KRJ-kouluratsastuskilpailut

kuva

Tervetuloa kilpailemaan Fiktioon 03.11.2016 kouluratsastuksen merkeissä. Kilpailut järjestetään Kouluratsastajat-seuran toimesta Miljan (VRL-00692) hääriessä vastuuhenkilönä. Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella lyhyttä arvontatapaa käyttäen.

Ilmoittautumiset on lähetettävä sähköpostitse kkilpailut@gmail.com otsikolla
Fiktio KRJ 2761-2770 viimeiseen ilmoittautumispäivään, 25.10.2016, mennessä. Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, mutta seura (ei ilmoiteta osallistumisessa) ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia. Osallistumisen tulee olla seuraavassa muodossa:
Luokka/Luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

Osallistumisrajoitukset

Kilpailut ovat avoinna kaikille!
Luokkiin otetaan neljäkymmentä (40) osallistujaa
Ratsastaja saa tuoda neljä (4) hevosta yhteen luokkaan
Hevonen saa osallistua kahteen (2) eri luokkaan
Hevonen saa osallistua kerran yhteen luokkaan

Luokat

Kutsu päivitetty viimeksi: 19.10.2016, klo 16.39
Luokka 1: Helppo C - 40/40 TT
Luokka 2: Helppo B - 40/40 TT
Luokka 3: Helppo A - 40/40 TT
Luokka 4: Vaativa B - 40/40 TT

Tulokset

Luokka 1: Helppo C

1. Katja H. (VRL-00597) - Gwynedd Ofydd VH16-024-0064
2. Creimeide (VRL-06904) - Albertslunds Doctor Doom VH16-017-0239
3. Melina (VRL-11408) - Härdellin Thor
4. Beeko (VRL-10767) - Fluffy Cloud VH16-017-0081
5. Beeko (VRL-10767) - Felix v.d. Steenwijk VH16-017-0082
6. Cannabia (VRL-00033) - Tiilikan Omena VH16-018-2101
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruiskukan Brendan VH14-046-0079
8. Leandra (VRL-01057) - Sinead Dei VH14-017-0592
9. Cannabia (VRL-00033) - Kuuralehdon Korpisoturi VH16-018-2168
10. Siguri (VRL-11290) - A.D. Will Valentin VH16-053-0101
11. Beeko (VRL-10767) - Pohjanpärskäjuuri VH16-018-0943
12. Kida (VRL-08368) - Broadhurst Yosemite VH16-031-0818
13. Anniina N. (VRL-09182) - Ninetta VH16-018-0993
14. Leandra (VRL-01057) - Idya Ignus VH15-017-0214
15. Creimeide (VRL-06904) - Valentino's Theodora VH16-017-0135
16. Katja H. (VRL-00597) - Runorannan Jasmin VH16-028-0011
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Torpantyttö VH16-018-1770
18. Melina (VRL-11408) - Naavaneito VH16-018-1409
19. Katja H. (VRL-00597) - Gwynedd Twinklegleam VH16-022-0033
20. Siguri (VRL-11290) - A.D. Left4Dungeon VH16-031-0434
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Chantael LAC VH15-017-0641
22. Kida (VRL-08368) - Radagast Prime
23. Cannabia (VRL-00033) - Nukkumatti VH16-018-2118
24. Melina (VRL-11408) - Peikkolan Remuaja VH15-018-2574
25. Siguri (VRL-11290) - A.D. First Fiasco VH13-017-0323
26. Katja H. (VRL-00597) - Channel LAC VH16-017-0266
27. Kida (VRL-08368) - Magnificent Prime VH16-031-0819
28. Hapero (VRL-06115) - Death Note HV VH16-017-0486
29. VP (VRL-14355) - Viisikon Arvausleikki VH16-018-1891
30. Hapero (VRL-06115) - Aatteenkätkijä VH16-018-1872
31. Hapero (VRL-06115) - Vilunkivoitto VH16-018-2103
32. Cannabia (VRL-00033) - Syrjän Viaton Kulkija VH16-018-2100
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Leinikki VH16-018-1070
34. Hapero (VRL-06115) - Sudensielu VH16-018-1590
35. Milja (VRL-00692) - Fiktion Pipsa VH16-018-1979
36. Beeko (VRL-10767) - Harakanvarvas VH16-018-0942
37. Siguri (VRL-11290) - A.D. Magic Dream VH13-017-0324
38. Kida (VRL-08368) - Broadhurst Primavera
39. Creimeide (VRL-06904) - Emil F VH16-017-0342
40. Creimeide (VRL-06904) - Lannister Gold Brii VH16-017-0328

