL-11290) - Fiktion Suruisa VH13-018-1443
11. tvisha (VRL-01671) - Hymnin Känkkäränkkä VH16-018-0759
12. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sysimarja VH16-018-0718
13. honeythief (VRL-08852) - Caramel Mocha
14. Creimeide (VRL-06904) - Reval v. Moons VH14-017-0111
15. Sonja.P (VRL-06588) - Memi Adalmina KH VH11-017-0306
16. Sylvester (VRL-00483) - Hamahelmisimpukka VH16-018-0222
17. Ireth (VRL-03777) - Fiktion Koralli VH16-018-0518
18. Sonja.P (VRL-06588) - Ryovar Undrar Var VH16-017-0142
19. Oona (VRL-11983) - Petolintu VH15-018-2594
20. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Joikutar VH16-018-0304
21. Oona (VRL-11983) - Kiukkuipana
22. Maitaip (VRL-10990) - Skarens Nellie VH15-028-0341
23. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Suoruusu VH16-018-0534
24. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Pasianssi VH16-018-0533
25. Ireth (VRL-03777) - Mifalei's Sarkograf EST VH00-093-2228
26. Ninni H. (VRL-05766) - Kulkurivalssi
27. Mitchie (VRL-01975) - Mishan Gem VH15-024-0133
28. Oona (VRL-11983) - Huvin Mammanmussukka
29. Siuri (VRL-11290) - Aarian Rakas Ihme VH15-018-1269
30. Maitaip (VRL-10990) - Vnd Rhianydd VH15-024-0162
31. Siuri (VRL-11290) - Marrasvaaran Vilurkki VH16-018-0595
32. Hapero (VRL-06115) - Vaniman Cha-cha-cha VH16-018-0380
33. Mitchie (VRL-01975) - Indie Gem VH16-023-0010
34. Sylvester (VRL-00483) - Vehman Vauhtiville VH12-018-1065
35. Siuri (VRL-11290) - Hurmanhetki VH15-018-0286
36. naakka (VRL-10345) - Asmaraa al Najya VH15-003-0100
37. Ireth (VRL-03777) - Hwczlight VH15-024-0198
38. Creimeide (VRL-06904) - Mereia VH16-029-0077
39. tvisha (VRL-01671) - Ruunappa VH16-018-0316
40. Creimeide (VRL-06904) - Moons Million Elié VH14-017-0574

Luokka 3: Helppo A

1. Sylvester (VRL-00483) - Frida VH04-018-3958
2. Hapero (VRL-06115) - Kadotettu Rajavahti VH16-018-0455
3. Mitchie (VRL-01975) - Primrose Gem VH16-029-0082
4. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Riesu Prkle VH16-018-0733
5. Maitaip (VRL-10990) - Vinds Halskjede VH15-053-0244
6. Maitaip (VRL-10990) - Lähteikön Pahatar VH15-018-2100
7. Mitchie (VRL-01975) - Vermont Gem VH15-035-0191
8. Maitaip (VRL-10990) - Vindemian Ironia VH15-018-2097
9. Creimeide (VRL-06904) - KF Idioteque VH15-027-0323
10. Sylvester (VRL-00483) - Outo Vai Ei
11. yama. (VRL-01328) - Kuukarin Lööperi VH16-018-0625
12. Mitchie (VRL-01975) - Ruby Skye Gem VH16-027-0025
13. yama. (VRL-01328) - Routamaan James VH16-018-0734
14. Maitaip (VRL-10990) - Vindin Tirlittan VH15-018-2140
15. Ireth (VRL-03777) - Doñatella VH15-011-0355
16. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Waldo VH16-021-0056
17. satu (VRL-00124) - Dooo it Stinder! VH16-031-0058
18. Oona (VRL-11983) - Noitavaino
19. Sylvester (VRL-00483) - Teerivaaran Sumulaulu VH16-018-0654
20. Sylvester (VRL-00483) - Ionin Elsa
21. tvisha (VRL-01671) - Hymnin Känkkäränkkä VH16-018-0759
22. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pikantti VH16-018-0758
23. Siuri (VRL-11290) - Viehättävän Hipakka VH15-018-1638
24. Ireth (VRL-03777) - Aurinkomyrsky VH16-018-0730
25. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Suoruusu VH16-018-0534
26. Oona (VRL-11983) - Kristallikid
27. Milja (VRL-00692) - Wolf
28. Creimeide (VRL-06904) - Roscoff Goliat VH15-027-0312
29. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Pasianssi VH16-018-0533
30. yama. (VRL-01328) - Kuha on Varaani VH16-018-0624
31. Creimeide (VRL-06904) - Aidan Synd Coroach VH15-035-0236
32. Oona (VRL-11983) - Lamourin Juulia
33. Creimeide (VRL-06904) - GW Creidhne VH15-035-0262
34. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Puffbird VH16-031-0227
35. Oona (VRL-11983) - Huvin Rappeutuva
36. Mitchie (VRL-01975) - Tinkerbell Gem VH16-027-0027
37. Siuri (VRL-11290) - Pirunkorven Ruusker VH15-018-2086
38. Siuri (VRL-11290) - Karkuretken Faunus VH15-018-2605
39. honeythief (VRL-08852) - Lakean Villiruusu
40. Siuri (VRL-11290) - Haavelaakson Epona VH16-018-0695