Luokka 2: Helppo B

1. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Keisarinna
2. Creimeide (VRL-06904) - Vuornan Rafflemallow VH15-017-0582
3. VP (VRL-14355) - Viisikon Arvausleikki VH16-018-1891
4. Beeko (VRL-10767) - Hengenvaaran Ginevra VH16-018-0691
5. Creimeide (VRL-06904) - Yentel Starwulf VH16-017-0207
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Katusoittaja VH16-018-2176
7. Siguri (VRL-11290) - A.D. Dimonan Diminuendo VH06-017-8860
8. Beeko (VRL-10767) - Huvitutin Pärsky VH16-018-0688
9. Kida (VRL-08368) - Magnificent Prime VH16-031-0819
10. Beeko (VRL-10767) - Kaunon Pikkutakiainen VH16-018-0944
11. Veera Ruusula (VRL-14299) - Pikkupellon Saphir VH16-023-0018
12. tvisha (VRL-01671) - Rapanhapakko VH16-018-2169
13. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Katariina
14. tvisha (VRL-01671) - Riemu-Ninja VH16-018-2090
15. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Onnenapila
16. Leandra (VRL-01057) - Cedion Addiena VH14-024-0269
17. Melina (VRL-11408) - Peikkolan Remuaja VH15-018-2574
18. Siguri (VRL-11290) - A.D. Discount VH14-017-0110
19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Varamies
20. Creimeide (VRL-06904) - Vuornan Polar Bear VH16-017-0463
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Vattupuskan Hihittäjä VH16-018-2283
22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Lisäjäbä
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadan Aamulokki VH16-018-1179
24. Creimeide (VRL-06904) - Yentel Jasmiin VH16-017-0268
25. Kida (VRL-08368) - Broadhurst Primavera
26. Veera Ruusula (VRL-14299) - Pikkupellon Simply the Best VH16-023-0019
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Naskali VH15-018-1759
28. Ninni H. (VRL-05766) - Hervannan Kuuhvitar VH16-018-2305
29. Veera Ruusula (VRL-14299) - Quizle VH16-028-0024
30. Kida (VRL-08368) - Radagast Prime
31. tvisha (VRL-01671) - Vähäpellon Karkkihirmu VH16-018-2298
32. Kida (VRL-08368) - Broadhurst Yosemite VH16-031-0818
33. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Voimanpesä VH16-018-1491
34. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Liljaana VH16-018-0180
35. Ninni H. (VRL-05766) - Fiktion Tilmari VH15-018-2330
36. Siguri (VRL-11290) - Different Kind of Snowdrop AD VH14-022-0099
37. Siguri (VRL-11290) - A.D. Angelique VH14-024-0078
38. Melina (VRL-11408) - Naavaneito VH16-018-1409
39. Ninni H. (VRL-05766) - Villahaan Hilperi VH15-018-0231
40. Anniina N. (VRL-09182) - Kuuralehdon Zarineo VH16-018-1686

Luokka 3: Helppo A

1. Milja (VRL-00692) - Villahaan Suvelma VH16-018-2191
2. Siguri (VRL-11290) - Viisikon Kinkeri VH16-018-2154
3. Veera Ruusula (VRL-14299) - Ventoksen Ujo-Huurto VH16-018-1700
4. Melina (VRL-11408) - Runon Rommi VH16-018-1796
5. Melina (VRL-11408) - Runon Retriikka VH16-018-1832
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuhatkauno VH16-018-1412
7. VP (VRL-14355) - Naavakko
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Maksimus VH16-018-1248
9. VP (VRL-14355) - Tulisuudelma
10. Veera Ruusula (VRL-14299) - Ukon Wilhelmiina VH16-018-1493
11. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matilda
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Helmiina
13. Melina (VRL-11408) - Runon Jalmari VH16-018-1908
14. Veera Ruusula (VRL-14299) - Taavin Tähtinumero VH16-018-1805
15. VP (VRL-14355) - Hopeasointu VH16-018-2326
16. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Luna VH16-021-0448
17. Anniina N. (VRL-09182) - Kuuralehdon Zarineo VH16-018-1686
18. Ninni H. (VRL-05766) - Villahaan Hilperi VH15-018-0231
19. Ninni H. (VRL-05766) - Fiktion Tilmari VH15-018-2330
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvin Yökyöpeli VH16-018-1301
21. Oresama (VRL-02753) - Enkelinsiipi VH16-018-2350
22. Melina (VRL-11408) - Runon Batman VH16-018-1658
23. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Glendon VH16-048-0049
24. Siguri (VRL-11290) - Runon Artanis VH16-018-1843
25. tvisha (VRL-01671) - Metsänhaltija
26. Beeko (VRL-10767) - Mörkövaaran Paju VH16-018-0510
27. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Surusävel VH16-018-2332
28. tvisha (VRL-01671) - Pusuhippa
29. tvisha (VRL-01671) - Vinhapolkka
30. Siguri (VRL-11290) - Tuohitöppönen VH16-018-2157
31. Ninni H. (VRL-05766) - Hervannan Kuuhvitar VH16-018-2305
32. Veera Ruusula (VRL-14299) - Herra Nestori VH16-018-1807
33. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Waterfall VH16-048-0051
34. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Voimanpesä VH16-018-1491
35. tvisha (VRL-01671) - Vähäpellon Mistelli VH16-018-2325
36. Siguri (VRL-11290) - Nurmisillan Nestori VH16-018-2145
37. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Liljaana VH16-018-0180
38. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Clarina VH16-048-0050
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuunkuje VH16-018-1410
40. Oresama (VRL-02753) - Wannabe Coca-Cola RR

Luokka 4: Vaativa B

1. Cannabia (VRL-00033) - Haihattara VH16-018-2336
2. Cannabia (VRL-00033) - Fiktion Saritta VH16-018-2333
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Viluri VH11-018-1112
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Illusionistin Suklaaunelma VH16-018-1449
5. Katja H. (VRL-00597) - Peikkolan Harma VH15-018-2548
6. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Waterfall VH16-048-0051
7. Beeko (VRL-10767) - Runon Roomeo
8. Cannabia (VRL-00033) - Mörkövaaran Vallaton VH16-018-2334
9. VP (VRL-14355) - Tervanokka
10. Beeko (VRL-10767) - Huvitutin Artturi VH16-018-0941
11. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ärrinmurrin VH16-018-2260
12. Veera Ruusula (VRL-14299) - Shining Hope VH16-244-0022
13. Siguri (VRL-11290) - Marmorinen Valotar VH16-018-2153
14. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matami
15. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Glendon VH16-048-0049
16. VP (VRL-14355) - Kahvikerma
17. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Luna VH16-021-0448
18. Katja H. (VRL-00597) - Tuulenpesän Kultapiisku VH16-018-1241
19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pääjehu
20. Siguri (VRL-11290) - Revontultentuoja VH16-018-2152
21. Beeko (VRL-10767) - Kaunon Mielivalta VH16-018-0511
22. tvisha (VRL-01671) - Kuningaskettu
23. Veera Ruusula (VRL-14299) - Vislaus-Poika VH16-018-2269
24. Veera Ruusula (VRL-14299) - Kreivitär Iltatuuli VH16-018-2074
25. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Clarina VH16-048-0050
26. Beeko (VRL-10767) - Charmant LAC VH16-027-0162
27. tvisha (VRL-01671) - Hide & Seek Cirein VH16-031-0795
28. Katja H. (VRL-00597) - Seljasaaren Sumuriina VH16-018-0185
29. Melina (VRL-11408) - Runon Leino VH16-018-2086
30. Siguri (VRL-11290) - Linnavuoren Janet VH16-018-2148
31. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Rönsyrölli VH16-018-1585
33. Oresama (VRL-02753) - Touch The Rain
34. Siguri (VRL-11290) - Kalvanto VH16-018-1615
35. Katja H. (VRL-00597) - Sadan Jukari VH16-018-1238
36. Anniina N. (VRL-09182) - Vähäpellon Uskoton VH16-018-1781
37. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Viidakkoviikari
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Ellenin Sypressi VH03-018-5927
39. VP (VRL-14355) - Hurppura
40. VP (VRL-14355) - Järämä