Luokka 4: Vaativa B

1. Ireth (VRL-03777) - Takaisinpaluu VH16-018-073
2. Sonja.P (VRL-06588) - KH Ali Hosni ox VH11-003-0186
3. Sylvester (VRL-00483) - Jörmy VH16-018-0245
4. Ninni H. (VRL-05766) - Harmonian Piraatti VH15-018-1654
5. Narie (VRL-08808) - Fiktion Voitonmerkki
6. Siuri (VRL-11290) - Vähän Wihannes VH15-018-0725
7. Milja (VRL-00692) - San Dina NON VH15-021-0713
8. satu (VRL-00124) - Dooo it Stinder! VH16-031-0058
9. Narie (VRL-08808) - Sysiluodon Kuurasoturi
10. Mitchie (VRL-01975) - Fame's Miami Night VH14-029-0377
11. Oona (VRL-11983) - Trauman Karma
12. Sylvester (VRL-00483) - Ratsutilan Joikkuli VH02-018-5449
13. Ninni H. (VRL-05766) - Vaniman Supernova VH16-018-0577
14. Siuri (VRL-11290) - Arvolaakson Leisku VH14-018-0706
15. Milja (VRL-00692) - Aloïs
16. Milja (VRL-00692) - Yvonna NON VH15-021-0714
17. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Salapoliisi VH15-018-0512
18. Siuri (VRL-11290) - Joikujärven Linus VH16-018-0589
19. Sylvester (VRL-00483) - Myskyisä
20. Mitchie (VRL-01975) - Lime Sky Gem VH16-027-0026
21. Sonja.P (VRL-06588) - KH Youssef Ringer ox VH12-003-0698
22. Milja (VRL-00692) - Asfaloth VH14-021-0424
23. Creimeide (VRL-06904) - Maroon Omega VH15-029-0600
24. Oona (VRL-11983) - Kukkahattutäti
25. yama. (VRL-01328) - Kuha on Varaani VH16-018-0624
26. Siuri (VRL-11290) - Viehättävän Kastanja VH16-018-0611
27. Maitaip (VRL-10990) - Bhadrang Vind VH15-050-0060
28. Narie (VRL-08808) - Viehättävän Kuu-Liito
29. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Riesu Prkle VH16-018-0733
30. yama. (VRL-01328) - Routamaan James VH16-018-0734
31. Sonja.P (VRL-06588) - Sordeu K. VH11-031-0195
32. Maitaip (VRL-10990) - Trariti Vind VH15-050-0061
33. Maitaip (VRL-10990) - Ehimaya Vind VH15-050-0057
34. Mitchie (VRL-01975) - Lionheart Gem VH15-023-0089
35. Mitchie (VRL-01975) - Wickmount Cormac VH14-035-0155
36. yama. (VRL-01328) - Kuukarin Lööperi VH16-018-0625
37. Sonja.P (VRL-06588) - Jefton's Wildchild VH11-029-0108
38. Ireth (VRL-03777) - Green No Peace xx VH16-006-0087
39. Sylvester (VRL-00483) - Rätvänän Lillami VH14-018-0605
40. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sadepisara VH16-018-0757